Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Pa nije Suki u opstinskom upravljanju sam.

Sta radi i zasto postoji opstinsko vijece, zar nisu i oni tu sa svoja dva prsta (da ili ne) ili

dodju samo da dnevnicu u dzep strpaju ( i njih narod placa).😟

Just now, rucica1 said:

Sta radi i zasto postoji opstinsko vijece, zar nisu i oni tu sa svoja dva prsta (da ili ne) ili

I da dodam - gdje jos ima da se izbjeglicama smjestaj u centru grada dozvoli .

• Aferim! 1

12 hours ago, telefon said:

neuron suki skida hipoteku sa doma posto je bio na prodaju,a iom daje pare za sanaciju i iom se pita ,a suki je tu jadnik koji samo klima glavom.

pardon i sluzba za odnose sa strancima a suki je samo kolateralna steta.

Izgleda da je tako

https://www.biscani.net/sirijac-iz-bihaca-uputio-apel-hrvatska-policija-me-razdvojila-od-petogodisnje-kcerke-i-deportovala-u-bih-foto/

Da je neki otac nebi vodio petogodišnje dijete preko 7 sigurnih granica ilegalno danonoćno preko brda i dolina,i još uz to dijete izgubiti tj ostaviti negdje u stranoj i nepoznatoj zemlji,dok gleda kako će šta ukrasti u trgovini.

https://www.biscani.net/grupa-migranata-na-zeljeznickoj-stanici-nasrnula-na-mladica-policajci-ga-spasili/

Oni treniraju za domaće stanovništvo,sad će zima Plješevićka bit će još svašta dok oni ne upoznaju teren.

https://www.cazin.net/vijesti/incident-izmedu-migranata-i-osiguranja-u-bihacu-povrijedena-jedna-osoba

Obrati pažnju na psovke " picka mater"

http://mojusk.ba/bihac-nadzorne-kamere-snimile-pokusaj-ulaska-migranta-u-privatnu-kucu-video/

"Izviđači" 

Mali utisak zadnjih 5 dana kriminala od invazora koji vi nebi imali da ih izbacite nazad odakle su ušli u BiH.

4 minutes ago, Brod u boci said:

https://www.biscani.net/sirijac-iz-bihaca-uputio-apel-hrvatska-policija-me-razdvojila-od-petogodisnje-kcerke-i-deportovala-u-bih-foto/

Da je neki otac nebi vodio petogodišnje dijete preko 7 sigurnih granica ilegalno danonoćno preko brda i dolina,i još uz to dijete izgubiti tj ostaviti negdje u stranoj i nepoznatoj zemlji,dok gleda kako će šta ukrasti u trgovini.

https://www.biscani.net/grupa-migranata-na-zeljeznickoj-stanici-nasrnula-na-mladica-policajci-ga-spasili/

Oni treniraju za domaće stanovništvo,sad će zima Plješevićka bit će još svašta dok oni ne upoznaju teren.

https://www.cazin.net/vijesti/incident-izmedu-migranata-i-osiguranja-u-bihacu-povrijedena-jedna-osoba

Obrati pažnju na psovke " picka mater"

http://mojusk.ba/bihac-nadzorne-kamere-snimile-pokusaj-ulaska-migranta-u-privatnu-kucu-video/

"Izviđači" 

Mali utisak zadnjih 5 dana kriminala od invazora koji vi nebi imali da ih izbacite nazad odakle su ušli u BiH.

De ti meni reci jesi li ti spreman?? Ja ti preporucujem spray and pray taktiku

9 hours ago, rucica1 said:

Niko Šukija nije ni pitao da ih dovede u Bihać. Ne pita se tu ni Šuki ni Bakir niti niko od tih naših "političara". 

Što se tiče opštinskog/gradskog vijeća. Da, oni su tamo samo da strpaju dnevnicu u džep i boli ih neka stvar i za nas i za migrante, i da dodam nigdje nema da se izbjeglicama da smještaj u centru grada i veća prava nego građanima grada, ali živiš u Bosni i budi svjestan da ovdje svako ima više prava od tebe koji si rođen ovdje. Sve što je u svijetu nelogično, u Bosni je logično i nemoj se čuditi kad sutra ti isti migranti budu radili umjesto nas! :D

• Like 1
  • Aferim! 1

Piše OSLOBOĐENJE

Sarajevska policija večeras provodi operativnu akciju u kojoj je kod migranata pronađena neutvrđena količina naoružanja, potvrđeno je za Oslobođenje iz Operativnog centra Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo.

