Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Inače imam rođake tamne puti, afroamerikance, i baš su prošli mjesec bili u Hrvatskoj dva tjedna i slobodno su se šetali po Zagrebu i Rijeci i nitko ih nije legitimirao, čak su išli i u Dalmaciju i nikakvih problema, prošli su i kroz Neum, a ja sam im još posebno napisao papire sa svim svojim kontaktima i rekao sam im da ih obavezno nose sa sobom (priznajem, nije mi bilo najugodnije zbog toga) ako ih slučajno presretne neki manje bistriji policajac, tako da je ovo s nigerijskim študentima teško sranje, pa Zagreb je pun crnaca sportaša i turista, i nitko nema nikakvih neugodnosti ni problema.

• Haha 1

9 minutes ago, gargamel said:

Pa prešli su ilegalno granicu.  Možda su htjeli doći u Bosnu. 

Pošli za Slo al okrenuli kartu naopako xD

• Haha 2

prije 1 sat, Grunf said:

Znam da nema veze ovo sa ovom temom ali ima dodirnih tacki sa istom. Zna li neko zašto je uhapšen turski drzavljanin, direktor koledža u Bihaću i zasto su mu oduzeli boravisnu dozvolu nakon 20 godina rada ovdje i sad ga protjerivaju? Samo kazu prijetnja po nacionalnu sigurnost.Kad uporedis ovaj slucaj direktora koledza, koledza koji je izbacio zbilja sjajne generacije djece sa kontra slucajem i bukvalno naseljavanjem ovih krajeva sa polupismenim ili nepismenim probisvjetima svasta ti padne na pamet. Sramotno je to ljubljenje guzice nasih vlasti onom turskom diktatoru i zlocincu koji se na taj nacin rjesava pametnih i inteligentnih ljudi

Ma sramota, sultan radi šta hoće kao da je kod kuće. Upali juče u sred nastave i odveli čovjeka, poništili mu radnu dozvolu. Slijedi mu deportacija u Tursku a vjerovatno i "pošteno suđenje". Zamisli molim te direktor koledža prijetnja za nacionalnu sigurnost, a u isto vrijeme, u istom gradu 5000 stranaca iz Afganistana i Pakistana ne predstavljaju nikakvu prijetnju, čak su ugroženi. Da ne spominjem silne presuđene kriminalce koji uživaju slobodu u Hercegovini. 

Just now, Grunf said:

Vi kako hoćete al ovi Nigerijci meni liče na ove migrante xD:ph34r:

Možeš se ti zajebavati i njih braniti, ali ovo je očit dokaz da Hrvati dobrim dijelom doprinose  migrantskoj krizi u Bihaću jer nam šalju ljude kroz šumu koji nikad nisu bili ovdje. U ovom slučaju genijalci Ivek i Jozo su prozreli zle namjere dva crnca koji su se, gle bezobrazluka te crnačke ološi i govnara, htjeli provozati zagrepačkim tramvajem. E ne bute mogli pokvarenjaci jedni!

• Dislike 1

15 minutes ago, toby said:

studenti.jpg.c32726d9a5f184bcf97e44362ae0a316.jpg

Sada je sve kako treba. :)

Eee da su tako hodali sve bi bilo ok hahaha

prije 2 sati, Grunf said:

Znam da nema veze ovo sa ovom temom ali ima dodirnih tacki sa istom. Zna li neko zašto je uhapšen turski drzavljanin, direktor koledža u Bihaću i zasto su mu oduzeli boravisnu dozvolu nakon 20 godina rada ovdje i sad ga protjerivaju? Samo kazu prijetnja po nacionalnu sigurnost.Kad uporedis ovaj slucaj direktora koledza, koledza koji je izbacio zbilja sjajne generacije djece sa kontra slucajem i bukvalno naseljavanjem ovih krajeva sa polupismenim ili nepismenim probisvjetima svasta ti padne na pamet. Sramotno je to ljubljenje guzice nasih vlasti onom turskom diktatoru i zlocincu koji se na taj nacin rjesava pametnih i inteligentnih ljudi

Trenutni saziv Predsjednistva ni oko jedne stvari nije bio saglasan kao kad su se ovog ljeta utrkivali ko ce Erdoganu prije reci da ce se "problem" Gulenovaca rijesiti. 

