Jump to content
FORUM

Recommended Posts

prije 28 minuta, Fap mašina said:

Bihaćka policija privela sinoć pakistance zbog nereda pred birom.kako pa zar oni nisu fini,Aldine baš si ti naveo na forumu da bi ih trebalo ovdje 10.000 biti?

Ne kuzim sta si htjeo reci :D sve u svemu,ovi ce ljudi skoro svi ovamo to je bez daljnjeg a mi nit imamo sredstava nit snage da se nosimo sa krizom. Bice svasta

• Like 1

prije sat vremena, Aldin said:

Grci zapalili skladiste sa humanitarnom pomoci za migrante koji dolaze 

Humanitarcima porucili da je ovo tek pocetak

Al Jazeera odmah najavljuje pricu o migrantima koji su iz Grcke u toku ww2 izbjegli u arapske zemlje

Bravo za Grke!!!  Ne daju više na sebe,  puko im je film.  Ovo sada polako prelazi u tursko grčki obračun.  Zamislio si Erdogan da je neki faktor.  Ako EU bude htjela tursko grčka granica se zatvara za tjedan dana da ni ptica neće moći proletit.  Samo,  šta će ovi domaći NVO govnari onda radit kada im se zavrne soroševsko isliovska pipa.  Pocrkat će od gladi smetljari

• Like 4

Kruže priče kako je Erdogan odbio milijardu eura. Ako je sve to tako EU bi trebala to uloziti u zastitu svojih granica i to u Grčkoj i cijela EU zajedno a Erdoganu nek ostanu migranti i tuKi jedan veliki

Edited by Grunf
  • Like 2

prije 9 minuta, Grunf said:

Kruže priče kako je Erdogan odbio milijardu eura. Ako je sve to tako EU bi trebala to uloziti u zastitu svojih granica i to u Grčkoj i cijela EU zajedno a Erdoganu nek ostanu migranti i tuKi jedan veliki 

Da to sam i ja baš pomislio.   Uložit pare u grčku granicu,   a ovo sve ostavit Erdoganu.   Inače da nisu u NATO paktu mislim da bi Grci i Turci odavno zaratili.  Ovako ih Ameri drže na uzdi.

• Like 1

Nezvanično migranti su zapucali bojevom municijom prema grčkoj policiji i vojsci. Ukoliko je to istina onda ce se nazalost desiti veliko zlo.

• Like 2

Ako je to istina Grumfe ondavsubtek sad najebali.Grci ima da im stostruko uzvrate tuda više proći neće tu je sad mrtva straža

• Aferim! 1

2 hours ago, Grunf said:

Nezvanično migranti su zapucali bojevom municijom prema grčkoj policiji i vojsci. Ukoliko je to istina onda ce se nazalost desiti veliko zlo.

Gradjni Lezbosa zapalili lagere humanitarne pomoci i praonice . Humanitarci (njih tridesetak) radi bojaznosti za svoju sigurnost, napustili ostrvo i vratili se u svoje zemlje.  

Edited by rucica1
  • Like 2
  • Aferim! 2

Turska potiče migrante da jurišaju ka evropi (Francuska,Njemačka),tako bi i ova karta trebala migrantima pokazati gdje ići.ovo su objavili na turskoj državnoj televiziji.što se tiče BiH nas su zaobišli samo na crtežu.jer u stvarnosti će biti drukčije EU zemlje će na svoje granice staviti bodljikavu žicu,mitraljeze i minska polja.a krimigranti će se uputiti najbliom rutom prema evropi,preko nas.nakrcaće se ovdje pa nikud,najbolje bi mogli proći profiteri(štampanje lažnih pasoša,uvođenje migranata u evropu radi doniranja organa... )

Marka se lapa dok je suza u oku.

Screenshot_20200304-225503.png

Edited by Fap mašina
  • Like 1

U Austriji zeleni i predsjednik pozivaju da se zene i djeca prime i tako olaksa situacijam medjutim ministar unutrasnjih poslova i kancrlar kurc kazu da nikakvog peihvata nece bit. Reko je da scenarij iz 2015 se ne smije ponovit i da ce Austrija se svima sredstvima braniti.

Medjutim je pitanje da li ce rijeci sprovesti u djela. Jedno je govoriti a drugo je uraditi nesto konkretno.

Ipak mi izgl2fa da ce na kraju popustiti i sprovesti plan migracija. Ovdje je veca sila na djelu i po migracionom sporqzumu migracije su pozeljne i moraju se forsirati

• Like 2
  • Dislike 1

Mislim, da ih Europa zaista ne zeli vise.

https://mobile.twitter.com/BMI_Bund/status/1234911949915381767

(google translate)

Njemački ministar unutarnjih poslova Horst Seehofer: Potreban nam je red na vanjskim granicama Evropske unije. Mi ćemo podržati Grčku svim silama u tom pogledu. Evropske granice nisu otvorene za izbjeglice iz Turske, a to se odnosi i na naše njemačke granice.

• Like 4

13 hours ago, Aldin said:

Grci zapalili skladiste sa humanitarnom pomoci za migrante koji dolaze 

Humanitarcima porucili da je ovo tek pocetak

Al Jazeera odmah najavljuje pricu o migrantima koji su iz Grcke u toku ww2 izbjegli u arapske zemlje

Zanimljivo da je Al Jazeera iskljucivo dio migrantskog programa promocije i marketinga nisu oni dzaba dosli na Balkan prije nekoliko godina oni svoj cilj ispunjavaju u potpunosti. 

