Jump to content
FORUM

Migrantska kriza

gerix

Recommended Posts

On 23. 05. 2020. at 7:47, Grunf said:

U napustenoj kuci u mojoj ulici (zadnjih 10 dana ih nema) bilo je i po 30 migranata. Svaki dan zvao policiju, nikad nisu dosli i uvijek govorili nemamo kud s njima tako da ti pada u vodu. Nego se je lično i sam prihvatio palice i sad ih nema. Za sada

Ma ništa od murje..meni rekli da su dobili depešu da ih do 1.06.ne smiju pipnuti,a poslije prvog kako im narede..već su obavješteni za Žegarsko polje,znaju gdje ih mogu naći i pokupiti,al ništa od toga..ni murja nema muda to hvatati..jbg,kad dođu ovi se razbježe po šumi i po grmlju,a za neko vrijeme eto ih opet na ista mjesta..kažu"ne možemo mi to po šumi ganjati".ma ne možeš naravno,haman ti u lice ne kaže,ganjaj ga ako ti smeta...to kampira stari,peče se roštilj,ljudi ne smiju na svoje doći,to ne mrda..još im zadnjih par dana harmanski mutavelija i nekakva nane umotana ko ninđa dolaze u goste..to se drzi vaz,a migići leže po travi i slušaju predavanje,ima ih 20-30 samo tu..još veći fazon kad se neki skinu goli i hodaju po livadi i peru se u potoku,to se sunča ,igra lopte,a kad prolaziš do svog imanja,gledaju te ko da si ušao na njihovo..

• Like 2

On 27. 05. 2020. at 19:07, samke43 said:

Samo nikako da shvatim naš narod. Gledam na FB komentare u vezi kanditature ALENA ISLAMOVIĆA. Znači imamo sad gradonacelnika koji ne radi ništa u vezi migranata. Alen kaže da će nešto pokušati i odmah sve loši komentari. Pa ne može gore od Šukija. 

Alenovo je da pjeva Bog ti dao,znam ga iz komšiluka,stariji je od mene,ali i kao klinac nije se isticao inteligencijom,bio mangup u pokušaju a i to nije znao biti..onaj Galijašević još ima obraza reći da će se ponovo kandidovati,malo mu bilo što je polapo pa bi još,Šuhret nas je sviju razočarao,previše je mekan da vodi koze kamoli narod..ruku na srce,kakvo je stanje u gradu nama treba jedan radikalac,koji ne pardonira nikome,a ima muda stati i svima očitati lekciju koju zasluže..svi će oni krasti,nema ga ko neće uzeti ako može,al de nek nešto naprave za svoje sugrađane,nek rastjeraju migiće i M-IOM,nek pokrenu  ikakvu fabriku da ljudi rade,disciplina je nužna..takav ili takva ako se kandiduje onda bi se i moglo glasati..ovakvi kandidati su samo produživanje agonije i bjede nas sviju..

• Like 3

prije 10 sati, Grunf said:

Šta se desilo danas u centru? Ima li neko informacije? Navodno u parku neki krimigrant je fizički napao nekog našeg sugrađanina invalida???

Bice da je imigrant bio uvrijedjen/ponizen od strane invalida. Dobice paraplegicar kaznu zbog diskriminacije.

• Like 2

Just now, Grunf said:

Hahahaha...gledam neka videa i slike koja ne mogu podjeliti jer su na fb i nisu stavljena na "public" id nekoliko migranata u Bihaću...haha pa oni se sprdaju sa našom policijom hahahah..e neka i ja bih se šalio

Ispravka to nije naša policija već strana agencije koja ima zadatak da nas maltretira i progoni.

• Like 2

1 hour ago, 1260 said:

Policija nije primila platu dva mjeseca. Nisu ni oni budale da vodaju migrante gore - dole. Na lipi ima zaštitarska agencija  ne znam koja im je svrha ako izlaze normalno

Ma znam ja to... Ali njima je to zabavno i smješno što je i logično

Tuga i zalost da je Bihac ovako potonuo. Evo u medijima prenose se navodi sa socijalnih medija iskompleskiranog kriminalnog narcioda Hamdije. Da ista u ovoj zemlji funkcionise taj bi kucao kamenje u nekom zatvoru. Emdzo, seljak, primitivac koji je zivom lovom uhvacen. Kucu napravio za dvije godine, ma sta kucu vilu. Sto je najgore za Emdzu sam davno cuo da ce zavrsiti u zatvoru od njegovog jarana, koji se zalio da stvarno nije normalan koliko i kako uzima. Emdzo je ubjednjen da kad rasporda nesto od imovine grada Bihaca da uzme proviziju kao real estate agent, iliti agent za nekretnine. Naravno u prvatnom biznisu je bio katastrofa, nije li jednog rodjaka unistio?! 