Edited by Pavarotti
  • Thanks 1

@Hysteria ma znam ja to. Istina da ovi trpaju migice ali NIKO u ovoj zemlji nije digao glas protiv Srbije koja ih trpa doslovno 1000 puta vise. Zato je meni to smjesno. Naravno da je smjesno covjece. Niko ama bas niko, niti jedan politicar, niti jedan medij nije optuzio ni Srbiju ni RS. Evo citam i Mektic opet laje istu stvar za Hrvatsku ali nikad nije pomenuo Srbiju. Nikad nije rekao:zašto to Srbija radi? Svjesno se i planski prebacuju migranti u BiH od strane srbijanske policije. Ista ta policija radi kao i hrvatska migrantima koji zele nazad u Srbiju. Vracaju ih u BiH. Ja znam samo jedno - NAJEBALI SMO!

• Like 1
  • Thanks 1

Hrvatska je sebi sa ovim nigerijcima napravila totalni autogol. Opravdanja za ovo su amaterska i u najmanju ruku mogli su priznati grešku te ljudima omogućiti da se vrate u Nigeriju. Kako god sad će biti vraćeni u HR jer ti ljudi nisu niti došli preko BiH niti su trebali biti ovdje pa neka susjedi popravljaju svoje sranje. Bilo bi dobro sad za nas da ovi promigrantski mediji hoće da patroliraju malo uz granicu i snime ilegalno vraćanje migranata nama u Bihać.Pritisak na HR je sve veći pa neka otvaraju kampove i tamo

A naša Služba za strance je pokazala pravo lice sa hapšenjem ovog turčina. Kad Bake naredi da se drugu Erdoanu ispune želje služba odmah radi kako treba,a kad treba raditi sa migrantima onda se ništa niti radi niti ih zanima.

4 minutes ago, Grunf said:

@Hysteria ma znam ja to. Istina da ovi trpaju migice ali NIKO u ovoj zemlji nije digao glas protiv Srbije koja ih trpa doslovno 1000 puta vise. Zato je meni to smjesno. Naravno da je smjesno covjece. Niko ama bas niko, niti jedan politicar, niti jedan medij nije optuzio ni Srbiju ni RS. Evo citam i Mektic opet laje istu stvar za Hrvatsku ali nikad nije pomenuo Srbiju. Nikad nije rekao:zašto to Srbija radi? Svjesno se i planski prebacuju migranti u BiH od strane srbijanske policije. Ista ta policija radi kao i hrvatska migrantima koji zele nazad u Srbiju. Vracaju ih u BiH. Ja znam samo jedno - NAJEBALI SMO!

Pa naša granica sa Srbijom je šuplja ko švicarski sir. Kaže direktor granične policije da im fali 500 policajaca i ko će ove horde zaustaviti

Edited by Venom
  • Like 1

Prema zadnjim informacijama BiH je ponudila 'studentima' da se vrate doma u Nigeriju, oni su to naravno odbili.  Nakon razgovora s organizatorima natjecanja, saznalo se da uopce nisu imale rekete, da su sve meceve izgubili i da bili nevjerovatno loši, ocito se radi o kriminalcima i nista drugo, idiote iz Hr ambasade koja im je izdala vizu  vratiti doma i zabiti nogu u guzicu a organizatorima natjecanja koji su im dali garancije za vize poslati racun i kaznene prijave za krijumcarenje ljudi a ne bilo lose organizatoru naplatiti kompletan trosak eventualne deportacije u Nigerji bilo to iz BiH ili Hr.

BiH utvrdila identitet nigerijskih studenata, uskoro će biti smješteni u Imigracioni centar

Direktor Službe za poslove sa strancima Bosne i Hercegovine Slobodan Ujić potvrdio je za Klix.ba da je utvrđen identitet nigerijskih studenata Eboha Kennetha Chinedua i Abia Uchenna Alexandra, te da će uskoro biti smješteni u Imigracioni centar.

"Stigli su pasoši iz Hrvatske, utvrđuju se okolnosti njihovog dolaska u Bosnu i Hercegovinu", kazao nam je u kratkoj telefonskoj izjavi direktor Slobodan Ujić.

Dvojica nigerijskih studenata, koje je hrvatska policija uhapsila i deportovala u BiH, večeras su ispitani u Bihaću. Njihove vize za boravak u Hrvatskoj bile su validne.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/bih-utvrdila-identitet-nigerijskih-studenata-uskoro-ce-biti-smjesteni-u-imigracioni-centar/191204171

Sa ovim "Stigli su pasoši iz Hrvatske" sve je rečeno.

Ne razumijem sto je receno s ovim 'stigli pasoši iz Hrvatske'. 

