Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Podrska za heroja Radoncica koji je jedini u ovoj drzavi izjavio javno da Pakistan  nastoji da nam uvali sto vise svojih drzavljana i da to treba sprijeciti.

Uloga sda je anti bosnjacka mnogo vise nego dodika .Dodik nastoji da otcjepi rs a sda radi na naseljavanju drugih naroda u federaciju.Pitanje je sta ce biti sa Bosnjacima.

Bosnjaci moraju da shvate sta se desava i daju punu podrsku gospodinu Radoncicu.

• Like 3
  • Replies 18,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3304

• rucica1

1236

• Barba

1156

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

6 hours ago, sk64 said:

Kao što sam rekao a ova slika to i pokazuje sprdnja od države i još veća sprdnja od Policije.😱😱😱😱😱😱😱😱

Pa i sam sam rekao, to je bilo isisavanje novca sa raznoraznih strana (od gradskog proracuna, preko EU do IOM-a). Nisam siguran ali cuo sam cak cifru od milion KM (ili su to bili EUR) Ako je tako pitanje je i sta se stvarno uradilo na tom projektu jer kod nas je sve upitno

Nema se tu sto cuditi, pa sve ono sto se moglo eventualno pretpostaviti i nagađati neki dan je prakticki javno potrvdeno, clan predsjednistva BiH iz SDA usprotivio se ministru sigurnosti koji je rekao da situacija u kojoj ilegalci skrivaju identitet i secu po BiH kao po djedovini ne sljiveci nikoga nije normalna, za Dzafera je to normalna situacija i on i njegovi ocito nemaju nista protiv toga da se Pakistanci presetavaju po BiH kako god zele, ulaze gdje zele, i ne postuju nikoga, kako ce se onda lokalna vlast ponasati? kakvi su to signali iz vrha vlasti?, sto uopce onda moze lokalna policija kad im je vrhovni zapovjednik rekao da ileglaci nisu nikakav problem i da su prakticki dobrodosli.

Ponovni pozar u izbjeglickom lageru na grckom ostrvu.Sumnja se da izbjeglice namjerno sebi podmecu pozare kako bi vladu prisilili da ih sa ostrva u unutrasnjost zemlje izmjeste.

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=7&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjs9crU54npAhWSM-wKHbMQA8AQFjAGegQIBRAB&url=https%3A%2F%2Fwww.t-online.de%2Fnachrichten%2Fausland%2Fkrisen%2Fid_87778772%2Fgriechenland-fluechtlingslager-auf-samos-brennt-erneut.html&usg=AOvVaw36am_mtVUyD5ClfMaMkT-_

Ako ih sa ostrva u unutrasnjost Grcke izmjeste  (a Makedonija i Srbija ne pojacaju granicno osiguranje) ima da balkanska ruta ponovo "procvjeta". 

5 hours ago, rucica1 said:

Ponovni pozar u izbjeglickom lageru na grckom ostrvu.Sumnja se da izbjeglice namjerno sebi podmecu pozare kako bi vladu prisilili da ih sa ostrva u unutrasnjost zemlje izmjeste.

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=7&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjs9crU54npAhWSM-wKHbMQA8AQFjAGegQIBRAB&url=https%3A%2F%2Fwww.t-online.de%2Fnachrichten%2Fausland%2Fkrisen%2Fid_87778772%2Fgriechenland-fluechtlingslager-auf-samos-brennt-erneut.html&usg=AOvVaw36am_mtVUyD5ClfMaMkT-_

Ako ih sa ostrva u unutrasnjost Grcke izmjeste  (a Makedonija i Srbija ne pojacaju granicno osiguranje) ima da balkanska ruta ponovo "procvjeta". 

Pa i Lipa ce da ovako gori kao prskalica vjerujte meni . 

Krajnje je vrijeme da policija pocne sa extremnijom represijom kao i da se ukljuci vojska znaci to treba tretirati kao teroriste sto prije im zakonskim aktom ograniciti kretanje Lipa ne treba da bude humanitarni kamp vec iskljucivo pritvorenicki kamp zatvorskog tipa iz kojeg ce se vrsiti deportacija. 

