Jump to content
FORUM

Recommended Posts

1 hour ago, Real said:

Virus neće nestati ni na preko 30°C,veoma je otporan,živi na predmetima do 10 dana,ostaje u zraku ako neko kašlje više sati da lebdi,prenosivost do 4,5 metara u zraku od inficirane osobe.

Potvrđeno iz kine i njihovih naučnika jučer.

Ovo nije tacno ne treba siriti dezinformacije sa nasih sajtova .

• Like 1
  • Replies 18,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3305

• rucica1

1238

• Barba

1156

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

5 hours ago, Barba said:

Meni samo nije jasna jedna stvar ?

Kako to da ne mogu sad u ovoj situaciji ograniciti kretanje migranata znaci potpuna karantena ,zasto se ne izda javno saopcenje od ministarstva da ce svaki migrant koji bude izvan kampa biti uhapsen zasto se dozvoljava da toliki broj volontera humanitaraca dolaze u kontakt sa migrantima bez ikakve kontrole pricamo o stvarima koje su nuzne u ovoj situaciji svjetske pandemije. 

Ja se samo bojim italijanskog scenarija a sto bi u nasim uvjetima bio milion puta gori. 

Meni je najveselije to sto je opća uzbuna, zabranjuju se skupovi, otkazuju škole i vrtići, a Talgo bez ikakvih problem dolazi ponovo od subote i dovozi svaku noc 100-200 potencijalnih nosilaca virusa zbijenih u mali prostor. Mislim da bi krizni štab trebao suspendovati Talgo jer za to sad imaju dobar razlog.

• Like 2
8 minutes ago, belamy said:

Meni je najveselije to sto je opća uzbuna, zabranjuju se skupovi, otkazuju škole i vrtići, a Talgo bez ikakvih problem dolazi ponovo od subote i dovozi svaku noc 100-200 potencijalnih nosilaca virusa zbijenih u mali prostor. Mislim da bi krizni štab trebao suspendovati Talgo jer za to sad imaju dobar razlog.

Pa to je prvo trebalo uraditi medjutim taj Talgo postoji samo radi migranata a vamo se prica da je za nase ljude odnosno gradjane nase drzave a pazi cinjenicu da dolazi u kasne sate u Bihac i neko ce reci da to nije namjerno. 

Čitav grad bruji o zarazenim u Bihacu, u KB-u, Cazin, i B. Krupa, a kao da kriju od nas, kao i sve ostalo izgleda što kriju. Bagru migrantsku pustaju da setka, a i ako zabrane kretanje iz BIRE, šta je sa ostalih 1.500 koji su u Krajinametal-u, napustenim objektima, privatnim objektima, po brinama i poljima, još u doticaju za terenskim kvazihumanitarcima iz Italije, Njemacke itd., kao i našim fake profiterskim humanistima. Deponije smeća po gradu, gdje god, ni škole nisu izuzetak. Migrona u svom punom sjaju, 00-24, Bakšaiški most, brine, velika i mala nuzda, lake i teske droge, alkohol u izobilju, palezi, upadi u privatne posjede...., Osnovna škola udaljena 50 metara, El. tehnička/Saobraćajna malo dalje. Ovakvo stanje je više od godinu dana, papirica niko pokupio nije, Šuki spusti se nizvodno malo i baci pogled, isto tako i stare i nove mlade face turizma Bihaća, više navrate lazni humanitarci i logisticari migranata.

20200310_072616.thumb.jpg.fe36d3c35e5a3d59b7518667cfcd5754.jpg20200311_160724.thumb.jpg.3a075406ed1685f1d3606f968d98e2d6.jpg

• Like 5
27 minutes ago, Tahamata said:

Nema one rospije Fugazzi-je, abdikirala!?!

