Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 18,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3312

• rucica1

1245

• Barba

1161

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

1 hour ago, hasim said:

pa hajmo organizovati proteste, ne razumijem zasto je to problem, lijepo se sve dogovorimo zovete sve bliznje i na primjer svaki petak od 5 do 6 i svaki put ce sve vise ljudi izlaziti na te iste, jer ako se ne organizujemo sami desit ce se otvaranje ne 5 nego 10 vucijaka do kraja godine

Ne trebaju nam protesti. Ne znam mislim da nam jedino treba rulja sa batinama na cesti i okršaj. U toku je povlačenje sa Lipe. Sad sam prošao preko Golubića, kroz Ripač do Lipe i nazad preko Orljana, bezbroj grupa od 10-30 migranata ide prema gradu. Smio bih se kladiti da je do jutra Lipa prazna. Na samom skretanju za Golubić iz pravca Lohova gori objekt sa lijeve strane. Navodno taj isti ili neki u blizini je i jucer zapaljen i gasili su ga vatrogasci. Konačna invazija je započela, nismo posustali ni pred većom i naoružanom silom. Ove mlađe generacije muškaraca u gradu su zbilja ni za što. Petlje nemaju nimalo. Ped**čić do ped**čića

• Like 6
  • Thanks 1
prije 2 sati, Grunf said:

Ne trebaju nam protesti. Ne znam mislim da nam jedino treba rulja sa batinama na cesti i okršaj. U toku je povlačenje sa Lipe. Sad sam prošao preko Golubića, kroz Ripač do Lipe i nazad preko Orljana, bezbroj grupa od 10-30 migranata ide prema gradu. Smio bih se kladiti da je do jutra Lipa prazna. Na samom skretanju za Golubić iz pravca Lohova gori objekt sa lijeve strane. Navodno taj isti ili neki u blizini je i jucer zapaljen i gasili su ga vatrogasci. Konačna invazija je započela, nismo posustali ni pred većom i naoružanom silom. Ove mlađe generacije muškaraca u gradu su zbilja ni za što. Petlje nemaju nimalo. Ped**čić do ped**čića

Istina je da su ove mlađe generacije u qurcu općenito,  ali i nije njihov posao da se idu mlatit sa nekim ko je došao sa sirijskog fronta i kome je zaklat čovjeka kao reći dobro jutro.  To je posao države.  Obavještajnih službi, policije itd. Da im se onemogući ulazak u državu.  Sad kad su tu stvar je gotova.  Ovaj problem je sve veći i veći i ne vidim rješenje na pomolu.  Biće sve gore. 

• Like 2
18 minutes ago, Grunf said:

Govorila sam ja davno da dio njih slete kao turisti - neki u Srbiji neki u Sarajevu.Ovo je teski bezobrazluk i neodgovornost nadleznika a u prvom redu ministara vanjskih i unutrasnjih poslova BiH. A zvizdic po svijetu zvizduka Hebe se njemu.Ma to je uvezana mafija trgovine ljudima.Treba ih sa funkcije nogirati i za neodgovornost zesce kazniti- 

• Like 2
5 hours ago, Venom said:

Ponovo nas je naša kantonalna i gradska vlast slagala.U nadi da će ovim danas srceparajućim sastankom zamaskirati novi dogovor sa IOM,sad ih je Federalna tv odala.

Dogovor da će maloljetnici biti prebačeni u Sarajevo i Salakovac je bio mala laž. Kako je federalna objavila maloljetni migosi su danas prebačeni u Boriće i Sedru.

Kako nas samo lažu

Laganje je odavno kod nas postalo normala..demagogija na sve strane..

I kao što sam rekao nema od ove vlasti bikakve koristi. Narodu preostaje da se samoorganizuje i iništa drugo. I kao štorekoh OVAJ GRAD I DRŽAVA SU OBIČNA SPRDNJA

• Like 1

ako je vec neko upucen sa slanjem zahtjeva policiji za proteste neka to uradi ali prije toga se fino dogovorimo sve i idemo, stvarno ne razumijem kako prvo vi mozete sjediti kuci i tipkati po ovom forumu a da nista ne uradite, ako ista svako ima bar jednu vezu negdje i moze bar malo uticati, u krajnjem slucaju da otvorimo stvoju stranicu i pisemo realne izvjestaje sa slikama i videima kad god negdje prolazimo i vidimo te iste ILEGALNE migrante da nesto rade ili uopste da su na otvorenom, prijavljivati stalno policiji njihovo prisutstvo jer imas pravo se zaliti u slucaju da ne dodu na vas poziv a osjecate se ugrozeno, ja sam u svojoj ulici svaki dan zvao i sada ih mnogo manje prolazi ovuda jer ih policija pokupi i vozi odavde ili oni sami ne prolaze

• Like 2

U napustenoj kuci u mojoj ulici (zadnjih 10 dana ih nema) bilo je i po 30 migranata. Svaki dan zvao policiju, nikad nisu dosli i uvijek govorili nemamo kud s njima tako da ti pada u vodu. Nego se je lično i sam prihvatio palice i sad ih nema. Za sada

Ma vjerovati izdajniku Radončiću i avazu o vizama je šala. Vodi rat sa Baketom za glasove po Sarajevu,a sve to preko naših leđa i uvaljivanja nama migranata. Ispast će po Radončiću da svi migranti imaju pasoše i vize.

