Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 18,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3304

• rucica1

1236

• Barba

1156

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

Odjednom je Lipa kamp za odrasle a Bira specijalizovani objekt za smjestaj maloljetnika sa svim harvardskim psiholozima i skrbnicima koji vode racuna o istim. Istina je pak da u Biri imas samo posebnu halu sa maloljetnicima a koja je dva metra odvojena od odraslih i gdje nema apsolutno nikakvih restrikcija u pogledu kretanja i odraslih u halu sa maloljetnicima. I da, imas ured Save the children. Nista sto se za cas posla ne moze instalirati na Lipi. Suma sumarum, migranti ni mrvicu vise nisu zasticeni u Biri nego na Lipi. 

I da dodam, maloljetnici po vlastitoj izjavi, rofl. 
Kakvo licemjerno i jadno saopstenje. 

Ne odstupati ni milimetra. 

Edited by Pavarotti
  • Like 2

G.Satler neka svoju i EU nesposobnost ne lomi preko gradjana Bihaca i V.Kladuse.Oni nista drugo i neznaju osim ucijenjivati.Pa vi ste g. Satler i EU za ovu invaziju krivi.Ako hocete zdravu i Sloznu E.Uniju onda zastitite njene granice. Vi s vasim nacinom rada ponistavate ljudska prava dominicilnog staanovnistva. Prvi primjer Grcka - Lezbos. Stanovnicima ovog ostrva unistili ste zivot i na cijedilu ih ostavili.Od Bihaca i V. Kladuse necete jos jedan Lezbos praviti. Na ovakav nacin rada, nadleznika EU, nije se cuditi sto neke zemlje EU nece da o migrantkoj krizi cuju i zato su nasli BiH svojim ucijenama pokusaju. Nema popustanja. Prvo gradjani i njihova prava pa onda sta se stigne. Podrska Ruznicu i Radoncicu. 80 posto ovih ilegalaca dolazi iz ne zaracenih podrucja pa g. Satler neka se potrudi da ih u njihove zemlje vrati. Oni su nam iz EU zemlje (Grcke) dosli i to je za svaku osudu. I da ne zaboravim naznaciti neka prvo vidi kako mu maloljetnici u Lezbosu zive i kakvi su im uslovi.    

• Like 2

Opa! kaze sroljo cinovnik iz eu da je ovo 'napad na Eu' treba ovog sroljavca protjerati iz BiH i nek si slobodno sav ovaj migrantski olos odnese doma kuci svojoj, smece jedno licemjerno. Toj bagri ukljucujuci IOM odgovara da na ove prostore dode sto vise ovog sljama jer onda IOM dobije vise para koje moze skrsiti, onaj sroljavac od van den prdca ima barem 20 milja eura mjesecno, njemu najbolje pase da ovo potraje barem jos 20 godina. Nece ovo dobro niti mirno zavrsiti ako padne krv iskljucivi krivac je IOM I njegov sef van den prdac.

• Like 4

Nešto kontam, mi nismo članica EU niti ćemo ikad biti po svemu sudeći a ionako nam članstvo ne bi donijelo puno prednosti i onda se ne bi smo trebali ni obazirati na prijetnje EU. Nek protestiraju koliko hoće. Mada ovo sve vuče od IOMa i onog pedera. Ja sam davno rekao, narod je trebao iseliti Biru i ne cekati nikoga.

• Like 2

'Nezakonit pretres prihvatnih centara', mile ti majke sto li je u glavi tom eu olosu ?, pa ako ih toliko zele koji ih k ne potrpaju u Turskoj u avione i pravac Bruxelles. Kaze cinovnik da ce eu razmotriti pomoc BiH u upravljanju migracijama!!! kakvom hebenom upravljanju? olos baulja po BiH kako god zeli upadaju u Hr svakodnevno, kakvo je to hebeno upravljanje, ovo je pravi pokazatelj stanja u Eu, to jedna odvratna trula skupina koju vodi klika puna para odljepljena od stvarnosti odavno.

