Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Onaj vođa migsranata ćaća bez gaća mogao bi da bude vođa i brojnim bišćanima,jer mnogi tu u bihaću su uvijek trebali Šefa koji će ih voditi.

Screenshot-2019-12-07-at-17.21.37.png

Gospodin se inače zove Mohammad Ali, dolazi iz ratom razrušene Sirije, bježi zbog klimatskih promjena, ima 16 godina i status maloljetnika bez pratnje, nuklearni je fizičar, talibani su mu ubili 54324 člana obitelji, progonjen je jer je kršćanin i gay, po zanimanju je sveučilišni profesor,  radio je na Fakultetu tekstilne tehnologije u Damasku gdje je bio šef Katedre za modni dizajn. Hrvatska policija mu je do sada razbila ili oduzela 342 mobitela, 12 laptopa, šest monitora, tri stolna računala, printer i skener, 34 puta su ga žigosali, od toga 32 puta s prethodnim brijanjem. Voli sve što vole mladi, sakuplja salvete i razglednice, i sve što želi je doći do Francuske i tamo studirati, a velika želja mu je nastupiti i u emisiji The Voice.

Edited by toby
  • Like 4
  • Haha 4

1 hour ago, Lidjo said:

Bravo u pravu si. 25 godina biramo istu politiku? Ko nam je kriv? Mi imamo u Bosni x razloga da svaki dan idemo na proteste i protjeramo sve politicare, a zasto to ne radimo?

Gdje je nas odvelo ovo sto nas je pola Bosanaca otislo u svijet? Zar nebi bilo bolje da smo se izborili za nasa prava i zivjeli medju svojim narodom, kulturom i naravima?

Tako isto ti ljudi. Umjesto da se ujedine i okrenu se protiv vlasti, oni su svi krenuli na zapad? I kad dodju na zapad? Zasto se ne uklope u drustvo? Zasto (statisticki) prave tolika sranja i kriminal? Zasto svaki dan se mora citati u novinama i vidjeti na ulicama njihovo bahato ponasanje? Zasto ne nauce jezik, ne nadju posao i pocnu zivjeti? Ko da se sazali na ljude bez dokumenata, koji su skloni da urade grupna silovanja? Naravno, ne treba generalizirati, ali ti ljudi (vecina) nikad nece se priviknuti na zivot na zapadu i prihvatiti zapadni zivot i vrijednosti te zemlje u koju dodju!

I na kraju, ne moze Zapad rijesavati sve probleme u svijetu. Znamo svi koliki je Banglades, Indija, Pakistan, a tek gdje je crna Afrika!

Sto to sve pitas mene? Eno ih na Vucjaku pa se raspitaj zasto napustaju svoje drzave. Mi se sad mozemo baviti samo posljedicama koje se ticu direktno nas. 

Čitam danas novine pederski par u Holandiji koji je dobio mogućnost usvojenja orgijali sa djetetom od 11 godina I sve se zataškalo .

Barba, tko si ti da napadas ugrozene skupine i propitujes njihovo ljudsko pravo na orgijanje s djetetom?, ti si klasicni homofob,fasist i da ne nabrajam dalje. 

• Like 1

prije 59 minuta, 1260 said:

Ne znam zašto,  ali imam osjećaj da se sljedeći puta policajac neće poskliznit.  Metak će da završi tamo gdje treba.  Teroristička smrdljiva bagra.  Ovim objavama će još više motivisat graničare da im se najebu milosne majke.

• Like 2

prije 10 sati, Haldir said:

Sto to sve pitas mene? Eno ih na Vucjaku pa se raspitaj zasto napustaju svoje drzave. Mi se sad mozemo baviti samo posljedicama koje se ticu direktno nas. 

Kad kažeš "nas", misliš na šoroševske proterorističke aktiviste, IOM-ovske plaćenike i ostatak profiterske ekipe koja služi kao ISIL-ovska logistika? I kakve su to fore tipa "nije me briga tko su i što su i zašto su ovdje", pa valjda forum služi za raspravu i razmjenu mišljenja o svemu, dakle i o uzrocima i o posljedicama? A ovo da se treba ići na Vučjak i raspitati se među doktorima zašto su napustili svoje države je "shit of the year", točnije odgovore bi dobili od Pinokija.

