Jump to content
FORUM

Recommended Posts

I dalje sam mišljenja da migrantski centar ne treba da bude na Lipi. Po meni, ako treba i da bude na području USK onda je trebao biti u Jasenici u onoj kasarni jer mislim da svi preduvjeti imaju. Nisam bio u samoj kasarni pa nisam 100% siguran

Edited by Grunf
  • Replies 18,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3305

• rucica1

1238

• Barba

1156

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

5 hours ago, Grunf said:

I dalje sam mišljenja da migrantski centar ne treba da bude na Lipi. Po meni, ako treba i da bude na području USK onda je trebao biti u Jasenici u onoj kasarni jer mislim da svi preduvjeti imaju. Nisam bio u samoj kasarni pa nisam 100% siguran

Gdje god... Samo pod hitno ih treba iseliti iz grada

• Like 1

Koja glupost svi u izolaciju a migranti po gradu slobodno hodaju.

Treba novi Vučijak ali ovaj put ograditi žicom od 3 metra visine i u istu pustiti struju ali ne samo da pecne Već da onemogući svaki preskok . Te stražare sa dugim cijevima svako bježanje pucati bez upozorenja . Pokupiti sve migrante i smjestiti ih u ograđeno pa nek onda dolaze .

• Like 2
3 hours ago, Grunf said:

Ove kad nam vrate a to bi moglo biti vec sutra ako do sad nisu u Bihaću- biti će veselo!

Ja ne vjerujem da ih ovakvih po Bihacu a pogotovo u Biri nema. Puno toga se od naroda krije.  

34 minutes ago, rucica1 said:

Ja ne vjerujem da ih ovakvih po Bihacu a pogotovo u Biri nema. Puno toga se od naroda krije.  

Čuj, ako je to tačno 99.99% je da su došli ili preko Bihaća ili preko Velike Kladuše. Dakle, zarazu su morali pokupiti negdje , ne bitno od drugih migranata ili građana. Pretpostavka je da je virus tu

12 minutes ago, Grunf said:

Čuj, ako je to tačno 99.99% je da su došli ili preko Bihaća ili preko Velike Kladuše. Dakle, zarazu su morali pokupiti negdje , ne bitno od drugih migranata ili građana. Pretpostavka je da je virus tu

Da ali ima i onaj mali procenat koji iz Srbije preko Hrvatske u Sloveniju udju.

Pozz iz hrvatske Istre. Odlukom Istarskog županijskog stožera (mi imamo jebenih 20 županija a ovlasti praktički nemaju( sve uhljebi), osim korone), svi Istarsksi restorani, kafići, kladione, kasionoi, knjižnice, zborovi (idt,itd) te sva okupljanja iznad 20 ososoba su zabranjeni. Zaboravio sam sigurno još 20 mjera, da i ne spominjem blokadu granica. I da, razdaljina je minimun 1,5  metara. U svim trgovačkim centrima na ulazu dobiješ masku i rukavice pa idi šopinguj. 

E dragi moji Bošnjaci, svu vam sreću želim sa Doktorima, Inženjerima te Nulearnim fizičarima..

Pošto živim blizu Italije (30 km), znam da nas u Hrvatskoj tek čeka najgori scenarijo. Do sada je u HR obvavljeno samo cca 800 testova. Slovenci obavili preko 5000 testova.  Na krimigrantima nije obavljen ni jedan.

Vama želim sve najbolje.

• Like 4
  • Dislike 2
  • Thanks 1
5 hours ago, rucica1 said:

Treba njih deportovati u maticne zemlje inace ova iluzija o privremenom kampu u Lipi ce biti na dobrom putu da postane mini grad/geto svjetskog skarta koji ce polako ali sigurno trovati sve u radiusu od 200 km oko sebe!

