Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 18,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3304

• rucica1

1236

• Barba

1156

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

20200509_163537.jpg

20200509_163532.jpg

Ovo je samo jedna grupa,a poslije još tri..policija kaže u ponedeljak ih kupimo..ovi odoße na Zavalje,a stalni su u sjenici i na livadi

prije 6 minuta, robespier said:

20200509_163537.jpg

20200509_163532.jpg

Ovo je samo jedna grupa,a poslije još tri..policija kaže u ponedeljak ih kupimo..ovi odoße na Zavalje,a stalni su u sjenici i na livadi

Imaju oni i svoje snabdjevače namirnicama..juče nekakva zamotana u plavom Polu dotjera pun gepek svega i svačega pred žegarsku školu,oni ležali na igralištu i čekali je,njih 50-tak..priča ona sa njima njihov jezik al zna i naš,reče i kako sr zove ta organizacija što ih snabdjeva,al ubij me ako zapamti..iz priloženog ponašanja sve je to organizovano da ovo što nas je ostalo unište do kraja..kakva korona..ovo je gora pošast nego ona biblijska sa skakavcima..a to što je Ramazan,zaboli njih..

• Like 4
prije 35 minuta, robespier said:

Imaju oni i svoje snabdjevače namirnicama..juče nekakva zamotana u plavom Polu dotjera pun gepek svega i svačega pred žegarsku školu,oni ležali na igralištu i čekali je,njih 50-tak..priča ona sa njima njihov jezik al zna i naš,reče i kako sr zove ta organizacija što ih snabdjeva,al ubij me ako zapamti..iz priloženog ponašanja sve je to organizovano da ovo što nas je ostalo unište do kraja..kakva korona..ovo je gora pošast nego ona biblijska sa skakavcima..a to što je Ramazan,zaboli njih..

ISIL-ovka Zemira Gorinjac, migranti je zovu mama, jedna od njihovih glavnih logisticarki u Bihacu. Da imamo pravnu drzavu, ta zena i slicni njoj bi bili na dugogodisnjoj robiji zbog uvezanosti sa kriminalnim, mozda cak i teroristickim grupama i trgovinom ljudima.Kazem teroristickim jer je ta Zemira objavljivala selfije sa ratnih podrucja, gdje je ordinirao ISIL, a tamo ne moze svako doci ko nije povezan njihovim kanalima.

Samo cekam dan kad ce im neko podijeliti oruzje. Brojcano su nas nadjacali gledajuci konstantan priliv vojno sposobnih, punoljetnih muskaraca, okupirali su i napravili obruc oko grada, jos im samo fale puske i to je to.

• Like 4
  • Thanks 1
prije sat vremena, Mofo said:
prije sat vremena, Hysteria said:

Imam neke zemlje tu, sreća nisam ništa ni pravio ni sadio

Jesam ja,bašta,pčelinjak,voćnjak,samo dok pokosiš trebaju tri-četiri dana,satra se od posla..lani se za njih radilo..što nisu pokrali,to su uništili..da znam nagazne paštete praviti,davno bi one bile postavljene...a tu kobilu Zemiru,kako kažeš da se zove,treba uhvatiti,dobro isprebijati i skinuti je golu i protjerati kroz čitav grad,da ne sramoti one žene koje su se sa ibadetom pokrile,a bgm da ne sramoti i one koje nisu pokrivene,a žive kako je ispravno..a natrkaće ona nekome...

• Like 2
prije 2 sati, Mofo said:

ISIL-ovka Zemira Gorinjac, migranti je zovu mama, jedna od njihovih glavnih logisticarki u Bihacu. Da imamo pravnu drzavu, ta zena i slicni njoj bi bili na dugogodisnjoj robiji zbog uvezanosti sa kriminalnim, mozda cak i teroristickim grupama i trgovinom ljudima.Kazem teroristickim jer je ta Zemira objavljivala selfije sa ratnih podrucja, gdje je ordinirao ISIL, a tamo ne moze svako doci ko nije povezan njihovim kanalima.

Samo cekam dan kad ce im neko podijeliti oruzje. Brojcano su nas nadjacali gledajuci konstantan priliv vojno sposobnih, punoljetnih muskaraca, okupirali su i napravili obruc oko grada, jos im samo fale puske i to je to.

Nemoj tako to su miljenici tzv IZ koja je odavno okrenula glavu od domaćeg naroda.Umjesto da brani istinske hodze koje su branile svoje dzematlije i koji su bili napadani od ovih vehabija i raznoraznih ološa oni su branili ove uvezene teroriste i ideologe. Ja sam musliman i ovo govorim u mjesecu ramazanu uvijek dam pare za dzemat lično za njih a u onu kutiju za ove gore bih najradije  istresao tacku djubreta bolje i ne zaslužuju.

