Jump to content
FORUM

Recommended Posts

prije 3 sati, Grunf said:

Da li je policija ikad pozvala ovu Zemiru bar na saslušavanje? Vidi li nadležni neistine koje plasira putem društvenih mreža? Jer kad bi svi migranti bili obezbjeđeni ona ne bi imala razloga da žica pomoć i morala bi raditi za kruh kao i svi mi ostali. Zašto država  ektremistima gleda kroz prste? Zašto ja moram poštovati policijski sat, zabrane okupljanja, nosenje maske i rukavica dok ovaj ženski vjerski ekstremist i njeni štićenici to ne moraju. Sve se to lijepo vidi i na slikama koje objavljuje. Zašto bih ja onda to morao? Od kud joj pravo da plasira neistine i kako nikad i niko nije reagovao? Stidim se zemlje u kojoj živim

Screenshot_20200511-083017.pngZnate kako nas zovu glupim Bosancima/pojedinci potvrđuju pravilo/,ali ovi migranti su toliko glupi da to ide

do imbecilstva..pa ljudi božji,imaju sad i hranu,vodu,struju,smještaj,internet,ali blebani samo hoće u Hrvatsku..vraćaju ih po desetak puta,a oni opet srljaju,spavaju po livadama,po provaljenim ili napuštenim kućama,hodaju po Bosni ko da je njihova babovina...a kakvo je sad stanje u Evropi,neće ni proći..nikom pored svog naroda koji ostaje bez posla,ne pada na pamet primiti na grbaču ove nomade i neradnike..Trebao je nama na početku migracija jedan čovjek kao Orban i do ovoga ne bi došlo.. 

• Like 3
  • Replies 18,8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3504

• rucica1

1402

• Barba

1225

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Posted Images

Pa ovo je sve skupa odavno van svake pameti. Ogromna sredstva se troše na vozikanje ove stoke,prvo na Vučjak a sad na Lipu, daje im se kompletan pansion dok naši ljudi gladuju,a naša vlast podanički šuti i nikom ništa. Pitam se hoće li se u ovom gradu pojaviti netko tko to ludilo može zaustaviti? Do kad trebamo trpiti svakodnevno uništavanje privatne i društvene imovine? OVU STOKU TREBA TJERATI KOLCIMA KO JE GDJE STIGNE JER ONI DRUGI JEZIK NE RAZUMIJU. 

• Like 5

Zemira je davnih dana trebala biti ispitana od strane organa i da se utvrdi njena uloga u svemu ovome ovo je smijesno postalo. Ako nista onda radi krsenja mjera karantene jer dovodi u opcu opasnost sirenje virusa jer svaki dan dolazi u kontakt sa vise stotina migranata. 

Na zalost nije Zemira sama ima njih mnogo oko nje koji rade i pomazu migrante teroriste i sve ostalo njihovi mozgovi su totalno izaprani i njih vse nista ne zanima osim sirenja radikalnog islama to je njihova glavna uloga . Zenska je boravila vise puta u ISILu u nekoliko gradova opet se vracala kuci bez ikakvih problema .Ta ista Zemira bi nas sviju nevjernike zapalila radi ovih terorista oni sanjaju da ostvare novu teroristicku drzavu u kojoj ce vladati njihovi zakoni .

Mene osobno brinu najvise brojke koje svakodnevno rastu i to ce u jednom trenutku znaciti kolaps da ce ih biti doslovno vise nego nas i onda ce oni diktiati svoja pravila mada to vec i sad rade samo sto to ljudi ne vide.

• Like 3
4 minutes ago, Barba said:

Zemira je davnih dana trebala biti ispitana od strane organa i da se utvrdi njena uloga u svemu ovome ovo je smijesno postalo. Ako nista onda radi krsenja mjera karantene jer dovodi u opcu opasnost sirenje virusa jer svaki dan dolazi u kontakt sa vise stotina migranata. 

