Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 18,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3305

• rucica1

1238

• Barba

1156

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

1 minute ago, Grunf said:

Zato kazu da su autobusi poluprazni jer prema RTVUSK otislo je cini mi se da rekose oko 300 ljudi a to je mjesta za oko 700

Otišlo je prvo 8 autobusa, poslije su došli novih 7. Evo maloprije je otišao još jedan pod pratnjom policije

• Like 1

21:05

Kako javlja reporter "Avaza" konvoj s migrantima stigao je u Lašvu gdje je napravljena kraća pauza. 

Tada je vozač prvog autobusa u konvoju obaviješten da odobrenje od Vlade KS postoji samo za sedam autobusa, ali da ne postoji za osmi, obzirom da se u konvoju se nalazi ukupno osam autobusa

- Kako nam je rečeno, naovdno ćemo na naplatnim kućicama u Jošanici morati izvesti migrante iz osmog aubotusa i prebaciti ih u preostalih sedam jer navodno ne postoji odobrenje za osmi. Mi smo jutros od 4 sata za volanom i ne pada nam na pamet da to u ova doba radimo - kazao nam je jedan od vozača autobusa

A ide ih 14

5 minutes ago, Grunf said:

Ma zbilja ne znam od kud info o 15 autobusa. Evo i ovdje je rijec o 7+1 i ovaj jedan viska je problem. Znac cca 400 ljudi !?

A mozda ja nesto nisam skontao tj. propustio sam nesto

Bilo je 15 autobusa. Danas je prvo otišli ovi Hare prevoz i Konjic transport. Naveče sam gledao na nekoj TV mrak je bio  kada je otišlo 6 autobusa Una bus i još neki s kantona. Bio sam u gradu oko pola 9 kada je propraćen još jedan Centro... tako nekako naziv

Evo prva tura

https://www.facebook.com/keri.mulic/videos/10217842467725164/

Druga tura

https://www.facebook.com/nejra.kecaloviczeric/videos/2878423668836017/

• Like 1

Ma baš me briga gdje su samo da su što dalje od nas al bojim se da će to biti kratkog vjeka ako se ne ukine talgo i ako se ne uvede jača kobtrola na cestama i u autobuskom prijevozu. Mislim da bi sad prioritet trebao biti ukidanje talgo voza

• Like 2
8 hours ago, sk64 said:

Ma baš me briga gdje su samo da su što dalje od nas al bojim se da će to biti kratkog vjeka ako se ne ukine talgo i ako se ne uvede jača kobtrola na cestama i u autobuskom prijevozu. Mislim da bi sad prioritet trebao biti ukidanje talgo voza

Talgo i ostali prevoznici posebno taxisti su najveci problem po meni jer ovako migranti prodju pola drzave do Bihaca i niko nema stete od njih i svi se suosjecaju ali kad budu morali pjesaciti iz Tuzle do Bihaca ili Bjeljine Visegrada onda ce na tom putu sigurno uznemiriti vise gradjana pa ce se svi konacno alarmirati a ne da se sazaljevaju nad ovim budalama.

• Like 3
On 09. 12. 2019. at 21:55, Haldir said:

Sad sa Vučjaka. Strašni kriminalci, silovatelji i ubice dočekali neočekivane goste Bosanca, Palestinku i Britanca hranom i čajem. Ni cigaru nisu htjeli uzeti. Ono gore nije zločin, ono je za Haaga. 

IMG_20191209_205106.jpgIMG_20191209_205120.jpgIMG_20191209_204915.jpgIMG_20191209_201046.jpg

Ma što ne kažeš, u godini dana na stalnu populaciju od cca 8 tisuća migranata u BiH smo imali najmanje 50 ubojstva i teških ranjavanja (cijela BiH s tri milijuna ljudi ima toliko ubojstava godišnje) a to je samo ono što znamo, tko zna koliko ih je još mrtvih po šumama, planinama, napuštenim kućama i dnu rijeka. I to populaciju koja ima samo hladno oružje, što bi tek bilo da imaju vatreno oružje. 

Kažeš, lijepo su vas ugostili. Probaj se malo skinuti s IOM-ovskih i šoroševskih para pa sam zaključi zašto se migranti međusobno tamane ko zečevi, a (za sad) ne diraju domoroce.

• Like 2
39 minutes ago, Rijecanin said:

Sto je ovaj olos ostavio iza sebe, sada kazu da ce morati spaliti kamp, pa kome trebaju ovi neandertalci majke ti mile, tko normalan moze promovirati ovaj olos?.

Mora se spaliti sve. Bar ja tako mislim. Zaraze vjerovatno je bilo kao što i znamo ali iz mjera predostrožnosti najbolje spaliti

Da se razumijemo niko ne bi imao nista protiv migranata da se smjeste na jednom mjestu znaci suhom toplom i da tu budu do rjesavanja njihovog problema i da se nikud ne krecu po gradu i rade to sta vec rade svako bi im pomogao niko nebi rekao da mu smetaju a ne ovako oni se ponasaju bahato nasilno unistavaju sve do cega dojdu i onda ocekuju da ih narod voli i postuje malo sutra. 

1 hour ago, Grunf said:

Mora se spaliti sve. Bar ja tako mislim. Zaraze vjerovatno je bilo kao što i znamo ali iz mjera predostrožnosti najbolje spaliti

Ako ih spale, gdje ce onda sa ovima retardiranim sto su pobjegli i ovima sto i dalje dolaze.Nasi nadlezne u vrhu vlade samo sa Vucijakom mogu prisiliti da pocnu ozbiljno ovu krizu rijesavati. 

4 minutes ago, rucica1 said:

Ako ih spale, gdje ce onda sa ovima retardiranim sto su pobjegli i ovima sto i dalje dolaze.Nasi nadlezne u vrhu vlade samo sa Vucijakom mogu prisiliti da pocnu ozbiljno ovu krizu rijesavati. 

Znas gdje ce u biru i u djacki dom koje ce humano prosiriti i narod prevariti kao sto je i ova selidba biti jedna velika prevara i mazanja ociju narodu.

17 hours ago, Haldir said:

Ta grupa koja silazi sa Plješevice je smještena već dva mjeseca u Đačkom domu. Nemaju veze s Vučjakom. Bio sam gore sinoć, jutros u 7 prije nego što nas je policija izbacila, ovi koji se nisu razbježali žele ostati u Sarajevu do proljeća. Opet će se vratiti u Bihać. 

@Haldir  Zar  se ne tvrdi da su u Djackom domu u Boricima  smjestene samo porodice sa djecom i maloljetnici bez pratnje ? Oni koji su juce silazili prema Zegaru niti su porodice s djecom niti maloljetna lica bez pratnje ? 

• Like 3

E, to je već filozofsko pitanje, odnosno pitanje definiranja pojmova. Npr. pojma "maloljetnici bez pratnje". Za IOM, Haldira, šoroševce, medije i ostalu terorističku logističku ekipicu "maloljetnik bez pratnje" je osoba koja za sebe tvrdi da je maloljetnik bez pratnje. To što je npr. u Švedskoj antropološkom analizom utvrđeno da je gotovo 90% migranata koji za sebe tvrde da su maloljetnici zapravo debelo punoljetni, e to je već fašizam, ksenofobija, mržnja i nehumanost, jer svatko ima pravo biti ono što želi.:)

• Like 5
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...