Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 18,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3304

• rucica1

1236

• Barba

1156

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

2 hours ago, Fap mašina said:

Ovakvi šalju u svijet pogrešnu sliku o bosni.

Screenshot_20200605-111336.png

Svojih radikalaca ima svaka zemlja, sirom svijeta i svih vjera, samo sto nosioce muslimanske vjeroispovijest prozivaju kao islamiste a ove drugih vjera kriminalci, raadikalci i td. Vjere su se na veliko uzele zloupotrebljavati a vjerski predstavnici  (krscanski i islamski) u politiku mijesati. 

prije 5 sati, Grunf said:

Velika Kladuša jučer?

FB_IMG_1591342184187.jpg

FB_IMG_1591342190696.jpg

Jednostavno čovjek psihički skrenuo u bolnicu i gotovo  .Ne treba se ovom smijati u ovo ludo vrijeme ne znamo šta može koga zadesiti

Bihac je dio BiH koji nema glasa ni dusebriznika.

Sumska ima lidera i politicara koji vodi racuna o cjeloj teritoriji. Naravno tip je fasist, kriminalac i teski civilizacijski izmet, ali ima kontrol nad cjelom teritorijom genocidnog entiteta,

pa makar ta kontrola bila u ravnini kakvih narko kartela. 

Hercegovina, iliti kantoni pod kontrolom HDZ(UZP), se lako brane od migranata i svega drugog. Hrvati su malobrojni i mogu blokirati i drzavu i Pederaciju i sta im se hoce. Oni su manjina koja ima polozaj vecine. Bas ih briga za drzavom, uzimaju sakom i kapom. Jos malo pa ce skoro svi hrvati biti u drzavnoj administraciji. Apsolutno najveci kiks Daytona je da su Hrvatima dali status punopravnog naroda. Ovamo se rjesili bagre u Cro, dok su ovdje dobili skoro maksimalisticke poziciije. To o ugrozenosti je prdez kategorija, nema naroda u svjetu da je malobrojniji u nekoj drzavi a da vise kontrolise.

Elem, sta je sa Bosnjacima, i bosnjackim teritorijama. Pa, sve se svodi na sarajvsku kotlinu. Tamo su drzavni, entitetski, kantonalni organi. Toliko je tamo budzeta da je Sarajevo potupuno zaboravilo na udaljeni USK. Sam Bakir rece da mu je opstina Centar vaznija od 10 drugi opstina. Problem je jos gori, pogledajmo sta se desilo sa ubisvom dvojice policajca u SRED Sarajeva. Nista, niko ih i ne spominje. Zamislite da se je neko ubijo srpske/hrvatske policajce?! .... Da zakljucimo bosnjacka politika je tesko svedena na SDA, koji je i iznutra podjeljen, dok su sve ostale strane su jos gore. Pricati o Scepi Fahri je neozbiljno!! 

Kako rjesiti USK? Jedini po meni nacin je da USK napravi problem. Problem prvaljenja problema, je da nema to ko da povede, a i nema koga povesti?! Ako ikad, sad treba jak lider desnicar. USK se mora samoorganizovati, pa taman to licilo na obnavljanje autonomije. Sarajevu treba problem. Treblo bi vidjeti kakv se dogovor moze naprvaviti sa krminalcima Dodikom i Covicem. Reci Bakiru i bakirovci, ili ces rjesiti problem migranata ili pravimo autonomnu pokrajinu koja ce praviti saveze sa navedena dva kriminalca.

Da budemo nacisto, apsolutno nisam za obnavljanje nikakvih ideja Fikreta i ostali zlocinaca, ali ne mozemo voditi ovu 'inshala' politiku, i ono sta ja zovem bihacki papanski liberalizam. Sva moja poenta je kako vratitit USK na mapu Bosne i Hercegovine jer sad je centar za reciklazu. Nazalost teko je naci nekog, nasi rati komandati su se uhljebili, i gori su od ovih u SA.

• Like 2
31 minutes ago, zudox said:

Jednostavno čovjek psihički skrenuo u bolnicu i gotovo  .Ne treba se ovom smijati u ovo ludo vrijeme ne znamo šta može koga zadesiti

Ne smijem se ja...nije ovo ni moja fotografija vec je preuzeta. Riječ je o migrantu koji se šeta gol kroz Veliku Kladušu, čak i ispred suda, pored policije. Da je neko naš, bio bi pendrečen, pod sedativima, svezan i zatvoren na neuro

prije 17 minuta, Grunf said:

Ne smijem se ja...nije ovo ni moja fotografija vec je preuzeta. Riječ je o migrantu koji se šeta gol kroz Veliku Kladušu, čak i ispred suda, pored policije. Da je neko naš, bio bi pendrečen, pod sedativima, svezan i zatvoren na neuro

Izvini nisam mislio na tebe lično već uopsteno za sviju. 

• Aferim! 1
prije 30 minuta, Grunf said:

Nije migrant vec nas covjek bolestan!

