Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Govorio Ivan Pernar kako svijetom vladaju masoni (pa i Hrvatskom)  i ismijavali ga svi. Pernara su ismijavali i ovdje pojedini forumaši. Hm, šta se sad događa? Odjednom masoni postoje, onaj priznao da je mason i podnio ostavku. Teorije zavjere i dalje? Naravo, Pernar sve to nekako dramatično i paranoično iznosi ali sad se pitam da li je to možda tako da bi skrenuo pažnju na te činjenice

Edited by Grunf
  • Replies 18,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3305

• rucica1

1238

• Barba

1156

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

Vladaju i toliko su moćni da im jedan od članova morao podnijeti ostavku.

Bilo je sigurno milion članaka sa imenima i prezimenima članova iz BiH pa čak i Bihaća... ljudi i web stranicu imaju, ali zato ih je Pernar razotkrio ne možeš njega muljat lik uzima vitamim c

• Dislike 1

Nije ovdje riječ o Pernaru koji je shizofrenik, nije ovdje riječ samo o masonima.Nisi shvatio. Ovo sam pomenuo usput jer se ovdje neki vade na sve kroz postojanje teorija zavjere. Oni koji aktivnije ucestvuju na ovoj temi, znaju i o cemu pričam

• Like 1

Ja samo znam da je Policija i ova vlast digla ruke od naroda i da više nema nikakvog postupanja prema ovoj stoci tako da ljudi spremite se za samoobranu vlastitih domova jer više u nikog se ne možete pouzdati. Najbolji primjer je povratak migranata koji su depirturani u Sarajevo a koje nitko ni da upita otkud i kako su se vratili. Ovo je opći kaos koji neće dobro završiti po nikoga.

*deportirani

• Like 5
21 minutes ago, Grunf said:

Nije ovdje riječ o Pernaru koji je shizofrenik, nije ovdje riječ samo o masonima.Nisi shvatio. Ovo sam pomenuo usput jer se ovdje neki vade na sve kroz postojanje teorija zavjere. Oni koji aktivnije ucestvuju na ovoj temi, znaju i o cemu pričam

Mirnes Ajanovic je prije 20 godina bio prvi politicar takvog oblika i nacina rada kao Pernar i mnogi drugi. Govorio je Mirnes tad prije 20 godina mnoge stvari ukazivao na njih tad nije bilo interneta mislim nije bio u svakoj kuci kod nas .mirnes je prvi poceo kritikovati SDA i SDp nacin njihovog rada na zalost narod ga nije svatao ozbiljno i nikad nije dobio zasluzenu podrsku. Lik prvi kritikovao lopovsku privatizaciju koja je provodjena kod nas tih godina ljudi se ismijavali sa njim sjecam se dobro veli meni jedan tad vec bivsi poslovodja iz bihacke trgovine sad kad privatuzujemo ima da budemo jos veci sta budala Mirnes prica i zbilja su postali veci ali socijalni problem. 

Sto se tice Masona i zlobodnih zidara oni postoje svagdje i u svakoj zemlji a isti su doprinjeli razvoju covjecanstva vise od bilo koje druge skupine ili politicke partije realno i to im niko ne moze osporiti a sad o nacinu i metodama mnogi stvari koje su uspjeli uraditi to je druga prica. Adil Beg Zulfikarpasic je bio najveci bosnjacki mason mozda jedan od najutjecajniji na Balkanu . 

Kaze Suhret da ako se situacija ponovi slijedi novi Vucijak WTF. znaci svake godine ista prica De Ja vu samo je pitanje koliko je realno i posteno novcem gradajana iz budzeta finansirati ovakva odmaralista za migrante?

• Like 1
1 hour ago, sk64 said:

Ja samo znam da je Policija i ova vlast digla ruke od naroda i da više nema nikakvog postupanja prema ovoj stoci tako da ljudi spremite se za samoobranu vlastitih domova jer više u nikog se ne možete pouzdati. Najbolji primjer je povratak migranata koji su depirturani u Sarajevo a koje nitko ni da upita otkud i kako su se vratili. Ovo je opći kaos koji neće dobro završiti po nikoga.

