Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 18,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3305

• rucica1

1238

• Barba

1156

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

1 hour ago, Barba said:

Jucer gledam onaj snimak koliko ih ide kroz Gatu pa to nije normalno ali zbilja nije normalno a policija nista 

Policija ima pune ruke posla u to vrijeme jer treba kontrolirati ovolike građane da poštuju policijski sat. Sve više stičem dojam da zapravo policijski sat služi k tomu da se ne vide ove scene

24 minutes ago, Grunf said:

Policija ima pune ruke posla u to vrijeme jer treba kontrolirati ovolike građane da poštuju policijski sat. Sve više stičem dojam da zapravo policijski sat služi k tomu da se ne vide ove scene

Iskreno da ti kazem prijatelju ne znam sam sta da mislim vise situacija u cijelom svijetu je totalno cudna i zabrinjavajuca a najmanje sto se tice virusa.

Ovdje gdje zivim sve se je okrenulo za 360 stepeni ljudi se doslovno plase jedni drugi pogledas tv sat vremena odmah te zaboli glava toliko informacija strucnjaka ovaj kaze ono onaj kaze ovo a nigdje rjesenja . Dnevne aktivnosti svedene na nulu niti mozes servisirati auto niti bilo sta drugo .

U Bihacu je jos gore migranti kolo vode dok je narod u kucaa u karanteni . Pricao sam sa jednim prijateljem iz Grcke kaze da je tamo katastrofa i da se ni 10 procenata vjesti ne obavljuje vezanih za migrante na tim pojedinim otocima gdje ljudi zive migranti su iste doslovno preuzeli upadaju ljudima u kuce stale kradu zivotinja doslovno unistavaju sve pred sobom . 

5 minutes ago, ST11 said:

Hvala ti.

Evo corone na putu u EU. Bice jos veselo.

Meni je grono to zlostavljanje domaceg stanovnistva od strane nasih drzava. Pa evo imamo uporedo ove dvije teme (migranti i korona) pa BiH ne dozvoljava svojim vlastitim drzavljanima da udju slobodno u BiH a ovi nesmetano ulaze, krecu se i to jos sve ilegalno.

• Like 6

To je uistinu nevjerovatno, i kod nas je isto. SLO drzavljani u karantenu za 14 dana ako dodju iz susjedne Austrije, a ovi veseli momci koracaju preko pola svijeta i ulaze u drzave, dok ih nasi ekstremni ljevicari (Levica, SD) javno podupiru u tome.

• Like 2

https://video.fmuc4-1.fna.fbcdn.net/v/t42.9040-2/10000000_240125607131866_822314610290851840_n.mp4?_nc_cat=101&_nc_sid=985c63&efg=eyJybHIiOjcxNiwicmxhIjoxNTQxLCJ2ZW5jb2RlX3RhZyI6InN2ZV9zZCJ9&_nc_ohc=E_tL8zK4FyoAX_vndy8&rl=716&vabr=398&_nc_ht=video.fmuc4-1.fna&oh=0784d61822c24e57cba2a39d5d86d19c&oe=5E8F6808

Ovakvi video snimci se na medijske mreze plasiraju i onda ih ko gmizavaca od svakud eto. Ovog je sevap dobro izmalatiti, al onako da su i modrice dobro vidljive, pa skupa sa ovim videom na te njihove mreze ubaciti.

• Like 1
  • Thanks 1

Evo vraćaju se grupice migranata sa hrvatske granice, vidi se da jedva hodaju to su sigurno oni od juče.sad je na krajiškim humanitarcima red da im pomognu i ojačaju ih,pa će se oni opet ići igrati sa EU graničarima.al zato je evo sad jedna veća grupa(50 migranata) došla iz pravca bihaća pa reko kamenice dalje.... sigurno sad više pokušavaju preći hr.granicu između bihaća i kladuše.plješavicu forsiraju dosta manje nego prije.

