Jump to content
FORUM

Recommended Posts

2 hours ago, Grunf said:

Hahahaha...umjesto u zatvor Liponja u direktorsku fotelju. Jel sad znate zašto nam je ovako kako jeste. Grohotom se smijem

https://www.krajina.ba/vlada-usk-prijem-za-predstavnike-jrs/

Ovi su izgleda vidjeli da vlada US kantona za svakog prijeme pravi, pa dosli da se i oni kod nas uvale. Kad su takvi kako pricaju sto se onda nisu prvo u drzavnoj vladi u Sarajevu najavili (nevjerujem da bi tamo bili primiti). Uz duzno postovanje ali ovi nasi predstavnici laHko nasjedaju (daj boze da se varam al ...).  

xDSarajvu malo i zabave

https://www.klix.ba/vijesti/bih/migranti-zasvirali-na-ulicama-sarajeva-i-privlacili-paznju-prolaznika/191211117

Edited by rucica1
  • Replies 18,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3305

• rucica1

1238

• Barba

1156

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

Obzirom da su 99% migranata maloljetnici bez pratnje, praktično djeca, i svi su rođeni na isti dan 1.1.2003. godine, migrantoljupcima će biti izazov iskoordinirati zajedničku proslavu Nove godine i tolikog broja ŕođendana na isti dan. Da ne spominjem moguću zbrku oko poklona kad ih se pola zove Mohammad Ali, a pola Ali Mohammad. Ne mogu ni zamisliti neugodnost da mali Mohammad Ali rođen 01.01.2003. dobije na poklon mobitel koji je bio namijenjen malom Aliju Mohammedu rođenom 01.01.2003.

• Like 1
  • Haha 2
  • Confused 1

Covjek koji je 20 godina ucestovao u obrazovanju hiljade Bosanaca i Hercegovaca na jednoj kvalitetnoj skolskoj ustanovi te im omogucio znanje i mogucnost skolovanja u inozemstvu covjek koji Bosnu smatra svojom domovinom je uhapsen kao pas i sproveden u migracioni centar gdje su mu uskracena sva ljudska prava kao i pravo da bilo sta kaze u svoju odbranu covjeka kojeg su odveli na oci njegove obitelji doslovno sa kapuljacom na glavi jer Bakir postigao dogovor sa njegovim Sultanom diktatorom Erdoganom o izrucenju svih postenih Turskih drzavljana kojima diktaura i islamizacija radikalizacija Turske smeta i koji se protive tome. Mi imamo situaciju gdje hiljade istinskih terorista silovatelja isilovaca seta slobodno zemljom bez ikakvog dokumenta a nasoj drzavi je prijetnja covjek sa Imenom prezimenom nasim drzavljanstvom adresom te covjek koji doprinosi. Zbilja nemam rijeci koju bi vise uputio ovo je sramota ovakve stvari nisu radili ni Hitler ni Pavelic ,ovo je nacin i pravilo po kojem Bakir zeli organizirati drzavu da svi politicki protivnici nestaju preko noci . Sramota

image.png.944066760a3db2b0cbf4c8131b282592.png

• Like 1
  • Thanks 2
17 hours ago, Grunf said:

Hahahaha...umjesto u zatvor Liponja u direktorsku fotelju. Jel sad znate zašto nam je ovako kako jeste. Grohotom se smijem

https://www.krajina.ba/vlada-usk-prijem-za-predstavnike-jrs/

Pa ovaj kleptoman ce se vratiti na vlast kad tad vjerujte meni narod brzo zaboravlja a dosta ljudi je i otislo vani a mrtvi izlaze redovno na izbore.

Ako ulozi 5 %  srestava od novca kojeg je pokrao i da glasacima eto njega opet u fotelji a njemu je i Dodick kum i sveti sava mu je rodjak  tako da ne nema sanse u corak  .

• Haha 2
10 minutes ago, Rijecanin said:

Evo Ilidza poslala inspekciju u Blažuj, kazu sve se radi nelegalno, haha, srecom Bira i Miral odprije registrirani kako hoteli pa imaju svu potrebnu infrastrukturu i dozvole za prihvat velikog broja osoba.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/inspekcija-utvrdila-brojne-nepravilnosti-u-krugu-kasarne-blazuj-gdje-su-dozvole-za-radove/191212065

https://www.cazin.net/vijesti/migranti-s-djecom-krenuli-preko-pljesevice#sthash.E2FEGHUw.dpbs

Kakav li je ološ doplazio ovjde, koji se k....c     ceka, uzeti djecu a 'roditelje' ubiti od batina, njima djeca ne predstavljaju nista, oni su im ulaznica u tuđe zemlje bez dokumenata, samo bebu ispred sebe i ulazis, tu stoku treba mlatiti do besvijesti.

• Like 5

Pakistan je 1960 imao cirka 40 milijuna stanovnika, sada ih ima preko 210 milijuna, Indijaca 1960 bilo oko 400 milijuna sad ih ima 1.3 mlrd, Banglades 1960  50mil, sada 163 milijuna,  Aganistan 1960 10 milijuna sada 36 milijuna uza sve konstantne ratove,  Afrika 1960  400 milijuna sada 1,3 mrld, i sve sto sam nabrojao je ziva jad i bijeda, nemaju jesti  a od drzava su napravili smetlista i septicke jame a mnoze se kao stakori, kad vidis ove brojke jasno je da cijela planeta nema sanse opstati, najveci bijednici mnoze se geometrijskom progresijom i kao skakavci unistavaju sve pred sobom i raznose svoju bijedu sirom planete, ne sumnjam da ce od Europe napraviti isto smetliste i septicku jamu kao i od svojih drzava, Predvidam da ce u Eu opstati samo Rusija jer ima nuklearno i  s pravom ih  boli k za price o ljudskim pravima, mi svi ostali bez nuklearnog nemamo sanse.