• Like 3

https://www.radiovkladusa.ba/velika-kladusa-u-fizickom-obracunu-jedan-migrant-tesko-povrijedjen-dvojica-lakse/

I sad prikljucen je na respirator kojih ionako fali. Nemojte me pogresno shvatiti, svako treba pomoć u ovakvoj situaciji ali prosipati silu i raditi ovakve probleme nema nikakvog smisla, pogotovo u ovakvim situacijama kakve imamo sa koronavirusom. 

Edited by Grunf

Hoće li Fazliću i Ružniću konačno netko postaviti pitanje zašto je ovim klošarima uopće dopušteno da ulaze u Usk?Lik priča o nekakvim partnerima iz Eu,dok isti ti partneri dižu žice i prijete upotrebom vatrenog oružja prema ovim klošarima:)Treba ovu bagru iskupiti na jedno mjesto i poslati ih na  nazad u Sarajevo,Tuzlu pa možda maloumnici koji su na vlasti konačno shvate da je rješenje ove pizdarije na istočnoj granici,a ne kod nas.Čuj rs ih neće :) Istovariti ih jedno 10000 na međuentitetsku liniju kod Doboja, tko krene nazad u federaciju pucati,pa bi tek onda vidjeli kako se čuva granica na Drini...Nas jedino što može uništiti je retardirani merhametluk koji nitko normalan ne praktikuje :)Rješenje je jednostavno,samo kopirati europske vrijednosti koje promovišu Hrvatska, Madjarska,Poljska,Bugarska itd,a ove domaće i svjetske kvazihumaniste tipa Dunja Mijatović stjerati u pm.Ovo više nije normalno...

• Like 3

Šukretu dvije godine pričaš jednu te istu priču. Ili si lud ili toliko pokvaren da ovaj narod vučeš za nos a možda oboje, ja ne vjerujem da ima nešto drugo.

• Like 1
15 hours ago, sk64 said:

Šukretu dvije godine pričaš jednu te istu priču. Ili si lud ili toliko pokvaren da ovaj narod vučeš za nos a možda oboje, ja ne vjerujem da ima nešto drugo.

Za ovakvo stanje nije samo Suhret, vec i kantonalna vlada odgovorna. Izdali su naedbe i zabrane a za glavni problem (ilegalci) nikakve preduslove stvorili nisu. Ove izjave Suhreta o Lipi - pa na tome ja i kantonalana vlada trebala odmah poslije zatvaranja Vucjaka raditi. Da ovima u Sarajevu nije za vjerovati to nam je svima odavno poznato.

• Dislike 2
4 hours ago, rucica1 said:

Za ovakvo stanje nije samo Suhret, vec i kantonalna vlada odgovorna. Izdali su naedbe i zabrane a za glavni problem (ilegalci) nikakve preduslove stvorili nisu. Ove izjave Suhreta o Lipi - pa na tome ja i kantonalana vlada trebala odmah poslije zatvaranja Vucjaka raditi. Da ovima u Sarajevu nije za vjerovati to nam je svima odavno poznato.

ZA ovo je kriva državna vlast i niko više. 

Dozvolili su da ulaze preko granice kako žele. I tu svaka priča završava. Mi smo koleteralna štetu.

Ionako u ovih 25 godina nismo imali nikakvu podršku od vlasti u Sarajevu. 

Vidimo i po zadnjim desavanjima. 

I mi umjesto da se  organizujemo i dignemo bunt protiv odnosa državne i federalne vlasti prema Krajini,  mi sjecemo noge našim ljudima. 

Prvi protesti su bili masovni baš iz razloga što su ljudi mislili da je bunt iz tog razloga. 

Ali ne, više nikad neće izaći toliko ljudi

• Like 2
  • Dislike 1
  • Aferim! 1

Upravo naređeno izmještanje migranata

Štab civilne zaštite Grada Bihać u popodnevnim satima na telefonskoj sjednici jednoglasno je usvojio Naredbu o izmještanju migranata na lokalitet Lipa...

Fotografija korisnika/ce GRAD BIHAĆ.

Fotografija korisnika/ce GRAD BIHAĆ.

• Like 2
  • Thanks 2
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...