*deportirani

To je iz razloga sto policajac u Bihacu nema uvid u spisak iz kampova u Sarajevu odnosno oni koji su deportirani sa Vucijaka,situacija je slijedeca.. kupe ih sa Vucijaka pod jednim imenom u Sarajevu se u kampu migrant prijavljuje pod drugim imenom i tako od Grcke se migrantima dozvoljava da promjene 20 imena i prezimena nije ovo nimalo naivno . U XXI vijeku uz svu tehnologiju nasa vlast i nasa policija nije u stanju da utvrdi identitet migranta lakse je naci neku sirotinju u Buzimu i smjestiti ga u Zatvor radi par naramaka drva . 

Treba samo uzimati biometriju i elektronski update svako njihovo kretanje znaci ako je prebacen u kamp u Sarajevu onda to evidentirati u njegov file i ako bude uhvacen u Bihacu automatski ga deportovati a u medjuvremenu formirati pritvor za migrante strogo zatvorenog tipa i ogranicenja svake slobode kretanja plus radnu obavezu da otplati svaki fening koji ce pojesti i popiti u pritvoru odnosno u radnom kampu mogucnost izlaska iz kampa samo pod izrazenom zeljom za povratak u maticnu zemlju. Sve troskove deportacije fakturisati ambasadama gdje ih deportiraju . 

To sam vec pisao da je Marokanski Kralj oslobodio pomilovao nekoliko stotina hiljada teskih osudjenika i zatvorenika koji su osudjeni za najgora krivicna djela najvise teska ubojstva a o silovanjima da i ne pricam jer za njih je silovati zenu sasvim normalna pojava kao i pedofilija . A sad su ti najgori psihopati i osudjenici uveliko u nasoj zemlji pametan kralj idite iz zemlje druge uznemiravajte i jedite tudji kruh. Licno mi je pricao jedan marokanac da ga kontaktirao njegov rodjak iz Maroka koji je bio u zatvoru u Maroku za nekoliko ubostava i silovanje trazio od ovog da mu posalje neki novac isti se nalazio mozete pogadjati gdje . Ovaj marokanac sto zivi u Nizozemskoj strahuje da mu se ovaj nece pojaviti na vratima nekoliko ga puta blokirao na svim mrezama ovaj je toliko bio isfrustriran da je slao prijetece poruke njegovoj djeci i suprizi te drugim prijateljima sa kojim ga je vidjao na slikama gdje je god bio oznacen . I sad vi zamislite na sta su oni sve spremni .

prije 2 sati, Grunf said:

Govorio Ivan Pernar kako svijetom vladaju masoni (pa i Hrvatskom)  i ismijavali ga svi. Pernara su ismijavali i ovdje pojedini forumaši. Hm, šta se sad događa? Odjednom masoni postoje, onaj priznao da je mason i podnio ostavku. Teorije zavjere i dalje? Naravo, Pernar sve to nekako dramatično i paranoično iznosi ali sad se pitam da li je to možda tako da bi skrenuo pažnju na te činjenice

Masonska drustva nisu tajna u smislu postojanja. U Bihacu je kao vanredni profesor na univerzitetu predavao Izet Radjo koji je clan masonske loze Bih o tome je otvoreno govorio. Samo kakve to veze ima sa migrantskom krizom

1 hour ago, Aldin said:

Masonska drustva nisu tajna u smislu postojanja. U Bihacu je kao vanredni profesor na univerzitetu predavao Izet Radjo koji je clan masonske loze Bih o tome je otvoreno govorio. Samo kakve to veze ima sa migrantskom krizom

