Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 18,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3305

• rucica1

1238

• Barba

1156

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

Diktator Erdokonjo je najveci krivac za ovu situaciju jer vrsi razne manipulacije sa Europom uzeo je milijarde i milijarde i onda ucjenjuje kako hoce. Za poginule Turske vojnike u Siriji govori da su sehidi wtf. kako ? Kako neko moze biti sehid a nalazi se u sluzbi okupacije druge zemlje agresiji na drugu zemlju pljackanju resursa i ubijanju stanovnika te zemlje?

Medijske manipulacije su odavno poznata stvar sto medijska laz podvala moze stete napraviti to je nemoguce. Ista stvar je bila pocetkom rata u nasoj drzavi gdje su Srbski novinari izvjestavali o nabijenim srbima na kolac na gradskom mostu u Bihacu bacanju srpske dece lavovima u Sarajevskom zoo koji nije ni imao lavove i slicne stvari danas je ista stvar. 

Situacija nije dobra nikako i bez upotrebe sile se nece moci rijesiti drzave moraju zastititi svoje granice upotrebom svih raspolozivih srestava jer ovo je odavno preslo svaku toleranciju gradjani Europe su ugrozeni po svakom pitanju. 

• Like 2
  • Thanks 1

Interesantno je da se ovakve "nadrivijesti" dakle vijesti koje su na granici naučne fantastike, plasiraju isključivo Bošnjama a prosječni Bošnjo puši te vijesti što je još interesantnije.

• Like 3
17 minutes ago, Grunf said:

Interesantno je da se ovakve "nadrivijesti" dakle vijesti koje su na granici naučne fantastike, plasiraju isključivo Bošnjama a prosječni Bošnjo puši te vijesti što je još interesantnije.

Pa to je iskljucivo radi manipulacije i sazaljenja to je dobro uhodan mehanizam isto je radila Bakirova mati dok je skupljala zlato i novac po Arapskim zemljama pustali snimke stradale bosanske djece zena ,nosali albume gostovali u televizijskim emisijama ,dvoranama,dzamijama islamskim centrima i na kraju sve uzeli za sebe ..jedna vreca zlata za mog Bakira .Ti isti danas imaju milijarde na inozemnim racunima pricaju o moralu postenju merhametu islamu, sunetu ,skromnosti a sve sto imaju i svaki zalogaj koji su pojeli posljednjih 25 godina je nastao na cistom haramu i tudjoj nesreci . 

• Like 4

Hrvatska dovodi na granice 2500 vojnika, a sad ne treba biti previše pametan pa zaključiti gdje će uglavnom biti raspoređeni. ŠUKRETE BIHAĆ ĆE BITI JEDAN VELIKI MIGRANTSKI KAMP I NIŠTA DRUGO A TI ĆEŠ FUNKCIJU MORATI DJELITI SA ĆAĆOM

• Like 4

Ja odavno govorim da Hrvatska treba da ucvrsti granicu sa vojskom i to prizeljkujem jer ce to znaciti da ce napustiti Bihac i Krajinu . Prije 4 -5 godina sve se svodilo na rutu preko Srbije i Madjarske a cim je Madjarska postavila vojsku i zilet zice otvorila se nova ruta preko Bihaca koji do tada nije bio ni ukakvoj migrantskoj semi .

Za rutu preko Bihaca i Krajine su iskljucivo krivi par domacih Kriljumcara koji su cak iz Turske prevozili ljude i bili u direktnom kontaktu sa Turskom mafijom jedan od tih krijumcara je bio par mjeseci u pritvoru u  Hrvatskoj preziva se Mukanovic zanimljivio da mu dosta bliznje rodbine radi u MUP u Bihacu zaposleno.Lik je sa podebljim dosjeom uglavnom kradje i razbojnistva. 

Jedan inspektor mi ispricao za njega i njegovu grupu,kaze mi ga uhvatimo sa ocitim dokazima predamo tuzilastvu lik sutradan opet po svom poslu kao da se nista nije desilo. 

• Like 2

Pa Barba šta se čudiš to je ovdje sasvim normalna stvar. Sve  i svako ima svoju tarifu ovdje nema šta s ne može kupiti (posao, vjećničko mjesto od općine do parlamenta,sloboda....). Evo Šukret je uspio prodati čak i obraz.

