Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Ambasade Pakistana, Maroka i Alzira nisu mogli jasnije reci, radi se o sljamu, olosu i krminalcima i oni ih ne zele nazad niti pod razno, jedino rjesenje je napraviti kampove ograđene zicom, zabrana izlaska nedati im da se maknu pa mozda na kraju zatraze povratak u svoje zemlje. Svakoj zemlji kojoj se to ne bi svidjelo i laprdali bi o ljudskim pravima predolziti da ih dodu pokupiti sve do jednog , sve ostalo je mlacenje prazne slame i uzaldno trosenje novaca poreskih obveznika. Sve se ovo moze rjesiti upotrebom sile, treba poceti pucati na ilegalne upade u drzavu pa bi sve stalo u pet minuta, pravo pitanje je 'zasto nitko ne smiije pucati na ilegalne nasilne upade u zemlju ?' .

• Like 3
  • Replies 18,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3305

• rucica1

1238

• Barba

1156

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

Vezano uz moj prethodni post.

""Veliki broj njih ne želi da našim sigurnosnim službama pokaže svoj pasoš i identitet. Moguće je i da se radi o nekim pripadnicima terorističkih grupa koji će ovdje čekati dvije godine da sakriju svoju prošlost, da odigraju ulogu
spavača", kazao je Radončić."

Ne da je moguce nego veliki dio njih to i jeste. Problem je veci sto jedan dio Bosnjaka to svjesno negira

prije 2 sati, rucica1 said:

I ovi iz IOM-a nisu normalni.Umjesto da su im u one satore na Lipi duseke poredali, oni im krevete nariktali - da se imaju s cim mlatiti (kad im ratoborna zila prozadi).  

A kako si samo ljigava i odvratna, pojma nemas. Zapamti samo da ce te karma nacekati, kad tad.

• Dislike 2
7 hours ago, Bosanac said:

A kako si samo ljigava i odvratna, pojma nemas. Zapamti samo da ce te karma nacekati, kad tad.

U pravu je 100%. Vec su bili takvi okrsaji u Biri kad se tuklo njih par stotina, lomili su krevete da bi im komadi sluzili kao oalica. Imas i videa i ovdje. Žena ništa slagala nije. To su horde divljaka koje nisu ni navikle na bolje. Kavez i banane su im sasvim dovoljne

• Like 2
  • Thanks 1

Krajnje je vrijeme da policija pocne da trenira strogocu.

http://www.uskinfo.ba/vijest/video-press-od-481-migranta-njih-170-sinoc-pobjeglo-iz-kampa-lipa-testirana-dva-migranta-iz-bire-i-mirala/75088?fbclid=IwAR2VvzXMDhymcBiqxoZRDFnPcgoMqAFSrEi0-yvYwoTEtUVkqB_jKpvGXT0

Evo i policijski sat je ukinut, dakle sve ovo sto se do sad pocelo raditi pada u vodu. Treba ih dobro isprepadati i natjerati pjesice na Lipu. Treba neko da im objasni da ce biti kaznjeni ako ih se uhvati van centra i narocito u gradu

• Like 2

Dzaferovic zabija noz u ledja svom ministru sigurnosti ministru svoje drzave da bi se uvukao u bulju muslimanskom bratu iz muslimanskog Pakistana i tako se njih dvojica sastali u uvjeravaju narod da Paksumistanski ambasador sve radi da vrati svoje drzavljane kuci i da su do sada mnogo ucinili. 

Ko koga ovdje laze i jebe u zdrav mozak u Bihacu ima vise Pakistanaca nego u Pakistanu metaforicki .

https://www.klix.ba/vijesti/bih/dzaferovic-primio-ambasadora-pakistana-nedopustive-su-prijetnje-diplomatama-u-nasoj-zemlji/200424119

https://www.klix.ba/vijesti/bih/pakistanska-ambasada-zabrinuti-smo-zbog-radoncicevih-izjava-trazimo-pojasnjenje-od-vlasti/200424139

Radoncic je tacno dirnuo gdje treba sa onom izjavom a ja vjerujem da je 100 posto istinu rekao .

Mi se onda cudimo sto bosanski srbi i bosanski hrvati se ne usaglasavaju sa vecinom politike u zemlji kad imas jednog Dzaferovica koji u ovoj situaciji iznosi ovakve stvari i opravdava nesto sto se nemoze opravdati. To je isto kad je i munib Usanovic u BG potpisao sporazum sa fudbalskim savezom srbije nakog cirkusa na marakani gdje je srbija trebala biti kaznjena sa 5 godina neigranja utakmica  ali otisao Munib i potpisao uzeo pare .Ovo je za mene potpuno isto i jos gore. 

• Like 3

Pakistanski amabasador pozvao Đžafera na raport, lako moguce da ce Radonicic odletjeti zbog ovoga, sada je valjda jasno da  sluzbeno Sarajevo nema nista protiv ilegalnog dolaska Pakistanaca u BiH, ocito je takoder da Pakistanska ambasada ima svoje prste u svemu ovome, izgleda da Sda u ovoj migrantskoj krizi pokusava situaciji iskorisititi vjerujuci da bi ostankom veceg broja migranata mogla nekako to kontrolirati i okrenuti u svoju korist, mislim da se varaju i da se igraju s buretom baruta jer iz ovoga tesko da moze izaci ista dobroga za bilo koga.