Nama pomoći od Sarajeva nema,a isto tako nema pomoći ni protesta niti kukljavine. Nama je potrebno samoorganizovanje građana i batinjanje migranata. Batine,razbijanje mobitela i to ponavljati. To je metoda koju ova bagra razumije. Palice,trklje,motke,šipke 

jpg.jpeg

05pakistan2-600.jpg

• Like 4
1 hour ago, gargamel said:

Bar to neće biti problem. 

maxresdefault.jpg

Ove predstavnike Evropske Unije treba poganjati da u njihove zemlje,ljudska prava, ganjati idu.Tako bi tim ljudima vise pomogli. Ova sranja sto rade s tim samo ugrozavaju cijelokupni mir i civilizacciju.  

13 minutes ago, rucica1 said:

Ove predstavnike Evropske Unije treba poganjati da u ove njihove zemlje,ljudska prava, ganjati idu.Tako bi tim ljudima vise pomogli. Ova sranja sto rade s tim samo ugrozavaju cijelokupni mir i civilizacciju.  

Maloprije sam pominjao napuštenu kuću u mojoj ulici, upravo istjeram 2 migranta iz nje, izlaze na ulicu i zaustavlja ih policija, o čemu su razgovarali nemam pojma ali pustili su ih da rade šta hoće i idu prema tome priču o Lipi i svemu neka objese mačku o rep

• Like 1

Ove organizacije treba pod hitno otkaciti.Kad se svaka olos udruzi, registruje i neku organizaciju glumi a svi gledaju kako bi sebe obezbjedili ( radni odnos a takodjer i maerijalno). Za vrijeme rata kod nas za te razne organizacije sam se licno uvjerila - ni ovi nabrojani nista bolje nisu ( samo gledaju gdje mogu pomuzti ). I ovdje moze ona poslovica " gdje puno babica, kilavo dijete".

https://analiziraj.ba/2020/05/23/reakcija-na-zabranu-djelovanja-i-stavljanje-pod-nadzor-aktivnosti-nevladinih-organizacija-koje-se-bave-zastitom-prava-migranata-u-unsko-sanskom-kantonu/

• Like 2
2 minutes ago, rucica1 said:

Ove organizacije treba pod hitno otkaciti.Kad se svaka olos udruzi, registruje i neku organizaciju glumi a svi gledaju kako bi sebe obezbjedili ( radni odnos a takodjer i maerijalno). Za vrijeme rata kod nas za te razne organizacije sam se licno uvjerila - ni ovi nabrojani nista bolje nisu ( samo gledaju gdje mogu pomuzti ). I ovdje moze ona poslovica " gdje puno babica, kilavo dijete".

https://analiziraj.ba/2020/05/23/reakcija-na-zabranu-djelovanja-i-stavljanje-pod-nadzor-aktivnosti-nevladinih-organizacija-koje-se-bave-zastitom-prava-migranata-u-unsko-sanskom-kantonu/

Meni apsolutno nevazno sta pise neki portal. Danas si svako moze imati vlastiti portal sa tematikom kakvom hoce. Tko i ovaj.

• Like 1
prije 5 sati, rucica1 said:

https://samnytt.se/migrant-atalas-for-grov-valdtakt-mot-trearig-flicka-gav-barnet-konssjukdom/

Sweden: Migrant charged with rape of 3-year-old, gave her STD

Migrant u Švedskoj silovao 3-GODIŠNJU DJEVOJČICU i zarazio je spolnom bolesti. I gdje je sad odgovornost ove NGO plaćeničke šoroševske bagre koja se bavi pravima migranata? Kad smo već kod pendrečenja. Da pendrečenja, kratki postupak koji traje malo duže.

Edited by toby
  • Like 2

Zanimljivo i kontradiktrorno nasim ljudima koji prelaze Bosansku granicu sa licnom kartom a nemaju pasos ce naplacivati kaznu od 150 eura znaci radi se o drzavljanima nase zemlje a u samom kantonu i drzavi hiljade migranata hodaju slobodno bez ikakvih dokumenata o identitetu niti su bili obavezni da se predrzavaju karantena niti samoizolacije niti bilo cega drugog samo kaznjavaj nase ljude to je princip drzava sita i migranti na broju .

Dzaferovic samo hoda po obiljezavanjima i drzi prodike pa majku mu jebem ima li neko da se pozabavi ovim pitanjem i da kaze ljudi ovo nije uredu prema nasim gradjanima ovo je krsenje osnovnih ljudskih prava .

• Like 3

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...