Akcija policije se provodi na području Općina Centar i Stari Grad.

Više detalja vezano za ovu akciju bit će poznato po završetku operativnih aktivnosti.

Kako saznajemo pronađena je veća količina naoružanja, među kojima su pištolji, puške i municija. Jedan dio oružja je prema nezvaničnim informacijama bio sakriven u stanu, dok je određena količina bila zakopana ili odbačena.
Ovo je sa klix.ba

20 hours ago, Kula said:

Szaba i ovo. Nas narod ce i dalje braniti te huligane i kriminalce. 

Opcinsko vijece treba hitno sazvati sjednicu i izglasati zabranu gradnje imigracionog centra u centru Bihaca. Izmjestiti ih i ograniciti im kretanje dok se ne vide idu li u EU ili se vracaju kuci. Trece opcije ne treba biti. 

Mislim da nema od tog ništa...recimo zaista cijenim gradonačelnika Fazlića,čini se od početka kao dobar i pošten čovjek ali na žalost moram i konstatovati da niti ni on nije za mjesto gradonačelnika iz prostog razloga što nema mu*a se usprotiviti bilo kome i reći jednostavno NE !!!! A to nije samo kad je u pitanju migrantska kriza nego bilo što drugo

• Like 1
  • Aferim! 2

11 hours ago, Grunf said:

Mislim da nema od tog ništa...recimo zaista cijenim gradonačelnika Fazlića,čini se od početka kao dobar i pošten čovjek ali na žalost moram i konstatovati da niti ni on nije za mjesto gradonačelnika iz prostog razloga što nema mu*a se usprotiviti bilo kome i reći jednostavno NE !!!! A to nije samo kad je u pitanju migrantska kriza nego bilo što drugo

https://mojusk.ba/kladionice-u-bihacu-prepune-migranata-video/

Evo ih u kladionicama, na to troše pare i na alkohol...Isti ti prosjače kod robota, pitam ga neki dan ako je gladan da mu dam hrane, neće hranu hoće pare da može kockati....

Empatiju na stranu, činjenica je da ih je velika većina ološi ovdje, htjeli vi to priznati ili ne to je tako .

• Like 1

Šuhret je prepustio grad migrantima na štetu svih ostalih građana .

Tek će uslijediti problemi koji će imati velike štetne posljedice po domaće stanovništvo !

Koja budala dozvoli da se migranti doslovno smjeste u centar grada i da mogu slobodno da šetaju po gradu .

• Like 1
  • Aferim! 2

10 minutes ago, Barba said:

Tek će uslijediti problemi koji će imati velike štetne posljedice po domaće stanovništvo !

Koja budala dozvoli da se migranti doslovno smjeste u centar grada i da mogu slobodno da šetaju po gradu .

Problemi su počeli još onda kad su krenuli obračuni, krađe, provale, prosječenje,sušenje gaća na betonu u samom centru, bacanje smeća gdje god se stigne ( čast izuzetcima kojih je jako malo)....Šta očekivati od ovakve vlasti kada su u stanju pustiti ilegalne migrante u centar grada da se slobodno šetaju među građanima?...Možemo očekivati samo ono najgore...

Edited by Ammar
  • Like 1
  • Thanks 1

1 minute ago, Ammar said:

Problemi su počeli od onda kad su krenuli obračuni, krađe, provale, prosječenje,sušenje gaća na betonu u samom centru, bacanje smeća gdje god se stigne ( čast izuzetcima kojih je jako malo)....Šta očekivati od ovakve vlasti kada su u stanju pustiti ilegalne migrante u centar grada da se slobodno šetaju među građanima?...Možemo očekivati samo ono najgore...

Bihać je bio sigurniji grad u ratu nego sada jer je tad policija radila svoj posao .

ljetos gledam par ološa iz Afganistana Pakistana  ubijeni od droge i alkohola pa oni bi ubili vlastitog oca za novac a gdje neće nekog drugog.