• Like 5

Opet se ponavlja Vučjak. Policija odveze,oni nazad odmah u centar grada. Jučer 200 odvezli i odmah ih 170 pobjeglo nazad. Pa čemu vozikanje gore ako ga puštaš da bježi nazad u grad. Već su se vratili na stare lokacije. U boricima ih ima najmanje 30 kod meteo stanice,na pomoćnom stadionu Jedinstvu,kod kasarne u onom objektu,Krajinametal opet naselili,građevina isto. Čemu onda sva ova farsa vozikanja ako policija nece gore osiguravati. 

A vala i Fahro treba prestat lupetat o ovim avio deportacijama jer od toga nema ništa. Jedino što se može je vraćati ih u Srbiju kroz postupak readmisije.

• Like 4
1 hour ago, Rijecanin said:

Pakistanski amabasador pozvao Đžafera na raport, lako moguce da ce Radonicic odletjeti zbog ovoga, sada je valjda jasno da  sluzbeno Sarajevo nema nista protiv ilegalnog dolaska Pakistanaca u BiH, ocito je takoder da Pakistanska ambasada ima svoje prste u svemu ovome, izgleda da Sda u ovoj migrantskoj krizi pokusava situaciji iskorisititi vjerujuci da bi ostankom veceg broja migranata mogla nekako to kontrolirati i okrenuti u svoju korist, mislim da se varaju i da se igraju s buretom baruta jer iz ovoga tesko da moze izaci ista dobroga za bilo koga.

Tačno tako !

2 hours ago, Grunf said:

Kakvo je stanje danas? Nema nikakvih izvjestaja da policija kupi migrante danas? Pauza dok se svi ne vrate ?

Na dnevniku TV USK kažu da ih je danas odvedeno 169. Da je 270 pobjeglo. 

Da će akcije biti svaki dan, ali da zbog trijaze i prijema u kamp moraju dovoditi manji broj. 

Narednih 8 dana bi trebao komplet kamp biti zavrsen

Pa ovo je sprdačina od države. Član predsjedništva države direktno radi protiv svog naroda,klasična veleizdaja, tu drugog objašnjenja nema. Policija kozojebe vozika a oni se nesmetano odmah vraćaju,tu lud zbunjenog jebe, kao što rekph obična sprdnja od države. Sve u svemu jad i bjeda kako od vlasti a tako i od naroda koji to sve i dozvoljava. Očigledno da bolje nije nibzaslužio.

• Like 3

Kae Radoncic plan deportacije je sad mrtav. 😂

Jedini plan koji je zapravo postojao je taj da Radoncic najavi nesto veliko, nadajuci se da ce neki SDA retard uraditi nesto glupo (sto je uradio krezubi Sefik) i time dobije alibi sto deportacije nema odnosno da dodje do situacije ‘ja bih ali mi ne daju’. 

Previse ofirno od ministra sigurnosti sa diplomom nastavnika likovnog. 

• Like 1
21 hours ago, Grunf said:

Kakvo je stanje danas? Nema nikakvih izvjestaja da policija kupi migrante danas? Pauza dok se svi ne vrate ?

Ma evo jašu po gradu,a vratili su se na stare lokacije. Policija je ovo totalno traljavo odradila.

A što se tiče Radončića imam osjećaj da traži alibi. Populističko obećanje bez pokrića. Kao mi trebali povjerovati da će zemlja sa nuklernim oružjem dopustiti da im Fahro bez dozvole šalje avione migranta

3 hours ago, Venom said:

Ma evo jašu po gradu,a vratili su se na stare lokacije. Policija je ovo totalno traljavo odradila.

A što se tiče Radončića imam osjećaj da traži alibi. Populističko obećanje bez pokrića. Kao mi trebali povjerovati da će zemlja sa nuklernim oružjem dopustiti da im Fahro bez dozvole šalje avione migranta

Sad se vidi da je ovo samo unosan biznis za sve upletene. Moje lično mišljenje je da je kamp Lipa samo izvlačenje i isisavanje novca iz gradskog i kantonalnog budzeta te raznih drugih fondova (mislim zapravo na IOM). Danas prolazim od Lohova kroz Golubić. Cestom idu migranti a policija prolazi pored njih autom i uopce i ne obracaju paznju jedni na druge. Prolazim pored te patrole koja se zaustavila i ljuto im mahnem prema migrantima i oni krenu za mnom umjesto za migrantima. Zasto nemam pojma jer me nisu sustigli ali mogu da zamislim samo sta bi se dogodilo

• Like 4
6 hours ago, Grunf said:

Sad se vidi da je ovo samo unosan biznis za sve upletene. Moje lično mišljenje je da je kamp Lipa samo izvlačenje i isisavanje novca iz gradskog i kantonalnog budzeta te raznih drugih fondova (mislim zapravo na IOM). Danas prolazim od Lohova kroz Golubić. Cestom idu migranti a policija prolazi pored njih autom i uopce i ne obracaju paznju jedni na druge. Prolazim pored te patrole koja se zaustavila i ljuto im mahnem prema migrantima i oni krenu za mnom umjesto za migrantima. Zasto nemam pojma jer me nisu sustigli ali mogu da zamislim samo sta bi se dogodilo

To je ono o cemu sam govorio, nasi intelektualci su dali zeleno svjestlo da se migrantska gospoda dovodi na Lipu dok ce ovi lezerno i dalje da dolaze i preplave gradove poput Bihaca.  E zamisli samo prosirenje kampa Lipa, a mjesta ima, na par duluma moze se jako dosta satora/kontejnera postaviti.

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...