Sve je smisljeno Pakistan je najvece leglo radikalizma i Terorizma nakon sto je prozvan Pakistanski konzul je odmah reagovo a supak Dzaferovic je izdao svoj narod i nikako nije smio da se sastaje sa ovim konzulom . SDA iskljucivo radi na naseljavanju Federacije BiH sa ovim radikalnim elementima kao sto je to radio Alija od 1993 godine to nikad nije prestalo smisljeno su naseljavana podrucja srednje Bosne oko Tesnja  Zavidovica i okolnih sela jer tamo je jos za vrijeme Jugoslavije bilo najvise zenske populacije 7 zena na jednog muskarca .

• Like 3

Pakistan ima 220 miliona stanovnika .  Samo u zadnjih 30 godina porasli su za dodatnih 100 miliona. Predvida se da ce 2050 imati jos 100 miliona vise.Koliko ce nama uvaliti miliona ostaje da se vidi a zavisi od nas i tu je Radoncic jedini iznio pravo  rjesenje.Treba ujediniti sve patriotske snage i srusiti koruptiranu anti Bosnjacku Sda stranku.

Klix je prije par sedmica imao vijest iz Pakistana da su tamo neki parlamentarci trazili da se prestane brukati Pakistan i da se zbog dobrih  prijateljskih odnosa sa bosnom treba organizovati povratak svih drzavljana iz Pakistana u Bosnu.Neznam sta je bilo od toga.Usput i Turska namjerava deportovati sve koji nisu is rata ugrozenih podrucja.Sta onda mi cekamo.

Mislim povratak u Pakistan iz Bosne.

• Like 1
1 hour ago, sule said:

Pakistan ima 220 miliona stanovnika .  Samo u zadnjih 30 godina porasli su za dodatnih 100 miliona. Predvida se da ce 2050 imati jos 100 miliona vise.Koliko ce nama uvaliti miliona ostaje da se vidi a zavisi od nas i tu je Radoncic jedini iznio pravo  rjesenje.Treba ujediniti sve patriotske snage i srusiti koruptiranu anti Bosnjacku Sda stranku.

Klix je prije par sedmica imao vijest iz Pakistana da su tamo neki parlamentarci trazili da se prestane brukati Pakistan i da se zbog dobrih  prijateljskih odnosa sa bosnom treba organizovati povratak svih drzavljana iz Pakistana u Bosnu.Neznam sta je bilo od toga.Usput i Turska namjerava deportovati sve koji nisu is rata ugrozenih podrucja.Sta onda mi cekamo.

Mislim povratak u Pakistan iz Bosne.

Pa mora njih biti toliko kad se kote kao zecevi kod njih djevojcice od 12-13 godina radjaju djecu za njih je pedofilija kao dobar dan. Stari papan siluje djevojcicu i da se ona ne bi osramotila njen otac je primora da se ona uda za svog silovatelja radi sramote. Pakistanaca dosta zivi u UK i u SAD znaci djevojke koje su tamo rodjene i nemaju nista sa Pakistanom odu jednom kao u Pakistan i otac ih tamo uda za starca koji ima para i ona mora da bude sa njim ako pobjegne ubije je otac i braca radi sramote . I onda dodje Daferovic i kaze da su oni nama prijateljska bratska zemlja . 

• Like 2
prije sat vremena, Barba said:

Pa mora njih biti toliko kad se kote kao zecevi kod njih djevojcice od 12-13 godina radjaju djecu za njih je pedofilija kao dobar dan. Stari papan siluje djevojcicu i da se ona ne bi osramotila njen otac je primora da se ona uda za svog silovatelja radi sramote. Pakistanaca dosta zivi u UK i u SAD znaci djevojke koje su tamo rodjene i nemaju nista sa Pakistanom odu jednom kao u Pakistan i otac ih tamo uda za starca koji ima para i ona mora da bude sa njim ako pobjegne ubije je otac i braca radi sramote . I onda dodje Daferovic i kaze da su oni nama prijateljska bratska zemlja . 

I da ne pricamo o onom obicaju kad ih djevojka odbije, da je nacekaju negdje i bace kiselinu u lice. Znaci ja jos nisam cuo da se nesto takvo radi igdje u svijetu, osim u tim vukojebinama. Kad skontas da je preko 90% ovih migranata s takvim mentalitetom, samo je pitanje vremena kad ce poceti slicne stvari raditi i kod nas.

