Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Svako veče policijsko vozilo prolazi polako ulicama bihaća da dodatno zastraši stanovništvo.migranti naravno to ne poštuju koga briga.

Samo ne moraju naše vlasti još dodatno da zastrašuju narod koji se već pridržava pravila.

• Like 2
  • Replies 18,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3305

• rucica1

1238

• Barba

1156

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

prije 15 sati, Grunf said:

Ovaj policijski sat treba hitno ukinuti jer pomaze migrantskim hordama da se krecu slobodno gradom i provaljuju objekte za koje tad lako mogu utvrditi da su prazni.

Odlucio sam sutra vece ostaviti sva dokumenta kuci i prosetati se gradom za vrijeme policijskog sata. Mozda uspijem i snimiti ukoliko me policija zaustavi. Ovo nema nikakvog smisla.

Žalosno ali istinito to nije više policija za narod već rezimska policija.Kad treba proganjani svoj narod to može a bjelosvjetski ološ može da radi šta hoće.Ovo mi liči na okupacijski režim još samo da počnu obilježavati kuće sa kakvim oznakama onima koji se ne slažu sa ovim terorom

• Like 1

Pa gledaj, u rusevnoj kuci u mojoj blizini migranti. Ja sam ih do sad linjao i tjerao ali ovi su malo zeznuti. Imaju i nozeve kod sebe. I sad scena ja gledam kroz prozor, ponoć, ne mogu van ali migranti iz te kuće pustoše kuće u ulici u kojima nema nikog a ja ne mogu nista. Zovem policiju, policija kaze da oni nemaju gdje smjestiti tw ljude. WTF??? Znaci mogu raditi sta hoce

• Like 2
On 30. 03. 2020. at 20:47, Grunf said:

Ovaj policijski sat treba hitno ukinuti jer pomaze migrantskim hordama da se krecu slobodno gradom i provaljuju objekte za koje tad lako mogu utvrditi da su prazni.

Odlucio sam sutra vece ostaviti sva dokumenta kuci i prosetati se gradom za vrijeme policijskog sata. Mozda uspijem i snimiti ukoliko me policija zaustavi. Ovo nema nikakvog smisla.

Ne da žena da se pravim budala. Al mislim da svi znate šta sam htio reći sa ovim postom

• Like 1
  • Haha 1

Aj majko moja ovo je bas zalosno. Na cesti se zaustavlja policija, pita mog komsiju koliko ima godina i dok se oni raspravljaju dva migranta prodjose pored njih i uđoše u kuću koju su provalili prije jos mjesec dana a policija stala ispred te kuće... Nevjerovatno. Stvarno ovo maltretiranje mora da prestane

• Haha 1
  • Sad 1

Eto, onaj vas politicar bio je ispred vremena:

"Predložio da se upotrijebe kruzeri koji su zbog pandemije usidreni. Njima bi se oboljeli mogli transportirati ili staviti u karantenu. On je već uspostavio kontakt s tvrtkama koje su vlasnici brodova. Smatra da bi od njegove ideje mogla profitirati i turistička branša, koja će u turističkim destinacijama kao što je Grčka ovog ljeta biti suočena s problemima.

“Ljude bismo mogli smjestiti u iznajmljene hotele", rekao je i dodao da “samo u Njemačkoj postoji 25.000 mjesta koja bi  se mogla iskoristiti za brzi prijem izbjeglica ili beskućnika”."

https://www.index.hr/vijesti/clanak/ako-se-koronavirus-prosiri-po-izbjeglickim-kampovima-umrijet-ce-tisuce-ljudi/2171369.aspx

• Like 1
  • Haha 1

Obzirom da iz nekog neobjašnjivog razloga među migrantima nema starijih i bolesnih nego je 98% jadnih napaćenih muškaraca u najboljim godinama što je zapravo izvorni dokaz da se radi o jadnim napaćenim izbjeglicama jer je opće poznato da iz ratnih područja prvo bježe muškarci od 20-35 godina, dok u istim ostaju oni stariji, žene i djeca, jedino rješenje za migrante je potpuna izolacija, dakle žica i vojska koja puca na svakog tko pokuša izići. Za par mjeseci će svi u kampovima preboljeti koronu bez puno muke i bez smrtnih slučajeva i postat će imuni, iako bih ja osobno produžio karantenu za iste na neodređeno, za svaki slučaj.

• Like 6
  • Haha 1
5 hours ago, Hysteria said:

Stvarno čudno kako se stari i bolesni nisu usudili na tako dug i opasan put. Misterija

Mozda su pametniji pa kontaju da je to ILEGALAN put pa bi da je normalno u zatvoru zavrsavali

prije 10 sati, Hysteria said:

Stvarno čudno kako se stari i bolesni nisu usudili na tako dug i opasan put. Misterija

Srećom da nije čudno da su ih tamo ostavili oni koji su se trebali brinuti za njih.

• Like 2

Dobro umrezena formacija podrske ovim isilovcima u BiH je i na fb. Pocev od izvjesnog Senada Cupe iz TZ do ovih nasih talibana u Bihacu i Velikoj Kladusi. Do sad nisam obracao paznju na to ali ti ljudi su umrezeni i jednostavno je to pratiti putem fb profila

• Like 1

Ja braćo povileni od ovih migranata..prošle godine što nisu pokrali iz basče,to su potrali..ove godine u onoj relaciji od Vedrog Polja do Žegara ima ih ko mrava,sve u grupama po 20-30,provaljuju,ostavljaju svoj smrad,uništavaju šta stignu..da je to jednom,nego svaki dan...policija im ne može ništa,kad prijaviš štetu i njihovo prisustvo na imanju,samo dođu malo progovore i odoše,a ovi nastave po starom..došlo mi da nabavim oružje i da to pokokam po kratkom postupku..

• Like 4
  • Aferim! 1
  • Thanks 1
24 minutes ago, robespier said:

Ja braćo povileni od ovih migranata..prošle godine što nisu pokrali iz basče,to su potrali..ove godine u onoj relaciji od Vedrog Polja do Žegara ima ih ko mrava,sve u grupama po 20-30,provaljuju,ostavljaju svoj smrad,uništavaju šta stignu..da je to jednom,nego svaki dan...policija im ne može ništa,kad prijaviš štetu i njihovo prisustvo na imanju,samo dođu malo progovore i odoše,a ovi nastave po starom..došlo mi da nabavim oružje i da to pokokam po kratkom postupku..

Ove godine ce biti uzasno i moguce je puno losih epiloga. Nazalost. Jako puno ljudi je zbog korona virusa ostalo bez posla. Bez prihoda. Sad ce ta ljetina i urod iz basta biti jedini izvor za prezivljavanje i to ono golo prezivljavanje. Vlasti to ne kontaju ili nece da kontaju. Ja da nemam prihoda (za sad radim ali moguc je i taj scenario - nikad ne znas) sadio bih bastu al da mi dodje krasti hranu od usta mog djeteta - zato ce mu frciti glava ma ko to bio. Gradske vlasti se pod hitno moraju uozbiljiti i iseliti migrante sto dalje jer ova godina je zbog trenutne situacije - " biti ili ne biti "

Edited by Grunf
  • Like 4
  • Thanks 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...