Nema direktne veze sa migrantskom krizom. Nadam se da si pratio temu od početka a i razumio moj zadnji post. U globalu, krijumčari ljudima u BiH pobunu onog obicnog poštenog svijeta protiv njihovog kriminala, predstavljaju kao pobornike teorija zavjera, onda se počne sprdnja sa Sorošem aludirajuci zapravo da to nije tako, pa se onda pocne govoriti o masonima, nekakvim vanzemaljcima koji vladaju svijetom i tema se nekoliko puta okrenula na sprdnju. Haldir je to uradio nekoliko puta. Zasto to spominjem ovdje? @Barba ako je to dobro i sve ok, zašto je doticni podnio ostavku? Nije bit o pripadnosti loži nego je bit u vraćanju dugova kad dodješ na određenu poziciju. Kao dotični. Sad povuci paralelu između bošnjačkih političara (govorim o SDA), njihovom bratimljenju sa pakistancima,erdoganom, invazijom ilegalaca iz pakistana,preko Turske, hapšenja i izrucivanja turskih drzavljana koji su legalno ovdje i njihovom izrucivanju diktatoru pod optuzbom da su prijetnja bezbjednosti u BiH dok ilegalci to nisu...sad malo širu sliku o tome si predočite (npr. Erdoganov "sukob" sa EU). Vraćanje dugova naših političara? Kome i zašto? Ili opet teorija zavjere? Ode daleko a moram raditi. Cujemo se kasnije

• Like 1
10 minutes ago, Grunf said:

Nema direktne veze sa migrantskom krizom. Nadam se da si pratio temu od početka a i razumio moj zadnji post. U globalu, krijumčari ljudima u BiH pobunu onog obicnog poštenog svijeta protiv njihovog kriminala, predstavljaju kao pobornike teorija zavjera, onda se počne sprdnja sa Sorošem aludirajuci zapravo da to nije tako, pa se onda pocne govoriti o masonima, nekakvim vanzemaljcima koji vladaju svijetom i tema se nekoliko puta okrenula na sprdnju. Haldir je to uradio nekoliko puta. Zasto to spominjem ovdje? @Barba ako je to dobro i sve ok, zašto je doticni podnio ostavku? Nije bit o pripadnosti loži nego je bit u vraćanju dugova kad dodješ na određenu poziciju. Kao dotični. Sad povuci paralelu između bošnjačkih političara (govorim o SDA), njihovom bratimljenju sa pakistancima,erdoganom, invazijom ilegalaca iz pakistana,preko Turske, hapšenja i izrucivanja turskih drzavljana koji su legalno ovdje i njihovom izrucivanju diktatoru pod optuzbom da su prijetnja bezbjednosti u BiH dok ilegalci to nisu...sad malo širu sliku o tome si predočite (npr. Erdoganov "sukob" sa EU). Vraćanje dugova naših političara? Kome i zašto? Ili opet teorija zavjere? Ode daleko a moram raditi. Cujemo se kasnije

Erdogan je najveci Europski i svjetski diktator i populista a Bakir je sto bi rekli dalmatinci mali od palube politike koju provodi Erdogan. A to je unitarizam sa vjerskim extremizmom pravljenje svojevrsnog sultanata od Turske koja ce dominirati bliskim istokom .

Naseljavanje nase drzave extremnim elementima muslimanskih  terorista je pocelo jos od 1993 godine taj plan je uspjesno provodio Alija kad je izdao multieticnost ARBiH dovodjenjem muhadzedina te sto je sa njima divanio i slikao se sto nikako nije smio da uradi a rezultate toga imamo zaustavljanje  5. korpusa pred Banja Lukom koja da je zauzeta ne bi bilo no genocidne tvorevine imali bi Hrvatski scenario ostatak drzave se moglo osloboditi mirnom integracijom ,ali ne ces jer fildzan drzava je bila prvobitni plan cist etnicki teritorij gdje ce hodze voditi politiku. Pa poslije rata samo u Bihacu je bilo mnogo raznih udruzenja iz Arapskih zemalja kao pomoc narodu porodicama sehida sve su to bile akcije pranja novca za teroristicka djelovanja nakon 2011.  A danas  sa migrantima je ista situacija kako je moguce da ona Zemira majka migranata obidje toliko blisko istocnih zemalja i to onih zahvaceni ratom ode u srce ISIL drzave slika se sa teroristima pita l ise iko od kud srestva ? A kao Zemira je mnogo ljudi u nasoj drzavi znaci ne radis nemas izvor prihoda iz rada nemas nikakvu firmu ili djelatnost osim neku neprofitabilnu organizaciju i mozes proci sve arapske zemlje kako?

