Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 19,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3594

• rucica1

1476

• Barba

1254

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

AMMAR MA ŠTA TI SE NE SVIĐA?

ZANAČI TREBA DA USTUKNEMO POGNEMO GLAVU I ŠUTIMO 

PA DO KADA MAJKU MU !!!!! DO KADA DOK NAS NE PREPLAVE JEL TO REZON

AAAAAAAAAAAAAAAA

JOJ RIDAM I TI SI IZGLEDA NAIVAC" JEL IH NEKO LIJEPO ZAMOLIO"

• Like 1
Just now, sk64 said:

AMMAR MA ŠTA TI SE NE SVIĐA?

ZANAČI TREBA DA USTUKNEMO POGNEMO GLAVU I ŠUTIMO 

PA DO KADA MAJKU MU !!!!! DO KADA DOK NAS NE PREPLAVE JEL TO REZON

AAAAAAAAAAAAAAAA

Naravno da ne, ali mislim da je ovo nečiji cilj da se ovo uradi, pa da migranti ovo shvate kao atak na njih ukoliko mi krenemo prema BIRI, bojim se da je ovo planski i organizovano :/... 

6 minutes ago, Ammar said:

Ne sviđa mi se ništa ovo... Pitam se koliko je pametno i sigurno izlaziti na proteste jer je potreban pojedinac da napravi incident :/

Nema odustajanja, idemo do kraja boriti se za NAŠ GRAD! Sa naše strane nikakvih incidenata neće biti, mirno i dostojanstveno idemo do kraja !

• Aferim! 3
6 minutes ago, Ammar said:

Ljudi hladne glave, emocije malo na stranu, svi mi volimo i ne damo svoj grad, ali ovo što se dešava nije džaba, znaju da su danas protesti i da se ide prema BIRI, neko zloupotrebljava sve ovo i to nama iza leđa. 

Koliko sam upratio ovi iz Sedre su trenutno ispred Korta a krenuli su u Borice,onda idu svi zajedno na Izačić

2 minutes ago, Ammar said:

Ljudi hladne glave, emocije malo na stranu, svi mi volimo i ne damo svoj grad, ali ovo što se dešava nije džaba, znaju da su danas protesti i da se ide prema BIRI, neko zloupotrebljava sve ovo i to nama iza leđa. 

Sve su oni to lijepo isplanirali i naravno da im je u cilju da sve zloupotrijebe protiv nas,a mi to naravno  ne smijemo dopustiti i nasjedati. A i da ne izadjemo na proteste večeras tako bi im još više pomogli i išlo bi u njihovu korist.

• Aferim! 2
1 minute ago, Grunf said:

Koliko sam upratio ovi iz Sedre su trenutno ispred Korta a krenuli su u Borice,onda idu svi zajedno na Izačić

Kako god, nešto se dešava i ne smijemo nikako dozvoliti bilo kakav atak nekog pojedinca... Samo razumno. 

• Aferim! 1

Ovo će mense čini biti ko u američkim movie, kad ona sirotinja na cesti loži vatru u buradima. 

Samo naša zima je gadna, biće svega..Policija im ne moze nista, rade šta hoće, lože vatru gdje hoće..

Ne bih da pretjerujem ali liči na anarhiju.

• Like 2
33 minutes ago, Ammar said:

Polako druze. Islo se i prema Djackom domu pa se nista nije desilo. Ovi kao prvo nisu pred Birom nego pred Kortom odnosno ne vjerujem da su dosli sa ciljem da odu u Biru. Vecina je ionako otisla pod Borice a i to su uglavnom roditelji i djeca tako da nema razloga da bude bilo kakav incident. 

• Like 1
  • Aferim! 1
2 minutes ago, RiDaM said:

Ovo će mense čini biti ko u američkim movie, kad ona sirotinja na cesti loži vatru u buradima. 

Samo naša zima je gadna, biće svega..Policija im ne moze nista, rade šta hoće, lože vatru gdje hoće..

Ne bih da pretjerujem ali liči na anarhiju.

Sinoc je bila najhladnija noc otkako su tu i vidis odmah da poduzimaju neke stvari iz ocaja kao sto su ovi protesti i blokiranje granice. A moze biti puno hladnije. 

• Like 1
  • saco pinned and featured this topic
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...