Jump to content
FORUM

Recommended Posts

8 minutes ago, Mofo said:

Ovo si dobro rekao, itekako su oni informisani i povezani sa nekim mocnijim ljudima iz sjene. Ne moze me niko ubijediti da nisu placenici koji su po nekom zadatku poslani u Evropu. Konstantno novi telefoni, nosi se markirana odjeca, pune kese svega se kupuju, otvaraju restorane, prodavnice, ma logistika na terenu im jaca nego nasim oruzanim snagama.

I nakon masovnog pljackanja, provala, silovanja, zoofilije, paljevine, narkomanije, cakijanja, ubistava i dalje citam komentare debilnog Bosnje 'I mi smo bili izbjeglice, nasa braca, sram vas bilo itd..' Pa jebem vam vis' majku glupu, zatucanu, nepismenu! Sramota me sto sam rodjen u ovoj zemlji i dijelim zrak sa sa ljudima IQ-a sobne temperature. Fuj, istrijebiti nas treba.

Ma evo na kantonalnom dnevniku su nam skoro sve razjasnili. Požari koje pale migranti po našim gradovima su zbog ljutnje jer im Hrvatska neda proći, a od zatvaranja Bire sutra nema ništa. Radončić šuti,a naša kantonalna vlast će sutra umjesto obećanog zatvoranja Bire održati bezvezni sastanak sa svim načelnicima gradova. Lagano nas naša vlast prodala po ko zna koji put a migosi od danas kreću da nas gaze

• Like 5
  • Replies 18,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3312

• rucica1

1245

• Barba

1161

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Posted Images

iskreno ja ne razumijem ovaj narod, svi sjede u kuci niko se ni ne pobuni ni makne prstom, u beogradu bilo par protesta, ljudi postali bar svjesni opasnosti ali kod nas, nece mene

• Like 1
9 minutes ago, hasim said:

iskreno ja ne razumijem ovaj narod, svi sjede u kuci niko se ni ne pobuni ni makne prstom, u beogradu bilo par protesta, ljudi postali bar svjesni opasnosti ali kod nas, nece mene

Pa mislim upravo radi korone da se vladajuci ne boje pobune. Trebaju se nase organizacije i sindikati Bihaca; V,Kladuse, Tuzle, Sarajeva ..., ujediniti i po gradovima organizovati proteste sirom federacije. Izgleda dok se narod ne digne nista osim pricanja i mazanja ociju. 

• Like 1

Ma kakvo zatvaranje Bire, od toga nema ništa kao ni od Lipe koja služi samo kao rkamp za "mazanje" očiju naivnim građanima kad to političarima zatreba,i na kraju mislim DA SU OVAJ GRAD I DRŽAVA OBIČNA SPRDNJA

• Like 2

Drago mi je što će bišćani dok sjede na kafama svaki dan imati priliku da kao i večeras uživaju u kolonama migranata koji marširaju kroz centar grada. 

Građani Bihaća već dobrano poručuju Šukiju da će njegova politika biti kažnjena na izborima 

20200521_225909.jpg

normalno da nece ispuniti, treba uzeti jos para od EU do izbora a posto izgleda da izbora ove godine nece biti to znaci jos jedno 2 ipo godine ove agonije...

Edited by hasim
  • Like 1

Prepoli vrijednost i odbaci jos vrijednosti na nevaznim stvarima, papirologija, carine, porezi. Dobijes iznos od cca 250-300 000, vrijednosti donacija se uvijek preuveličaju.

Samo kod nas ministar sigurnosti prima donaciju za zdravstvo umjesto ministra zdravstva ili kako se vec to kod nas naziva

Edited by Grunf
  • Like 3
1 hour ago, Grunf said:

Prepoli vrijednost i odbaci jos vrijednosti na nevaznim stvarima, papirologija, carine, porezi. Dobijes iznos od cca 250-300 000, vrijednosti donacija se uvijek preuveličaju.

