Jump to content
FORUM

Recommended Posts

prije 10 sati, Grunf said:

Šta se desilo danas u centru? Ima li neko informacije? Navodno u parku neki krimigrant je fizički napao nekog našeg sugrađanina invalida???

Bice da je imigrant bio uvrijedjen/ponizen od strane invalida. Dobice paraplegicar kaznu zbog diskriminacije.

• Like 2
  • Replies 18,7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3488

• rucica1

1380

• Barba

1221

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Posted Images

Hahahaha...gledam neka videa i slike koja ne mogu podjeliti jer su na fb i nisu stavljena na "public" id nekoliko migranata u Bihaću...haha pa oni se sprdaju sa našom policijom hahahah..e neka i ja bih se šalio

• Haha 1
Just now, Grunf said:

Hahahaha...gledam neka videa i slike koja ne mogu podjeliti jer su na fb i nisu stavljena na "public" id nekoliko migranata u Bihaću...haha pa oni se sprdaju sa našom policijom hahahah..e neka i ja bih se šalio

Ispravka to nije naša policija već strana agencije koja ima zadatak da nas maltretira i progoni.

• Like 2
1 hour ago, 1260 said:

Policija nije primila platu dva mjeseca. Nisu ni oni budale da vodaju migrante gore - dole. Na lipi ima zaštitarska agencija  ne znam koja im je svrha ako izlaze normalno

Ma znam ja to... Ali njima je to zabavno i smješno što je i logično

Tuga i zalost da je Bihac ovako potonuo. Evo u medijima prenose se navodi sa socijalnih medija iskompleskiranog kriminalnog narcioda Hamdije. Da ista u ovoj zemlji funkcionise taj bi kucao kamenje u nekom zatvoru. Emdzo, seljak, primitivac koji je zivom lovom uhvacen. Kucu napravio za dvije godine, ma sta kucu vilu. Sto je najgore za Emdzu sam davno cuo da ce zavrsiti u zatvoru od njegovog jarana, koji se zalio da stvarno nije normalan koliko i kako uzima. Emdzo je ubjednjen da kad rasporda nesto od imovine grada Bihaca da uzme proviziju kao real estate agent, iliti agent za nekretnine. Naravno u prvatnom biznisu je bio katastrofa, nije li jednog rodjaka unistio?! 

Islamovic, na stranu sto je polupismen i cim otvori usta valja gluposti. Taj samo sebe gleda, i nema ni obraza ni morala. Pjevanje za srpsku novu godinu, psovanje na youtubu Bihacu sto je doveo Tonija Cetinskog da pjeva jedne prilike, a pjevacu se zapelo za pare. Prica mi covjek sto ga doveo u Ameriku da pjeva, kako je pjevao u cetnickim klubovima, pa mu je rekao da ne dolazi jedno vrijeme dok se stvari ne smire. Sad nam jos treba njegova moralna vertikala i medijska magija.. 

Sad imamo ovog impotetnog Suhreta, on je neakav predstavnik tog papanskog bihackog liberalizma. Zatekao je grad u nikakvoj situaciji nakon zadnja dva lopova. Postao je novo ruglo grada i jako omrzen kod naroda. Nije li do juce govorio da nema sanse da se opet kandidira. 

Ne mogu se sjetiti, dobrog gradonacelnika. Kockarski kriminalac Nenad Ibrahimpasic je pojam za ove gore, iako nista manji lopov od prve dvojice ,ali ipak liga za sve njih.

Tek tako Bihac nema kvalitetnog kandidata, koliko ja znam. Probalo se sa mladim i nadobudnim Hamdijom, i on preraste u cudoviste. Pa, onda Pupan pobjedi ono cedo Albin Muslica, u kom su ljudi vidjeli onu budalu Hamdiju. Pupan, je dodatno poseljacio tu poziciju, u stvari cojk je agent za nekretnine sa vrlo visokom marzom.

Veliki problem za Bihac je sto ce slijedeci nacelnik biti opet nezavisni kandidat. Pouceni prosloscu, nezavinse kandidate niko ne benda u Sarajevu.

Najbolje bi bilo da grad uzme neko od ratnih heroja. Medjutim, oni su masno naplatili svoje ratovanje i dzepovi su im prepuni oraha.

Nek nam je bog u pomoci.

• Like 8
  • Dislike 2
3 hours ago, 1260 said:

Policija nije primila platu dva mjeseca. Nisu ni oni budale da vodaju migrante gore - dole. Na lipi ima zaštitarska agencija  ne znam koja im je svrha ako izlaze normalno

Glavno da su ministri i njihove garniture svoje dobili - da im djeca i familije gladne ne ostanu.

