Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Seljacina i prostak  @Doki  @HUSE i svi ostali buduci registrovani nikovi od ovog bolesnika ce biti banovani zbog nedolicnog ponasanja i krkanluka . Lik je ocit dokaz da internet je omogucio svakoj budali da iznosi svoj prostakluk i malogradjanstvo.  

• Like 2

10 minutes ago, Barba said:

Seljacina i prostak  @Doki  @HUSE i svi ostali buduci registrovani nikovi od ovog bolesnika ce biti banovani zbog nedolicnog ponasanja i krkanluka . Lik je ocit dokaz da internet je omogucio svakoj budali da iznosi svoj prostakluk i malogradjanstvo.  

Ja godinama tvrdim da ISP provideri prije potpisivanja ugovora sa korisnikom trebaju uraditi psihotest i test inteligencije - svakog pojedinačno. To uvesti kao zakonsku obavezu

Edited by Grunf

22 minutes ago, Grunf said:

Ja godinama tvrdim da ISP provideri prije potpisivanja ugovora sa korisnikom trebaju uraditi psihotest i test inteligencije - svakog pojedinačno. To uvesti kao zakonsku obavezu

Kad covjek pogleda i na facebooku tolike bolesne nacionalisticke i ostale glupe kometare pojedinim treba zabraniti upotrebu digitrona a o internetu da i ne pricamo .

• Like 1

4 hours ago, Barba said:

Kad covjek pogleda i na facebooku tolike bolesne nacionalisticke i ostale glupe kometare pojedinim treba zabraniti upotrebu digitrona a o internetu da i ne pricamo .

De ovog spamera sredi i njegove zadnje postove, ovaj Agatha*** a onda obriši i ovaj moj post. Postoji li mogućnost da vam novi forumaši čekaju na odobrenje od strane administratora kad kreiraju novi račun? 

Edited by Grunf

24 minutes ago, Grunf said:

De ovog spamera sredi i njegove zadnje postove, ovaj Agatha*** a onda obriši i ovaj moj post. Postoji li mogućnost da vam novi forumaši čekaju na odobrenje od strane administratora kad kreiraju novi račun? 

Problem ovoga foruma najvise lezi u tome sto je prvenstveno otvoren i sto ga moze citati svaki neregistrovani korisnik ovo je najvise doprinjelo slabom ucescu na forumu i njegovom rejtingu mi imamo 10 stari korisnika i to je to sve ostalo citaci i padobranci koji su ovdje po zadatku da brane SDA Sabiju Migrante i njihovu mamu. 

Ovo je izborna godina u kojoj ce mo imati veliki broj padobranaca i placenika .

Ja da se pitam prvo bi forum zatvorio da se bez registracije ne moze citati

drugo da se i registrovani korisnik tek nakon 100 postava moze ucestovati na odredjenim temama politika i slicno 

Forum dok je bio zakljucat bilo je mnogo vise ucesnika i kvalitetnih postava i tema . 

Ja bi od ovog foruma napravio najposjeceniji u drzavi i regiji sa malo promjena prvenstveno na glavnoj stranici sa adekvatnim i kvalitetnim novostima iz zemlje svijeta i sporta . A ne coppy paste fake vjestima tipa kad sam vidjela muzev telefon, spavala sam sa tajom najbolje drugarice ,saznao sam da sam sam sebi brat i slicno. 

Sama stranica je izgubila na kvaliteti i to je doprinjelo da biscani.net vise nije ozbiljan portal a sa kvalitetnim i istinitim vjestima iz zemlje i svijeta . A moze se okupiti ozbiljna ekipa koja bi radila probono za pocetak a na kraju bi rezultiralo sa mnogo sponzora i sveg ostalog. 

Volio bi da se nesto pitam jer imam ozbiljne ideje koje bi svakako doprinjele razvoju ovog medija. 

Migrante i njihovo izmjestanje niko ne spominje ni pod razno

prije 6 minuta, 1260 said:

Migrante i njihovo izmjestanje niko ne spominje ni pod razno

Pa vjerovatno nisu ni zavrsili ono gore. Rekli su nastaviti kad prestanu padavine. 

Austrijski ministar izjavio da nece biti obradjivanja azila za vrijeme corone. Au dva dana par grupa migranata je uslo u austriji u smjestili su ih u kampove.