Za njih ne postoji nikakav zakon ili bilo šta drugo nemaju papire nisu u bazi biometrije i oni znaju da mogu  uraditi bilo koje krivično djelo i da ih niko neće uhvatiti.

To su vrlo lukavi kriminalci koji znaju šta rade .

Kada bude ubijanje i silovanje onda će biti kasno .

• Like 2

47 minutes ago, Barba said:

Bihać je bio sigurniji grad u ratu nego sada jer je tad policija radila svoj posao .

ljetos gledam par ološa iz Afganistana Pakistana  ubijeni od droge i alkohola pa oni bi ubili vlastitog oca za novac a gdje neće nekog drugog.

Za njih ne postoji nikakav zakon ili bilo šta drugo nemaju papire nisu u bazi biometrije i oni znaju da mogu  uraditi bilo koje krivično djelo i da ih niko neće uhvatiti.

To su vrlo lukavi kriminalci koji znaju šta rade .

Kada bude ubijanje i silovanje onda će biti kasno .

Bihać je uništen, uništila ga je vlast prvo sa činjenicom da godinama mladi odlaze za boljim životom sve više i više...Umjesto da se bave tom tematikom i urade nešto konkretno i ponude barem zrno nade, oni nama puste u centar grada ilegalne migrante o kojima niko ne zna ništa, većina njih jesu ološ, samo mi nije jasno  kako to naši ljudi ne vide....Sa ovakvom vlasti silovanje i ko zna šta visi u zraku...

Čitam vaše komentare sve je to ok ali šta mi građani konkretno da uradimo da potaknemo rješavanje krize jer nema više vremena...

• Aferim! 1

6 minutes ago, Neuron said:

Čitam vaše komentare sve je to ok ali šta mi građani konkretno da uradimo da potaknemo rješavanje krize jer nema više vremena...

Bojkotovati izbore 2018, niko da ne glasa, ako riješe migrante i sklone ih iz centra grada, onda glasamo. 

• Aferim! 1

2 hours ago, Barba said:

Jel tebi jasno da se ne vrti svijet oko bosne I bihaca, odlucio tamo neko iz EU rekao bosna je svakako takva kakva jes nek budu uz granici nama na dlanu, bihac je brate ono sto mi kazemo u pizdicima nekom tamo glavonji I boli ga k I za tobom I za suhretom I sta ti I ja mislimo on hoce tu kamp I nece ga sprijeciti niko, de dozovite se pameti ako nas vec gledaju ko ovce ne moramo im.jos davati povod za to

• Dislike 1

Koji je ovo paradoks:

https://usn.co.ba/usn-novosti/migranti-se-zale-na-stanje-u-bihacu-nemamo-krevetenemamo-dovoljno-hranesvaki-dan-dolazi-do-tuce/122896/

https://www.biscani.net/kladionice-u-bihacu-prepune-migranata/

Treba im jebati mater,ovamo im "morate" dati besplatnu hranu,smještaj i ostale životne potrebštine da bi oni mogli u kladionice s novcem koji su mnogi opljačkali u vašim domovima.

Otrijeznite se i vidite da je to bagra i javašluk i pošaljite to u pm.Naš narod nema osnovnih životnih uslova a oni se digli,marš u pm odakle ste došli.

9 hours ago, Jinno Suke said:

Jel tebi jasno da se ne vrti svijet oko bosne I bihaca, odlucio tamo neko iz EU rekao bosna je svakako takva kakva jes nek budu uz granici nama na dlanu, bihac je brate ono sto mi kazemo u pizdicima nekom tamo glavonji I boli ga k I za tobom I za suhretom I sta ti I ja mislimo on hoce tu kamp I nece ga sprijeciti niko, de dozovite se pameti ako nas vec gledaju ko ovce ne moramo im.jos davati povod za to

Situacija od 92-95 je bila neuporedivo gora al je naš narod uspio izaći kao pobjednik!