• Like 1

Koji nevjerojatni bezobrazluk i koja nevjerojatna drskost ovog EU majmuna. Ne sjećam se da su se EU i uopće diplomati ikada ovako izražavali čak ni devedesetih za vrijeme ratova na ovim prostorima. Ne mogu vjerovati da je ovo pismo pravo, lik se ponaša kao da je u birtiji i hoće započeti tučnjavu. 

A ovo da je pretres napad na EU, sumanuto, sad ni policija više ne smije raditi svoj posao?

Ali davno sam skontao i to sam ovdje napisao s tom podvalom s "maloljetnicima bez pratnje", to im je najnovija fora, doslovno pokušavaju hrpu terorista bez ikakvih identifikacijskih isprava progurati kao maloljetnike, iako je već više puta složenim antropološkim testovima dokazano da ih najmanje 80%, a možda i 90% debelo punoljetno. Moš mislit kako su "maloljetnici bez pratnje" u stanju prijeći tisuće i tisuće kilometara preko planina i mora, s hrpom novaca i mobitelima, pregovarati s mafijom i švercerima oko prebacivanja preko mora ili žice, i da ih nitko ne dira.

Ovaj Radončić bi im sad trebao smjestiti i zatražiti da EU financira antropološka testiranja kako bi se točno vidjelo tko su maloljetnici.

• Like 3
11 hours ago, rucica1 said:

Austrijanci namjeravaju ilegalce kojima je odbijen azil u Srbiju (s kojom imaju sporazum) vracati.Ako se to desi kruzni tok ce dalje da se nastavi, to jest oni ce ih u Srbiju, Srbija u BiH (zapravo u federaciju) iz federacije ce opet za Hrvatsku i t.d. .  :S

https://www.youtube.com/redirect?q=https%3A%2F%2Fwww.google.at%2Famp%2Fs%2Famp.nachrichten.at%2Fpolitik%2Finnenpolitik%2Fasyl-regierung-will-abgelehnte-fluechtlinge-nach-serbien-schicken%3Bart385%2C3250924&redir_token=h2rRFxpbU9QyiDe0fpH9t1UL5N18MTU5MDA1MzM5M0AxNTg5OTY2OTkz&stzid=UgxLaZYAqqetw2LDFvl4AaABAg&event=comments

Dogovor Vuckove vlade krio se od gradjana Srbije.

Rucice ono što zvuči stravično je činjenica da vjerojatno tu i ima istine. Čitao sam i o austriji i njemačkoj također i na njemačkim ali i na au portalima. Imaju li isti dogovor sa nama!? Vjerovatno i imaju !

Ova Hinja Dzaferovic sto je poletio pakistankom ambasadoru dupe lizati zaboravlja da on narod predstavlja a s tim da i njihovu sigurnost i sve ostalo stiti treba. Podrska Radoncicu - od svojih stavova nesmije ni milimetra odstupati. Ovaj Satler u Poljskoj i Rumuniji kad bi ovako postupio (prijetio) dobio bi nogu u dupe.Dzaba mu njegova pomoc i podli v. Peter.Narod BiH je za vrijeme rata ( unatoc intriga i podle politike EU - citaj embargo) bez njih dvojice kroz gore prolazio pa je opsto. 

https://avaz.ba/vijesti/bih/570739/radoncic-dodika-i-covica-niko-ne-pita-za-prijem-migranata-pritisak-je-samo-na-mene-i-bosnjake

• Like 3
prije 2 sati, Grunf said:

Ljudi, mislite li vi da je ovo slučajnost ili je faktički obračun zapravo počeo?

Velagići

FB_IMG_1590048182507.jpgBiće toga još..banda se osilila,.neki su počeli nositi oružje sa sobom i to se neće smiriti dok ne bude krvi..

