Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Pa gledaj, u rusevnoj kuci u mojoj blizini migranti. Ja sam ih do sad linjao i tjerao ali ovi su malo zeznuti. Imaju i nozeve kod sebe. I sad scena ja gledam kroz prozor, ponoć, ne mogu van ali migranti iz te kuće pustoše kuće u ulici u kojima nema nikog a ja ne mogu nista. Zovem policiju, policija kaze da oni nemaju gdje smjestiti tw ljude. WTF??? Znaci mogu raditi sta hoce

• Like 2
  • Replies 18,7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3483

• rucica1

1375

• Barba

1219

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

On 30. 03. 2020. at 20:47, Grunf said:

Ovaj policijski sat treba hitno ukinuti jer pomaze migrantskim hordama da se krecu slobodno gradom i provaljuju objekte za koje tad lako mogu utvrditi da su prazni.

Odlucio sam sutra vece ostaviti sva dokumenta kuci i prosetati se gradom za vrijeme policijskog sata. Mozda uspijem i snimiti ukoliko me policija zaustavi. Ovo nema nikakvog smisla.

Ne da žena da se pravim budala. Al mislim da svi znate šta sam htio reći sa ovim postom

• Like 1
  • Haha 1

Aj majko moja ovo je bas zalosno. Na cesti se zaustavlja policija, pita mog komsiju koliko ima godina i dok se oni raspravljaju dva migranta prodjose pored njih i uđoše u kuću koju su provalili prije jos mjesec dana a policija stala ispred te kuće... Nevjerovatno. Stvarno ovo maltretiranje mora da prestane

• Haha 1
  • Sad 1

Eto, onaj vas politicar bio je ispred vremena:

"Predložio da se upotrijebe kruzeri koji su zbog pandemije usidreni. Njima bi se oboljeli mogli transportirati ili staviti u karantenu. On je već uspostavio kontakt s tvrtkama koje su vlasnici brodova. Smatra da bi od njegove ideje mogla profitirati i turistička branša, koja će u turističkim destinacijama kao što je Grčka ovog ljeta biti suočena s problemima.

“Ljude bismo mogli smjestiti u iznajmljene hotele", rekao je i dodao da “samo u Njemačkoj postoji 25.000 mjesta koja bi  se mogla iskoristiti za brzi prijem izbjeglica ili beskućnika”."

https://www.index.hr/vijesti/clanak/ako-se-koronavirus-prosiri-po-izbjeglickim-kampovima-umrijet-ce-tisuce-ljudi/2171369.aspx

• Like 1
  • Haha 1

Dobro umrezena formacija podrske ovim isilovcima u BiH je i na fb. Pocev od izvjesnog Senada Cupe iz TZ do ovih nasih talibana u Bihacu i Velikoj Kladusi. Do sad nisam obracao paznju na to ali ti ljudi su umrezeni i jednostavno je to pratiti putem fb profila

• Like 1

Ja braćo povileni od ovih migranata..prošle godine što nisu pokrali iz basče,to su potrali..ove godine u onoj relaciji od Vedrog Polja do Žegara ima ih ko mrava,sve u grupama po 20-30,provaljuju,ostavljaju svoj smrad,uništavaju šta stignu..da je to jednom,nego svaki dan...policija im ne može ništa,kad prijaviš štetu i njihovo prisustvo na imanju,samo dođu malo progovore i odoše,a ovi nastave po starom..došlo mi da nabavim oružje i da to pokokam po kratkom postupku..

• Like 4
  • Aferim! 1
  • Thanks 1
24 minutes ago, robespier said:

Ja braćo povileni od ovih migranata..prošle godine što nisu pokrali iz basče,to su potrali..ove godine u onoj relaciji od Vedrog Polja do Žegara ima ih ko mrava,sve u grupama po 20-30,provaljuju,ostavljaju svoj smrad,uništavaju šta stignu..da je to jednom,nego svaki dan...policija im ne može ništa,kad prijaviš štetu i njihovo prisustvo na imanju,samo dođu malo progovore i odoše,a ovi nastave po starom..došlo mi da nabavim oružje i da to pokokam po kratkom postupku..

Ove godine ce biti uzasno i moguce je puno losih epiloga. Nazalost. Jako puno ljudi je zbog korona virusa ostalo bez posla. Bez prihoda. Sad ce ta ljetina i urod iz basta biti jedini izvor za prezivljavanje i to ono golo prezivljavanje. Vlasti to ne kontaju ili nece da kontaju. Ja da nemam prihoda (za sad radim ali moguc je i taj scenario - nikad ne znas) sadio bih bastu al da mi dodje krasti hranu od usta mog djeteta - zato ce mu frciti glava ma ko to bio. Gradske vlasti se pod hitno moraju uozbiljiti i iseliti migrante sto dalje jer ova godina je zbog trenutne situacije - " biti ili ne biti "

Edited by Grunf
  • Like 4
  • Thanks 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...