Od onako lijepog i sigurnog Bihaca kad sam mogao u 3 ujutro otici u bilo koji dio grada bez ikakvog straha, do migrantskog geta sa vise hiljada krivicnih djela, silovanja, ubistava, cakijanja, pisanja i sranja na svakom cosku, pa i zoofilije usred bijela dana. Pade tisucljetni, u historiji neosvojivi Bihac, bez ispaljenog metka.

• Like 1

Gledam ponovo kupe migice i skupljaju ih na stadionu tj pored stadiona. Ova hrpica je jako mala naspram hrpe koja je pobjegla sa Lipe. Gore jedan, 5 nazad

Edited by Grunf

Vidim jutros na USK najveći broj pozitivnih slučajeva Covid. Ukupno 11, 4 su iz Sanskog Mosta. 

Da nisu ostali migranti pošto je Ministrica rekla da će otpočeti njihovo testiranje

1 hour ago, 1260 said:

Vidim jutros na USK najveći broj pozitivnih slučajeva Covid. Ukupno 11, 4 su iz Sanskog Mosta. 

Da nisu ostali migranti pošto je Ministrica rekla da će otpočeti njihovo testiranje

"Radi se o dvije osobe iz Bihaća, dvije iz Cazina, tri iz Bosanskog Petrovca i prva četiri slučaja oboljelih u Sanskom Mostu, potvrdila je ministrica zdravstva USK dr. Nermina Ćemalović."

Proslog vikenda u SLO nasi momci uhvatili su 91 ilegalnog migranta. Svi, osim maloljetnih i recimo familija, koji/e zatraze azil, zavrse natrag u CRO a svi znamo, koliko tih kategorija ima medju njima. Ako neko zatrazi azil kod nas, postupak se odradi veoma brzo i u 99% zavrsi natrag u CRO, kao svi ostali. Prvu sedmicu nakon eskalacije corone u SLO i CRO, Hrvati zaista nisu primali ilegalne migrante iz SLO ali je moralo doci neko naredjenje iz EU  i od tada se to odradi u istom danu. 

Znaci u SLO dnevno hvatamo oko 30 ilegalnih migranata i skoro svi zavrse natrag u CRO. Posto ilegalnim migrantima nije dozvoljeno slobodno kretanje po SLO, puno dojava iz relacije SLO/CRO granica - Ljubljana, dolazi i sa strane gradjana. Ne pamtim, da su otkrili nekog ilegalnog migranta sjeverozapadno od LJ prema AUT granici. Do ITA zele se dokopati na relaciji Ilirska Bistrica - ITA granica, ali ni tamo nisu bas uspjesni. U HUN izgleda nece niko :). 

Zasto pisem ovo? Puno puta cujem od mojih prijatelja i ljudi koji zive kod nas ili procitam u raznim komentarima, kako niko od ilegalnih migranata nece ostati u BiH. Mozda zaista ne zele ali dok ih ne protjerate natrag na istok, nemaju kuda. Onaj jedan ili dva postotka, kojima stvarno uspije doci do neke Zapadne zemlje, na nivoju su statisticke greske.

https://moja-dolenjska.si/prijeli-91-nezakonitih-migrantov-in-32-letnega-tihotapca/

• Like 1

Ljudi moji ovo vise nije normalno, pa ta gnjida voli vise spavati na ulici i biti u gradu da bi mogli krasti nego imati krov nad glavom, krevet, tus,tri obroka dnevno, medicinsku skrb,struja,voda,higijena i jeb** internet...

Edit: Jutros vidim onog j*** Himzu Zjakica (Mali Raj) konacno inspekcija zatvorila i zapecatila. U jeku najvecih proslogodisnjih racija u privatnim smjestajima njega niko nije dirao ! I na Bubinom objektu vidim opet da je zapecacen. On bio obnovio poslovanje? Ostala su dva NEDODIRLJIVA koji se nalaze u Hatincu Aco Color Print (njemu migranti cak i rade i to svi vide) i onaj Aladin preko puta hatinacke dzamije. Njemu sestra radi u poreznoj upravi - mozda je zato nedodirljiv?

• Like 2

Grunfe sinoc na Lipi vecera su spagete bolonjez,burek,voce ,datule,jogurt i lepinj(sve za jednog covjeka).Bolje se hrane nego vecina nasih penzionera.

Izvini za ovo voce jer je i datula voce ,ali uz njih ide jos banana kao druga vocka.

