Jump to content
FORUM

Recommended Posts

4 hours ago, Fap mašina said:

Samo realonost- Sigurno su im umanitarci donijeli dnevnu dozu drogica i nešto lažnih dokumenata.

Navlace ih, prvobitno su cetiri muske osobe u uniformama crvene boje obisle migrose, kojih svaki dan ima preko 200.  U toku dana policija rastjerala, da bi netom prije 16:00 opet okupljeni migrosi, dobili isporuku u vidu paketa od nepoznatih osoba, koje su bijelim vozilom ( nisu uocene tablice ) nonsalantno kroz privatne posjede, vrsili isporuku migrosima. A migrosi ilegalni da ilegalniji ne mogu biti, zajedno sa ilegalnim "humanitarcima", dilerima i ostalim ljubiteljima azijskog fetisa ordiniraju po tudjoj imovini. Moze da se udje, da se rusi tudje.....

• Replies 18,7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3487

• rucica1

1379

• Barba

1221

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

10 hours ago, SAMO_REALNOST said:

Navlace ih, prvobitno su cetiri muske osobe u uniformama crvene boje obisle migrose, kojih svaki dan ima preko 200.  U toku dana policija rastjerala, da bi netom prije 16:00 opet okupljeni migrosi, dobili isporuku u vidu paketa od nepoznatih osoba, koje su bijelim vozilom ( nisu uocene tablice ) nonsalantno kroz privatne posjede, vrsili isporuku migrosima. A migrosi ilegalni da ilegalniji ne mogu biti, zajedno sa ilegalnim "humanitarcima", dilerima i ostalim ljubiteljima azijskog fetisa ordiniraju po tudjoj imovini. Moze da se udje, da se rusi tudje.....

Amerika je pravo privatnog posjeda najbolje uredila od svih zemalja na svijetu a samim tim i zastitila privatni posjed i vlasnike. Mozes upucati bilo koga ko te uznemirava ili ti nanosi stetu .

Kod nas komsija ti udje u posjed dva metra pomjeri medju i jos bi te tukao i ako imas sve crno na bijelo na papiru i precizno ocrtano . 

54 minutes ago, Real said:

https://images.app.goo.gl/XxqYhxAzLTbbWdcV6

Šta ko njemcima? A gdje ti živiš? Koliko znam u njemačkoj,jer se to tebe ne tiče?Možda sutra budeš i sama žrtva murkelovske politike i ostalih političkoljevičarkih govana što su napravili od njemačke prije najbolje države za živjeti u svijetu,sad anarhija.

Koliko ti toga znas to ja ne znam, samo tvoja izjava pokazuje da dosta toga ne znas . Ko god je u njemackoj odredjen status postigao ima pravo (kao i njemci) da ga se tice (a takodjer i pravnu zastitu) . Kad je kod nas toliki napredak i tako sposobni  politicari,  zasto narod gleda kako da se njemacke "anarhije" docepa. 

Video snimak sam stavila da se vidi u koju situciju mozemo doci.Njemacka je odmah nakon ove invazije brojcano pojacala policiju i urede koji su po azilskom pitanju nadlezni. Nasi u vladi umjesto da pojacaju policiju i ostale nadlezne oni sebi plate pojacavaju.    

Kako neko ovdje reče Pakistanci su za razliku od Afganistanaca miroljubivi ? Na šta se odnosi to silovanje maloljetnika? Koliko sam upućen odnosi se na nekog maloljetnika iz Bire? Dijete je dijete bez razlike a pedofil je pedofil ne bitno da li je zlostavljao maloljetnog migranta ili maloljetnika iz grada. To je samo dokaz kakvi predatori nam čuče pod prozorima

• Like 2

Znaci to je rjesenje ministra sigurnosti - uvali problem drugom. Kako se moze pricati o ravnomjernom rasporedjivanju tereta krize a istovremeno komplet migrante prebaciti u drugi grad?