• Like 3
  • Thanks 1

Ovako, stvar koju sam primjetio i u koju sam 100% siguran jer sam provjerio: u Bihaću (a vjerovatno i drugdje) postoje objekti i kuće koji su ili napušteni ili vlasnici nisu tu a koje nasele migranti. Ovih dana policija odvodi migrante na Lipu ali u takve objekte se uvijek prvo vrate ista lica, po par njih, u mojoj ulici recimo u jednu takvu kuću se vraćaju dvojica i kontstantno su tu. Te ljude plaćaju drugi migranti koji cirkuliraju a koji im obezbjeđuju takav smještaj i odvode ih na druga mjesta ili do krijumcara ljudima. Pratiti cu situaciju danas tokom dana i obavjestiti policiju. Ovdje kod mene su ta dvojica dobila takve batine (ne od mene da naglasim) i opet su se vratili nakon samo par sati

• Like 3

Opet cu se ponoviti, onog trena kad su navodne vlasti drzava na ruti rekle da se ne smije pucati na ilegalce koji prelaze granicu i upadaju ti u zemlju prica nije ni pocela a vec je zavrsila, divljaci su dobro informirani, znaju da su zasticeni i da im se prakticki osim seljakanja nista ne smiju uciniti, na ovaj nacin ovuda ce proci pola azije i afrike, svatko to bude htio i bude fizicki sposoban dopalziti ce ovuda, vlasti samo glume da nesto rade i trose ono malo resursa koje imaju.Hr trosi ogromne novce na policiju koja samo trci za njima vraca ih 100 puta oni 101 put prođu. To je potpuno suludo trosenje materijalnih i ljudskih resursa, izdajnicke vlasti moraju raditi po agendi koju su dobili a ovo usput glumataju da nesto rado kako bi zavarali glupu raju, mediji im u tome daleko najvise pomazu. Jedino Slovenija nastoji zastiti svoje građane, svi ostali su izdali svoju raju i glumataju nadajuci da im se nista nece desiti za njihova mandata,  U Hr nemozes procitati niti jednu rijec o ilegalnim divljacima koji svakodnevno uspiju uci u Hr, u Gorskom Kotaru su oni pravi gospodari, stanovnistvo na ruti je doslovno izdano i prepusteni su sami sebi, njihov glas nigdje ne mozes cuti nema niti jednog ebenog veceg medija koji se usudi napisati stvarno stanje, sto mislite da li je to slucajno?.

• Like 5
  • Thanks 1

Da li je policija ikad pozvala ovu Zemiru bar na saslušavanje? Vidi li nadležni neistine koje plasira putem društvenih mreža? Jer kad bi svi migranti bili obezbjeđeni ona ne bi imala razloga da žica pomoć i morala bi raditi za kruh kao i svi mi ostali. Zašto država  ektremistima gleda kroz prste? Zašto ja moram poštovati policijski sat, zabrane okupljanja, nosenje maske i rukavica dok ovaj ženski vjerski ekstremist i njeni štićenici to ne moraju. Sve se to lijepo vidi i na slikama koje objavljuje. Zašto bih ja onda to morao? Od kud joj pravo da plasira neistine i kako nikad i niko nije reagovao? Stidim se zemlje u kojoj živim

Screenshot_20200511-083017.png

• Like 1
  • Thanks 2

Da se ovako brzo i efikasno reaguje u spasavanju domicilnog stanovnistva i njihove imovine, od ovih ilegalaca, nebi ovu invaziju imali. Nase zdravstvo i njihov personal nemaju drugog posla pa se sa ovim indijancima baviti trebaju (pogotovo u danasnjom zdravstvenom stanju u kojem se nalazimo).

https://www.klix.ba/vijesti/bih/bihac-spaseno-11-migranta-koji-su-upali-u-jamu-dok-su-pokusavali-ilegalno-preci-granicu/200511016 

• Like 1
prije 3 sati, Grunf said:

Da li je policija ikad pozvala ovu Zemiru bar na saslušavanje? Vidi li nadležni neistine koje plasira putem društvenih mreža? Jer kad bi svi migranti bili obezbjeđeni ona ne bi imala razloga da žica pomoć i morala bi raditi za kruh kao i svi mi ostali. Zašto država  ektremistima gleda kroz prste? Zašto ja moram poštovati policijski sat, zabrane okupljanja, nosenje maske i rukavica dok ovaj ženski vjerski ekstremist i njeni štićenici to ne moraju. Sve se to lijepo vidi i na slikama koje objavljuje. Zašto bih ja onda to morao? Od kud joj pravo da plasira neistine i kako nikad i niko nije reagovao? Stidim se zemlje u kojoj živim