• Like 2
  • Thanks 1

Kao dijete šehida od malih nogu do punoljetnosti sam imao direktnu pomoć od Kuvajćana i crvenog polumjeseca, kako finansijsku tako i stambenu, plus mnogobrojna putovanja i druženja po BiH bez ikakvih uslova, sve čisto. Toliko o terorističkoj organizaciji i pranju novca. Jednostavno ima ljudi koji pomažu u ime Boga koliko to god nekima bilo teško razumijeti i prihvatiti

• Like 1
  • Dislike 1
  • Haha 2
39 minutes ago, Hysteria said:

Kao dijete šehida od malih nogu do punoljetnosti sam imao direktnu pomoć od Kuvajćana i crvenog polumjeseca, kako finansijsku tako i stambenu, plus mnogobrojna putovanja i druženja po BiH bez ikakvih uslova, sve čisto. Toliko o terorističkoj organizaciji i pranju novca. Jednostavno ima ljudi koji pomažu u ime Boga koliko to god nekima bilo teško razumijeti i prihvatiti

A sto je onda onaj zavrsio na Gvantanamu iz te Kuvajtske organizacije kako se ono  zvase? 

Vi ste njima bili cisti paravan  za pranje novca koliko su te puta slikali da pokazu tvoju sliku navodnom donatoru kako finansira jetima iz BiH i tamo neki da za tebe 10000 dolara a ti dobijes 100 ili 150 maraka u tri mjeseca to su te fraze i nacini rada. 

• Like 1

Što se mene tiče ja lično nisam nigdje pominjao ni Kuvajćane ni bilo šta u tom kontekstu nego nešto sasvim drugo. No ne čini li ti se da sad to dolazi na naplatu? Ne mislim kroz ovu migrantsku krizu nego konkretno mislim na kupovinu zemlje oko Sarajeva dole od strane arapa pa i kuvajćana a sve se eto sad pokazalo radilo ilegalno i kriminalnim putem a pojedinci su to zataskali?

U Bihaću poznajem puno familija poginulih boraca kojima država nije ni jedan prozor na kući napravila.to treba biti sramota drežave jer borci su se borili za slobodu bosanske građanske države,a ne za neku vjersku mjesnu zajednicu.doduše mnogi četnici i ustaše su kroz pravoslavlje i katoličanstvo gurali prošli rat.tako da su i ovi naši to lako iskopirali.al nisu baš nešto rado jurišali.

prije 4 sati, Hysteria said:

Svi arapi živi bili i dobili sina
Arapine brate mili, samo daj benzina
Crveno ću celo more čistiti od mina
Ali bilo bi još gore da nema benzina

Država je siromašna, nema čim da plaća
Gadafi i Homeini - to su naša braća
Mi ćemo vam poklanjati devojke sa štrafte
Lepe, zdrave i debele za izvore nafte

Arapi su svi čistunci, arapi su muškarčine
Arapi su puni love, dobro došao arapine
Burazeru nesvrstani, ovde te svi vole
Pošalji nam svoju decu da izuče škole

________

• Like 1
41 minutes ago, Fap mašina said:

Stari si lisac gargamel dok citiraš pesnika.to ova djeca ne znaju.

Ja nisam pesnik slomljenog srca, mirisnih polja i cvetnoga maja, ja sam pesnik što voli da prca, meni inspiracija dolazi iz [email protected]@. :D

Edited by Grunf
  • Thanks 1
  • Haha 1
5 hours ago, Grunf said:

Što se mene tiče ja lično nisam nigdje pominjao ni Kuvajćane ni bilo šta u tom kontekstu nego nešto sasvim drugo. No ne čini li ti se da sad to dolazi na naplatu? Ne mislim kroz ovu migrantsku krizu nego konkretno mislim na kupovinu zemlje oko Sarajeva dole od strane arapa pa i kuvajćana a sve se eto sad pokazalo radilo ilegalno i kriminalnim putem a pojedinci su to zataskali?

Veliki dio te zemlje bio je u posjedu gradjana Bosne i Hercegovine srbske nacionalnosti.Oni su im najvise i prodavali (znaju ljudi koji tamo zive i nije im drago sto je tako kako jes).

