Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 18,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3304

• rucica1

1236

• Barba

1156

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

Pazi ovo na Lipi je 'vec osigurana internet konekcija' da nebi olos ostala bez komunikacije s krijumicarama, ngo te onima koji svime ovime upravaljaju. Kakav hebeni internet !! penderk i mlati svakog tko odbije naredbu, nista mi ovom olosu nismo duzni, a oni razumiju samo silu i nista drugo.

• Like 1
  • Thanks 1

Mnogi će bišćani pustiti suzu ako im arapi odu na lipu.ovdje su im naplaćivali sve od punjenja mobitela do prenoćišta.posjete na lipu će onako od oka biti bez kontrole(u vezi virusa),razni humanitarci i slični njima jer neko treba omogućiti dotok alkohola i droge migosima.

• Like 2
15 hours ago, Rijecanin said:

Pazi ovo na Lipi je 'vec osigurana internet konekcija' da nebi olos ostala bez komunikacije s krijumicarama, ngo te onima koji svime ovime upravaljaju. Kakav hebeni internet !! penderk i mlati svakog tko odbije naredbu, nista mi ovom olosu nismo duzni, a oni razumiju samo silu i nista drugo.

Ovo je zbilja živa glupost u ovoj situaciji sto džaba jedu i piju liječe se daj im još internet dzaba . Ovo je vrhunac bezobrazluka još neka im i kurve nabave .

• Like 2

Hahaha tjeraj. Ja ne znam u kakvoj zabludi zivi nas narod da je ovo neka supersila od drzave koja moze problem migranata rijesavati deportacijom. Zamisli, ne moze jedna Njemacka odnosno ne moze niko na svijetu ali ce se naci BiH i hiljade i hiljade migranata strpati na avion i protjerati ih u maticne drzave. 

Ne znam zasto je migrantska kriza toliki problem na citavom kontinentu sve ove godine kad je rjesenje sasvim jednostavno do kojeg bez problema dodje prosjecni forumas. Samo otjeras stoku i rijesen problem.

Pavarotti , u ovom kriznom vremenu Kina je dokazala da ima efikasan sustava rjesavanja kriznih situacija, zapadna liberalna demokracija udara glavom u zid, oni vise nista ebeno ne mogu rjesiti, prava ona, prava ova, rjesenja nema, migrantska krizia najbolje pokazuje svu jad i bijedu liberalne demokracije koja je po meni osobno potroseni sustav koji je pred raspadom. Migrantsku krizu Tile kakav god je bio da je bio ne bi imao. rafalno na sve koji idu ilegalno i nema vise migranata niti problema koje oni donose, najbolje rjesenje je uvijek najjednostavnije rjesenje, zapad je sam sebe napravio impotentnim za rjesavanje bilo kakvog veceg problema zbog toga neminovno slijedi raspad Eu kakvom je znamo.

Moj post je vezan za obe aktualne teme. Gledajuci sa balkona policijski sat koji je nastupio u 18:00 se poštuje, izuzev par grupa migranata koje prođu s vremena na vrijeme. Mislim da se policijski sat na njih ne odnosi

Edited by Grunf
  • Like 1
On 02. 03. 2020. at 13:27, Aldin said:

Ovo gore greska

Morate shvatiti da ovo nije više nasa vlast već instalirani marionetski režim ponašaju se prema nama kao okupatori.Da se sutra pobunimopucali bi po nama.Jos malo pa će početi dovoditi ljude u logore po noći mediji su i onako pod njihovom kontrolom .Ova gore objava nešto greškom pritisnuo

• Like 2
6 minutes ago, saco said:

Da li je otpocelo sprovodjenje migranata na Lipu, Suki je rekao u ponedeljak?

Meni koliko je poznato nije jer bi se vec znalo u medijima iako sam cuo jucer i od nekih policajaca da akcija preseljenja krece od danas

Edited by Grunf
prije 21 sati, toby said:

Pozdrav iz Zagreba, prvo migrantski skakavci, pa kineska kuga, sad prigorski potresi, za sutra najavljuju mećavu i oluju. :)

Što radimo krivo? ¬¬

I asteroid koji je nedavno eksplodirao iznad Karlovca.  Sudnji dan se bliži

2 hours ago, Grunf said:

Da li se zna šta je povod jučerašnjoj blokadi Borića? 

Umro čovjek koji je radio u Borićima a sumnjalo se na coronu. Danas potvrđeno da to nije razlog

• Thanks 2
2 hours ago, Pushiga said:

Ja ne mogu razumjet ove debile nikako, po ovoj mecavi hodaju ogrnuti dekama...

Sve je to marketing i ciganske fore . Ja isto tako ne razumijem ljudi koji cipele ili patike samo nazuju i nose kao papuče sataru dio ta pete to je vrhunac lijenosti .

• Like 1

Samo da se zna: U jednoj staroj kući blizu mene koja nije uslovna za život boravi 10-15 migranata za koje sam se uvjerio da posjeduju noževe i boga pitaj još šta. Iz te kuće harače po mahali u noćnim satima. Ono najčudnije je da sam i policiju zvao i dobio ovakav odgovor: "mi nemamo kud s njima." WTF???? 

• saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...