Screenshot_20200511-083017.pngZnate kako nas zovu glupim Bosancima/pojedinci potvrđuju pravilo/,ali ovi migranti su toliko glupi da to ide

do imbecilstva..pa ljudi božji,imaju sad i hranu,vodu,struju,smještaj,internet,ali blebani samo hoće u Hrvatsku..vraćaju ih po desetak puta,a oni opet srljaju,spavaju po livadama,po provaljenim ili napuštenim kućama,hodaju po Bosni ko da je njihova babovina...a kakvo je sad stanje u Evropi,neće ni proći..nikom pored svog naroda koji ostaje bez posla,ne pada na pamet primiti na grbaču ove nomade i neradnike..Trebao je nama na početku migracija jedan čovjek kao Orban i do ovoga ne bi došlo.. 

• Like 3

Pa ovo je sve skupa odavno van svake pameti. Ogromna sredstva se troše na vozikanje ove stoke,prvo na Vučjak a sad na Lipu, daje im se kompletan pansion dok naši ljudi gladuju,a naša vlast podanički šuti i nikom ništa. Pitam se hoće li se u ovom gradu pojaviti netko tko to ludilo može zaustaviti? Do kad trebamo trpiti svakodnevno uništavanje privatne i društvene imovine? OVU STOKU TREBA TJERATI KOLCIMA KO JE GDJE STIGNE JER ONI DRUGI JEZIK NE RAZUMIJU. 

• Like 5

Zemira je davnih dana trebala biti ispitana od strane organa i da se utvrdi njena uloga u svemu ovome ovo je smijesno postalo. Ako nista onda radi krsenja mjera karantene jer dovodi u opcu opasnost sirenje virusa jer svaki dan dolazi u kontakt sa vise stotina migranata. 

Na zalost nije Zemira sama ima njih mnogo oko nje koji rade i pomazu migrante teroriste i sve ostalo njihovi mozgovi su totalno izaprani i njih vse nista ne zanima osim sirenja radikalnog islama to je njihova glavna uloga . Zenska je boravila vise puta u ISILu u nekoliko gradova opet se vracala kuci bez ikakvih problema .Ta ista Zemira bi nas sviju nevjernike zapalila radi ovih terorista oni sanjaju da ostvare novu teroristicku drzavu u kojoj ce vladati njihovi zakoni .

Mene osobno brinu najvise brojke koje svakodnevno rastu i to ce u jednom trenutku znaciti kolaps da ce ih biti doslovno vise nego nas i onda ce oni diktiati svoja pravila mada to vec i sad rade samo sto to ljudi ne vide.

• Like 3
4 minutes ago, Barba said:

Zemira je davnih dana trebala biti ispitana od strane organa i da se utvrdi njena uloga u svemu ovome ovo je smijesno postalo. Ako nista onda radi krsenja mjera karantene jer dovodi u opcu opasnost sirenje virusa jer svaki dan dolazi u kontakt sa vise stotina migranata. 

Na zalost nije Zemira sama ima njih mnogo oko nje koji rade i pomazu migrante teroriste i sve ostalo njihovi mozgovi su totalno izaprani i njih vse nista ne zanima osim sirenja radikalnog islama to je njihova glavna uloga . Zenska je boravila vise puta u ISILu u nekoliko gradova opet se vracala kuci bez ikakvih problema .Ta ista Zemira bi nas sviju nevjernike zapalila radi ovih terorista oni sanjaju da ostvare novu teroristicku drzavu u kojoj ce vladati njihovi zakoni .

Mene osobno brinu najvise brojke koje svakodnevno rastu i to ce u jednom trenutku znaciti kolaps da ce ih biti doslovno vise nego nas i onda ce oni diktiati svoja pravila mada to vec i sad rade samo sto to ljudi ne vide.

Apsolutno se slazem sa boldanim ma sto god neko drugi rekao. Sad kad vratim film i kad se sjetim onih Kolindinih 10.000 terorista u Krajini na granici sa EU - ostvarilo se. Ne moraju oni biti stvarni teroristi vec ce ih susjedi proglasiti kao takvima da bi se postigli opet neki drugi ciljevi

• Like 2
6 minutes ago, Grunf said:

Apsolutno se slazem sa boldanim ma sto god neko drugi rekao. Sad kad vratim film i kad se sjetim onih Kolindinih 10.000 terorista u Krajini na granici sa EU - ostvarilo se. Ne moraju oni biti stvarni teroristi vec ce ih susjedi proglasiti kao takvima da bi se postigli opet neki drugi ciljevi

Dok nije bilo ovih migranata terorista niko nije znao za mamu migranata a bogami kod nas je bilo mnogo ljudi kojima je trebala pomoc ali nije ona nikad nasem coveku pomogla. Pogledajte malo video snimke one budale Bilala Bosnica i slicni njemu to je isti mentalni sklop kao i kod Zemire oni teze necem sto nikad nece ostvariti .

