Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Obzirom da iz nekog neobjašnjivog razloga među migrantima nema starijih i bolesnih nego je 98% jadnih napaćenih muškaraca u najboljim godinama što je zapravo izvorni dokaz da se radi o jadnim napaćenim izbjeglicama jer je opće poznato da iz ratnih područja prvo bježe muškarci od 20-35 godina, dok u istim ostaju oni stariji, žene i djeca, jedino rješenje za migrante je potpuna izolacija, dakle žica i vojska koja puca na svakog tko pokuša izići. Za par mjeseci će svi u kampovima preboljeti koronu bez puno muke i bez smrtnih slučajeva i postat će imuni, iako bih ja osobno produžio karantenu za iste na neodređeno, za svaki slučaj.

• Like 6
  • Haha 1

Stvarno čudno kako se stari i bolesni nisu usudili na tako dug i opasan put. Misterija

• Like 1
  • Haha 1

5 hours ago, Hysteria said:

Stvarno čudno kako se stari i bolesni nisu usudili na tako dug i opasan put. Misterija

Mozda su pametniji pa kontaju da je to ILEGALAN put pa bi da je normalno u zatvoru zavrsavali

prije 10 sati, Hysteria said:

Srećom da nije čudno da su ih tamo ostavili oni koji su se trebali brinuti za njih.

• Like 2

Dobro umrezena formacija podrske ovim isilovcima u BiH je i na fb. Pocev od izvjesnog Senada Cupe iz TZ do ovih nasih talibana u Bihacu i Velikoj Kladusi. Do sad nisam obracao paznju na to ali ti ljudi su umrezeni i jednostavno je to pratiti putem fb profila

• Like 1

Da li neko zna stanje na Lipi? Kad ce to iseljavanje ovih iZbjeglica ? Imam jedno 20 komada da sutnem nogom u guJcu iz moje ulice

• Like 1
  • Haha 2

Ja braćo povileni od ovih migranata..prošle godine što nisu pokrali iz basče,to su potrali..ove godine u onoj relaciji od Vedrog Polja do Žegara ima ih ko mrava,sve u grupama po 20-30,provaljuju,ostavljaju svoj smrad,uništavaju šta stignu..da je to jednom,nego svaki dan...policija im ne može ništa,kad prijaviš štetu i njihovo prisustvo na imanju,samo dođu malo progovore i odoše,a ovi nastave po starom..došlo mi da nabavim oružje i da to pokokam po kratkom postupku..

• Like 4
  • Aferim! 1
  • Thanks 1

24 minutes ago, robespier said:

Ja braćo povileni od ovih migranata..prošle godine što nisu pokrali iz basče,to su potrali..ove godine u onoj relaciji od Vedrog Polja do Žegara ima ih ko mrava,sve u grupama po 20-30,provaljuju,ostavljaju svoj smrad,uništavaju šta stignu..da je to jednom,nego svaki dan...policija im ne može ništa,kad prijaviš štetu i njihovo prisustvo na imanju,samo dođu malo progovore i odoše,a ovi nastave po starom..došlo mi da nabavim oružje i da to pokokam po kratkom postupku..

Ove godine ce biti uzasno i moguce je puno losih epiloga. Nazalost. Jako puno ljudi je zbog korona virusa ostalo bez posla. Bez prihoda. Sad ce ta ljetina i urod iz basta biti jedini izvor za prezivljavanje i to ono golo prezivljavanje. Vlasti to ne kontaju ili nece da kontaju. Ja da nemam prihoda (za sad radim ali moguc je i taj scenario - nikad ne znas) sadio bih bastu al da mi dodje krasti hranu od usta mog djeteta - zato ce mu frciti glava ma ko to bio. Gradske vlasti se pod hitno moraju uozbiljiti i iseliti migrante sto dalje jer ova godina je zbog trenutne situacije - " biti ili ne biti "

Edited by Grunf
  • Like 4
  • Thanks 1

Novi migrantski centar na lipi će možda naše vlasti upotrijebiti za karanten našim bolesnicima.

