Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 18,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3305

• rucica1

1238

• Barba

1156

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

3 hours ago, ST11 said:

Znam, da je Poljska propala zemlja jos vise od Slovenije sa platom od 320€ i koja nikad nece biti razvijena kao Engleska, ali svoje znaju braniti.

https://tribun.hr/poljski-zastupnik-porucio-imigrantima-ako-ne-zelite-biti-upucani-ne-dolazite-na-nase-granice-video/?fbclid=IwAR0lkveylzk6vjTaZEfJ5__W2bsjGGbjDU2vpl9yJyS6SDpUjc5oNndNnsw

Nisi ti bio nikad  u Poljskoj! 

Poljska upravo I brani ono  sto je razvijala  zadnjih 10 godina.  Kod  nas  nikome nije  stalo  do drzave  zato  nam  je  ovako  kako  jeste

• Like 1
prije 12 sati, sk64 said:

Ovaj val će sav ići preko Bosne, to zapamtite. Mađarska granixa sa Srbijom je sva u žici i tamo ni jedan kozojeb ne može proći. Istočna Hrvatska granica je djelom Dunav i to se lako kobtrolira a djelim kopno koje se upravo ograđuje tako da ni tuda ne može. Dakle ostaje Bosna kao meki trbuh Hrvatske i njena granica u Krajini, JEDNOM RJEČJU NAJEBALI SMO

Nema te granice koja je neprobojna. Ove ljude zica voda i Frontex ne mogu zaustavit da dodju do svojih destnacija...ovo sto im hrvati rade nije nista naspram onog sto im rade grci i turci...

Evo i ovo https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2161059

Manje grupe je lako zaustaviti al kad krene par desetina hiljada ljudi tu nista ne pomaze. Bosnu je najmanje zahvatila migrantska kriza od svih drzava koji se sa istom bore

On 25. 02. 2020. at 10:25, Grunf said:

Nije taj virus nikakva novica. Pročitaj datum:

https://pubchem.ncbi.nlm.nih.gov/patent/US2006257852#section=Patent-URL

Bez da kolegu Haldira uključujem o negativne konotacije ali šta je s njim? Nema ga odavno. Ili se priključio "gejmu"

Juce smo kafu pili vratio se sa puta. komsije smo. Zvao sam ga opet na forum al pretpostavljam da je umoran od slijepog vjerovanja i uvjeravanja kako je ovim ljudima generalno cilj bolji zivot a ne socijala i iskoristavanje Evrope

Al cijenim to sto ima cvrst stav

• Like 2

Pa mi već sad imamo haos sa migrantima i bez ovih turskih. Pa ljudi dragi danas po gradu hodaju samo migranti i niđe našeg čovjeka. Kamo sreće da je istina da prema nama ide kolona od kako turci kažu već 70 000 migosa pa da samo prolete kroz granicu i povuku i ove ovdje sto su. Nažalost turske informacije su fake news da se izmuze lova od EU. Na granici je sigurno nekih 10 000 - 15 000 i normalno je da se po stotinjak provuče i kreće prema nama i EU. Stanje je takvo da imamo situaciju kao i kod nas gdje nam stiže svaki dan 100-150 novih,a nema odlazaka i broj se gomila. Nažalost naši političari kao i ove tri godine iza nas nemaju niti plana a niti ideje,a sve će ići ponovo preko nas i evidentno je da ćemo biti pregaženi i ovo ljeto. Sve smo ovo znali unaprijed i zahvaljujući jako toploj zimi već je Lipa mogla biti spremna,a Bira,Sedra i Miral zatvoreni,ali mi smo opet čekali Sarajevo i evo Radončića koji ispada isti kao i Mektić.

Sve se svelo na nekakve operativne grupe koje donose same nekakve zaključke koji su bez efekta i koje niko neće da provede.

Edited by Venom
  • Like 6
11 hours ago, Rijecanin said:

Un upozorio Grke da se granica moze stititi ali se ne smije upotrijebiti sila?????tu bagru iz Un-a treba mlatiti govnjavom motkom.

Zasto ovaj Un nije ilegalce upozorio da niti oni ne smiju silu i nelegalni ulazak u neciju zemlju upotrebljavati (domicilna stanovnistva svake zemlje imaju pravo na ta ljudska prava - to jest na zastitu sigurnosti sebe i svoje djece ). Kad pogledamo koliko su ljudska prava u Srebrenici i ostalim gradovima BiH branili ..., njihov nacin rada i djelovanja kosi se sa onim sto pricaju i rade. Zasto u Siriji, kada je Asad bojne plinove i granate po bolnicama i civilnom stanovnistvu Sirije bacao i s tim sva ljudska prava rusio, zasto nisu nicim ta ljudska prava zastitili i idota uhapsili ili na odredjen nacin ljudska prava zastitili. Ovaj Un ce nam jos tek belaja napraviti.Svojim nacinim rada narod u njih sve vise vjeru gubi. 

• Like 1

Ja bi volio da meni neko objasni kako i na koji nacin zastititi granicu bez upotrebe sile pred ovom najazdom ?