• Like 3

Grunfe, zao mi sume, ovo je jos jedan igorkaz nasih vlasti, ova cistina imala bi smisla samo kad bi s druge strane bio mitraljez, ovako sto ce ta cistina uopce promijeniti, zaustaviti ce ilegalne upade? kako da ne,  policija ce se i dalje natjeravati po sumi s olosem koji za nista ne odgovara niti ce odgovarati, lako je olosu ovo zvati game kad mi imamo ljigavce na vlasti, kad bi se pocelo pucati to bi odmah prestao biti game i ruta bi se zatvorila istog trena.

• Like 3

Sijeca sume, veceg obima, moze (na odredjenim mjestima) i do promjene klime dovesti. Koliko toga jos trebamo zrtvovati i to sve radi ilegalaca koji zloupotrebljavaju ljudska prava. Humanitarce poput ove fulje trebalo je davno u prdekanu zatvoriti.    

• Like 1
13 hours ago, Rijecanin said:

Grunfe, zao mi sume, ovo je jos jedan igorkaz nasih vlasti, ova cistina imala bi smisla samo kad bi s druge strane bio mitraljez, ovako sto ce ta cistina uopce promijeniti, zaustaviti ce ilegalne upade? kako da ne,  policija ce se i dalje natjeravati po sumi s olosem koji za nista ne odgovara niti ce odgovarati, lako je olosu ovo zvati game kad mi imamo ljigavce na vlasti, kad bi se pocelo pucati to bi odmah prestao biti game i ruta bi se zatvorila istog trena.

Joj ima li bar s vaše strane granice neko da prijavi ovu ISIL mamu hrvatskoj policiji pa bar da kad bude prelazila granicu da je pretresaju, ako nista da joj zagorcaju svaki prelazak

Edited by Grunf
  • Like 2
1 hour ago, Grunf said:

Zbog loseg kvaliteta hrane treba im hitno omoguciti povratak u njihovu zemlju pa tamo nek biraju.Koja gamad. Dok toliko naroda domicilnog stanovnistva koji svakim danom na posao ide a od te jadne plate jedva prezivljava ... - ja bi im samo jedan obrok dnevno davala.

Gledala sam snimke (prije ca. 2 godine preko interneta) kako ih u Libiji u jednoj hali drze. Nabijena hala - dusek do duseka.Kretanje im nije dozvoljeno. Dnevno dva put dovezu im par kistrica onih njihovih lepinja. Pri podjeli tih lepinja otimaju se medjusobno jer se nekad svi i ne podmire. Takvi snimci dusu trgaju.Danas kad vidim sta sve rade i i kakva su bagra ne cudi me odnos libijaca prema njima. Ove organizacije po Evropi su ovo od njih i napravile.  

6 minutes ago, Alen12 said:

Nek mi neko objasni kako je moguće da odjednom upadne 11 migranata u rupu,kakva je to sad prevara ? To nisam vidio ni u crtanom filmu. 

I ja sam se fakat pitao a inace se radi o otvoru koji je manjeg opsega i da 11 ljudi pojedinacno upada u jednu te istu rupu to mi nikako nije jasno .

Sto se tice negodovanja u vezi sa hranom i smjestajem ja bi im osonmo samo dao suhog kruha i vode i to jednom dnevno. 

8 minutes ago, Alen12 said:

Nek mi neko objasni kako je moguće da odjednom upadne 11 migranata u rupu,kakva je to sad prevara ? To nisam vidio ni u crtanom filmu. 

Ja bih prije rekao da su namjerno skocili unutra da se sakriju od policije

Barba, iz teksta se vidi da oni nisu samo negodovali vec unistavali imovinu.

Nadalje, ko ovdje laze o broju migranata. Sad je rijec oko 700 ljudi. Neki dan Mualbdicka cini mi se rece da je na Lipi smjesteno preko 2100 ljudi. Cifre ne odgovaraju. I jedno usputno pitanje/konstatacija: Zasto ova Mulabdicka iznosi podatke kad je vec zaposlila glasnogovornicu :D ? Zar ne bi to trebao biti posao glasnogovornice ? Ili je dobila otkaz? Ne sjecam se vise price

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...