Jump to content
FORUM

Recommended Posts

10 minutes ago, gargamel said:

Ćaća je rekao da oni ne idu nigdje. 

Hebo cacu napusitog.Njega sa njegovim naocalima prvog u gujcu nabiti.On tamo najvise gazdu glumi i probleme pravi.Na njemu se vidi da je kriminalana fukara.Vjerujem da bi i u kampu mnogi bili sretniji kad bi ga se rijesili.

3 minutes ago, Grunf said:

A evo dok je pao mrak spustaju se i idu u Biru u velikim grupama. Sad me jedna grupa zaustavila i pita za put prema Biri

Nadam se da ih nisi na pravi put uputio.:)

• Haha 1

prije 16 minuta, rucica1 said:

Hebo cacu napusitog.Njega sa njegovim naocalima prvog u gujcu nabiti.On tamo najvise gazdu glumi i probleme pravi.Na njemu se vidi da je kriminalana fukara.Vjerujem da bi i u kampu mnogi bili sretniji kad bi ga se rijesili.

Nadam se da ih nisi na pravi put uputio.:)

Ćaće se svi boje.  On je njihov šef, glasnogovornik, poglavica i vrač,  majka, otac, sestra i brat.   Svi ga doživljavaju sa strahopoštovanjem.  Njemu ni policija ne može i ne smije ništa.

• Like 1

Krenuli sa djetetom na planinu,  majka i otac nemaju više od 14 godina.  Šetaju kao da su na korzu.

Edited by gargamel
  • Like 1
  • Dislike 1

Sad raspuštenice napokon biraju zagondžije...

https://m.facebook.com/photo.php?fbid=427970954816967&set=a.209722549975143&type=3&refsrc=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fplugins%2Fpost.php

prije 1 sat, Rijecanin said:

'Bosanka oduševila gestom: Da vidim ko će me spriječiti da sklonim dijete sa zime'

Pohvalno je, zena nije licemjerna, uzela jednog doma pa ima pravo pricati, jedino me naslov malo prevario, ja mislio dijete od 5-10 godina ono lik s bradom i brkovima.

Kakvo dijete čovječe,ovo je prostitucija bišćanki,ko je imalo normalan jasno mu je sve.

• Like 1
  • Confused 1

Ova slika me podsjeća na onaj vic:

Otišao Perica sa školom u prirodu.I kaže on učiteljici:"Učiteljice,ja sam navikao da spavam pored mame sa svojim prstom u njenom pupku,ja se bojim biti sam,pa mogu li spavati tako i sa vama?".Kaže učiteljica:"Naravno da možeš." Kad je pao mrak,Perica se uvuče u šator.A učiteljica vrisnu."Perice,nije ti ovo pupak!" A Perica će:" Znam da nije.Nije ni ovo prst!".

• Like 1
  • Haha 1

Ove iz tople Sedre izvukli pasose ispred sebe i u kakav bolji hotel, barem 4 zvjezdice, ovom ološu i šljamu djeca neznace nista osim ulaznice u tuđu zemlju na socijalu. Sto vise djece to vise ulaznica, taj ološ sto iz tople Sedre izvlaci djecu u sumu i planinu treba ubit od batina, djecu im oduzeti. 

• Like 1

14 hours ago, gargamel said:

Krenuli sa djetetom na planinu,  majka i otac nemaju više od 14 godina.  Šetaju kao da su na korzu.

Ja ovdje vidim procelavog oca sa dvoje djece i trudnicom (pogledaj joj stomak).Samo sto je ona od cike izgleda dosta mladja.

14 hours ago, Real said:

Sad raspuštenice napokon biraju zagondžije...

https://m.facebook.com/photo.php?fbid=427970954816967&set=a.209722549975143&type=3&refsrc=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fplugins%2Fpost.php

Kakvo dijete čovječe,ovo je prostitucija bišćanki,ko je imalo normalan jasno mu je sve.

Pa zar ova ovo nije u Tuzli sa perona maloljetnika od mraza spasila.

• Like 1

prije 17 minuta, rucica1 said:

Ja ovdje vidim procelavog oca sa dvoje djece i trudnicom (pogledaj joj stomak).Samo sto je ona od cike izgleda dosta mladja.