• Angry 1

Maske su pale? Pa mi građani ovo gospodine Ružniću tvrdimo od samog početka !!!! Plan Eu je da se ovi divljaci nasele na područje zapadnog balkana uključujući tu i članicu EU Hrvatsku jer ih planiraju vratiti u ove zemlje umjesto u matične. Ja sam na prvim stranicama ove teme napisao da ćemo mi biti tampon zona između EU i ovih hordi kao i to da se insistira na boravku divljaka u urbanim zonama samo zbog njihove socijalizacije. Mi smo ti na kojima i kojima će se oni prilagođavati za slučaj da žele put EU. Bolje da strada jedan bošnjak, srbin ili hrvat ili njihovo djete nego jedan Njemac ili Austrijanac ili njihovo djete. Mi smo kolateralna šteta. Državni vrh to zna, kao i slučaj Srbije, primit će i primaju novce za to

https://www.rtvusk.ba/vijest/premijer-usk-mustafa-ruznic-reagovao-na-pismo-johana-sattlera/39213?fbclid=IwAR2pTfeTt0J5XFwB-h3_3puDEVbEkqNrOzHwm48Iom0ROpp0KPPZo0DfilA

Mislite li da je i ovo slučajnost? Zakazano za sutra!

http://www.uskinfo.ba/vijest/sattler-ce-sutra-uruciti-visoko-kvalitetne-respiratore-i-rendgen-aparate-za-medicinske-ustanove-u-bih/76193?fbclid=IwAR32ptcJHnREAjjRvA1Bw_PkjmlLq8RYG0CRfW5jE2rlIxYin8QKNQc9R1k

Nema džabe ni u stare babe !

Edited by Grunf
  • Like 1
  • Thanks 1
51 minutes ago, Grunf said:

Maske su pale? Pa mi građani ovo gospodine Ružniću tvrdimo od samog početka !!!! Plan Eu je da se ovi divljaci nasele na područje zapadnog balkana uključujući tu i članicu EU Hrvatsku jer ih planiraju vratiti u ove zemlje umjesto u matične. Ja sam na prvim stranicama ove teme napisao da ćemo mi biti tampon zona između EU i ovih hordi kao i to da se insistira na boravku divljaka u urbanim zonama samo zbog njihove socijalizacije. Mi smo ti na kojima i kojima će se oni prilagođavati za slučaj da žele put EU. Bolje da strada jedan bošnjak, srbin ili hrvat ili njihovo djete nego jedan Njemac ili Austrijanac ili njihovo djete. Mi smo kolateralna šteta. Državni vrh to zna, kao i slučaj Srbije, primit će i primaju novce za to

https://www.rtvusk.ba/vijest/premijer-usk-mustafa-ruznic-reagovao-na-pismo-johana-sattlera/39213?fbclid=IwAR2pTfeTt0J5XFwB-h3_3puDEVbEkqNrOzHwm48Iom0ROpp0KPPZo0DfilA

http://www.uskinfo.ba/vijest/sattler-ce-sutra-uruciti-visoko-kvalitetne-respiratore-i-rendgen-aparate-za-medicinske-ustanove-u-bih/76193?fbclid=IwAR32ptcJHnREAjjRvA1Bw_PkjmlLq8RYG0CRfW5jE2rlIxYin8QKNQc9R1k

Policija je vec popustila,vraćaju se kroz Ripac. Pred Konzumom opet valjanje,tako da je EU vec odradila posao i uvalila nam je posteno

• Like 1
  • Angry 1
49 minutes ago, Grunf said:

Pa sigurno da nije slucajno - teski licemjeri. Pomoc koja se za zdravstvo po Evropi djeli je iz budzeta koji je za zdravstvo EU namjenila. Pomoc koja se preko IOM-a i drugih organizacija (kao i podmicivanje vladajucih na balkanskim prostorima) financira se iz budzeta koji je za ovu invaziju ilegalaca namjenjen.Dakle nasi ministri neka ne dozvole da se sa ovakvim nacinom ucjenjuju.Trebaju sve dobro prouciti i svojim stavkama i drzanjem pokazati da nisu niciji mazlumi.Zemlju koja je krvlju natopljena nemogu ni sa kakvim parama i aparatima kupiti. Ne pitaju se samo ministri i ostalal vladajuca ekipa nego narod. G. Satleru otvoreno reci da BiH nemoze kupiti.Nek ide kod Orbana pokusati. 