• Like 3

prije 9 sati, rucica1 said:

Gradjni Lezbosa zapalili lagere humanitarne pomoci i praonice . Humanitarci (njih tridesetak) radi bojaznosti za svoju sigurnost, napustili ostrvo i vratili se u svoje zemlje.  

Imate li vi neke linkove za to? Ne vidim to nigdje na netu.

prije sat vremena, Lidjo said:

U Austriji zeleni i predsjednik pozivaju da se zene i djeca prime i tako olaksa situacijam medjutim ministar unutrasnjih poslova i kancrlar kurc kazu da nikakvog peihvata nece bit. Reko je da scenarij iz 2015 se ne smije ponovit i da ce Austrija se svima sredstvima braniti.

Medjutim je pitanje da li ce rijeci sprovesti u djela. Jedno je govoriti a drugo je uraditi nesto konkretno.

Ipak mi izgl2fa da ce na kraju popustiti i sprovesti plan migracija. Ovdje je veca sila na djelu i po migracionom sporqzumu migracije su pozeljne i moraju se forsirati

Sigurno nitko ne bi imao ništa protiv prihvaćanja žena i djece, eto ja se prvi ne bih pretjerano bunio da Hrvatska primi 200 tisuća žena i djece ako treba, međutim jako dobro znam da bi nam pod djecu odmah podvalili tzv. "maloljetnike bez pratnje", u stvari hrpu terorista i kriminalaca bez papira koji glume maloljetnike, izmišljenu kategoriju koju u zadnje vrijeme jako forsiraju. Šoroševci su nevjerojatno pokvarena lažljiva bagra.

• Like 3

8 minutes ago, milko said:

Ja sam gledao negdje na nekim fb grupama (grčkim čini mi se) slike zapaljenih objekata i kancelarija gdje se kaže da pripadaju NVO na Lezbosu. Nigdje nisam pročitao zvanično ništa

9 minutes ago, milko said:

Mislim da su to na njemacko programu ntv, juce na vijestima javili .Proguglaj malo, mada kasnije tu vijest nisu ponavljali - vjerovatno im naredba odozgo stigla.

11 minutes ago, toby said:

Sigurno nitko ne bi imao ništa protiv prihvaćanja žena i djece, eto ja se prvi ne bih pretjerano bunio da Hrvatska primi 200 tisuća žena i djece ako treba, međutim jako dobro znam da bi nam pod djecu odmah podvalili tzv. "maloljetnike bez pratnje", u stvari hrpu terorista i kriminalaca bez papira koji glume maloljetnike, izmišljenu kategoriju koju u zadnje vrijeme jako forsiraju. Šoroševci su nevjerojatno pokvarena lažljiva bagra.

S tim bi samo ojacao zloupotrebu zena i djece  (jesi vidio na snimcima na sta su te zatucane m*donje spremne). Ovi maloljetnici se takodje salju jer im roditelji misle da ce na kartu, spajanja djece sa roditeljima moci u Njemacku doci. Njemci kad su to prokuzili, su, jos u (mislim) 2016 taj zakon o spajanju porodice izmjenili . I sto i Sehover kaze s tim bi poslali signale i izazvali jos veci pokret prema EU. EU je skoro 5 godina spavala i po ovom pitanju, nista konkretno  poduzimala nije. Dok su drugi invazije trpili i trpe oni su kurvanjski cutali i poneki euoric kao pomoc odvajali. Ma i u tim EU predstavnistima toliko glupi i nesposobni sjedi i plate prima ... .:S 

• Like 1

U roku od dva dana ove snimke će se prikazivati pod kao nasilje hrvatske pilicije nad jadnim migrantima.GARANT.

• Like 2

https://www.klix.ba/vijesti/bih/dodik-predsjednistvo-je-vec-odlucilo-necemo-slati-vojsku-na-granicu-zbog-migranata/200305091

Najveci idiot na politickoj sceni Balkana. Samo u banana drzavama postoje ljudi koji pricaju o nesposobnosti drzave da urade nesto a ujedno su isti glavni uzrok iste te nesposobnosti. 

Mada ruku na srce, ova drzava i da se sutra ujedini oko ove krize, nema ni snagu ni resurse da se sa istom izbori. Jedina nada je da ih Grcka nekim mjerama eventualno demotivise da krenu ovamo mada je to u domenu sci-fi i neuporedivo realnije je da ce ovo trajati desetljecima. Samo ce se inteziteti krize mijenjati. 

• Like 2

Ilegalni migranti provalili u 8 kuća u malom goranskom mjestu Razdrto
ILEGALNI MIGRANTI PROVALILI U 8 KUĆA U MALOM GORANSKOM MJESTU RAZDRTO... Prikaži više

• Like 1
  • Angry 1

10 minutes ago, Grunf said:

Šta mislite istina ili ne?

Kickl je u pravu, zato su ga svrgnuli, podvalili su aferu njegovoj stranki i ispali su iz vlade. 

Pogledajmo sve desnicarske stranke polako skifaju sa vlasti. U Franvuskoj je Le Pen pred bankrotom, u Italiji su skinuli Salvinija sa vlasti itd, u Austeiji FPÖ. 

U Njemqckoj pod izgovorom klime su uvukli zelene...

• Dislike 1
  • Haha 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...