Oprosti, upravo procitah novu šarenu laž, 'poslao im prijatelj koji im je nasao putovnice u hostelu', jel to onaj isti prijatelj koji je vec  2 puta pokusao bez papira u Sloveniju, koji je prijavio nestanak pasosa pa ga nakon 2 povratka s granice nasao i nakon svega zatrazio azil u HR.

• Like 1

25 minutes ago, Rijecanin said:

Ne razumijem sto je receno s ovim 'stigli pasoši iz Hrvatske'. 

Oprosti, upravo procitah novu šarenu laž, 'poslao im prijatelj koji im je nasao putovnice u hostelu', jel to onaj isti prijatelj koji je vec  2 puta pokusao bez papira u Sloveniju, koji je prijavio nestanak pasosa pa ga nakon 2 povratka s granice nasao i nakon svega zatrazio azil u HR.

Pa nije teško razumjeti. Hrvatska policija brzinski pokušava oprati svoju sramotu pa brzo prosljedila dokumente nama u BiH da ih uredno vratimo u HR. Čak da je istina i to što ti pričaš to opet nema veze sa BiH i ti ljudi nisu ušli u HR preko BiH pa da ih se nama prebacuje ovdje. Posjeduju uredne pasoše i vizu za HR,a samim dostavljanjem dokumenata danas HR je priznala svoju grešku.

• Like 3
  • Dislike 1

Oprosti Venom ali to nema apsolutno nikakve veze s logikom , Hr vlastima nikako nije u interesu da imaju ikakve veze s pasosem, jedina moguca varijanta je da su lazni studenti i lazni 18-godisnjaci predali pasose nekome na cuvanje  dok se ne docepaju odredista koje su zamislili, kad im nije uspjelo 'prijatelj' ima vraca pasose, uostalom Hr bi takvo nesto morala slati sluzbenom ili diplomatskom postom. Inace ti stvarno mislis da se hosteli ne ciste po 20 dana, pa su pasosi u hostelu bili do neki dan i cistacia ih nije vidjela nego je tip dosao s ceste usao u hostel i rovario po sobi, pa to ne bi progutala ni djeca iz vrtica.

• Like 1

Nas uopće ne zanima šta su dva Nigerijca planirala poslije turnira. Jesu li imali rekete ili ne. Żele li azil ili ne. Ono što je bitno je to da je potvrđeno da je NDH nezakonito deportirala ljude na teritoriju Bosne i Hercegovine. Iako su avionom potpuno legalno došli u NDH. Šta je onda tek takvih slučajeva gdje migrante koji su u NDH ušli kroz Srbiju deportiraju u Bihać?

Edited by Haldir
  • Like 1
  • Dislike 1

prije 5 minuta, Venom said:

Pa nije teško razumjeti. Hrvatska policija brzinski pokušava oprati svoju sramotu pa brzo prosljedila dokumente nama u BiH da ih uredno vratimo u HR. Čak da je istina i to što ti pričaš to opet nema veze sa BiH i ti ljudi nisu ušli u HR preko BiH pa da ih se nama prebacuje ovdje. Posjeduju uredne pasoše i vizu za HR,a samim dostavljanjem dokumenata danas HR je priznala svoju grešku.

Pa piše da im je putovnice poslao prijatelj iz Zagreba. Koja bi bila logika da Hrvatska proslijeđuje njihove dokumente u Kladušu, valjda bi interes Hrvatske bio da putovnice bace u smeće. Btw. vize više nisu uredne, nego su istekle, i gospoda študenti više ne mogu ući u Hrvatsku bez nove vize.

Ova je dobra: 

"Ti su ljudi žrtva nezakonitog postupanja hrvatske strane. Mi sada, po nekoj zakonskoj proceduri, trebamo te ljude vratiti u Hrvatsku po hitnom postupku readmisije. Vidljivo je da imaju hrvatske vize, da su nezakonito ovdje, u Bosni i Hercegovini. Iz njihovih izjava je očigledno da su prisilno prebačeni od hrvatske policije i trebamo ih vratiti u Hrvatsku", rekao je Mektić.

Siguran sam da će Mektić smisliti i tu zakonsku proceduru, glavica je to. :D

prije 1 minuta, Haldir said:

Nas uopće ne zanima šta su dva Nigerijca planirala poslije turnira. Jesu li imali rekete ili ne. Żele li azil ili ne. Ono što je bitno je to da je potvrđeno da je NDH nezakonito deportirala ljude na teritoriju Bosne i Hercegovine.