Nema veze sto se svijet ne vrti oko Bosne ili Bihaca. To je samo izgovor za ovakvo stanje, odnosno tipican primjer mentaliteta. Ovo je grad Biscana, gradjana ovog grada, a da smo kao gradjani slozni i da ne laprdamo na kafama, forumima, fejsu, vec da se ponasamo onako kako bi mi zeljeli da je u nasem gradu, mozda bi bilo bolje. Kad shvatimo da se mi pitamo, tj. trebamo pitati, a da su politicari nasa produzena ruka mozda i bude bolje. 

Imali smo proteste, i to povodom goruceg problema, pa smo na najbolji moguci nacin mogli vidjeti koliko smo ustvari zainteresirani. I cemu ne je*ati takav narod? Bolje ne zasluzujemo, jer se za bolje ne znamo izboriti. Danas migranti, sutra nesto drugo. 

• Like 3
  • Aferim! 2

1 hour ago, Perovich said:

Nema veze sto se svijet ne vrti oko Bosne ili Bihaca. To je samo izgovor za ovakvo stanje, odnosno tipican primjer mentaliteta. Ovo je grad Biscana, gradjana ovog grada, a da smo kao gradjani slozni i da ne laprdamo na kafama, forumima, fejsu, vec da se ponasamo onako kako bi mi zeljeli da je u nasem gradu, mozda bi bilo bolje. Kad shvatimo da se mi pitamo, tj. trebamo pitati, a da su politicari nasa produzena ruka mozda i bude bolje. 

Imali smo proteste, i to povodom goruceg problema, pa smo na najbolji moguci nacin mogli vidjeti koliko smo ustvari zainteresirani. I cemu ne je*ati takav narod? Bolje ne zasluzujemo, jer se za bolje ne znamo izboriti. Danas migranti, sutra nesto drugo. 

Joj junacino jel tebi jasno da si ti nula bodova I da ljude boli neka stvar oces ti izaci na proteste ili tebi biva to smeta kao tvoje misljenje jr jako bitno, e to je.nas mentalitet mi smo si ufurali da smo bitni nesto, da imamo pravo glasa, mi smo druze zemlja treceg svijeta prihvati to I nek ti bude jasno da ako neko zeli naprsviti kamp od bihaca napravice ga I nece ga sprijeciti ni suhret ni protesti ni neki komadant iz proslog rata

• Like 1
  • Dislike 7

37 minutes ago, Jinno Suke said:

Joj junacino jel tebi jasno da si ti nula bodova I da ljude boli neka stvar oces ti izaci na proteste ili tebi biva to smeta kao tvoje misljenje jr jako bitno, e to je.nas mentalitet mi smo si ufurali da smo bitni nesto, da imamo pravo glasa, mi smo druze zemlja treceg svijeta prihvati to I nek ti bude jasno da ako neko zeli naprsviti kamp od bihaca napravice ga I nece ga sprijeciti ni suhret ni protesti ni neki komadant iz proslog rata

Svaki čovjek je bitan !

Druga je stvar mentalitet i vlastito sažaljevanje i omalovažavanje uz kompleks manjevrijrdnosti koju mi imamo iz razloga što smo iz Bosne .

Neposredna demokratija i njeni alati su najbolji način da obični čovjek iskaže svoje nezadovoljstvo .

U kakvom stanju mi živimo treba da budu skupovi građana /protesti svaki dan .

Ali kod nas ima 30 % posto ljudi kao ti koji su letargični i boli ih briga za sve ostale a najgore oni će oskrnaviti svačiji drugi pokušaj da nešto pokuša ili uradi pozitivno .

Edited by OZNA
  • Like 4
  • Aferim! 3

36 minutes ago, Jinno Suke said:

Ne govorim o tome, vec o lokaciji... ako gradjani ne zele da migranti budu u nultoj zoni, onda je na politicarima kao predstavnicima da pronadju alternativu. Briga nekoga iz zemlje prvog svijeta hoce li migranti biti u centru Bihaca ili pored... o tome se radi. Sami migranti u BiH i Bihacu - "visa sila", ali njihovo setkanje gradom, najam privatnih smjestaja, renoviranje djackog doma... to je refleksija naseg papanluka. 

• Like 5

https://www.biscani.net/migranti-u-bihacu-ponovo-provalili-u-porodicnu-kucu/

Sad zamisli počnu provaljivati i udju u kuću a ti spavaš i kad ti uđu u sobu ti se probudiš i skočiš.Dok si rekao čakija popušio si nož u prsa pa se ti onda jebi.