6 hours ago, ST11 said:

Proslog vikenda u SLO nasi momci uhvatili su 91 ilegalnog migranta. Svi, osim maloljetnih i recimo familija, koji/e zatraze azil, zavrse natrag u CRO a svi znamo, koliko tih kategorija ima medju njima. Ako neko zatrazi azil kod nas, postupak se odradi veoma brzo i u 99% zavrsi natrag u CRO, kao svi ostali. Prvu sedmicu nakon eskalacije corone u SLO i CRO, Hrvati zaista nisu primali ilegalne migrante iz SLO ali je moralo doci neko naredjenje iz EU  i od tada se to odradi u istom danu. 

Znaci u SLO dnevno hvatamo oko 30 ilegalnih migranata i skoro svi zavrse natrag u CRO. Posto ilegalnim migrantima nije dozvoljeno slobodno kretanje po SLO, puno dojava iz relacije SLO/CRO granica - Ljubljana, dolazi i sa strane gradjana. Ne pamtim, da su otkrili nekog ilegalnog migranta sjeverozapadno od LJ prema AUT granici. Do ITA zele se dokopati na relaciji Ilirska Bistrica - ITA granica, ali ni tamo nisu bas uspjesni. U HUN izgleda nece niko :). 

Zasto pisem ovo? Puno puta cujem od mojih prijatelja i ljudi koji zive kod nas ili procitam u raznim komentarima, kako niko od ilegalnih migranata nece ostati u BiH. Mozda zaista ne zele ali dok ih ne protjerate natrag na istok, nemaju kuda. Onaj jedan ili dva postotka, kojima stvarno uspije doci do neke Zapadne zemlje, na nivoju su statisticke greske.

https://moja-dolenjska.si/prijeli-91-nezakonitih-migrantov-in-32-letnega-tihotapca/

Ma uspije njih puno vise proci. Ne uspije ona sirotinja koja se sama probava prebaciti mozda, ali oni koji imaju para da plate vodice uspiju da se prebace. Znqci i dalje ide ta masinerija, mozda jos bolje sad nego prije. Danas kad su gradjani zatvoreni u kucama nema ni ko policiji dojaviti, znqci nema ni ko da otkrije te migrante. 

Nema druge dok zapad ne kaze dosta je ne primamo vise i sve saljemo u mativne zemlje. Do tad ce se azil pogresno koristiti i zloupotrebljavati i do tad ce lokalno stanovnistvo ispastati.

• Like 2
  • Dislike 2
1 hour ago, telefon said:

Grunfe prije desetak dana je u Srbiji u nekom kampu vojska cak pucala u zrak u znak upozorenja kada su ilegalci pokusali da se qu..e u nekom kampu u Srbiji.Imas na www.srbijadanas.

Oni sve svoje radnje i "nestasluke" lijepo mobitelom snimaju i po internetu  njihovim grupama po njihovim zemjama i kampovima dijele.Na tim snimcima prikazuju da sve mogu da raade a da im niko nista nemoze. Ismijavaju zakone o ljudskim pravima i da za njih zakoni  ni u jednoj zemlji ( osim u njihovoj iz koje dolaze) ne vaze. Ti snimci ohrabruju druge tako da ce (ako se nista zakonski ne izmjeni) ta invazija jos vise pogorsati. Nasa nesposobna vlada umjesto da napravi izmjenu zakona o izbjeglcama i azilu (kao sto su neke zemlje EU vec uradile) oni se jos uvlace u  s*pak zemljama i njihovim predstavnicima iz koji ovi divljaci dolaze. U nas kad politicar u fotelju sjede ponasa se kao da je on sve. Uzima sebi za pravo da guzi narod i zakone po koje i on podlijeze.Kriticna masa je opala jer su mnogi trbuhom za kruhom otisli a vecina ovih koji su u zemlji ostali su budzetski korisnici i stranacki obiljezeni tako da i ne pomisljaju na neke proteste izaci.Ti isti nisu svijesni kolike probleme,dugorocno gledajuci, svojoj djeci i unucadi prave. :(>:(

• Like 1

Tacno Lidjo uspije njih veliki broj proci i to onaj broj koji ima novce, onaj koji nema novce zaglavi na ovakav ili onakav nacin u BiH ili Srbiji. Jer kriminal (u ovom slucaju krijumcarenje/trgovina ljudima) ne poznaje granice. Dok je podmitljivih Srba,Bosanaca,Hrvata a i Slovenaca...svi smo ista vnaGo

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...