Ovdje nesto ne stima!

• Dislike 1

Ovaj policijski sat treba hitno ukinuti jer pomaze migrantskim hordama da se krecu slobodno gradom i provaljuju objekte za koje tad lako mogu utvrditi da su prazni.

Odlucio sam sutra vece ostaviti sva dokumenta kuci i prosetati se gradom za vrijeme policijskog sata. Mozda uspijem i snimiti ukoliko me policija zaustavi. Ovo nema nikakvog smisla.

Edited by Grunf
  • Like 6

Svako veče policijsko vozilo prolazi polako ulicama bihaća da dodatno zastraši stanovništvo.migranti naravno to ne poštuju koga briga.

Samo ne moraju naše vlasti još dodatno da zastrašuju narod koji se već pridržava pravila.

• Like 2

Ovo je sve skupa suludo nas kažnjavaju a stoku puštaju da za vrjeme policijskog sata radi šta hoće.PA DOKLE MAJKU VAM!!!!!!

• Like 3

Ispada da je policija nemocna pored ovih terorista i nametnika koji se slobodno krecu gdje god zele. 

prije 15 sati, Grunf said:

Ovaj policijski sat treba hitno ukinuti jer pomaze migrantskim hordama da se krecu slobodno gradom i provaljuju objekte za koje tad lako mogu utvrditi da su prazni.

Odlucio sam sutra vece ostaviti sva dokumenta kuci i prosetati se gradom za vrijeme policijskog sata. Mozda uspijem i snimiti ukoliko me policija zaustavi. Ovo nema nikakvog smisla.

Žalosno ali istinito to nije više policija za narod već rezimska policija.Kad treba proganjani svoj narod to može a bjelosvjetski ološ može da radi šta hoće.Ovo mi liči na okupacijski režim još samo da počnu obilježavati kuće sa kakvim oznakama onima koji se ne slažu sa ovim terorom

• Like 1

Pa gledaj, u rusevnoj kuci u mojoj blizini migranti. Ja sam ih do sad linjao i tjerao ali ovi su malo zeznuti. Imaju i nozeve kod sebe. I sad scena ja gledam kroz prozor, ponoć, ne mogu van ali migranti iz te kuće pustoše kuće u ulici u kojima nema nikog a ja ne mogu nista. Zovem policiju, policija kaze da oni nemaju gdje smjestiti tw ljude. WTF??? Znaci mogu raditi sta hoce

• Like 2

On 30. 03. 2020. at 20:47, Grunf said:

Ne da žena da se pravim budala. Al mislim da svi znate šta sam htio reći sa ovim postom

• Like 1
  • Haha 1

Po navodu građana u kući su boravili migranti

Aj majko moja ovo je bas zalosno. Na cesti se zaustavlja policija, pita mog komsiju koliko ima godina i dok se oni raspravljaju dva migranta prodjose pored njih i uđoše u kuću koju su provalili prije jos mjesec dana a policija stala ispred te kuće... Nevjerovatno. Stvarno ovo maltretiranje mora da prestane

• Haha 1
  • Sad 1

Nekim je dosta stalo da migranti ostanu ovdje pa ih se još gotivi na bilo koji način.autima se staje maksuz na semaforu da se arapima da koja marka,sve to treba zajedno iz krajine vratiti nazad odkud su došli.

• Like 1

Eto, onaj vas politicar bio je ispred vremena:

"Predložio da se upotrijebe kruzeri koji su zbog pandemije usidreni. Njima bi se oboljeli mogli transportirati ili staviti u karantenu. On je već uspostavio kontakt s tvrtkama koje su vlasnici brodova. Smatra da bi od njegove ideje mogla profitirati i turistička branša, koja će u turističkim destinacijama kao što je Grčka ovog ljeta biti suočena s problemima.

“Ljude bismo mogli smjestiti u iznajmljene hotele", rekao je i dodao da “samo u Njemačkoj postoji 25.000 mjesta koja bi  se mogla iskoristiti za brzi prijem izbjeglica ili beskućnika”."

https://www.index.hr/vijesti/clanak/ako-se-koronavirus-prosiri-po-izbjeglickim-kampovima-umrijet-ce-tisuce-ljudi/2171369.aspx

• Like 1
  • Haha 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...