Na zalost nije Zemira sama ima njih mnogo oko nje koji rade i pomazu migrante teroriste i sve ostalo njihovi mozgovi su totalno izaprani i njih vse nista ne zanima osim sirenja radikalnog islama to je njihova glavna uloga . Zenska je boravila vise puta u ISILu u nekoliko gradova opet se vracala kuci bez ikakvih problema .Ta ista Zemira bi nas sviju nevjernike zapalila radi ovih terorista oni sanjaju da ostvare novu teroristicku drzavu u kojoj ce vladati njihovi zakoni .

Mene osobno brinu najvise brojke koje svakodnevno rastu i to ce u jednom trenutku znaciti kolaps da ce ih biti doslovno vise nego nas i onda ce oni diktiati svoja pravila mada to vec i sad rade samo sto to ljudi ne vide.

Apsolutno se slazem sa boldanim ma sto god neko drugi rekao. Sad kad vratim film i kad se sjetim onih Kolindinih 10.000 terorista u Krajini na granici sa EU - ostvarilo se. Ne moraju oni biti stvarni teroristi vec ce ih susjedi proglasiti kao takvima da bi se postigli opet neki drugi ciljevi

• Like 2
6 minutes ago, Grunf said:

Apsolutno se slazem sa boldanim ma sto god neko drugi rekao. Sad kad vratim film i kad se sjetim onih Kolindinih 10.000 terorista u Krajini na granici sa EU - ostvarilo se. Ne moraju oni biti stvarni teroristi vec ce ih susjedi proglasiti kao takvima da bi se postigli opet neki drugi ciljevi

Dok nije bilo ovih migranata terorista niko nije znao za mamu migranata a bogami kod nas je bilo mnogo ljudi kojima je trebala pomoc ali nije ona nikad nasem coveku pomogla. Pogledajte malo video snimke one budale Bilala Bosnica i slicni njemu to je isti mentalni sklop kao i kod Zemire oni teze necem sto nikad nece ostvariti .

• Like 3

Grunfe, zao mi sume, ovo je jos jedan igorkaz nasih vlasti, ova cistina imala bi smisla samo kad bi s druge strane bio mitraljez, ovako sto ce ta cistina uopce promijeniti, zaustaviti ce ilegalne upade? kako da ne,  policija ce se i dalje natjeravati po sumi s olosem koji za nista ne odgovara niti ce odgovarati, lako je olosu ovo zvati game kad mi imamo ljigavce na vlasti, kad bi se pocelo pucati to bi odmah prestao biti game i ruta bi se zatvorila istog trena.

• Like 3

Sijeca sume, veceg obima, moze (na odredjenim mjestima) i do promjene klime dovesti. Koliko toga jos trebamo zrtvovati i to sve radi ilegalaca koji zloupotrebljavaju ljudska prava. Humanitarce poput ove fulje trebalo je davno u prdekanu zatvoriti.    

• Like 1
13 hours ago, Rijecanin said:

Grunfe, zao mi sume, ovo je jos jedan igorkaz nasih vlasti, ova cistina imala bi smisla samo kad bi s druge strane bio mitraljez, ovako sto ce ta cistina uopce promijeniti, zaustaviti ce ilegalne upade? kako da ne,  policija ce se i dalje natjeravati po sumi s olosem koji za nista ne odgovara niti ce odgovarati, lako je olosu ovo zvati game kad mi imamo ljigavce na vlasti, kad bi se pocelo pucati to bi odmah prestao biti game i ruta bi se zatvorila istog trena.

Joj ima li bar s vaše strane granice neko da prijavi ovu ISIL mamu hrvatskoj policiji pa bar da kad bude prelazila granicu da je pretresaju, ako nista da joj zagorcaju svaki prelazak

Edited by Grunf
  • Like 2
1 hour ago, Grunf said:

Zbog loseg kvaliteta hrane treba im hitno omoguciti povratak u njihovu zemlju pa tamo nek biraju.Koja gamad. Dok toliko naroda domicilnog stanovnistva koji svakim danom na posao ide a od te jadne plate jedva prezivljava ... - ja bi im samo jedan obrok dnevno davala.