Al nema ni onih ekstremista...sto su palili i zarili forumom godinu dana na ovoj temi. Neke su prestali finansirati a neki skontali šta su zapravo podržavali. Sad se svi zavukli u mišije rupe

• Like 4
  • Haha 1
prije sat vremena, Grunf said:

Al nema ni onih ekstremista...sto su palili i zarili forumom godinu dana na ovoj temi. Neke su prestali finansirati a neki skontali šta su zapravo podržavali. Sad se svi zavukli u mišije rupe

Šoroševac Haldir je nestao s foruma 25.01., na dan kad je objavljena vijest da se sastao Politbiro CK KP Kine, na kojem sastanku je država priznala da se koronavirus širi s ljudi na ljude, da se bolest proširila izvan Hubeia, odnosno da je otpočela epidemija. Tad je deda Šoroš zatvorio pipu svim plaćeničkim govnarima jer mu migrantska kriza više nije u prvom planu, odnosno sad mu treba svaki dolar kako bi mogao manipulirati burzama i jeftino kupovati kolabirajuće dionice i obveznice. 

7 hours ago, SAMO_REALNOST said:

Čitav grad bruji o zarazenim u Bihacu, u KB-u, Cazin, i B. Krupa, a kao da kriju od nas, kao i sve ostalo izgleda što kriju. Bagru migrantsku pustaju da setka, a i ako zabrane kretanje iz BIRE, šta je sa ostalih 1.500 koji su u Krajinametal-u, napustenim objektima, privatnim objektima, po brinama i poljima, još u doticaju za terenskim kvazihumanitarcima iz Italije, Njemacke itd., kao i našim fake profiterskim humanistima. Deponije smeća po gradu, gdje god, ni škole nisu izuzetak. Migrona u svom punom sjaju, 00-24, Bakšaiški most, brine, velika i mala nuzda, lake i teske droge, alkohol u izobilju, palezi, upadi u privatne posjede...., Osnovna škola udaljena 50 metara, El. tehnička/Saobraćajna malo dalje. Ovakvo stanje je više od godinu dana, papirica niko pokupio nije, Šuki spusti se nizvodno malo i baci pogled, isto tako i stare i nove mlade face turizma Bihaća, više navrate lazni humanitarci i logisticari migranata.

20200310_072616.thumb.jpg.fe36d3c35e5a3d59b7518667cfcd5754.jpg20200311_160724.thumb.jpg.3a075406ed1685f1d3606f968d98e2d6.jpg

https://www.cazin.net/vijesti/stab-civilne-zastite-grada-cazin-otpoceo-sa-preventivnim-djelovanjem-povodom-covida-19

Ja cu opet isto, zar u ovoj drzavi ne postoji nikakav autoritete da zabrani Talgo voz na 15 dana zbog opasnosti sirenja virusa, ili se mozda ceka da ih se zarazi na stotine. Ko ce biti odgovoran Zeljenice F BiH ili Vlada F BiH.

• Like 5
1 hour ago, belamy said:

Ja cu opet isto, zar u ovoj drzavi ne postoji nikakav autoritete da zabrani Talgo voz na 15 dana zbog opasnosti sirenja virusa, ili se mozda ceka da ih se zarazi na stotine. Ko ce biti odgovoran Zeljenice F BiH ili Vlada F BiH.

Ako nasa kantonalana vlada bude neka ovlastenja iz Sarajeva cekala ima da se i naceka (s cim bi im onda ilegalci iz Sarajeva za Bihac isli). Na osnovu aktuelnog stanja i zdravstvene ugrozenosti gradjana, imaju potpuno pravo samostalno, bar ulazak voza u kanton zabraniti. 

1 hour ago, Grunf said:

Šta se događa pred Rio Mare i pred Birom? Vidim na oba mjesta po jedan policijski kombi pod rotacijama?

Prošao sam maloprije i stojala je ta kod Riio Mare. 

Zadnje vrijeme vidim na različitim lokacijama policijsko vozilo s upaljenom rotacijom, a policajci sjede unutar auta. Mislim da su konačno počeli djelovati preventivno.  A ne kaznama. Ko vidi rotaciju usporava. 

Radoncic fino prica ali biscani i kladuscani nista od njegove price jos nisu osjetili - pardon jesu, i dalji svakodnevni dolazak ilegalaca. Kad je rekao da nece dozvoliti da Bihac i V.Kladusa sav teret snose, zasto ne suspendira talgo voz koji tu bagru prevozi. U ovom razgovoru iznosi i ovlasti koje ima, moze i treba kantonalna vlada da sprovodi.

• saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...