Pa zar ova ovo nije u Tuzli sa perona maloljetnika od mraza spasila.

Pa da, ali ta mala nema više od 14 godina.  Onaj proćelavi nije puno stariji od nje.  Nekih 30 godina. 

A i ona kurvetina dovela si jebača u kuću pored živog muža.   Koliko su ljudi zatupljeni, ima 2000 lajkova.     

• Like 1

Policija je trebala ovom olosu uzeti djecu i vratiti ih u toplo, ovo je cisti zlocin i kriminal, ovo se nije smjelo dopustiti. 

• Like 2

47 minutes ago, Rijecanin said:

Policija je trebala ovom olosu uzeti djecu i vratiti ih u toplo, ovo je cisti zlocin i kriminal, ovo se nije smjelo dopustiti. 

Gori su novinari koji su to snimali a nisu reagovali...sve za vijest, klik i naravno novac.Za preglede na youtube ogrozili su ovu djecu skupa sa njihovim roditeljima. Ti polupismeni novinarcici su najveci zlocinci u svemu ovome

Edited by Grunf
  • Like 3

Sad sa Vučjaka. Strašni kriminalci, silovatelji i ubice dočekali neočekivane goste Bosanca, Palestinku i Britanca hranom i čajem. Ni cigaru nisu htjeli uzeti. Ono gore nije zločin, ono je za Haaga. 

IMG_20191209_205106.jpg

IMG_20191209_205120.jpg

IMG_20191209_204915.jpg

IMG_20191209_201046.jpg

• Dislike 1
  • Haha 1

10 hours ago, Haldir said:

Sad sa Vučjaka. Strašni kriminalci, silovatelji i ubice dočekali neočekivane goste Bosanca, Palestinku i Britanca hranom i čajem. Ni cigaru nisu htjeli uzeti. Ono gore nije zločin, ono je za Haaga. 

Tacno. Ne treba ih prebaciti u Ušivak nego u Haag. I vas novinare zajedno sa njima jer vi ste krivi 90% za njihovu situaciju.

Ti si nas forumski Goebbels. I njega si nadmasio

• Like 4
  • Thanks 1

Miran i povucen, dok je obucen 🤣🤣

ljudi, ovom gradu je vec odavno odzvonilo... puno radim pa tek ponekad stignem baciti oko na forum, i uvijek se malo ismijem... vise od muke jer mi - koji smo velika manjina, i koji vidimo stvari onakvima kakve jesu, ne mozemo nista postici niti poduzeti, i potpuno smo nemocni protiv ovog dobro vec uigranog politicko-mafijaskog aparata koji zdere drzavu jos od rata, a sad je jos usruzen sa ngo i medjunarodnom zajednicom... i nema se tu sta vise reci. Grad je pao, kanton je pao, drzava ionako prodana i poderana.... uzass

8EA98B52-2FE2-4260-827B-D20549DC57D7.jpeg

• Like 2
  • Haha 2

Ako jos jednom neko citira nekog ko je objavio sliku vise slika ili video a ne obrise te slike i ostavi sam dio texta sa tag korisnika koga citira ce dobiti ban na jedan dan. Od sada necu vise uredjivati vec cu samo brisati takve postave!

• Dislike 1

16 minutes ago, Barba said:

Ako jos jednom neko citira nekog ko je objavio sliku vise slika ili video a ne obrise te slike i ostavi sam dio texta sa tag korisnika koga citira ce dobiti ban na jedan dan. Od sada necu vise uredjivati vec cu samo brisati takve postave!