Da ne duljim, ne možemo se baviti posljedicama ako ne znamo uzroke, dakle upravo trebamo raspravljati o uzrocima i o tome kako ih eliminirati (uzroke, mislim ;)).

• Like 2
  • Aferim! 1

16 hours ago, SAMO_REALNOST said:

Neka se Bira puni, 30% migranata sa Vucijaka je vec u Biri, mini Vucijak na Baksaiskim brinama i otoci je u funkciji vec godinu dana, skrsili ( posjekli macetama, sjekirama i sl., prave sebi ljudi) min. 10-15 m3 drva (nasi ljudi robijaju za metar), niko ni uz pozive nije zasao unutar. Vecina njih sa kisom i snijegom prebacila se u objekte oko Bire. Vec dva dana silaze sa Vucijaka, sve prema Biri, novi takodjer (primijete se, malo dezorjentisani, prvi put vidi Unu pa bace selfie, sve ih primaju, trpaj ( kad kazu ima ih 2.000, onda ih sigurno ima 2.500, kao i do sad manipulacije ). Kad svane ponedjeljak, na Vucijaku ih nece biti 10 % ( naci ce se u Biri, poljima, objektima, ali iz Bihaca nece ). Iz Bihaca ce ih otici sacica za Sarajevo ili vec gdje, uz obrazlozenje da su ih toliko zatekli na Vucijaku ( ako uopste dodje do toga ). Na objavu IOM-a da se u Miralu nesto uradilo u vezi smjestaja kriticnih kategorija, nas veliki sugradjanin jos veceg iskustva sa smjestajem migranata postavi kratki pregled kako smjestaj i kreveti izgledaju kod njega u privatnom kucnom prihvatnom. Pokupiti i staro i mlado, sve do cega ti je normalni covjece stalo, i legalnim putem nastoj pobjeci odavde i ne okrenuti se nikad, nikad ni pogledati ovu gamad domacu izdajnicku. Da profiteri ratni i poslijeratni, polticari i kvazi isti, ostali sljam krimi rada pod krinkom humanitaraca ubijaju ono malo sjete na nesto dobro ovdje, ako je ikad i bilo, pljuju po normalnom narodu, zeljnom sad vec opet mira. Crvajte se zajedno, i neka je ovako, bar ce normalna raja otici, i svakom savjetujem isto, ako trunke pameti imamo.

Ma ja mislim da na Vučjaku nema migranata ni za dva busa. Sam je Šuki potvrdio 4.12 da je broj migosa u Biri skočio preko 2000. Sve je ovo dogovoreni cirkus naše izdajničke vlasti u USK a sve za obećanu lovu. Slagali su nas i prodali svi. Od gradonacelnika,premijera USK pa do vrha drzavne vlasti. Nažalost narod šuti,a miševi kolo vode. 

• Like 4
  • Thanks 1

2C56B05300000578-3234913-image-a-64_1442

Životinje treba ogradit.  Ista scena kao kada u serije the walkind dead zombiji tumaraju oko žice.  Migranti-zombiji slični su.

791ce176-ca54-4531-85a2-922fc7c62c2e.jpg

• Sad 1
  • Angry 1

prije 13 minuta, Venom said:

Ma ja mislim da na Vučjaku nema migranata ni za dva busa. Sam je Šuki potvrdio 4.12 da je broj migosa u Biri skočio preko 2000. Sve je ovo dogovoreni cirkus naše izdajničke vlasti u USK a sve za obećanu lovu. Slagali su nas i prodali svi. Od gradonacelnika,premijera USK pa do vrha drzavne vlasti. Nažalost narod šuti,a miševi kolo vode. 

Sami smo krivi! Nismo spremni napraviti jednu antimigrantsku demonstraciju kako treba dok u švabiji tj. U Dresdenu ljudi već preko 4 godine svakog ponedeljka organizuju demonstracije protiv migracija i njihovih organizatora među kojima je i vlada njemačke.

Svakog ponedeljka ima livestream i skupljaju se desetine hiljada njemačkih patriota kojima je puna kapa njihovog režima.