• Like 1

Kako nam se Radončić utiša i proda nas EU za čas. Gdje su sad presice da se prica o deportacijama i zabrani novih kampova. Gdje sad odgovor na Satlerovo pismo,Avaz odjednom presta pisati o migrantima. Ružnić je stidljivo fol reagovo,a u biti odmah je povukao policiju i migranti vec hodaju gradom. Nema veze što ima zabrana kretanja zbog korone,mora biti kako kaže EU.

• Like 5

Kao što je Marko Porcije Katon Stariji svaki svoj govor u Rimskom Senatu završavao rečenicom "uostalom mislim da Kartagu treba razoriti" tako ću i ja sada svaki svoj post završavati sa rečenicom " OVAJ GRAD I DRŽAVA SU OBIČNA SPRDNJA"

S obzirom na podanički mentalitet ovog naroda bolje izgleda nismo ni zaslužili.

• Like 2
  • Thanks 1
1 hour ago, Venom said:

Policija je vec popustila,vraćaju se kroz Ripac. Pred Konzumom opet valjanje,tako da je EU vec odradila posao i uvalila nam je posteno

U pravu si. Sad sam prošao. Grad vrvi...izmilili su poput guštera

Edited by Grunf
  • Thanks 1
  • Sad 1
  • Angry 1
1 hour ago, Grunf said:

U pravu si. Sad sam prošao. Grad vrvi...izmilili su poput guštera

Ma tačno se vidi da su informisani da ih neće niko dirati. Nema onoga straha od policije više,hodaju pored MUP-a,počelo njihovo standardno deranje i vika,valjanje po centru. 

Nažalost ponovo su nas slagali naši političari. Kljajic da ima obraza podnio bi ostavku,a ne evo da se već treći put prosipa sa pricom o zatvaranju Bire.

Prije nekoliko dana sam napisao da je Lipa kopija Vučjaka tj da se kratko umire građani i nazad svi u Biru. Satler je to potvrdio pismom Radoncicu. Sad je jasna i Šuhretova šutnja jer se nije oglasio o Biri nikako. 

• Like 3
prije 47 minuta, Venom said:

Ma tačno se vidi da su informisani da ih neće niko dirati. Nema onoga straha od policije više,hodaju pored MUP-a,počelo njihovo standardno deranje i vika,valjanje po centru. 

Nažalost ponovo su nas slagali naši političari. Kljajic da ima obraza podnio bi ostavku,a ne evo da se već treći put prosipa sa pricom o zatvaranju Bire.

Prije nekoliko dana sam napisao da je Lipa kopija Vučjaka tj da se kratko umire građani i nazad svi u Biru. Satler je to potvrdio pismom Radoncicu. Sad je jasna i Šuhretova šutnja jer se nije oglasio o Biri nikako. 

Ovo si dobro rekao, itekako su oni informisani i povezani sa nekim mocnijim ljudima iz sjene. Ne moze me niko ubijediti da nisu placenici koji su po nekom zadatku poslani u Evropu. Konstantno novi telefoni, nosi se markirana odjeca, pune kese svega se kupuju, otvaraju restorane, prodavnice, ma logistika na terenu im jaca nego nasim oruzanim snagama.

I nakon masovnog pljackanja, provala, silovanja, zoofilije, paljevine, narkomanije, cakijanja, ubistava i dalje citam komentare debilnog Bosnje 'I mi smo bili izbjeglice, nasa braca, sram vas bilo itd..' Pa jebem vam vis' majku glupu, zatucanu, nepismenu! Sramota me sto sam rodjen u ovoj zemlji i dijelim zrak sa sa ljudima IQ-a sobne temperature. Fuj, istrijebiti nas treba.

• Like 4

Onog humanitarca planerta i sve druge humanitarce treba prvo sutnuti pa onda ovog sattlera i dati im do znanja da nemaju sta traziti ovdje i praviti nered. Sto neide sattler u poljsku i cesku ili madjarsku pa tamo prosipa svoju teoriju o otvorenom drustvu i granicama!

Ubjedjen sam da su se granice za bosance samo otvorile da se ljudima skrene paznja i da zaborave ovo oko migranata!

• Like 3
  • Dislike 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...