To je isto kao i onaj video gdje se drogirani migrant baca i penje na tramvaj te se baca na druga vozila u saobracaju izaziva opcu opasnost za druge i sad ako bi neko slucajno izasao i dao mu neku vaspitnu taj bi bio uhapsen zbog primjene sile. Zamisli vozis se u autu sa djecom i ovakva jedna guba te pocne terorizirati i traumatizira ti djecu i ti treba da sjedis i cekas gledas kako ti ostecuje automobil i nesmijes nista poduzeti. A kojim slucajem da osoba sa svim dokumentima vozackom napravi i najmanji saobracajni prekrsaj placaj kaznu negativni bodovi ovo ono. Pa u Njemackoj Holandiji  ima desetine hiljada ovih migranata koji upravljaju automobilima bez vozacke i ikakvog poznavanja saobracajnih pravila jedan takav je izazvao prosle godine nesrecu kad je poginuo Saban Saulic .Oni kupe auto od 500 eura i boli ih briga ,jednom gledam jednog lika izlazi iz prodavnice gura kolica uz drugo auto sa cistom namjerom da auto izgrebe onda sjeda u svoj krs tako otvarajuci vrata tuce auto do sebe. 

• Like 2

Grci su jucer na Lezbosu upucali dijete migranta znog navale. Lokalci migrante drzali na moru u camcima nisu im dozvoljavali da predju na tlo. Sve eskalira sve i sad ce se poceti desavati najgore

• Sad 1

"AUSTRIJA će zaustaviti sve migrante koji pokušaju prijeći njezinu granicu ako mjere za zaustavljanje izbjeglica u Grčkoj i na Balkanu ne uspiju, izjavio je jučer ministar unutarnjih poslova Karl Nehammer.

AFP javlja da je jedno dijete poginulo, a 47 izbjeglica je spašeno kad im se prevrnuo čamac kod obala Lezbosa. Kako javlja njemački Spiegel, u čamcu za napuhavanje bilo je 48 izbjeglica koji su sami prevrnuli čamac čim su došli u grčke vode jer ih tada Grci moraju uvesti u zemlju. Spiegel piše da ta informacija zasad nije potvrđena. Dodaje kako je dvoje djece prevezeno u bolnicu te da je jedno umrlo."

Koji bi normalan roditelj ovo uradio? Tim ljudima ništa sveto nije pa ni njihovo vlastito dijete !!! Na svjestan način, vlastito djete dovesti u smrtnu opasnost i nažalost djete smrtno strada radi svog vlastitog interesa može samo zla, pokvarena osoba učiniti. Ako su spremni svoje vlastito djete žrtvovati da bi njemu financijski možda bilo bolje, zapitajte se šta su spremni uraditi vašem djetetu.

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2161277

@Aldin cak i index.hr nije izvjestio o ubistvu djeteta nego da je jedan migrant (po mojoj procjeni 30 godina) smrtno stradao tako što je upucan u vrat. Imas na index.hr da sad ne trazim i taj link. Od petka cini mi se ta bagra baca boce sa kemikalijama i solnom kiselinom na grcku granicnu policiju koja samo radi svoj posao

• Like 2

Ovo je klasični primjer invazije kao Huni i Tatari, samo što u ta vremena nije bilo domaćih izdajnika, a ako ih je i bilo znalo se kako postupiti sa njima

• Like 1

Ovo sa ukrcavanjem na pogresan brod i misljenje da su u Italiji je vrh vrhova

Djecu doslovne bebe nanose iznand goruce vatre i dima kako bi oni sto vise plakala i suzile im oci radi sazaljenja, koji monstrumi boze dragi nista im nije sveto. 

Sta bi tek radili nasoj djeci  pitanje je kad za vlastitu nemaju nikakve empatije. 

image.png.6ff8d5935b05d8f04a81f74133f01644.png

image.png

• Like 3
3 hours ago, Aldin said:

Nisam znao. Lorena Fornasir je objavila na Facebooku da je rijec o dijetetu moja greska

To samo dokazuje do kojih mjera ti plaćenici idu. Istina, objavila je da je ubijeno djete i postavila video na kojem to djete ima bradu vecu nego ja. Ali mislim da je i taj lik zapravo živ. Grci su demantovali

7 hours ago, rucica1 said:

Zasto ovaj Un nije ilegalce upozorio da niti oni ne smiju silu i nelegalni ulazak u neciju zemlju upotrebljavati (domicilna stanovnistva svake zemlje imaju pravo na ta ljudska prava - to jest na zastitu sigurnosti sebe i svoje djece ). Kad pogledamo koliko su ljudska prava u Srebrenici i ostalim gradovima BiH branili ..., njihov nacin rada i djelovanja kosi se sa onim sto pricaju i rade. Zasto u Siriji, kada je Asad bojne plinove i granate po bolnicama i civilnom stanovnistvu Sirije bacao i s tim sva ljudska prava rusio, zasto nisu nicim ta ljudska prava zastitili i idota uhapsili ili na odredjen nacin ljudska prava zastitili. Ovaj Un ce nam jos tek belaja napraviti.Svojim nacinim rada narod u njih sve vise vjeru gubi. 

Zato sto je UN najveci zagovornik migracija! Sjeti se migracionog pakta koji je pretprosle godine potpisan u Marakesu!

• Like 1
  • Dislike 1

Ja bih stvarno želio znati kako ovi debili sa snimka očekuju da ih grci puste,a gađaju policiju i vojsku kamenjem. Grcima puna podrška da pucaju po ovoj gamadi i marš nazad stoko. 

• Like 4
  • Thanks 1
1 hour ago, Lidjo said:

Zato sto je UN najveci zagovornik migracija! Sjeti se migracionog pakta koji je pretprosle godine potpisan u Marakesu!

Ako me sjecanje ne vara radi kritike i nezadovoljstva gradjana, u Njemackoj je pravita analiza potpisanog dokumenta, taj potpisani pakt nije obavezujuci. 

• Like 1
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...