A arapi će se i dalje šetati gradom,bez maski,bez obzira na policijski čas.

• Like 1

Ima li neko iz Bakšaiša? Nezvanično čujem da su na mezarlucima napravili kamp i da je sve pretvoreno u jedan veliki WC

Jucer gledam onaj snimak koliko ih ide kroz Gatu pa to nije normalno ali zbilja nije normalno a policija nista 

1 hour ago, Barba said:

Jucer gledam onaj snimak koliko ih ide kroz Gatu pa to nije normalno ali zbilja nije normalno a policija nista 

Policija ima pune ruke posla u to vrijeme jer treba kontrolirati ovolike građane da poštuju policijski sat. Sve više stičem dojam da zapravo policijski sat služi k tomu da se ne vide ove scene

24 minutes ago, Grunf said:

Policija ima pune ruke posla u to vrijeme jer treba kontrolirati ovolike građane da poštuju policijski sat. Sve više stičem dojam da zapravo policijski sat služi k tomu da se ne vide ove scene

Iskreno da ti kazem prijatelju ne znam sam sta da mislim vise situacija u cijelom svijetu je totalno cudna i zabrinjavajuca a najmanje sto se tice virusa.

Ovdje gdje zivim sve se je okrenulo za 360 stepeni ljudi se doslovno plase jedni drugi pogledas tv sat vremena odmah te zaboli glava toliko informacija strucnjaka ovaj kaze ono onaj kaze ovo a nigdje rjesenja . Dnevne aktivnosti svedene na nulu niti mozes servisirati auto niti bilo sta drugo .

U Bihacu je jos gore migranti kolo vode dok je narod u kucaa u karanteni . Pricao sam sa jednim prijateljem iz Grcke kaze da je tamo katastrofa i da se ni 10 procenata vjesti ne obavljuje vezanih za migrante na tim pojedinim otocima gdje ljudi zive migranti su iste doslovno preuzeli upadaju ljudima u kuce stale kradu zivotinja doslovno unistavaju sve pred sobom . 

Jel ovo zaista Bihac danas?

Edited by ST11
  • Sad 1

Hvala ti.

Evo corone na putu u EU. Bice jos veselo.

5 minutes ago, ST11 said:

Hvala ti.

Evo corone na putu u EU. Bice jos veselo.

Meni je grono to zlostavljanje domaceg stanovnistva od strane nasih drzava. Pa evo imamo uporedo ove dvije teme (migranti i korona) pa BiH ne dozvoljava svojim vlastitim drzavljanima da udju slobodno u BiH a ovi nesmetano ulaze, krecu se i to jos sve ilegalno.

• Like 6

To je uistinu nevjerovatno, i kod nas je isto. SLO drzavljani u karantenu za 14 dana ako dodju iz susjedne Austrije, a ovi veseli momci koracaju preko pola svijeta i ulaze u drzave, dok ih nasi ekstremni ljevicari (Levica, SD) javno podupiru u tome.

• Like 2

https://video.fmuc4-1.fna.fbcdn.net/v/t42.9040-2/10000000_240125607131866_822314610290851840_n.mp4?_nc_cat=101&_nc_sid=985c63&efg=eyJybHIiOjcxNiwicmxhIjoxNTQxLCJ2ZW5jb2RlX3RhZyI6InN2ZV9zZCJ9&_nc_ohc=E_tL8zK4FyoAX_vndy8&rl=716&vabr=398&_nc_ht=video.fmuc4-1.fna&oh=0784d61822c24e57cba2a39d5d86d19c&oe=5E8F6808

Ovakvi video snimci se na medijske mreze plasiraju i onda ih ko gmizavaca od svakud eto. Ovog je sevap dobro izmalatiti, al onako da su i modrice dobro vidljive, pa skupa sa ovim videom na te njihove mreze ubaciti.

• Like 1
  • Thanks 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...