Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 18,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3304

• rucica1

1236

• Barba

1156

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

9 hours ago, rucica1 said:

Ma kukavice su nasi.Nasi su imali osnova da to zaustavljanje Bire sprijece. Ruznic stalno o dogovoru u Briselu vazi i slika se ... , umjesto da i sam taj dogovor ispuni. Znaci trebao je sutiti i svoj posao raditi i prvu Biru kompletno na Lipu iseliti.Imao je jake argumente koje je propustio .Tako i Suki.Tuzlanski gradonacelnik nece nisakim da se slika niti prica suti i radi svoj posao.Tako i Zenica.Kod njih ni jednog centra za ovu bagru nema (mada se ta bagra tamo i smrzavali i gladovali). ""Humanitarce" od*ebal,i s njima nece ni da pricaju a nekamo li da se slikaju. Nasi vladajuci satrase se cuvajuci obraz BiH + EU i to sve na stetu gradjana. Ruznic na poziv neki (pocasni) ode u Sarajevo i kad se vratio jos jace obraz naglasava i glavom klima.Pa ja bi taj poziv iz protesta odbila. Treba se  naci par " jaci" ljudi i osnovati  odbor za proteste koji bi redovno gradjane na proteste okupljali. Kad se protesti dobro organizuju i narod javno pozove izace narod. Ovo je svima dogruhalo a sta nam tek dolazi. Nasi se boje vlade a vladu boli neka stvar za nama I dok narod trpi i suti oni ce njihov lopovluk dalje sprovoditi ( eno i sarajlijama ih puna kapa). 

Pa najveći je problem što se mi zamaramo čuvanjem obraza BiH zbog migranata,ista ta BiH nas gazi zbog lizanja guzice EU. Potreban nam je radikalan pokret i vođa koji će da se bori za građane. A kako se političari ponašaju prema građanima očigledno je očekivati da će američki scenarij protesta da bukne i kod nas.

• Like 1

jbg to je do naroda koji je ocigledno postao glup i ne zeli nikakve proteste napraviti, eno u americi na primjer je haos i doci ce ogromne promjene na njihovim izborima, a kod nas ce biti ako bog da opet SDA na vlasti pa nam svima lijepo (ironicno pisem zadnje ovo)!!!

• Like 2
  • Aferim! 1
prije 2 minuta, Venom said:

Pa najveći je problem što se mi zamaramo čuvanjem obraza BiH zbog migranata,ista ta BiH nas gazi zbog lizanja guzice EU. Potreban nam je radikalan pokret i vođa koji će da se bori za građane. A kako se političari ponašaju prema građanima očigledno je očekivati da će američki scenarij protesta da bukne i kod nas.

Ima li takav radikalac ili su muškarci ostali bez muda..šta se čeka?Došli smo do toga da od miroljubivih i dobroćudnih ljudi,postanemo ogorčeni i spremni za sve..a vlasti??Obični poltroni,prodane duše i papčine,ne možeš na njih računati,od lizanja guzica Sarajevu i ovim "nazovi" humanitarcima,jezik im utrnuo..uzdati se "u se i svoje kljuse"..U svakom slučaju smo na*ebali

prije 20 minuta, Venom said:

prije 11 sati, Grunf said:

@robespier žalosno je to. Bas za vikend bio sa jednom porodicom koja se inace bavi poljoprivredom i od tog živi od kad znam za sebe, bukvalno od uzgoja sjemena do prodaje i kažu da ove godine neće ništa niti saditi niti sijati jer su im prošle godine sve uništili. Umjesto toga šalju oba sina van da rade sezonski da bi nekako pregurali godinu

I meni su lani sve uništili,al radim ponovo..oni na to i računaju,da nas tako obeshrabre..liči mi na scenario,represijom migranata raseli domicilno življe,a naseli ove tupane...neće mene neki kozojeb otjerati sa moje pra,pra didovine..nije uspio četnik,pa neće ni oni..ako treba da bude rat,neka bude..

• Like 5
  • Aferim! 1
  • Thanks 2

Moze li se ovim autobusima sto ih dovozi zabraniti ulaz u krajinu . Kad im se uskrati linija preko krajine onda gube i putnike iz krajine tako da ce im gubitak biti veci nego sto od ovog olosa zaradjuju (ujedno ce ih i los glas sluziti).Narodu dati do znanja da ne koriste Centrotrans autobuse. 

• Like 1

Ovo je stvarno nevjerojatno sa dovozom kozojeba redovnim linijama iz Sarajeva. To nigdje na svjetu nema da ilegalni migranti,dakle osobe bez ikakvog dokumenta putuju redovnim linijama. Ovo je kao iz nekog vica,kao da se neko zajebava sa nama,ne znam kako drukčije opisati to stanje. Mislim da bi Policija trebala tu situaciju rješiti na naj apsurdniji način da vozače počne prijavljivati za krijumčarenje ljudi,autobuse zaplijeniti jer ne vidim nikakve razlike između taksiste iz Sarajeva koji stavi 4 kozojeba i Centotransovog busa koji potrpa njih 40 ( još gora situacija 10x),pa će i prevoznici malo bolje razmisliti koga voze ili ako neće naslagati 10,15,30 buseva pa nek stoje,kad sve ide u 3 p.m. nek onda ide svima. Pun kurac mi je više ove šuplje priče treba već jednom .....