Najbolje da se sutra pocne rijesavati problem u Sarajevu i komplet migranti posalju u Gorazde. I u kojem to shizosvijetu Bihac i Kladusa nisu prioritet prioriteta kod izmjestanja migranata van grada?

Sta ocekivati od jebenog nastavnika likovnog.

• Like 2

U kasarnoj, u ovom izbjeglickom centru u Sarajevu, javljeno da je jos samo 50 slobodnih mjesta za ilegalce. Samo u Biri ih 2000 hiljade + divlji kampovi, a u tim kasarnama nekoliko stotina i kapak. Pa kako misli ministar rasteretiti Bihac i Veliku Kladusu.:S>:(

16 minutes ago, rucica1 said:

U kasarnoj, u ovom izbjeglickom centru u Sarajevu, javljeno da je jos samo 50 slobodnih mjesta za ilegalce. Samo u Biri ih 2000 hiljade + divlji kampovi, a u tim kasarnama nekoliko stotina i kapak. Pa kako misli ministar rasteretiti Bihac i Veliku Kladusu.:S>:(

https://www.klix.ba/vijesti/bih/nova-grupa-migranata-stigla-u-tuzlu-vlast-ne-dozvoljava-formiranje-kampa-i-podjelu-hrane/200311107

OBAVIJEST

Nakon kraće obustave zbog radova na pruzi Doboj - Banja Luka, u subotu 14.03.2020. godine ponovo počinje saobraćati redovni brzi voz Sarajevo-Bihać-Sarajevo po ustaljenom redu vožnje.

TAman su prebacili ove iz Tuzle da im je lakše do Bihaća

• Like 1
  • Haha 2

Meni samo nije jasna jedna stvar ?

Kako to da ne mogu sad u ovoj situaciji ograniciti kretanje migranata znaci potpuna karantena ,zasto se ne izda javno saopcenje od ministarstva da ce svaki migrant koji bude izvan kampa biti uhapsen zasto se dozvoljava da toliki broj volontera humanitaraca dolaze u kontakt sa migrantima bez ikakve kontrole pricamo o stvarima koje su nuzne u ovoj situaciji svjetske pandemije. 

Ja se samo bojim italijanskog scenarija a sto bi u nasim uvjetima bio milion puta gori. 

• Like 3
28 minutes ago, Barba said:

Meni samo nije jasna jedna stvar ?

Kako to da ne mogu sad u ovoj situaciji ograniciti kretanje migranata znaci potpuna karantena ,zasto se ne izda javno saopcenje od ministarstva da ce svaki migrant koji bude izvan kampa biti uhapsen zasto se dozvoljava da toliki broj volontera humanitaraca dolaze u kontakt sa migrantima bez ikakve kontrole pricamo o stvarima koje su nuzne u ovoj situaciji svjetske pandemije. 

Ja se samo bojim italijanskog scenarija a sto bi u nasim uvjetima bio milion puta gori. 

Talijanski scenarij će biti komedija u odnosu na pojavu koronavirusa kod prvog migranta u Biri. Za dva dana će cijeli grad biti zaražen.

• Like 1
28 minutes ago, Grunf said:

Talijanski scenarij će biti komedija u odnosu na pojavu koronavirusa kod prvog migranta u Biri. Za dva dana će cijeli grad biti zaražen.

To se i ja bojim nadati se jedino da ce ubrzo ugrijati vise od 25 celzijusa i onda ce virus nestati .

Treba se cuvati sto je vise moguce izbjegavati guzvu i rukovanja a sa druge strane covjek mora raditi ne moze se zatvoriti u kucu i cekati da trava raste. 

1 hour ago, Real said:

Virus neće nestati ni na preko 30°C,veoma je otporan,živi na predmetima do 10 dana,ostaje u zraku ako neko kašlje više sati da lebdi,prenosivost do 4,5 metara u zraku od inficirane osobe.

Potvrđeno iz kine i njihovih naučnika jučer.

Ovo nije tacno ne treba siriti dezinformacije sa nasih sajtova .

• Like 1
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...