• Thanks 1

Apeliram na bihaćku policiju da smaknu migrante što prose,žicaju i fol prodaju papirnate maramice po ulici a naročito ove na raskrasnicama koji (oprostite na izrazu) drapaju m*da pred djecom dok ova cekaju prolaz na semaforu. Ukoliko ih policija odmah ne smakne sa pomenutih lokacija, tu hrpu perverznjaka i pedofila ja cu ih maknuti prvom prilikom ma kakve posljedice toga bile. Dosta je vise u p...materinu

• Like 4
  • Thanks 3
9 minutes ago, Fap mašina said:

Možda neko predoziranje?

Na fb grupi se priča o napadu na policiju kamenjem,o ozljeđenom policajcu i pucnju koji se začuo u to vrijeme

FUJ ! FUJ ! FUJ !   Iako sam antimigrantski raspoložen ovi novinari mi se gade... Ove scene sa ovog videa me podsjećaju kao da su svi ovi novinari na nekom safariju pa posmatraju i snimaju u tišini lavove i hijene kako se čeputaju oko plijena.

• Like 1

Ma to je spremno i nastradati samo predje u drugu drzavu - to ide i ko treba i ne treba, licno mi nije drago jer ce nasa drzava cini mi se jako dobrim djelom ispastati ko i do sad. Nisam za smrt niciju, ali kad vam zivot dodje u opasnost kao sto je tim ljudima sto cuvaju granice i trpe boga oca, omaknuce se rafal sigurno.. 

• Like 1

Lože vatru u i ispred onog objekta prema Biri od mosta u Bakšaišu. I to ogromnu vatru. Imam osjecaj da nasi vatrogasci nece bas imati mirnu noc. Daj boze da grijesim

Grci zapalili skladiste sa humanitarnom pomoci za migrante koji dolaze 

Humanitarcima porucili da je ovo tek pocetak

Al Jazeera odmah najavljuje pricu o migrantima koji su iz Grcke u toku ww2 izbjegli u arapske zemlje

• Like 2
prije 28 minuta, Fap mašina said:

Bihaćka policija privela sinoć pakistance zbog nereda pred birom.kako pa zar oni nisu fini,Aldine baš si ti naveo na forumu da bi ih trebalo ovdje 10.000 biti?

Ne kuzim sta si htjeo reci :D sve u svemu,ovi ce ljudi skoro svi ovamo to je bez daljnjeg a mi nit imamo sredstava nit snage da se nosimo sa krizom. Bice svasta

• Like 1
prije sat vremena, Aldin said:

Grci zapalili skladiste sa humanitarnom pomoci za migrante koji dolaze 

Humanitarcima porucili da je ovo tek pocetak

Al Jazeera odmah najavljuje pricu o migrantima koji su iz Grcke u toku ww2 izbjegli u arapske zemlje

Bravo za Grke!!!  Ne daju više na sebe,  puko im je film.  Ovo sada polako prelazi u tursko grčki obračun.  Zamislio si Erdogan da je neki faktor.  Ako EU bude htjela tursko grčka granica se zatvara za tjedan dana da ni ptica neće moći proletit.  Samo,  šta će ovi domaći NVO govnari onda radit kada im se zavrne soroševsko isliovska pipa.  Pocrkat će od gladi smetljari

• Like 4

Kruže priče kako je Erdogan odbio milijardu eura. Ako je sve to tako EU bi trebala to uloziti u zastitu svojih granica i to u Grčkoj i cijela EU zajedno a Erdoganu nek ostanu migranti i tuKi jedan veliki

Edited by Grunf
  • Like 2
prije 9 minuta, Grunf said:

Kruže priče kako je Erdogan odbio milijardu eura. Ako je sve to tako EU bi trebala to uloziti u zastitu svojih granica i to u Grčkoj i cijela EU zajedno a Erdoganu nek ostanu migranti i tuKi jedan veliki 

Da to sam i ja baš pomislio.   Uložit pare u grčku granicu,   a ovo sve ostavit Erdoganu.   Inače da nisu u NATO paktu mislim da bi Grci i Turci odavno zaratili.  Ovako ih Ameri drže na uzdi.

• Like 1
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...