Kad pišeš da je nešto "potvrđeno", onda trebaš dati dokaze da je nešto potvrđeno. Glasovi u glavi nisu dokazi.

• Dislike 1
  • Haha 1

Nista nije potvrdeno i nemas nikakav sluzbeni dokaz za takvo nesto osim tvrdnje laznih studenata i laznih 18-godisnjaka.

Evo jedna dobra vijest danas, krijumicar koji je prevozio 30 migranta i probio policijsku blokadu kod Plitvica  dobio 8 godina zatvora, moram priznati da sam ugodno iznenaden, obicno nasi suci daju minimalne kazne ovo je prava kazna pa ti vozaj ilegalce.

• Aferim! 1
  • Thanks 1

prije 6 minuta, Haldir said:

Sve je očigledno i dokazano. Fašizam koji je nemoguće sakriti.

Idemo još jednom, ali bez glasova u glavi i terorističke propagande. Što je i na koji način dokazano? 

Inače, ovaj študent nije baš od najpametnijih, malo vuče na Mektića, lik tvrdi da je imao valjanu vizu za Hrvatsku i silom hoće u Hrvatsku. Međutim, radi se o jednokratnoj vizi koja traje šest dana od trenutka aktivacije, odnosno ulaska u RH, dakle ako je ušao u RH 12.11., viza mu je istekla 18.11. To što mu na vizi piše 03.12. ne znači da mu je viza vrijedila do 03.12., nego je to bio krajnji rok do kada ju je trebao aktivirati.

Edited by toby
  • Dislike 1

Sta vi zapravo tvrdite?

Da su ovi u Hrvatsku usli preko BiH?

Ili da su iz Hrvatske svojevoljno otisli u Kladusu? 

Rofl

• Like 1
  • Haha 1

7 minutes ago, Pavarotti said:

Sta vi zapravo tvrdite?

Rofl

Naravno da Riječanin to tvrdi. Kako drukčije opravdati fašizam.

• Dislike 1

prije 7 minuta, Pavarotti said:

Sta vi zapravo tvrdite?

Rofl

Nitko nije rekao da su u Hrvatsku ušli u BiH, pa i MUP je objavio da su u RH ušli legalno, sve ostalo je teška muljaža. Ja ne tvrdim ništa, samo me zanima istina, a sve do sada djeluje kao teška podvala i izmišljotina. Jedina stvar koja mi je neobična je to da gospon študent za Bosnu kaže Bosna, a ne Bosnia, što znači da je prvi put u životu čuo za Bosnu od naših ljudi tek kad je došao ovdje.

Kako bilo, sad su u Kladuši, vize za RH su im istekle, najbolje im je da u miru pripremaju ispite dok se stvar ne raščisti. 

haldire jedini fašista ovdje si ti i dabogda te HR Policija ćopila pa te propitala O stalno ponavljanoj NDH, to bih volio gledati kako puniš gaće smrade 

• Haha 1

Pa eto, dosli tamo legalno i zavrsili u BiH preko koje nisu usli u Hrvatsku, cinjenica.

Hrvatska svakodnevno kupi migrante i vraca u BiH, takodjer cinjenica.

Dakle, saberemo dva i dva i dobijes rezultat da su i ovi pokupljeni i prebaceni ovamo. Samo sto ovaj za razliku od Muhameda Salaha iz Pakistana nije ilegalno usao iz BiH.

Postoji mogucnost da su oni svojevoljno dosli u Kladusu pa se pobunili 'koji cemo k u Kladusi" ali takodjer postoji sansa da migrant kod Slunja nije usao preko BiH nego iskocio iz padobrana. Postoji i sansa da ja smuvam Rihannu ali jebiga.

• Like 1
  • Haha 1

Poglavica i njegovo pleme odbija nareske i čaj,al ne odbija alkohol i gandžu.

I još kaže nismo ludi ostati ovdje pa ovo je osma najjadnija zemlja na svijetu,ovaj narod ovdje živi gore nego mi u svojim državama u africi,al oni i dalje vjeruju svojim političarima.poglavica kaže ovdje je do prije nekoliko godina postojao narod zvan Bosanci,taj narod je izbrisan.kaže poništili Bosance ostala tri naroda?

Mi miigranti nećemo da budemo izbrisani,mi imamo svoj ponos.

Edited by Fap mašina
  • Like 3
  • Haha 2

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...