• Like 1
5 hours ago, rucica1 said:

https://video.fmuc4-1.fna.fbcdn.net/v/t42.9040-2/10000000_240125607131866_822314610290851840_n.mp4?_nc_cat=101&_nc_sid=985c63&efg=eyJybHIiOjcxNiwicmxhIjoxNTQxLCJ2ZW5jb2RlX3RhZyI6InN2ZV9zZCJ9&_nc_ohc=E_tL8zK4FyoAX_vndy8&rl=716&vabr=398&_nc_ht=video.fmuc4-1.fna&oh=0784d61822c24e57cba2a39d5d86d19c&oe=5E8F6808

Ovakvi video snimci se na medijske mreze plasiraju i onda ih ko gmizavaca od svakud eto. Ovog je sevap dobro izmalatiti, al onako da su i modrice dobro vidljive, pa skupa sa ovim videom na te njihove mreze ubaciti.

Ne radi ovaj link nesto

• Dislike 1

Mi u karanteni a oni orgijaju po gradu. PA DOKLE MAJKU MU!!! GDJE JE POLICIJA? JEL SAMO NA NAMA SE TRENIRA STROGOĆA A STOKA RADI ŠTA HOĆE. KADA ĆE KRENUTI ODVOZ NA LIPU OVE STOKE?

• Like 6

Vezano za ovaj video i ovog majmuna, tj. majmun je gospodin za ovo stvorenje. Metak u celo! Nikakve terapije, jer vidis mu na ocima da mu je mati bila kurva i da je bila na teskim drogama dok je bila trudna s njim! Koja jebena bagra se sve slegla i krenula u EU. To je gore nego zivotinje, ovo nisu ljudska bica, zali boze zraka sto ovo nekakvo stvorenje udise! Fuj, i fuj!

• Like 2
  • Thanks 1

Ovaj arapin sa snimka sigurno pokazuje pripadnicima svog plemena kako dalje proširiti korona virus na ostalo stanovništvo.u ovo vrijeme kad nam se od bolesti predstavlja samo korona virus(sve ostale bolesti pale u sjenu: srčani udar,rak,moždani udar pa ni za koga  u zadnje vrijeme nije javljeno da je umro od toga.ovo što on radi može biti moderni terorizam.

Edited by Fap mašina
  • Like 1

Svoje gradjane i studente trpaj kao pse u satore u karantenu a ove dzukele i teroriste nek se setaju slobodno kud god zele. Odavno treba zapucati na migrante kad policija dodje reci da si cistio oruzje i da je samo opalilo i tako .

• Like 3
  • Thanks 1
prije 17 minuta, Barba said:

Svoje gradjane i studente trpaj kao pse u satore u karantenu a ove dzukele i teroriste nek se setaju slobodno kud god zele. Odavno treba zapucati na migrante kad policija dodje reci da si cistio oruzje i da je samo opalilo i tako .

Ja sam odavno rekao da ovo nije naša policija i vlast već marionetske sluge cionisticke koje rade protiv domicilne stanovništva.

• Like 3
4 minutes ago, zudox said:

Ja sam odavno rekao da ovo nije naša policija i vlast već marionetske sluge cionisticke koje rade protiv domicilne stanovništva.

Ono je sramota da se migranti nesmetano bez policijske pratnje krecu kroz naseljena podrucja grupe ljudi po 200 i vise i tako je svaki dan gdje je policija?

Pa u svakoj normalnoj drzavi bi policija odmah reagovala na odredjeni nacin a kod nas kozojebi setaju kao po gelenderima slobodno bez brige bez pameti. Sad ti zamisli neciju djecu djevojcice koje setaju da se nadju u susretu sa ovom cergom sa instiktom zivotinje i bez ikakvog straha od bilo koga. Ovo je za mene previse i preslo svaku granicu zdravog razuma. 

• Like 3

Sviju koji se po gradu ovako sepure, pofatati i dobro ispendreciti u kakav podrum par dana pozatvorati i samo vode i suha kruha davati.Divljacima rijeci  i upozorenja nista neznace. Sto im se vise dozvoli gori ce biti a i vise ce ih dolaziti.   

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...