• Like 3
  • Sad 1
prije 41 minuta, Rijecanin said:

Pakistan je 1960 imao cirka 40 milijuna stanovnika, sada ih ima preko 210 milijuna, Indijaca 1960 bilo oko 400 milijuna sad ih ima 1.3 mlrd, Banglades 1960  50mil, sada 163 milijuna,  Aganistan 1960 10 milijuna sada 36 milijuna uza sve konstantne ratove,  Afrika 1960  400 milijuna sada 1,3 mrld, i sve sto sam nabrojao je ziva jad i bijeda, nemaju jesti  a od drzava su napravili smetlista i septicke jame a mnoze se kao stakori, kad vidis ove brojke jasno je da cijela planeta nema sanse opstati, najveci bijednici mnoze se geometrijskom progresijom i kao skakavci unistavaju sve pred sobom i raznose svoju bijedu sirom planete, ne sumnjam da ce od Europe napraviti isto smetliste i septicku jamu kao i od svojih drzava, Predvidam da ce u Eu opstati samo Rusija jer ima nuklearno i  s pravom ih  boli k za price o ljudskim pravima, mi svi ostali bez nuklearnog nemamo sanse.

Evo nešto da potkrijepi tvoju tvrdnju...

obavezno pogledati do kraja....

Edited by milko
  • Like 2
  • Dislike 1
  • Thanks 1

Večeras u dnevniku USK TV nijednom nije spomenuta tema migranata.

Napredak 

43 minutes ago, Real said:

I kome još nije sve jasno?

Čovjek na primjeru klikera objasnio populaciju i migraciju da bi 3-godišnje dijete znalo da se migracijama nemože riješiti svo siromaštvo svijeta,ali se mogu uništiti oni koji su se sami radom imarljivošću izvukli iz istog.

To želi upravo Rotschild i elita,cijeli svijet podjednako u govnima do ušiju da bi se lakše  s njim vladalo.One World= One government

Migracije nemogu rješiti siromaštvo u siromašnim zemljama ali će popraviti život migrantima koji uspiju doći u razvijene zemlje.

Zasto je toliko jebeno tesko zabraniti prodavati migrantima-zarazenim-teroristima bilo kakve karte za javni prevoz? ZASTO?!? Ne dopustati im ulaz u autobuse i vozove? 

Ne zelimo mirante u Bihacu, de svhatite vise to!! Nek se boce sada drugi gradovi, makar malo!! Pa dokle ce se vise vijekovima-vijekova na ledjima Bihaca cijeli Balkan iskaljivati?!? 

• Like 5
  • Thanks 1

Jedan djelić migranata iz krajine je prebačen u olimpijski grad,velika se buka oko toga digla.pa oni ovdje već dvije godine marširaju i bahato se ponašaju i sve iza sebe ostavljaju prljavo.niko ni da mrdne repom čak se radi na tome da se njima uljepša boravak i dalja najezda,neki naši krajiški profiteri su tu da omaste brk,ko biva oni humanitarci ha ha ha.

Juče migranti u grupama po 2 ili 3 kod unatransa i na repušinama od naroda traže hranu,dok lipovača i društvo nasjeđavaju umjesto da ih smaknu sa ceste i odvezu se skupa s njima što bliže bakirovoj vatri.danas grupe po 6 ili 7 migranata sa torbama(ne oni iz bire) idu da šatoruju noćas na unu na njive prema jotanovima.znači nama je ovdje dosta toga da svoju djecu ne puštamo ni u školu ni u grad samu.možda se neki bišćani puno kreću u autima pa ne vide smeće uz cestu ili pored une ili ustvari samo kažu nije to moj problem.                 

• Like 6
1 hour ago, paša said:

Večeras u dnevniku USK TV nijednom nije spomenuta tema migranata.

Napredak 

Migracije nemogu rješiti siromaštvo u siromašnim zemljama ali će popraviti život migrantima koji uspiju doći u razvijene zemlje.

ne nego ce pogorsati standard tih zemalaj i ugroziti lokalno stanovnistvo!

Kao sto Sarrazin prije nekoliko rece, ko dovede sebi pola Kalkute, ne pomaze Kalkuti, nego postaje sam Kalkuta!

Edited by Lidjo
  • Like 4
  • Dislike 1
  • Thanks 1

https://www.berlingske.dk/nyheder/otte-personer-kraeves-faengslet-efter-politiaktion

Što bi reko Paša, migracije ne mogu riješiti siromaštvo u siromašnim zemljama ali će popraviti život migrantima koji uspiju doći u razvijene zemlje. Eto, u Danskoj uhićen 21 maloljetni napaćeni doktor/inženjer zbog pripremanja terorističkih napada. Zanimljiv način popravljanja života. 

• Like 1
  • Haha 1
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...