• Haha 2

Šta je ovo danas po gradu,pun grad migosa?Iz nekih provjerenih izvora kažu da je M-IOM napravio ugovor za Lipu za 10 godina,Lipa nije ograđena,izlaze kud ko hoće..danas je kroz Privilicu ušlo u grad oko 200-tinjak,Žegarsko polje breči od šatora i tendi,Vikići- na livadi 200 napravilo bazu,..kaže jedan od migosa na veoma lošem engleskom"ne možeš mi zabraniti ništa i ne smiješ mi ništa,radim šta hoću"..digo mi živac,kad ga ne ubi,mamu mu njegovu..policija koliko god se trudila,nemoćna,za ovoliki priliv divljaka,a zaštićeni su više nego naši medvjedi..

• Like 4
  • Haha 1

Stižu i novi sa centrotransom danas popodne šofer pravi pauzu da arapski dječaci protegnu noge na svježem zraku u podnožju vlašića,pa dalje prema krajini.na punktu u ključu petnaestak migosa se odmara u društvu policije,pa će polako noćas sigurno uz pomoć vozila stranih i domaćih humanitaraca u bihać.veće grupe po deset krimigranata pješice glavnom cestom idu od petrovca i ključa prema lipi,policijsko auto ih prođe lagano niti da ih upitaju za zdravlje.(ne vide ih).

Ha ha tek ćemo postati ruglo od grada!

• Like 1
  • Sad 1
prije 56 minuta, rucica1 said:

Na YouTube ispod video snimka interesantni komentari gradjana. Narodu Vucic zacrnio pa ga sad Dodik pustajuci ih u BiH spasava.

*ebeš M-IOM..Metak -zakon,ovako je i kod nas,nikakve razlike,možda i gore,osim što ih samo u Bihaću ima min.5000.

11 minutes ago, Pavarotti said:

Ode Fahro. Nadam se samo da ce nasljedniku ostaviti onaj plan deportacije. Steta je da tako genijalna ideja propadne. 

http://www.uskinfo.ba/vijest/klixba-tvrdi-fahrudin-radoncic-danas-podnosi-ostavku-na-mjesto-ministra-sigurnosti-bih/76353?fbclid=IwAR0lw-zEIFrFDQF9I_P7ofxUwE7Y2lx0S53REzHf2FLo0c8cSp-DuVONxzA

4 hours ago, rucica1 said:

https://www.klix.ba/vijesti/bih/dnevno-u-usk-pristize-vise-od-100-migranata-a-kapaciteti-vec-popunjeni/200602036

E moj Suro, kakva evropska zajednica,humanitarne organizacije i njihovi bakraci, pozovi narod da se organizuje, samo se na njih osloniti mozes.Budete li vi (vlada US kantona i ti) ovim tepali i dogovarali se ima da narod nastrada.

Postali su krajnje drski. Prelazim sad gradsku otoku vracajuci se sa posla. Na otoci grupa migranata i jedan iz grupe migranata se okrece prema meni i prstom mi prijeti i govori "fuck you,fuck you,fuck you".. krenem prema njemu samo korak, dva on razmice jaknu da pokaze pojas, iz pojasa mu viri drska. Drska cega? Noz, maceta ili komad drveta prepao se pa blefira? Nemam pojma. Policiju ne zovem odavno. Nemam vise povjerenje u nasu policiju. Produzim do kuce i vracam se ovog momenta na gradsku otoku ali ovaj put nisam prazan.

Edited by Grunf
  • Like 4
  • Haha 1
  • Sad 1
prije 49 minuta, Grunf said:

Postali su krajnje drski. Prelazim sad gradsku otoku vracajuci se sa posla. Na otoci grupa migranata i jedan iz grupe migranata se okrece prema meni i prstom mi prijeti i govori "fuck you,fuck you,fuck you".. krenem prema njemu samo korak, dva on razmice jaknu da pokaze pojas, iz pojasa mu viri drska. Drska cega? Noz, maceta ili komad drveta prepao se pa blefira? Nemam pojma. Policiju ne zovem odavno. Nemam vise povjerenje u nasu policiju. Produzim do kuce i vracam se ovog momenta na gradsku otoku ali ovaj put nisam prazan.

Nemoj sam. Haj da se iskupimo pa da ih pobacamo. Uleticu golfom na otoku k'o u Warzoneu. Jebe mi se za policijom, k'o sto se i njima jebe za nama.

Edited by Pushiga
  • Like 2
13 minutes ago, Pushiga said:

Nemoj sam. Haj da se iskupimo pa da ih pobacamo. Uleticu golfom na otoku k'o u Warzoneu. Jebe mi se za policijom, k'o sto se i njima jebe za nama.

Nista,isparili negdje drugo ! Jesam bio sam ali nisam "prazan".

@Hysteria meni nije bilo ni malo smjesno. Osoba sam koja nece ustuknuti ni pred kim i znam to je jako lose ali meni je vec pun q i samo trazim povod

• Like 4
prije 1 sat, Fap mašina said:

Uskoro bi kriminalno politička bagra u bihaću mogla koristiti migrante kao izvršitelje krivičnih djela.samo pokažu prstom i tutnu koju marku.jeftina radna snaga bez identiteta i mogućnosti presude.

Reketarenje uključiti u kao granu ekonomije.

Pa mogli bi i mi isto tako na njih, samo da hocemo...

• Aferim! 2

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...