Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 18,7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3483

• rucica1

1375

• Barba

1219

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

1 hour ago, zudox said:

Kolika je histerija oko ove farse oko virusa plasi me da ćemo se vratiti u srednji vijek.Treba još samo da napravimo lomače na sred trga i spaljujemo osumnjičene kao vještice.

Ako aludiras na moj post, nema ru spaljivanja vjestica. Ne mozes me pozvati da ti popravim veš mašinu ili dostavim pizzu bez da me upozoriš da si u izolaciji. Bolest je bolest i svako se suosjeca ali i strahuje za svoje zdravlje. S moralne strane sve je drugo upitno. 

prije 48 minuta, Grunf said:

Ako aludiras na moj post, nema ru spaljivanja vjestica. Ne mozes me pozvati da ti popravim veš mašinu ili dostavim pizzu bez da me upozoriš da si u izolaciji. Bolest je bolest i svako se suosjeca ali i strahuje za svoje zdravlje. S moralne strane sve je drugo upitno. 

Nisam mislio nista lose samo kažem da se poslušaju i drugi doktori koji se ne slažu sa ovom histerijom.Ovaj virus nije ništa opasniji od obične gripe.Kolika je panika dignuta kao da je crna kuga.

• Like 1
  • Confused 1

Izgleda da su oni šatori na Lipi samo farsa i šminka. Migranti hodaju po gradu bez ikakvog ograničenja. 

Odgovorni se ne oglašavaju ni o ovom problemu niti   o aktuelnoj  situaciji s virusom.  Kao da je normalna situacija.

• Like 2
prije 22 sati, zudox said:

Nisam mislio nista lose samo kažem da se poslušaju i drugi doktori koji se ne slažu sa ovom histerijom.Ovaj virus nije ništa opasniji od obične gripe.Kolika je panika dignuta kao da je crna kuga.

Ovo nije gripa, ovo odmah napada pluća.

1 hour ago, Doki said:

Jesi li prijavio MUPu?Ako nisi,saucesnik si burazeru.Svi palamudite na forumu,prijavis i rahat.Od tvog pametovanja ovdje niko nema.koristi

Eto od tvoje arogancije neko ima koristi nauči se  kulturi i lijepom ponašanju . 
Ovo je forum i ljudi na njemu učestvuju a ti nisi relevantan faktor da nekom nešto govoriš .

Još jedan primitivni ispad i dobit ćeš sankciju !

Lijep pozdrav 

10 minutes ago, Barba said:

Seljacina i prostak  @Doki  @HUSE i svi ostali buduci registrovani nikovi od ovog bolesnika ce biti banovani zbog nedolicnog ponasanja i krkanluka . Lik je ocit dokaz da internet je omogucio svakoj budali da iznosi svoj prostakluk i malogradjanstvo.  

Ja godinama tvrdim da ISP provideri prije potpisivanja ugovora sa korisnikom trebaju uraditi psihotest i test inteligencije - svakog pojedinačno. To uvesti kao zakonsku obavezu

Edited by Grunf
22 minutes ago, Grunf said:

Ja godinama tvrdim da ISP provideri prije potpisivanja ugovora sa korisnikom trebaju uraditi psihotest i test inteligencije - svakog pojedinačno. To uvesti kao zakonsku obavezu

Kad covjek pogleda i na facebooku tolike bolesne nacionalisticke i ostale glupe kometare pojedinim treba zabraniti upotrebu digitrona a o internetu da i ne pricamo .

• Like 1
4 hours ago, Barba said:

Kad covjek pogleda i na facebooku tolike bolesne nacionalisticke i ostale glupe kometare pojedinim treba zabraniti upotrebu digitrona a o internetu da i ne pricamo .

De ovog spamera sredi i njegove zadnje postove, ovaj Agatha*** a onda obriši i ovaj moj post. Postoji li mogućnost da vam novi forumaši čekaju na odobrenje od strane administratora kad kreiraju novi račun? 

Edited by Grunf
24 minutes ago, Grunf said:

De ovog spamera sredi i njegove zadnje postove, ovaj Agatha*** a onda obriši i ovaj moj post. Postoji li mogućnost da vam novi forumaši čekaju na odobrenje od strane administratora kad kreiraju novi račun? 

Problem ovoga foruma najvise lezi u tome sto je prvenstveno otvoren i sto ga moze citati svaki neregistrovani korisnik ovo je najvise doprinjelo slabom ucescu na forumu i njegovom rejtingu mi imamo 10 stari korisnika i to je to sve ostalo citaci i padobranci koji su ovdje po zadatku da brane SDA Sabiju Migrante i njihovu mamu. 

Ovo je izborna godina u kojoj ce mo imati veliki broj padobranaca i placenika .

Ja da se pitam prvo bi forum zatvorio da se bez registracije ne moze citati

drugo da se i registrovani korisnik tek nakon 100 postava moze ucestovati na odredjenim temama politika i slicno 

Forum dok je bio zakljucat bilo je mnogo vise ucesnika i kvalitetnih postava i tema . 

Ja bi od ovog foruma napravio najposjeceniji u drzavi i regiji sa malo promjena prvenstveno na glavnoj stranici sa adekvatnim i kvalitetnim novostima iz zemlje svijeta i sporta . A ne coppy paste fake vjestima tipa kad sam vidjela muzev telefon, spavala sam sa tajom najbolje drugarice ,saznao sam da sam sam sebi brat i slicno. 

Sama stranica je izgubila na kvaliteti i to je doprinjelo da biscani.net vise nije ozbiljan portal a sa kvalitetnim i istinitim vjestima iz zemlje i svijeta . A moze se okupiti ozbiljna ekipa koja bi radila probono za pocetak a na kraju bi rezultiralo sa mnogo sponzora i sveg ostalog. 

Volio bi da se nesto pitam jer imam ozbiljne ideje koje bi svakako doprinjele razvoju ovog medija. 

• saco unfeatured and featured this topic

Ovaj policijski sat treba hitno ukinuti jer pomaze migrantskim hordama da se krecu slobodno gradom i provaljuju objekte za koje tad lako mogu utvrditi da su prazni.

Odlucio sam sutra vece ostaviti sva dokumenta kuci i prosetati se gradom za vrijeme policijskog sata. Mozda uspijem i snimiti ukoliko me policija zaustavi. Ovo nema nikakvog smisla.

Edited by Grunf
  • Like 6
prije 15 sati, Grunf said:

Ovaj policijski sat treba hitno ukinuti jer pomaze migrantskim hordama da se krecu slobodno gradom i provaljuju objekte za koje tad lako mogu utvrditi da su prazni.

Odlucio sam sutra vece ostaviti sva dokumenta kuci i prosetati se gradom za vrijeme policijskog sata. Mozda uspijem i snimiti ukoliko me policija zaustavi. Ovo nema nikakvog smisla.

Žalosno ali istinito to nije više policija za narod već rezimska policija.Kad treba proganjani svoj narod to može a bjelosvjetski ološ može da radi šta hoće.Ovo mi liči na okupacijski režim još samo da počnu obilježavati kuće sa kakvim oznakama onima koji se ne slažu sa ovim terorom

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...