Jump to content
FORUM

Recommended Posts

4 minutes ago, Barba said:

Pa ovo je sve misljeno da se migranti razbjeze po obliznjim sumama i sumarcima samo da ne idu u Sarajevo vec da ostanu tu gdje jesu . Realno da su oni htjeli migrante u Sarajevu prvo bi im uskratili prevoz do Bihaca Talgo vozom i svim ostalim srestvima javnog prijevoza. Znaci Federalna Policija nek izda saopcene zabrane prevoza migrantima svim prevoznicima i nek posalje inspektore na teren koji ce kaznjavati te se uvede pravilo da kartu samo uz licnu kartu mozes kupiti ovako jedne ce da voze a drugi ce da dolaze i tako u krug .Presipanje iz supljog u prazno .

Meni je sve ovo glupo i obmanjivanje javnosti kao da se nesto radi .

Pa sama izjava one guske da je Vucjak nesto najgore sto je vidjela a potom o izmjestanju izjava dase se izmjeste samo oni koji to zele je ne logicna.Ni u jednoj zemlji EU ne postoji ispunjavanje zelja nego gdje im odrede tu moraju boraviti. Uostalom  pokusaj samoubistva je kaznjivo djelo a ovo odbijanje ilegalaca koji "ne zele" izmjestanje moze se tako i definirati. 

18 minutes ago, Alen12 said:

rucica1. Ništa ovdje nije spontano ni slučajno pa tako ni Vučjak.Upravo je cilj da novinari dolaze i šalju slike napaćenih jadnika u svijet.

Zato kazem da je nasa policija u pravu - kad im pristup ne dozvoljava. Podrsaka nasoj policiji!

• Like 2
  • Replies 18,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3305

• rucica1

1238

• Barba

1156

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

36 minutes ago, Barba said:

Naravno da se pustilo to je bio i cilj samo iz razloga da ih sto manje bude prebaceno u Sarajevo svjesno su objavljene odredjene odluke i intervencije policije koje su trebale biti tajne .

Pa već su pripremljeni unaprijed od strane CK i IOM-a još prošle sedmice sa potrepštinama da u šumi mogu provesti par dana dok ova frtutma ne prođe

12 minutes ago, paša said:

Sedam autobusa sa migrantima je napustilo Vučjak 

Paša, šta će biti sa ostatkom?

• Like 1
16 minutes ago, sk64 said:

Ako ih je 350 pokupljeno sa Vučjala znači da je polovica pobjegla ili u šumu ili u Bihać. Njih treba hvatati po gradu i trpati u buseve i ravno za Sarajevo. Dok tako ne bude u gradu neće biti mira.

Tačno se znalo koliko ih se deportuje, dovoljan broj autobusa je stigao

prije 4 sati, nelexxx said:

Ma ne bolje je zatvoriti nehumani Vucjak totalno i pustiti ih da budu opet po parkovima i centru Bihaca jer ipak je tamo toplije, a ima i kuca u blizini pa neka se usele u njih. Dosta je bilo vase humanosti vise budite humani prema gradjanima Bihaca jednom, ali izgleda da to nije moguce, jer za vas vazi nek je komsiji crkla krava a neka moje zive. Davno sam rekao lako je iz Cazina ili bilo kojeg drugog mjesta na kugli zemaljskoj lamprdati o humanosti, a proglasite me kako god hocete ja zelim SLOBODU u svom gradu, da se ne moram okretati svaki cas, zakljucavati sve oko sebe zato sto gledaj sad, mi trebamo razumjeti njih posto je njima ledeno oni "opravdano" ulaze u tudje objekte. A s druge strane osoba koja je drzavljanin ove zemlje zato sto joj je ledeno, usjece tri metra drva i zavrsi u zatvoru, a gospoda iz Pakistana (u kojem je ratno stanje ne moze se izdrzati) i inih zemalja mogu posjeci i Pljesevicu i uci u PRIVATNE objekte zato jer ipak moramo ih razumjeti njima je ledeno, a sirotinji koja zivi ovdje nije. Samo tako HUMANISTI moji dragi, najbolji ste na svijetu.

Momčino ne znam zašto te uzrujala jedna prosta rečenica.  Od početka ove teme jedni te isti pišu "vodite ih sebi kući". Ova gospođa uradi upravo to, dovede sebi potentnog momčinu Adila u kuću i opet vam ne valja. To je bio samo kratak komentar na tu vijest ostalo nisam pratio šta pišete LP

• Dislike 1

Nasi u vladi US kantona moraju imati sposobno i iskusno pravno lice koje dobro sa domacim i internacionalnim zakonima barata.Samo tako mogu i pravnim putem adekvatne odgovore, svim "dobrodusnicima", pocevsi od IOM-a i one guske pa nadalje, dati. Na neznanju oni nas i fataju.

1 hour ago, Hysteria said:

Momčino ne znam zašto te uzrujala jedna prosta rečenica.  Od početka ove teme jedni te isti pišu "vodite ih sebi kući". Ova gospođa uradi upravo to, dovede sebi potentnog momčinu Adila u kuću i opet vam ne valja. To je bio samo kratak komentar na tu vijest ostalo nisam pratio šta pišete LP

Pa momcino draga ja ih ne zelim u svom gradu je li ti sad jasno i POVEDI IH sebi u svoj a ne laprdaj ovdje o ljudima iz Bihaca i njihovoj humanosti, dosta su dvije godine gdje ti i tebi slicni ne bi mogli izdrzati ovo ni dvije sedmice.