Islamovic, na stranu sto je polupismen i cim otvori usta valja gluposti. Taj samo sebe gleda, i nema ni obraza ni morala. Pjevanje za srpsku novu godinu, psovanje na youtubu Bihacu sto je doveo Tonija Cetinskog da pjeva jedne prilike, a pjevacu se zapelo za pare. Prica mi covjek sto ga doveo u Ameriku da pjeva, kako je pjevao u cetnickim klubovima, pa mu je rekao da ne dolazi jedno vrijeme dok se stvari ne smire. Sad nam jos treba njegova moralna vertikala i medijska magija.. 

Sad imamo ovog impotetnog Suhreta, on je neakav predstavnik tog papanskog bihackog liberalizma. Zatekao je grad u nikakvoj situaciji nakon zadnja dva lopova. Postao je novo ruglo grada i jako omrzen kod naroda. Nije li do juce govorio da nema sanse da se opet kandidira. 

Ne mogu se sjetiti, dobrog gradonacelnika. Kockarski kriminalac Nenad Ibrahimpasic je pojam za ove gore, iako nista manji lopov od prve dvojice ,ali ipak liga za sve njih.

Tek tako Bihac nema kvalitetnog kandidata, koliko ja znam. Probalo se sa mladim i nadobudnim Hamdijom, i on preraste u cudoviste. Pa, onda Pupan pobjedi ono cedo Albin Muslica, u kom su ljudi vidjeli onu budalu Hamdiju. Pupan, je dodatno poseljacio tu poziciju, u stvari cojk je agent za nekretnine sa vrlo visokom marzom.

Veliki problem za Bihac je sto ce slijedeci nacelnik biti opet nezavisni kandidat. Pouceni prosloscu, nezavinse kandidate niko ne benda u Sarajevu.

Najbolje bi bilo da grad uzme neko od ratnih heroja. Medjutim, oni su masno naplatili svoje ratovanje i dzepovi su im prepuni oraha.

Nek nam je bog u pomoci.

• Like 8
  • Dislike 2

3 hours ago, 1260 said:

Policija nije primila platu dva mjeseca. Nisu ni oni budale da vodaju migrante gore - dole. Na lipi ima zaštitarska agencija  ne znam koja im je svrha ako izlaze normalno

Glavno da su ministri i njihove garniture svoje dobili - da im djeca i familije gladne ne ostanu.

• Haha 2

Šta je ovo danas po gradu,pun grad migosa?Iz nekih provjerenih izvora kažu da je M-IOM napravio ugovor za Lipu za 10 godina,Lipa nije ograđena,izlaze kud ko hoće..danas je kroz Privilicu ušlo u grad oko 200-tinjak,Žegarsko polje breči od šatora i tendi,Vikići- na livadi 200 napravilo bazu,..kaže jedan od migosa na veoma lošem engleskom"ne možeš mi zabraniti ništa i ne smiješ mi ništa,radim šta hoću"..digo mi živac,kad ga ne ubi,mamu mu njegovu..policija koliko god se trudila,nemoćna,za ovoliki priliv divljaka,a zaštićeni su više nego naši medvjedi..

• Like 4
  • Haha 1

Stižu i novi sa centrotransom danas popodne šofer pravi pauzu da arapski dječaci protegnu noge na svježem zraku u podnožju vlašića,pa dalje prema krajini.na punktu u ključu petnaestak migosa se odmara u društvu policije,pa će polako noćas sigurno uz pomoć vozila stranih i domaćih humanitaraca u bihać.veće grupe po deset krimigranata pješice glavnom cestom idu od petrovca i ključa prema lipi,policijsko auto ih prođe lagano niti da ih upitaju za zdravlje.(ne vide ih).

Ha ha tek ćemo postati ruglo od grada!

• Like 1
  • Sad 1

prije 56 minuta, rucica1 said:

Na YouTube ispod video snimka interesantni komentari gradjana. Narodu Vucic zacrnio pa ga sad Dodik pustajuci ih u BiH spasava.

*ebeš M-IOM..Metak -zakon,ovako je i kod nas,nikakve razlike,možda i gore,osim što ih samo u Bihaću ima min.5000.

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...