• Like 7

Za nas bi bilo najbolje da se USK odvoji jer sarajevska mafija gleda samo sebe.Daa ne bi rekli da sam autonomna nisam  bio sam kako se kaže korpusovac.Gledajmo realno boli njih u Sarajevu briga za krajisnike gledaju samo da nas pljačkaju kao i ova tzv IZ.Najgori su ovi što za mrvicu vlasti slušaju šta im begovi iz Sarajeva narede. 

• Like 5

Ovo unistavanje sume nema veze s ilegalnim olosem. Hrvatske sume su zlocinacka organizacija koju treba kompletno razbucati. Direktor te mafijaske organizacije ima 4 soma eura legalno plus jos barem 4x toliko sa strane. Sto se tice opreme koja moze zaustaviti invaziju jedino AK-47. Ministar mup-a u laganoj panici, Slovenci zestoko zatvaraju granicu, sad ce se tek vidjeti koliko tog olosa baulja po HR sumama, i to ni lazljivi izdajnički mediji nece  vise moci sakriti. 

• Like 6
On 03. 06. 2020. at 8:46, Grunf said:

@robespier žalosno je to. Bas za vikend bio sa jednom porodicom koja se inace bavi poljoprivredom i od tog živi od kad znam za sebe, bukvalno od uzgoja sjemena do prodaje i kažu da ove godine neće ništa niti saditi niti sijati jer su im prošle godine sve uništili. Umjesto toga šalju oba sina van da rade sezonski da bi nekako pregurali godinu

ja sam to u nekoliko navrata govorio. Ova situacija ce otjerati i one koji su najmanje planirali napustiti BiH.

I ja u familiji imam par slucajeva gdje su se cijele porodice stavile kuce na prodaju u Kladusi i idu van.

A vjerujem da je situacija u Bihacu jos puno gora...

• Dislike 1

Tako je, zato zaboravite ikakve proteste i sl. organizacije, nema fajde, nema vise kriticne mase odavno koja bi se uopste mogla zaliti. Bihac je grad koji stagnira, svaki mjesec sve losije i losije, nema buducnosti, grad u kojem nema posla, samo korupcija i robovlasnistvo (zapravo cijela BiH) i iz tog razloga, kakav god krizni val da naleti, bio virus koji se lijeci malinama ili korupcija koju podrzava Bakir Izetbegovic i brani svoje podanike ili preplavili ovi prljavi neodgojeni divljaci-migranti, u rukama smo svevisnjeg i njegove milosti. Amin u 3 lipe pm.

• Like 4
  • Thanks 1
On ‎2‎.‎6‎.‎2020‎. at 16:56, Venom said:
Ne smijemo biti negativni. Moramo gledati napred. Bolje je organizovati i demonstracije nego samo mirno sjediti. Borili smo branili Bihac u ratu, pa mozemo i sada.Komentari tipa nema ovog nema onog nisu konstruktivni. Moramo se boriti jer ako miganti i IOM pobjede mi smo izgubili. Za par godina bice nam kao u SAD-u sto rade crnci.Bice crnacke cetvrti i ubojstva od migranata. Trabemo biti otvoreni za sve opcije, ako ih treba batinjati i to je opcija.Ovo je nasa djedovina i gdje god bili to je jedina nasa zemlja od pamti vijeka. Napred moramo.

Fahro je ostavku trebao dati onog dana kad je zaustavio gašenje Bire i naslikavao se sa Satlerom i njihovim EU donacijama,a ne sad čupati se fol na famozni plan deportacija koji je eto zaustavila njegova ekipa iz frendovske SDA. Jednostavno čovjek je kukavica,jer nije ništa od obećanog odradio. Vaditi se na famoznu deportaciju,a usput ništa poduzeti da granica BiH i Srbije ne bude švicarski sir,nista od kampova u rs i covićevim kantonima,nista nije uradio da se zaustavi voz,busevi,da isto BiH sud i tuzilastvo koje on brani počnu kaznjavati uhapšene krijumčare itd.

Pa Fahro ako misli da kod nas u krajini pali ova srceparajuća ostavka grdno se vara,jer mi nismo ni ovako imali nikakve koristi od njega jer je bio Mektić broj dva. Puno priče a malo rada.

Sad nas tek čeka pakao kad Bake postavi svog pulena za ministra. Novi kampovi ce da niču ko gljive,a Šuki je već najavio ovaj epilog kad je rekao deset novih Vučjaka jer već smo pregaženi a novi Vucjaci već niču po centru grada.

On ‎2‎.‎6‎.‎2020‎. at 16:56, Venom said:

Treba se boriti.Ako se svi angazujemo nesto cemo postici. Lobiranje, demonstracije , batinjanja  sve su to opcije.

• Like 1

Znaci nema dalje motaj kablove , ljudi posalju maloljetnu djecu u skolu koja moraju gledati ovakve prizore. ovaj sto je slikao bolje da se fatio palije pa preko ledja golaca. 

• Like 2
37 minutes ago, Barba said:

Znaci nema dalje motaj kablove , ljudi posalju maloljetnu djecu u skolu koja moraju gledati ovakve prizore. ovaj sto je slikao bolje da se fatio palije pa preko ledja golaca. 

Kakva palija ovakvima treba sacmaru u gu*icu sasuti. 

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...