Jump to content
FORUM

Migrantska kriza

gerix

Recommended Posts

O dokumentu, kojeg je postao Toby, vec govore u desnim i centralnim SLO medijima (oni mainstream vjerovatno moraju da svare sve skupa i zapakuju u neku formu, koja ce odgovarati njihovoj welcome agendi).

https://nova24tv.si/slovenija/ustavni-sodnik-ddr-jaklic-je-imel-prav-tektonska-odlocitev-evropskega-sodisca-za-clovekove-pravice-glede-vracanja-migrantov-prisolila-klofuto-vecinski-odlocitvi-us/

https://www.domovina.je/odlocitev-escp-ki-unicuje-taktiko-nezakonitih-migrantov-in-ki-pod-vprasaj-postavlja-odlocitev-slovenskega-ustavnega-sodisca/?fbclid=IwAR1qt8dMKEirTBzBtkT9__a-UOZMTw_70OCc2CXwkZUmptiLszRKQC-luVg

U par rijeci; ustavni sudija Jaklič govori, da od sada migranti, koji su nasilno i ilegalno presli granicu neke drzave, nemaju vise prava za individualnu rjesavanje molbe za azil, nego sleduje proterivanje natrag odakle su dosli. Koliko vidim, on govori o Schengenskom prostoru, mada je medju sudijama onog suda za ljudska prava i BiH predstavnik, tako sa taj presedan skoro sigurno uzima u obzir sve europske drzave.

• Like 1

prije 10 sati, Rijecanin said:

Kako je moguce da tu grupu marokanaca ne deportiraju u Maroko ? nema tamo rata, strpati u maricu u pravac marokanska ambasada u Sarajevu, nek se oni hebu s njima. 

U ovoj drzavi je sve moguce. Marokanci su stvarno najgori od svih. Inace ne generaliziram ali ja kad ih vidim meni lose dodje od njih. 

@Fap mašina ne razumijem te ali nije ni bitno. Htjeo sam reci da ne trebamo sad migrante koristiti kao opravdanje za egzodus bh stanovnistva.

• Like 1

14 hours ago, Rijecanin said:

Kako je moguce da tu grupu marokanaca ne deportiraju u Maroko ? nema tamo rata, strpati u maricu u pravac marokanska ambasada u Sarajevu, nek se oni hebu s njima. Eto englezi priznali da masovna silovanja maloljetnica u raznim domovima  cine kako oni kazu 'azijati', od 200 dokumentiranih silovanja, 87,7 posto napravili su pakistanci, i te i takve eu prima u zastitu i pljuje svakoga tko se opire. Takvih je puna Bira i Miral.

Azijati su najveci perveznjaci nasvijetu gledao sam jednu emisiju o Japancima hebo majku na sta se sve ljudi pale boze sacuvaj znaci sto mladje to bolje.

• Haha 1

Mi ovdje guslamo jedno te isto skoro dvije godine kao i oni na facebooku a koji je rezultat i zakljucak ?

Iskljucivo taj da su ovi sto su za migrante i koji im pomazu dosta bolje organizirani i za razliku od nas sviju oni nesto rade konkretno na ostvarenju svojih ciljeva ne vise i ne guslaju po internetu kao mi . Sva je ova borba uzaludna na kraju ce sve biti prepusteno planovima drugih .

Letargija ubija nas narod po svim pitanjima zvezde granda parovi farme kladionice i sav ostali nemoral i zatupljivanje citam da ce ona Hana H.(ga Hana konjska glava)? influensterica ili ti ga moderni naziv za napumpane plasticne kurvetine dobiti svoj program na FTV ? WTF? znaci nema dalje jebi ga treba Hana proizvesti novu generaciju kurvica koje ce slijediti njene postupke u buducnosti i kojima ce ona biti idol. Ako neko misli da sve ove stvari nemaju veze sa novim svjetskim poredkom pederskim lobijima pa i migrantskom krizom taj se posteno prevario. U Zagrebu jucer djevojcica od 16 godina pronadjena mrtva zamotana u tepih nakon drogeraskih seansi i druzenja sa muskarcima duplo starijim od nje tako zavrsavaju djeca kad im roditelji pocnu vjerovati i puste im da rade sta zele i onda poslije kukaju ona je bila dobro dijete ovo ono . Ja bi nakon ovog prvo zatvorio roditelje ove djevojke na 10 godina zatvora jer se nisu brinuli i odgajali vlastito dijete pa onda sjedi 10 godina u zatvoru i placi i razmisljaj sta si pogrijesio . 