Zamisli "jadnici" "sirotinja"i "nesretni ljudi" tj. Čitaj usrana kriminalska ilegalna gamad iz ko zna odkuda te ubije u vlastitoj kući zbog toga jer je vladi manje više svejedno što ti ah tako "fini ljudi" terorišu lokalno stanovnistvo.

Pa u ratu se je bar znalo gdje je linija ovdje su između vas.

• Aferim! 1

1 hour ago, Brod u boci said:

https://www.biscani.net/migranti-u-bihacu-ponovo-provalili-u-porodicnu-kucu/

Sad zamisli počnu provaljivati i udju u kuću a ti spavaš i kad ti uđu u sobu ti se probudiš i skočiš.Dok si rekao čakija popušio si nož u prsa pa se ti onda jebi.

Zamisli "jadnici" "sirotinja"i "nesretni ljudi" tj. Čitaj usrana kriminalska ilegalna gamad iz ko zna odkuda te ubije u vlastitoj kući zbog toga jer je vladi manje više svejedno što ti ah tako "fini ljudi" terorišu lokalno stanovnistvo.

Pa u ratu se je bar znalo gdje je linija ovdje su između vas.

Samo sto mi nismo jos svjesni toga

Majko moja, samo kad se sjetim kako smo bili najpametniji pa smo Orbana nazivali fašistom jer je podizao žicu da migracije ne idu preko Mađarske. Desset hiljada migranata je prošlo kroz USK, statistički gledano počinili su manje krivičnih djela od domicilnog stanovništva. Nisu problem migranti, problem su ksenofobični "novinari" Hozanovog USN-a i slični, koji u predizborne svrhe koriste migrante. 

Ljudima treba omogućiti ono što je 90-ih omogućeno našem stanovništvu u Evropi, a to su uslovi dostojni čovjeka i mogućnost uzimanja azila. Ko ne želi azil, neka ide dalje kad za to dobije šansu. 

20 godina vas tjeraju iz ove države SDA i njima slični, zabadaju vam noževe u prsa, tjeraju vam djecu, uništavaju obrazovanje, zdravstvo, socijalnu zaštitu, apsolutno sve. Migranti i njihovo ponašanje je najmanji problem za nas.

• Dislike 4

https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih/migranti-pocinju-shvatati-da-nisu-dobrodosli-u-bih-395805

Dečki u Borićima izbjegavaju pričati zašto je trebalo biti upotrebljeno oružje što je pronađeno kod migranata u Sarajevu i jo pričaju kako se mora plaćati po pet eura da bi spavao u Đačkom domu. Troše pare na kladionicu,pune kese se nose iz trgovačkih centara, i sad mi trebamo žaliti što im je ledeno ili još jače kad provale u tuđu privatnu kuću pričati,a neka jadnici itd. Ponavaljam, naš gradonačelnik ovo nije trebao dopustiti i dati uopšte Đački da budu tu smješteni. Poslije deložacije iz Penzionerskog doma trebali su ih deložirati iz od tamo,ali miris love je važniji od interesa građana koji te izaberu na funkciju.

Za sada se obistinjuju sve najave da će sa hladnijim vremenom povećati se njihov kriminal i provaljivanje u tuđe posjede,ali bilo bi dobro da građani kojima nanesu štetu da vide koga tužiti za nadoknadu Grad Bihać jer je dao saglasnost da budu u centru grada,IOM koji plaća njihov ostanak ovdje,Državnu vlast itd.

• Like 3
  • Thanks 2

8 hours ago, Venom said:

https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih/migranti-pocinju-shvatati-da-nisu-dobrodosli-u-bih-395805

Dečki u Borićima izbjegavaju pričati zašto je trebalo biti upotrebljeno oružje što je pronađeno kod migranata u Sarajevu i jo pričaju kako se mora plaćati po pet eura da bi spavao u Đačkom domu. Troše pare na kladionicu,pune kese se nose iz trgovačkih centara, i sad mi trebamo žaliti što im je ledeno ili još jače kad provale u tuđu privatnu kuću pričati,a neka jadnici itd. Ponavaljam, naš gradonačelnik ovo nije trebao dopustiti i dati uopšte Đački da budu tu smješteni. Poslije deložacije iz Penzionerskog doma trebali su ih deložirati iz od tamo,ali miris love je važniji od interesa građana koji te izaberu na funkciju.