Samo da javim Šuhretu da spremi te Vučjake jer stampedo prema Bihaću galopira od Bos.Otoke i brata Dodika. Trenutno od strane rs se prazni drugi bus pun migranata plus ekipa od ranije stoji na pruzi i čeka da krene. Znači negdje oko 100 migranata iz rs je stiglo i najžalosnije što nam dva policajca trebaju njih sve zaustaviti. A naša vlast kuka za Radončićem

20200605_181105.jpg

• Like 1
  • Sad 1
19 minutes ago, Venom said:

Samo da javim Šuhretu da spremi te Vučjake jer stampedo prema Bihaću galopira od Bos.Otoke i brata Dodika. Trenutno od strane rs se prazni drugi bus pun migranata plus ekipa od ranije stoji na pruzi i čeka da krene. Znači negdje oko 100 migranata iz rs je stiglo i najžalosnije što nam dva policajca trebaju njih sve zaustaviti. A naša vlast kuka za Radončićem

20200605_181105.jpg

Ovi iz Sarajeva pisu da sljedeca tura iz Sarajeva stize.Pitali za autobusnu stanicu jer za Bihac krecu.

Govorila sam ja da se satori sa Vucjaka ne bacaju.

19 minutes ago, rucica1 said:

Ovi iz Sarajeva pisu da sljedeca tura iz Sarajeva stize.Pitali za autobusnu stanicu jer za Bihac krecu.

Govorila sam ja da se satori sa Vucjaka ne bacaju.

Ma jučer u pola dva je direktno u Bihać stigao pun Centrotransov bus sa migrantima. Znači nisu ih ni u Ključu izbacili. Šuki je te šatore sve sačuvao 

• Sad 1

Pričao sa jednim taksistom, policija po gradovima i njima dozvoljava prevoz migranata pod izgovorom:" samo ih vozite što dalje od nas" dakle klasično prebacivanje brige sa jednih na druge. Nevezano za policiju, na to se svelo rješavanje migrantske krize na tlu BiH. Mislim, nisam saznao ništa novo ali to je samo jedna od potvrda činjenica koje već svi znamo.

• Like 2

Sinoć gledam velika kolona migranata ide prugom na ulazu u Pokoj a dio cestom.

Pošto ne radi voz pretpostavljam da dolaze iz RS. Kolega mi je rekao da ih iz pravca B.Novog dovoze na područje federacije. Čak taksisti čekaju  tamo pred Otokom

1 hour ago, 1260 said:

Sinoć gledam velika kolona migranata ide prugom na ulazu u Pokoj a dio cestom.

Pošto ne radi voz pretpostavljam da dolaze iz RS. Kolega mi je rekao da ih iz pravca B.Novog dovoze na područje federacije. Čak taksisti čekaju  tamo pred Otokom

Neka. Volio bih da ih dođe jos bar jedno 10.000 pa nek nas popale i izj...

Od gradske otoke, pored Pivnice, preko gradskog mosta, pa u Prekounju, imaju ogromni tragovi krvi, na nekim mjestima i lokve. Izgleda da je sinoc ili rano jutros opet cakijanja bilo, jer onoliko krvi moze izgubiti samo neko ko je izboden.

Vis nemam osjecaj nikako da sam u Bihacu, nego u Kandaharu.

• Sad 1

Razgovarao sam sa jednim migrantom o njegovom putu ovamo, životu, očekivanjima u EU i pitao ga šta misli o nama. Bez ikakvog uvijanja on mi reče da ne može vjerovati koliko smo kao narod glupi i naivni da oni se ne mogu načuditi šta mi sve dozvoljavamo. Ja ga pitam pa šta bi bilo da mi tako dođemo kod njega,a on se smije i kaže da nas nebi bilo i prstom preko vrata. Stvarno imao sam neku percepciju da je to nekako tako otprilike,al kad čuješ tako na svoje uši bez ikakvog okolišanja da ti neko koje došao u tvoje dvorište još uz smješak tako kaže, onda se stvarno moraš zamisliti šta i kako dalje.Znam da empatije više ni trunke nema za ove kozojebe i da ću od sada gdje god mogu gledati da im bude "što manje ugodno",tj "što više neugodno"

• Like 4
prije sat vremena, sk64 said:

Razgovarao sam sa jednim migrantom o njegovom putu ovamo, životu, očekivanjima u EU i pitao ga šta misli o nama. Bez ikakvog uvijanja on mi reče da ne može vjerovati koliko smo kao narod glupi i naivni da oni se ne mogu načuditi šta mi sve dozvoljavamo. Ja ga pitam pa šta bi bilo da mi tako dođemo kod njega,a on se smije i kaže da nas nebi bilo i prstom preko vrata. Stvarno imao sam neku percepciju da je to nekako tako otprilike,al kad čuješ tako na svoje uši bez ikakvog okolišanja da ti neko koje došao u tvoje dvorište još uz smješak tako kaže, onda se stvarno moraš zamisliti šta i kako dalje.Znam da empatije više ni trunke nema za ove kozojebe i da ću od sada gdje god mogu gledati da im bude "što manje ugodno",tj "što više neugodno"

Mogao si se barem malo potruditi da uljepšaš taj svoj imaginarni susret sa migrantom. Malo više drame unijeti, iščekivanja, prevrata, malo promjene uloga, iz antagoniste u glavnog lika i to. Suhoparno ti to nekako. Zbrzao si sve to samo da bi ove dvije zadnje navedene izjave mogao napisati. Potrudii se malo bolje drugi put.