Slike preko telefona je skoro pa ne moguće obrisati. Patnja živa

• Like 1

35 minutes ago, Hysteria said:

Nemojte pisati "vodite ih sebi kući" ako to stvarno ne mislite

Ma ne bolje je zatvoriti nehumani Vucjak totalno i pustiti ih da budu opet po parkovima i centru Bihaca jer ipak je tamo toplije, a ima i kuca u blizini pa neka se usele u njih. Dosta je bilo vase humanosti vise budite humani prema gradjanima Bihaca jednom, ali izgleda da to nije moguce, jer za vas vazi nek je komsiji crkla krava a neka moje zive. Davno sam rekao lako je iz Cazina ili bilo kojeg drugog mjesta na kugli zemaljskoj lamprdati o humanosti, a proglasite me kako god hocete ja zelim SLOBODU u svom gradu, da se ne moram okretati svaki cas, zakljucavati sve oko sebe zato sto gledaj sad, mi trebamo razumjeti njih posto je njima ledeno oni "opravdano" ulaze u tudje objekte. A s druge strane osoba koja je drzavljanin ove zemlje zato sto joj je ledeno, usjece tri metra drva i zavrsi u zatvoru, a gospoda iz Pakistana (u kojem je ratno stanje ne moze se izdrzati) i inih zemalja mogu posjeci i Pljesevicu i uci u PRIVATNE objekte zato jer ipak moramo ih razumjeti njima je ledeno, a sirotinji koja zivi ovdje nije. Samo tako HUMANISTI moji dragi, najbolji ste na svijetu.

• Like 7
  • Thanks 2

11 hours ago, Haldir said:

Niko nije reko da je njima divno - ne daj boze nikome. I naravno svima nama je fino pisati iz toplih soba i sa punim stomakom.
I ovako nesto ne moze nikoga ostaviti ravnodusnim, to je sasvim logicno. Mozemo misliti sta hocemo o ovom narodu, ali ovakav camp nije niko zasluzio.

I treba ovaj kamp zatvoriti i stvoriti humanije uslove. Mislim da se oko ovoga svi slazemo i tu nema dileme.

Medjutim zasto niko nista ne poduzima? Da li bi se time da se stvore humaniji ulsovi manje izbjeglica uputilo za Bihac?

Kako stvoriti humanije uslove a da to ne bude signal ljudima da i dalje i jos vise ih dolazi?

Kako da se nosi Bihac sa ovom krizom? Kako da se nosi Njemacka gdje si hoce?

Mogu li svi u Bihac, mogu li svi u Njemacku?

• Like 2
  • Dislike 1

prije 8 minuta, Lidjo said:

Niko nije reko da je njima divno - ne daj boze nikome. I naravno svima nama je fino pisati iz toplih soba i sa punim stomakom.
I ovako nesto ne moze nikoga ostaviti ravnodusnim, to je sasvim logicno. Mozemo misliti sta hocemo o ovom narodu, ali ovakav camp nije niko zasluzio.

I treba ovaj kamp zatvoriti i stvoriti humanije uslove. Mislim da se oko ovoga svi slazemo i tu nema dileme.

Medjutim zasto niko nista ne poduzima? Da li bi se time da se stvore humaniji ulsovi manje izbjeglica uputilo za Bihac?

Kako stvoriti humanije uslove a da to ne bude signal ljudima da i dalje i jos vise ih dolazi?

U Njemačku ne mogu,  u Bihać mogu. 

• Like 1

53 minutes ago, Lidjo said:

Sacekaj malo ?

Oni su sami odlucili da vode takav zivot i da pjesace hiljade kilometara i da spavaju pod vedrim nebom samo radi obecane socijale u Njemackoj!

Onu trudnicu i onu sto gura bebu u kolicima preko opasne Pljesevice usred zime sto je izazov i za najsposobnije obucene sportiste ,mene niko ne moze ubjediti da ona to mora i da ju je neko natjerao a takvih je na hiljade ! Oni svjesno ugrozavaju svoje zivote kao i zivote djece koja sama ne mogu nista da odluce ali ih oni svjesno ugrozavaju i sad mi treba da se sazaljevamo na to sto je neko budala i nema trunke odgovornosti ni za sebe kao ni za dijete vazno je da zna da se prci i da ostane trudna a nek se drugi sikiraju sta ce i kako ce !

Mene ce policija kazniti ako mi dijete ne sjedi u sjedalici za auto i ako nije zavezano te milion drugi stvari a ovi idu preko planine i svjesno ubijaju dijete ja bi njih uhapsio te im oduzeo dijete te bi izvjestio ambasadu zemlje iz koje dolaze pa neka se ispita krivicna odgovornost !