Za sada se obistinjuju sve najave da će sa hladnijim vremenom povećati se njihov kriminal i provaljivanje u tuđe posjede,ali bilo bi dobro da građani kojima nanesu štetu da vide koga tužiti za nadoknadu Grad Bihać jer je dao saglasnost da budu u centru grada,IOM koji plaća njihov ostanak ovdje,Državnu vlast itd.

Ja sam jedan od onih koji je imao puno problema sa migrantima.  Živim u gradu ali familija mi ima i kuću van grada koja je izgrađena prije nekih 15 godina. U njoj ne živimo nego je koristimo vikendom preko ljeta i NEIZNAJMLJUJEMO je nikom i nikad. Migranti su kuću provalili samo u toku jedne sedmice 5x. Odeš tamo na poziv komšije,oni provalili i razvalili vrata, u kući haos sve je uništeno, ne u smislu da je polomljeno itd nego u smislu da ti izvrši veliku nuždu u tuš kabinu ili na krevet,da urinira po krevetima ili u kuhinji.Zamjeniš vrata,staviš još bolja u smislu kvaliteta da budu sigurnija oni istu noć provale prozor,popraviš prozor,provale vrata i tako u nedogled. A nemožeš više ni prenoćiti tamo jer higijenski uvjeti više nisu dobri. Sve što je bilo u kući smo morali bukvalno spaliti i dezinficirati  jer ih je u toku noći znalo biti i po 20 i od kud da znaš da koji nema neku zaraznu bolest. I taman sve to odradiš i kontaš prošlo je i oni to opet naprave.Kad sam se javno žalio većina bišćana me napala kao ono fol jbte kuća i materijalno,šta fali da ljudi prespavaju,ali zaboli ih neka stvar jer se nije njima dogodilo,jer ne plaćaju oni kredit 20 godina a sad treba još jedan da sve to obnoviš. U gradu mi za dva puta provale auto u vlastitom dvorištu a drugi put sam uhvatio jednog na licu mjesta. Sad vam ovo kažem bio je i pijan i drogiran,provalio je u auto u sred bijela dana. Ja takve stvari nisam doživljavao niti u ratu a i nas ima svakakvih.Da skratim, priznajem ovog što sam uhvatio isprebijao sam da nije mogao više niti hodati na vlastitim nogama i onda pozvao policiju. I da napomenem svaki put kada su mi provalili kuću ili auto zvao sam policiju.Postoji sve crno na bijelo.Nedavno skužim da njih 4-5 ulazi u kuću preko puta moje,pozovem policiju i fakat policija ih rastjera nakon 10 minuta.Ali RASTJERA.Otišli su niz cestu i provalili kuću i dva auta odmah poslije toga. To su ona 4 libijca koja su i uhapšena nedavno zbog tih provala. I sad kontam, da ih policija nije pustila ništa se od tog dalje ne bi dogodilo. Za svoje probleme koje sam imao i imam kontam koga tužiti da mi nadoknadi štetu: Grad? Državu? Nekog pojedinca? Muhameda Alija? Kojeg od tih silnih Muhameda Alija?  A da napomenem i drugu stranu priče, uprkos svemu tome znam da ih ima zbilja jadnih i gladnih i uspkos svemu neke od njih lično pomognem u hrani i odjeći skoro svaki dan. Sve mi se zgadilo.Nisam napustio svoj grad početkom 90-tih, već sam stao u odbranu i grada i države a imao sam priliku, nisam napustio svoj grad niti nakon rata a imao sam priliku. Ali sad mi je prekipjelo, ne želim da moja djeca sve ovo prolaze i navjerojatnije ću rasprodati sve i dignuti sidro a imam opet priliku. Eto im i  grad i država i migranti...nek uživaju. Nabijem ih sviju baš kao što to Mamić kaže

• Like 2
  • Sad 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...