• Like 5
  • Aferim! 1
  • Thanks 1
3 hours ago, Grunf said:

@Barba u petak se baratalo sa nekih 600-700 ljudi na Vucjaku. Danas se govori o 7 autobusa. To je cca 350 ljudi. Gdje je ostatak? Pustilo se par dana da se mogu razbjezati. IOM govori o tome da oni koji zele ostati u Bihacu mogu ostati. Dakle, jos jedan dokaz da ta kriminalna organizacija ne postuje odluke ni Vlade USK ni BiH vlasti. Gdje da ostanu? Na Vucjaku? 

https://avaz.ba/vijesti/bih/534246/migranti-u-grupama-silaze-s-pljesevice-hoce-li-i-oni-u-usivak

Evo ih vraćaju se u grad pa pravac u Biru. Ja ti garantujem da je broj migranata u Biri 2300-2500. Pa ovih 350 se može vozom vratiti za dan

• Like 3
prije 3 sati, Grunf said:

@Barba u petak se baratalo sa nekih 600-700 ljudi na Vucjaku. Danas se govori o 7 autobusa. To je cca 350 ljudi. Gdje je ostatak? Pustilo se par dana da se mogu razbjezati. IOM govori o tome da oni koji zele ostati u Bihacu mogu ostati. Dakle, jos jedan dokaz da ta kriminalna organizacija ne postuje odluke ni Vlade USK ni BiH vlasti. Gdje da ostanu? Na Vucjaku? 

Da ti budem iskren, meni su smijesne tolike price i komentari oko toga koliko ce ih u Sarajevo . Ne vidim u cemu je razlika otislo ih 300 ili 3.000.

Kao sto sam vec rekao, ovi koji odu se ni po cemu ne razlikuju od desetina hiljada koji su vec bili u Sarajevu prije nego sto su dosli ovamo. Ovo bi bilo donekle produktivno da nema talgo voza, pa bi se migrantska ruta Sarajevo - Bihac dobrim dijelom zamrznula zbog vremena. Ovako se ovaj provoza do Hadzica, sutra luksuznim vozom do Bihaca. 

Cirkus uglavnom. Jedino je vlast iz ovog izvukla nesto jer sad onima iz EU mogu reci da su zatvorili Vucjak a narodu da migranti nisu premjesteni u Biru nego u Usivak. 

• Like 2

Ta grupa koja silazi sa Plješevice je smještena već dva mjeseca u Đačkom domu. Nemaju veze s Vučjakom. Bio sam gore sinoć, jutros u 7 prije nego što nas je policija izbacila, ovi koji se nisu razbježali žele ostati u Sarajevu do proljeća. Opet će se vratiti u Bihać. 

• Like 1
  • Dislike 1

Ovih dana se na snimcima s vučijaka moglo vidjeti puno smeća koje je doslovno pod nogama migrantima.znači oni to nisu htjeli grupisati i odbaciti na udaljenjije mjesto od šatora.nisu dase imale vremena za to,trebalo se opijati i tući po bihaću.to njihovo smeće će sigurno pokupiti neka humanitarna škvadra koja će to masno naplatiti.

• Like 1
46 minutes ago, Fap mašina said:

Ovih dana se na snimcima s vučijaka moglo vidjeti puno smeća koje je doslovno pod nogama migrantima.znači oni to nisu htjeli grupisati i odbaciti na udaljenjije mjesto od šatora.nisu dase imale vremena za to,trebalo se opijati i tući po bihaću.to njihovo smeće će sigurno pokupiti neka humanitarna škvadra koja će to masno naplatiti.

Sve je to ciljano rađeno da bi se moglo dočarati da su bukvalno na smetljistu iako isto nije bas na tom mjestu i deponija je davno zatvorena i sanirana.Vucjak nije samo to mjesto gdje se odlagao otpad, Biscani tu imaju odavno i vikendice

Upravo gledam na RTL i zgrozen sam izvjestavanjima

Edited by Grunf
  • Like 2
  • Aferim! 1

Kako to Grunfe mislis zgrozen si izvjestvanjima, rtl je pogotovo smeće od medija, odvratno globalisticko sorosevsko smeće, neme vecih go vana od njih. Ostali mediji su tu negdje, u meduvremenu eto trudnica se uspjela probiti u HR eto je na vijestima, uz nju djeca i dva odrasla, djeca su joj pasoši, ocito policija nije htjela radie djece vratiti to nazad a trebaju djecu oduzeti, a odrasle u prdekanu zbog ugrozavanja djece pa izgon.

• Like 1
6 hours ago, Grunf said:

Pa već su pripremljeni unaprijed od strane CK i IOM-a još prošle sedmice sa potrepštinama da u šumi mogu provesti par dana dok ova frtutma ne prođe

Paša, šta će biti sa ostatkom?

Sa Vučjaka su svi otišli, 14 autobusa

• Like 1
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...