Ovo su stvari o kojima treba raspravljati jer se postavlja pitanje ?

Da li na teritoriju nase drzave svi podlijezu jednako krivicnom zakonu i krivicnoj odgovornosti ?

Manite se vi prica oko one sto je sebi uvela hangira da je grije u hladne dane , ova sa djetetom i njena pratnja su dali do znanja koliko je nasa drzava jadna i nesposobna. 

Nakon ovih snimaka za njima je trebala biti upucena patrola i hapsenje i pokretanje krivicnog postupka. 

• Like 5
  • Aferim! 1
  • Thanks 3

prije 55 minuta, Barba said:

Sacekaj malo ?

Oni su sami odlucili da vode takav zivot i da pjesace hiljade kilometara i da spavaju pod vedrim nebom samo radi obecane socijale u Njemackoj!

Onu trudnicu i onu sto gura bebu u kolicima preko opasne Pljesevice usred zime sto je izazov i za najsposobnije obucene sportiste ,mene niko ne moze ubjediti da ona to mora i da ju je neko natjerao a takvih je na hiljade ! Oni svjesno ugrozavaju svoje zivote kao i zivote djece koja sama ne mogu nista da odluce ali ih oni svjesno ugrozavaju i sad mi treba da se sazaljevamo na to sto je neko budala i nema trunke odgovornosti ni za sebe kao ni za dijete vazno je da zna da se prci i da ostane trudna a nek se drugi sikiraju sta ce i kako ce !

Mene ce policija kazniti ako mi dijete ne sjedi u sjedalici za auto i ako nije zavezano te milion drugi stvari a ovi idu preko planine i svjesno ubijaju dijete ja bi njih uhapsio te im oduzeo dijete te bi izvjestio ambasadu zemlje iz koje dolaze pa neka se ispita krivicna odgovornost !

Ovo su stvari o kojima treba raspravljati jer se postavlja pitanje ?

Da li na teritoriju nase drzave svi podlijezu jednako krivicnom zakonu i krivicnoj odgovornosti ?

Manite se vi prica oko one sto je sebi uvela hangira da je grije u hladne dane , ova sa djetetom i njena pratnja su dali do znanja koliko je nasa drzava jadna i nesposobna. 

Nakon ovih snimaka za njima je trebala biti upucena patrola i hapsenje i pokretanje krivicnog postupka. 

Ovome se nama što nadodati. Sad sličiš na ono dijete što je vikalo Car je gol.

Ni u Njemackoj u izbjeglickim centrima novinari nemaju slobodan pristup.Neznam sto se ovi nasi novinari ovoliko umisljaju. U Tuzli imaju migrante na javnim prostorima  i mogu ih intervjuisati i reportaze pisati do mille volje ali malo njih je za tamo onakvo stanje zainteresovano. Ovi ilegalci su se sami svjesno u ovu situaciju doveli (vrlo mali procenat je iz ratom zahvacenih zemalja) ovo vise nije pitanje ljudskih prava vec zloupotreba ljudskih prava.Ta zloupotreba povrijedjuje sva ljudska  prava stanovnika jedne civilizovane zemlje.

https://www.biscani.net/novinarima-zabranjen-prilaz-vucjaku-sprema-se-deportacija-migranata-prema-sarajevu/

Edited by rucica1
Podrska nasoj policiji !
  • Like 1

Pa ovo je sve smisljeno da se migranti razbjeze po obliznjim sumama i sumarcima samo da ne idu u Sarajevo vec da ostanu tu gdje jesu . Realno da su oni htjeli migrante u Sarajevu prvo bi im uskratili prevoz do Bihaca Talgo vozom i svim ostalim srestvima javnog prijevoza. Znaci Federalna Policija nek izda saopcene zabrane prevoza migrantima svim prevoznicima i nek posalje inspektore na teren koji ce kaznjavati te se uvede pravilo da kartu samo uz licnu kartu mozes kupiti ovako jedne ce da voze a drugi ce da dolaze i tako u krug .Presipanje iz supljog u prazno .

Meni je sve ovo glupo i obmanjivanje javnosti kao da se nesto radi .

• Like 1
  • Thanks 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...