U Bihaću se skupi više ljudi kad se uhapsi turčin nego kad je lokalno stanovništvo od najmlađeg do najstarijeg ugroženo u svom opstanku.

To ti sve kaže,većina naroda ovdje su ovce i treba ih šišati.

prije 1 sat, 1260 said:

Nadam se da će se još koji hrvatski graničar okliznuti!

Pi*ka im materina ubiti ovako plemenitu životinju,još ako se radi o ženki koja ima 2 do 3 mladunčeta onda su ubili i njih jer oni nemogu bez majke prezimiti.

Sjeme im se zatrlo,đubrad,ološ,gadovi i odvratna stvorenja.

Sve su to,ali nisu ljudi!

• Like 2
  • Thanks 2

prije 9 minuta, Real said:

Sami smo krivi! Nismo spremni napraviti jednu antimigrantsku demonstraciju kako treba dok u švabiji tj. U Dresdenu ljudi već preko 4 godine svakog ponedeljka organizuju demonstracije protiv migracija i njihovih organizatora među kojima je i vlada njemačke.

Svakog ponedeljka ima livestream i skupljaju se desetine hiljada njemačkih patriota kojima je puna kapa njihovog režima.

U Bihaću se skupi više ljudi kad se uhapsi turčin nego kad je lokalno stanovništvo od najmlađeg do najstarijeg ugroženo u svom opstanku.

To ti sve kaže,većina naroda ovdje su ovce i treba ih šišati.

Nadam se da će se još koji hrvatski graničar okliznuti!

Pi*ka im materina ubiti ovako plemenitu životinju,još ako se radi o ženki koja ima 2 do 3 mladunčeta onda su ubili i njih jer oni nemogu bez majke prezimiti.

Sjeme im se zatrlo,đubrad,ološ,gadovi i odvratna stvorenja.

Sve su to,ali nisu ljudi!

Prvo su zaklali lane,  pa sada medvjeda,  sad su na redu ljudi.  Inače ovim smrdljivcima pamet nije jača strana.   Stavili su objavu na fejs,  a nisu sakrili svoje ogavne face.  Tačno se preko IP adrese može locirat gdje se nalaze.  Sad ako se neko zainati mogla bi im ovo bit i zadnja objava

• Like 1

prije 8 minuta, gargamel said:

Prvo su zaklali lane,  pa sada medvjeda,  sad su na redu ljudi.  Inače ovim smrdljivcima pamet nije jača strana.   Stavili su objavu na fejs,  a nisu sakrili svoje ogavne face.  Tačno se preko IP adrese može locirat gdje se nalaze.  Sad ako se neko zainati mogla bi im ovo bit i zadnja objava

koja im je fejs stranica?

prije 15 minuta, milko said:

koja im je fejs stranica?

78815171_1771585952974654_30645604624996

Ovo je posao za policiju,  a mogu i lovci da odrade posao u Gorskom Kotaru ako nalete na njih

Edited by gargamel

prije 28 minuta, gargamel said:

78815171_1771585952974654_30645604624996

Ovo je posao za policiju,  a mogu i lovci da odrade posao u Gorskom Kotaru ako nalete na njih

I dalje ne vidim koja im je točno facebook stranica na kojoj su to objavili...

2 hours ago, milko said:

I dalje ne vidim koja im je točno facebook stranica na kojoj su to objavili...

7 hours ago, gargamel said:

Čuj zaklali medvjeda. Kad vam neko kaže da ste ksenofobi, to nije zbog toga što ponekad napišete glupost. To je zato što vam je to usađeno pa sami sebe uvjeravate kako su tri migranta zaklala medvjeda. Kakva smijurija. 

Ako malo bolje pogledate tjelo medvjeda on je vec duze vremena mrtav jer se vec poceo raspadati sto se vidi po naborima krzna. Medvjed je vec neko vrijeme mrtav a kako nema ni tragova krvi vjerujem da je uginuo prirodnim putem a ove zivotinje su slucajno naletjele na njega. Stranica na kojoj je objavljena fotografija pripada krijumcarima ljudi sto mozete vidjeti u postovima koje objavljuje sa brojem telefona

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...