• Like 1

ali mislim da je sve manje onih koji su na strani migranata. Znaci u drustvu se budi onaj duh i nema vise onoliko ljudi koji ih zale i svaki dan ta brojka se smanjiva.

Zagovornici, IOM i svi koji profitiraju od migranata imaju manje utjecaja i teze im je ostvariti neki cilj nego na pocetku.

Kriticna masa je tu, ali je tesko probuditi (jos uvijek bosnjo nece da izidje iz svoje komfortzone i misli da je sve ok dok njega ne diraju)...

Medjutim ako je stvarno istina da je novi val na pomolu onda bi bilo bitno da se narod sto prije organizuje, jer ako dodjemo na grcki scenarij onda je za sve kasno!

• Like 2
  • Dislike 1

12 minutes ago, 1260 said:

Sad je već jasno da nam ništa bolje neće biti. Totalna blokada vlasti od strane Dodika, a i da nije sumnjam da bi se nešto promjenilo. 

Radojčić priča, razgovara, ali mislim da od te priče nema ništa. 

Vrijeme je da se počnu montirati šatori na Vučijaku. 

Nasi se obradovali pa pozurili srusiti satore znao sam ja da ce opet trebati 

Iz aviona se vidi da se sprema veilko njesra na proljece, vlasti kod vas i kod nas nemaju pojma sto napraviti, svi su oni prodane duse koje prije nego sto donesu neku odluku jednim okom uvijek prema gazdi, koji klinac do daljnega ne suspendiraju sve medunarodne konvecije o azilu i pruzanju zastita, nitko im to ne moze zabraniti, mogu donijeti zakon da nitko tko je ilegalno usao ne moze zatraziti niti dobiti azil, napraviti centre zatvorenog tipa pa nek se rokaju izmedu sebe,  Krajnje je vrijeme da se pocne voditi racuna o svojim gradanima a ne o ilegalnoj bandi. Ova situacija  ide k tome da ce ove prostore ova divlja horda doslovce pregaziti bez ispaljenog metka, svih nas skupa sram moze biti.

• Like 5

prije 20 sati, Grunf said:

Reakcija NVO ološa sve govori. 😁 Mogu se žalit upravi vodovoda.  Slijede masovne deportacije psoje. ba skupa sa NVO ološem. 😅

Govorio Ivan Pernar kako svijetom vladaju masoni (pa i Hrvatskom)  i ismijavali ga svi. Pernara su ismijavali i ovdje pojedini forumaši. Hm, šta se sad događa? Odjednom masoni postoje, onaj priznao da je mason i podnio ostavku. Teorije zavjere i dalje? Naravo, Pernar sve to nekako dramatično i paranoično iznosi ali sad se pitam da li je to možda tako da bi skrenuo pažnju na te činjenice

Edited by Grunf

Ja samo znam da je Policija i ova vlast digla ruke od naroda i da više nema nikakvog postupanja prema ovoj stoci tako da ljudi spremite se za samoobranu vlastitih domova jer više u nikog se ne možete pouzdati. Najbolji primjer je povratak migranata koji su depirturani u Sarajevo a koje nitko ni da upita otkud i kako su se vratili. Ovo je opći kaos koji neće dobro završiti po nikoga.

*deportirani

• Like 5

21 minutes ago, Grunf said:

Nije ovdje riječ o Pernaru koji je shizofrenik, nije ovdje riječ samo o masonima.Nisi shvatio. Ovo sam pomenuo usput jer se ovdje neki vade na sve kroz postojanje teorija zavjere. Oni koji aktivnije ucestvuju na ovoj temi, znaju i o cemu pričam

Mirnes Ajanovic je prije 20 godina bio prvi politicar takvog oblika i nacina rada kao Pernar i mnogi drugi. Govorio je Mirnes tad prije 20 godina mnoge stvari ukazivao na njih tad nije bilo interneta mislim nije bio u svakoj kuci kod nas .mirnes je prvi poceo kritikovati SDA i SDp nacin njihovog rada na zalost narod ga nije svatao ozbiljno i nikad nije dobio zasluzenu podrsku. Lik prvi kritikovao lopovsku privatizaciju koja je provodjena kod nas tih godina ljudi se ismijavali sa njim sjecam se dobro veli meni jedan tad vec bivsi poslovodja iz bihacke trgovine sad kad privatuzujemo ima da budemo jos veci sta budala Mirnes prica i zbilja su postali veci ali socijalni problem. 