Samo kod nas ministar sigurnosti prima donaciju za zdravstvo umjesto ministra zdravstva ili kako se vec to kod nas naziva

Samo u BiH neko ko na sva usta danima govori kako će zaštit svoje građane, iste proda za maske,rukavice itd 

Fahro napravi od Bihaća parking za migrante

• Like 4

Treba dati "podrsku" na izborima ovoj sugavoj vlasti bilo opcinskoj ili kantonalnoj jer po gradu je ovo tacno vise sramto za gledati, oko Mup-a, Kineskog zida itd je trenutno invazija, ali dobro ljudi imaju prava a mi nemamo to je cinjenica

• Like 5

Bitno je da je Radončić rekao da NEMA NOVIH kampova u Sarajevu al još bitnije da je Fazlić rekao da će otvoriti još 5 novih kampova poput Vučjaka

• Like 3
14 minutes ago, Grunf said:

Bitno je da je Radončić rekao da NEMA NOVIH kampova u Sarajevu al još bitnije da je Fazlić rekao da će otvoriti još 5 novih kampova poput Vučjaka

Rekao sam ja da nema nikakve razlike između Mektića i Radončića. Fahro inače veliki "bošnjak" je lagano uzeo EU donacije,zaštitio Sarajevo od novih kampova i udri sad po USK. Pa nebi me čudilo da pošalje SIPA-u ili FUP da hapsi naše policajce što udaraju ove krimiminalce. Ružnić i Šuki bi zaista trebali da zašute i prestanu lagati i pravdati se za haos koji su i napravili. Dogovorili sve sa EU i sad kad kreće gaženje pokušavati ovakvom pričom nešto postići je žalosno. Što kažeš oda se da će biti još pet kampova u Bihaću. 

Ma sad tačno želim da krene drugi val korone i da nas pomete dobro

• Like 6

http://www.uskinfo.ba/m/vijest/video-nacelnik-nedzad-zukanovic-spreman-sam-stati-na-celo-i-sa-gradanima-blokirati-prevoz-i-dolazak-migranata/76220

Spreman je stati na čelo građana da se blokiraju Centrotransovi autobusi... Ali ima i jedan domaći: Prošić !!!!! Evo meni prvi haber što se to kaže ali interesantno je da sam lično bio prisutan (u prolazu) kada su im kuće na ceravačkim brdima bile pretresane dok su trajale racije. Dakle puni tretman: prevoz migranata od Sarajeva do Bihaća, njihov smještaj i ne mogu poreći ni krijumčarenje preko granice jer smo već gledali iskrcavanje migranata iz prošićevih buseva mislim negdje u hr kada ih vozač navodno istjerava. To je tipično krijumčarenje ljudima.

3 minutes ago, Grunf said:

Ako sam skontao kreće 01.06? To je za 7 dana

Kreće željeznički saobraćaj ali ne i talgo za Bihać ili sam pogrešno to pročitao

Edited by 1260

Ponovo nas je naša kantonalna i gradska vlast slagala.U nadi da će ovim danas srceparajućim sastankom zamaskirati novi dogovor sa IOM,sad ih je Federalna tv odala.

Dogovor da će maloljetnici biti prebačeni u Sarajevo i Salakovac je bio mala laž. Kako je federalna objavila maloljetni migosi su danas prebačeni u Boriće i Sedru.

Kako nas samo lažu

• Like 2
3 minutes ago, Venom said:

Ponovo nas je naša kantonalna i gradska vlast slagala.U nadi da će ovim danas srceparajućim sastankom zamaskirati novi dogovor sa IOM,sad ih je Federalna tv odala.

Dogovor da će maloljetnici biti prebačeni u Sarajevo i Salakovac je bio mala laž. Kako je federalna objavila maloljetni migosi su danas prebačeni u Boriće i Sedru.

Kako nas samo lažu

Najjače, ministrica Ćemalović veli da u Biri ima oko 20 ako se nevaram i u Miralu 7 mlađih od 15 godina AlJazira veli 190

11 minutes ago, Grunf said:

Najjače, ministrica Ćemalović veli da u Biri ima oko 20 ako se nevaram i u Miralu 7 mlađih od 15 godina AlJazira veli 190

Ma ni lagati više nisu sposobni. Ružnić laprda kako ih se treba prebacit u drzavne kampove,a na Federaciji danas prilog kako su maloljetnici prebačeni u Sedru i Borice. Pa jel ovi naši imaju obraza. Pa mi sami sebi u tajnosti širimo kapacitet kampova u centru grada. Dno dna

pa hajmo organizovati proteste, ne razumijem zasto je to problem, lijepo se sve dogovorimo zovete sve bliznje i na primjer svaki petak od 5 do 6 i svaki put ce sve vise ljudi izlaziti na te iste, jer ako se ne organizujemo sami desit ce se otvaranje ne 5 nego 10 vucijaka do kraja godine

• Like 3
  • Thanks 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...