• Dislike 6
  • Angry 1
1 hour ago, 1260 said:

Ovo je ucjena !!! Ovako nas je Karadzic ucjenjivao 92 kako to cini ovaj Petar.Da mu se preda desna obala Une ako zelimo miran san to je trazio Karadzic.Ja cu biti kratak, ko zeli miran san neka se naoruza. Ja odavno jesam a prvi koji odsad uđe na moj posjed, taman trazio i čašu vode - ja pucam. Ako zele mir u ovom gradu moraju izbaciti taj olos. Ja sam svoje rekao neka dobro razmisle svi u ovom gradu u sta se upustaju. 

Edited by Grunf
  • Like 5
prije 6 sati, sk64 said:

Evo ovako je bilo večeras oko pola 8 u Žegarskom polju..većina ih se ne vidi jer su raširili tende i povaljali se pod njih,ostali šinjaju preko nasada,od potoka do ispod šume gdje imaju svoje kampove..u jednom tom "kampu" ima ih najmanje 300,na ostalim mjestima između 30-50 i to svakih 100 metara..policija nemoćna,kažu da ih ne kupe do daljnjeg,da je Lipa puna,a i kada dođu to su dva policajca,..ko da oni mogu toliku bagru pohvatati...zato puška zakon,a kome ih je žao(a ima i takvih),nek ih smjesti u svoju kuću i nauči ikakvoj kulturi..

102572742_3947505705323372_1057882321030805189_n.jpg

102722943_261959275217935_7411645772008794023_n.jpg

• Like 6
prije sat vremena, Grunf said:

Ovo je ucjena !!! Ovako nas je Karadzic ucjenjivao 92 kako to cini ovaj Petar.Da mu se preda desna obala Une ako zelimo miran san to je trazio Karadzic.Ja cu biti kratak, ko zeli miran san neka se naoruza. Ja odavno jesam a prvi koji odsad uđe na moj posjed, taman trazio i čašu vode - ja pucam. Ako zele mir u ovom gradu moraju izbaciti taj olos. Ja sam svoje rekao neka dobro razmisle svi u ovom gradu u sta se upustaju. 

A čuj ovoga van der,kako se zove..a ja budale čovjeka,..i ovo je igrač koji protura migrante nama,kako on njih samo zdušno brani..ma i njega na banderu..

• Like 1
54 minutes ago, Grunf said:

Ovaj Peter od nas glupe budale prve klase pravi. Tjesi politicare da se ne boje,ako se Bira prosiri i dodatni kampovi naprave, da ce vise izbjeglica dolaziti.Kao primjer navodi da je U Srbiji u kampovima bilo preko 7000 hiljada izbjeglica a sad ih je samo oko 3.500 i kao eto neka politicari na ovom primjeru vide da ih vise ne dolazi. Nigdje ne spominje da su ti    svi sada kod nas u BiH, Takodjer nigdje ne spominje (krije) da skoro svakodnevno grupe u Srbiju ulaze - sto su gradjani Srbije koji uz granicna podrucja zive u onom videu potvrdili (a ni Srbija ih ne leti registrovati jer ako u EU udju oni ce im ih nazad deportovati).Ti novopridosli se nigdje u te prihvatne centre i ne prijavljujju nego direktno prema BiH marsiraju.Koja gnjida od covjeka,Njemu je bitno da svoj posao odradi i njih nama uvali. Drugo - po njegovom lokalni politicari moraju slusati ministre, a u Tuzli i drugim gradovima ne moraju. Lokalne politicare je narod birao i kao prvo trebaju slusati to jest cuvati lokalno stanovnisrvo i brinuti za sigurnost njih i njihove imovine (ta pravila vrijede u svim zemljama EU). Ako Suki i kantonalna vlast popusti treba ih govnavom motkom ganjati a za rezultate izbora da i ne govorim, Jedina opcija da se ovom pederu pokaze da nismo njegove budale na Vucijaku pod hitno satore razapeti.Narod je vlast i to mu pod hitno treba do znanja dati.On a i EU koriste politicku nestabilnost BiH.Treba njega sa ovakvom njegovom teorijom  u Bavarsku Sehoveru poslati.Bi mu ga ovaj sprasio. 

prije 4 sati, 1260 said:

Da li to znači da su nadležni ispunili obećanje što se tiče pražnjenja BIRE, tj. da će se prazniti kako ovi budu odlazili u gejm a da neće nove primati? 

Izborna je godina baš me zanima kako će migrante smaknuti sa ulice

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...