Sto se tice Masona i zlobodnih zidara oni postoje svagdje i u svakoj zemlji a isti su doprinjeli razvoju covjecanstva vise od bilo koje druge skupine ili politicke partije realno i to im niko ne moze osporiti a sad o nacinu i metodama mnogi stvari koje su uspjeli uraditi to je druga prica. Adil Beg Zulfikarpasic je bio najveci bosnjacki mason mozda jedan od najutjecajniji na Balkanu . 

Kaze Suhret da ako se situacija ponovi slijedi novi Vucijak WTF. znaci svake godine ista prica De Ja vu samo je pitanje koliko je realno i posteno novcem gradajana iz budzeta finansirati ovakva odmaralista za migrante?

• Like 1

1 hour ago, sk64 said:

Ja samo znam da je Policija i ova vlast digla ruke od naroda i da više nema nikakvog postupanja prema ovoj stoci tako da ljudi spremite se za samoobranu vlastitih domova jer više u nikog se ne možete pouzdati. Najbolji primjer je povratak migranata koji su depirturani u Sarajevo a koje nitko ni da upita otkud i kako su se vratili. Ovo je opći kaos koji neće dobro završiti po nikoga.

*deportirani

To je iz razloga sto policajac u Bihacu nema uvid u spisak iz kampova u Sarajevu odnosno oni koji su deportirani sa Vucijaka,situacija je slijedeca.. kupe ih sa Vucijaka pod jednim imenom u Sarajevu se u kampu migrant prijavljuje pod drugim imenom i tako od Grcke se migrantima dozvoljava da promjene 20 imena i prezimena nije ovo nimalo naivno . U XXI vijeku uz svu tehnologiju nasa vlast i nasa policija nije u stanju da utvrdi identitet migranta lakse je naci neku sirotinju u Buzimu i smjestiti ga u Zatvor radi par naramaka drva . 

Treba samo uzimati biometriju i elektronski update svako njihovo kretanje znaci ako je prebacen u kamp u Sarajevu onda to evidentirati u njegov file i ako bude uhvacen u Bihacu automatski ga deportovati a u medjuvremenu formirati pritvor za migrante strogo zatvorenog tipa i ogranicenja svake slobode kretanja plus radnu obavezu da otplati svaki fening koji ce pojesti i popiti u pritvoru odnosno u radnom kampu mogucnost izlaska iz kampa samo pod izrazenom zeljom za povratak u maticnu zemlju. Sve troskove deportacije fakturisati ambasadama gdje ih deportiraju . 

To sam vec pisao da je Marokanski Kralj oslobodio pomilovao nekoliko stotina hiljada teskih osudjenika i zatvorenika koji su osudjeni za najgora krivicna djela najvise teska ubojstva a o silovanjima da i ne pricam jer za njih je silovati zenu sasvim normalna pojava kao i pedofilija . A sad su ti najgori psihopati i osudjenici uveliko u nasoj zemlji pametan kralj idite iz zemlje druge uznemiravajte i jedite tudji kruh. Licno mi je pricao jedan marokanac da ga kontaktirao njegov rodjak iz Maroka koji je bio u zatvoru u Maroku za nekoliko ubostava i silovanje trazio od ovog da mu posalje neki novac isti se nalazio mozete pogadjati gdje . Ovaj marokanac sto zivi u Nizozemskoj strahuje da mu se ovaj nece pojaviti na vratima nekoliko ga puta blokirao na svim mrezama ovaj je toliko bio isfrustriran da je slao prijetece poruke njegovoj djeci i suprizi te drugim prijateljima sa kojim ga je vidjao na slikama gdje je god bio oznacen . I sad vi zamislite na sta su oni sve spremni .

prije 2 sati, Grunf said:

Govorio Ivan Pernar kako svijetom vladaju masoni (pa i Hrvatskom)  i ismijavali ga svi. Pernara su ismijavali i ovdje pojedini forumaši. Hm, šta se sad događa? Odjednom masoni postoje, onaj priznao da je mason i podnio ostavku. Teorije zavjere i dalje? Naravo, Pernar sve to nekako dramatično i paranoično iznosi ali sad se pitam da li je to možda tako da bi skrenuo pažnju na te činjenice

Masonska drustva nisu tajna u smislu postojanja. U Bihacu je kao vanredni profesor na univerzitetu predavao Izet Radjo koji je clan masonske loze Bih o tome je otvoreno govorio. Samo kakve to veze ima sa migrantskom krizom

• saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...