Cuj nove spike 395 maloljetnika u Biri WTF ispada da su sa 12 godina krenuli iz svojih zemalja ako se oduzme vrijeme provedeno u Grckoj Srbiji .

Kako su oni utvrdili da je neko maloljetan ako nemaju nikakvih dokumenata na osnovu iskaza licne izjave migranta ? Postavlja se pitanje vjerodostojnosti ovih izjava i to uveliko znaci sta je slijedece migrant ce izjaviti da je pao sa neba ili da ga donijela roda ovi ce vjerovati .

Ovakve novinarske price humanog izvjestavanja duboko omalozavaju intelekt gradjana Bihaca. 

• Like 4
  • Thanks 1

Čujem da je GP Izačić blokiran ! Od strane ovih psoj...? Ako je tako i ako naša policija vrši savjesno svoju dużnost treba da im sve kosti polome !!! Bas kao sto su lomili nasim borcima u Sarajevu.

• Like 1
21 minutes ago, Grunf said:

Čujem da je GP Izačić blokiran ! Od strane ovih psoj...? Ako je tako i ako naša policija vrši savjesno svoju dużnost treba da im sve kosti polome !!! Bas kao sto su lomili nasim borcima u Sarajevu.

Mislim da se ovo nije dogodilo nego je danas postavljena ograda sa hrvatske strane.

Sjetite se da su na Maljevcu to bili uspjeli. Zasto nebi i u Bihacu?

Dok god gradjanima ne pukne i prekapi sve je moguce!

Ovo sto se u Njemackoj dogodilo je za svaku osudu.

Kao sto sam prije nekad reko, Europa se sve vise destabilizira.

Ekstremizam sa svih strana jaca.

Kroz Brexit ostale clanice moraju vise placati u budzet EU,

tome se desnicarske stranke puno bune.

Kroz sve ove namete u vezi sa klimom dodatno i Brexit udara na gradjane, sve manje para za lokalno stanovnistvo.

Nezadovoljstvo raste.

Ovo vodi masovnim protestima i vjerovatno gradjanskom ratu ako se nesto ne poduzme!

• Like 1
  • Dislike 1
prije 8 sati, Barba said:

Cuj nove spike 395 maloljetnika u Biri WTF ispada da su sa 12 godina krenuli iz svojih zemalja ako se oduzme vrijeme provedeno u Grckoj Srbiji .

Kako su oni utvrdili da je neko maloljetan ako nemaju nikakvih dokumenata na osnovu iskaza licne izjave migranta ? Postavlja se pitanje vjerodostojnosti ovih izjava i to uveliko znaci sta je slijedece migrant ce izjaviti da je pao sa neba ili da ga donijela roda ovi ce vjerovati .

Ovakve novinarske price humanog izvjestavanja duboko omalozavaju intelekt gradjana Bihaca. 

Pa to je šoroševski način djelovanja, manipulacija, manipulacija, manipulacija. To je sve organzirana laž i propaganda. Ako netko kaže da je maloljetan, onda je za njih maloljetan, ako kaže da je doktor onda je za njih doktor, ako kaže da je iz Sirije onda je za njih iz Sirije, ako kaže da bježi od klimatskih promjena onda za njih bježi od klimatskih promjena, ako kaže da je kršćanin kojem su talibani ubili 3 milijuna članova familije onda je za njih kršćanin kojem su talibani ubili 3 milijuna članova familije itd. 

• Like 3
50 minutes ago, rucica1 said:

Beogradjani se sami poceli organizirati. Ovi ce "sutra" nasim ulicama harati.

https://youtu.be/T4P_l6pvUmA

Jel ovo za ilegalce extra autobuska linija za Cazin otvorena.

https://youtu.be/4ngAbhltbTc

Sta radi nasa policija - kako ovo dozvoljavaju.:(

Policija ovih dana kažnjava građane, najviše zbog neoosjedovanja lanaca u gepeku iako snijega nismo ni vidjeli ove godine

• Like 1
  • Haha 1
  • Angry 1
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...