Gledala sam snimke (prije ca. 2 godine preko interneta) kako ih u Libiji u jednoj hali drze. Nabijena hala - dusek do duseka.Kretanje im nije dozvoljeno. Dnevno dva put dovezu im par kistrica onih njihovih lepinja. Pri podjeli tih lepinja otimaju se medjusobno jer se nekad svi i ne podmire. Takvi snimci dusu trgaju.Danas kad vidim sta sve rade i i kakva su bagra ne cudi me odnos libijaca prema njima. Ove organizacije po Evropi su ovo od njih i napravile.  

6 minutes ago, Alen12 said:

Nek mi neko objasni kako je moguće da odjednom upadne 11 migranata u rupu,kakva je to sad prevara ? To nisam vidio ni u crtanom filmu. 

I ja sam se fakat pitao a inace se radi o otvoru koji je manjeg opsega i da 11 ljudi pojedinacno upada u jednu te istu rupu to mi nikako nije jasno .

Sto se tice negodovanja u vezi sa hranom i smjestajem ja bi im osonmo samo dao suhog kruha i vode i to jednom dnevno. 

8 minutes ago, Alen12 said:

Nek mi neko objasni kako je moguće da odjednom upadne 11 migranata u rupu,kakva je to sad prevara ? To nisam vidio ni u crtanom filmu. 

Ja bih prije rekao da su namjerno skocili unutra da se sakriju od policije

Barba, iz teksta se vidi da oni nisu samo negodovali vec unistavali imovinu.

Nadalje, ko ovdje laze o broju migranata. Sad je rijec oko 700 ljudi. Neki dan Mualbdicka cini mi se rece da je na Lipi smjesteno preko 2100 ljudi. Cifre ne odgovaraju. I jedno usputno pitanje/konstatacija: Zasto ova Mulabdicka iznosi podatke kad je vec zaposlila glasnogovornicu :D ? Zar ne bi to trebao biti posao glasnogovornice ? Ili je dobila otkaz? Ne sjecam se vise price

30 minutes ago, Haldir said:

Evo da ne bi ko propustio od vas, NDH vam je pripremila sjajan program na HRT-u ove sedmice. 

EXygiGuWsAAzzX4.png

Meni je najsmjesnije u Hrvatskoj u jednom danu jedni obilezavaju zrtve komunizma drugi zrtve fasizma i slicno.

Uveliko se rehabilitiraju fasisti i u Srbiji i u Hrvatskoj neocetnici o Drazi prave hvalospjeve doslovno kao u SF filmovima a Hrvati isto malo kroz fil malo kroz dokumentarce rehabilituju fasizam mada su njih 50 % teski fasisti i nacionalisti. 

• Like 1
  • Dislike 1

Sve OK, tj nije OK..i slazem se s tobom @Haldir a pogotovo sam iznerviran obiljezavanjem u Sarajevu. Mora se reci NE! Ali BiH je plodno tlo za fasizam iz razloga jer ni jedni ni drugi ni treci fasisti (dakle iz sva tri naroda) ne zele staviti sve to van zakona. Tako se Dodik buni za revitalizaciju fasisticke NDH na podrucju BiH a sam dozvoljava rehabilitaciju cetnickog pokreta i samog Draze Mihaljlovica ili neki pokusaji Bosnjaka preko Busuladzica i sta ja znam a SVI zaboravljaju da su i jedni i drugi i treci fasisti, medjusobno suradjivali i suradjivali sa nacistickim okupatorima. Medjutim, sve to ne umanjuje opravdanje Republike Hrvatske da zastiti svoje granice od ISIL-ovih terorista koji nadiru sa teritorija nase zemlje. To je bio tvoj pokusaj iako to neces priznati: da diskreditujes danasnji odnos Hrvatske na svom vlastitom teritoriju naspram ovih terorista. Zar ne? ;)

Edited by Grunf

"Prema naredbi, pokretanje gradskog sabraćaja ponovo se planira od 15. maja, a Federalni štab je donio i odluku se dozvoljava ponovno uspostavljanje linijskog i vanlinijskog prijevoza putnika počevši s tim danom"

prije 2 sati, Grunf said:

Sve OK, tj nije OK..i slazem se s tobom @Haldir a pogotovo sam iznerviran obiljezavanjem u Sarajevu. Mora se reci NE! Ali BiH je plodno tlo za fasizam iz razloga jer ni jedni ni drugi ni treci fasisti (dakle iz sva tri naroda) ne zele staviti sve to van zakona. Tako se Dodik buni za revitalizaciju fasisticke NDH na podrucju BiH a sam dozvoljava rehabilitaciju cetnickog pokreta i samog Draze Mihaljlovica ili neki pokusaji Bosnjaka preko Busuladzica i sta ja znam a SVI zaboravljaju da su i jedni i drugi i treci fasisti, medjusobno suradjivali i suradjivali sa nacistickim okupatorima. Medjutim, sve to ne umanjuje opravdanje Republike Hrvatske da zastiti svoje granice od ISIL-ovih terorista koji nadiru sa teritorija nase zemlje. To je bio tvoj pokusaj iako to neces priznati: da diskreditujes danasnji odnos Hrvatske na svom vlastitom teritoriju naspram ovih terorista. Zar ne? ;)

Zar je u redu bez provjere i suđenja pobiti 50 000 vojnika i civila ma o kojoj se vojsci radilo. Ko normalan može to podržavati.Zašto je problem da se održi misa za toliki broj ubijenih nevinih ljudi. 

• Like 1
  • Dislike 1
prije 2 sati, Barba said:

Meni je najsmjesnije u Hrvatskoj u jednom danu jedni obilezavaju zrtve komunizma drugi zrtve fasizma i slicno.

Uveliko se rehabilitiraju fasisti i u Srbiji i u Hrvatskoj neocetnici o Drazi prave hvalospjeve doslovno kao u SF filmovima a Hrvati isto malo kroz fil malo kroz dokumentarce rehabilituju fasizam mada su njih 50 % teski fasisti i nacionalisti. 

50 % Hrvatskog naroda ti nazivaš fašistima. Razmisli malo kakve teške uvrede i riječi pišeš o jednom narodu. Jel to u redu, pogotovo za admina ?

• Dislike 1
15 minutes ago, Alen12 said:

Zar je u redu bez provjere i suđenja pobiti 50 000 vojnika i civila ma o kojoj se vojsci radilo. Ko normalan može to podržavati.Zašto je problem da se održi misa za toliki broj ubijenih nevinih ljudi. 

Historija je rekla svoje, revitalizacija zlocinaca nije Ok, da se razumijemo tu je bio i dobar broj bošnjaka ali fašiti su fašisti. Ja ne govorim o činu koji se dogodio, ja govorim o činu koji se događa. Što se mene tiče neka održavaju misu u Zagrebu ili Bleiburgu ali nek svoje fašističke prste drže dalje od BiH. Zašto baš Sarajevo? Moglo je i u Međugorju, logičnije zar ne? Međutim , ovdje je posrijedi politika, drzati fašizam dalje od crkve koja je i inicijator svega ali ujedno isti taj fašizam uvaliti BiH i Bošnjacima. E neće ići!

13 minutes ago, 1260 said:

Kamp treba čuvati naoružana vojska!!!

Edited by Grunf
  • Like 2
23 minutes ago, Haldir said:

https://www.theguardian.com/global-development/2020/may/12/croatian-police-accused-of-shaving-and-spray-painting-heads-of-asylum-seekers?utm_source=Klix.ba&utm_medium=Clanak

NDH se vraća svojim temeljima. Ono što su nekad radili sa bijelim trakama, danas rade crtanjem krstova na glavama migranata. 

Znaci protiv si toga, slazem se i ja da nije u redu, ali nisi komentarisao link kako su ti ILEGALNI migranti napali danas policiju jedne zemlje gore na Lipi, napad na policiju je napad na drzavu ali izgleda da su ovi ilegalci iznad svih zakona.

• Like 4

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...