Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 18,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3312

• rucica1

1245

• Barba

1161

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Posted Images

Ljudi ne kontaju da je ovo sve dobrosmisljena predstava prvo sa Radoncicem pa onda ova Bakirova izjava to licemjerstvo od Bakira idu izbori pa se on sjetio Krajine i Bihaca on prica o ministarskim pozicijama kao da mu je to babovina i kaze mi to trebamo dati. 

Iskreno mislim da je sve otislo u 3 pm. i da je narod odavno prepusten sam sebi a doce vrijeme kad ce te migrant zaklati u vlastitoj kuci i nikog nece biti briga za to. 

• Like 2

Još samo da zaključaju granice zbog kojekakvih virusa da ljudi ne mogu doći svojim kućama eto smještaja za ove teroriste.Dok narod shvati da je narod  prevaren od zmetbegovica i  tzv IZ koja e produžena ruka cionista biće kasno

• Like 2
32 minutes ago, zudox said:

Još samo da zaključaju granice zbog kojekakvih virusa da ljudi ne mogu doći svojim kućama eto smještaja za ove teroriste.Dok narod shvati da je narod  prevaren od zmetbegovica i  tzv IZ koja e produžena ruka cionista biće kasno

To je ta prica koja se vuce jos od 1992 godine samo sto narod ne vidi da je SDA unistila i unazadila nas narod prvenstveno pa onda drzavu . 

• Like 1

Izmetbegović nikada Krajišnike nije ni smatrao dijelom Bošnjackog korpusa jer stara je poslovica "daleko od očiju, daleko od srca" tako da me od njega ništa ne čudi a najmanje izjava " o onima tamo".

• Like 3
6 minutes ago, sk64 said:

Izmetbegović nikada Krajišnike nije ni smatrao dijelom Bošnjackog korpusa jer stara je poslovica "daleko od očiju, daleko od srca" tako da me od njega ništa ne čudi a najmanje izjava " o onima tamo".

Pa oni da su se pitali mi bi danas zivjeli po planinama oko Sarajeva to je istinit plan kojeg je Alija zelio postici preseljenjem naroda iz Bihackog okruga a srbi su trebali doci u nase kuce. 

• Like 2
34 minutes ago, sk64 said:

Ne branim Sarajevo i izjavu "o onima tamo", to je cinjenica zadnjih 20 godina, a upitaj se koje dao tu izjavu, lik koji iz scene vodi ovaj kanton i gdje su njegovi ljudi i premijer i ministar MUP-a, a sta su to oni uradili za nas ovdje. Pare sto su dobili za migrantsku krizu preusmjerili u Buzim i Cazin inace mjesta koja su "najvise" optereceni upadom ILEGALNIH migranata, a da ne govorim o ministru koji evo vec sesti put zatvara Biru. Znam da me onaj iz Sarajava ne voli, ali ovi licemjeri su jos gori.

• Like 5
1 hour ago, nelexxx said:

Ne branim Sarajevo i izjavu "o onima tamo", to je cinjenica zadnjih 20 godina, a upitaj se koje dao tu izjavu, lik koji iz scene vodi ovaj kanton i gdje su njegovi ljudi i premijer i ministar MUP-a, a sta su to oni uradili za nas ovdje. Pare sto su dobili za migrantsku krizu preusmjerili u Buzim i Cazin inace mjesta koja su "najvise" optereceni upadom ILEGALNIH migranata, a da ne govorim o ministru koji evo vec sesti put zatvara Biru. Znam da me onaj iz Sarajava ne voli, ali ovi licemjeri su jos gori.

Tacno tako kao onaj Send Sepic dok je bio u SDA tolike godine u Sarajevu po raznim funkcijama od parlamenta do raznih drugih tijela cijelo vrijeme je sutao i nikad u tom istom parlamentu nista nije pokrenuo za Krajinu znaci niti jedno pitanje kad su ga majonizirali iz stranke odmah mu puna usta Krajine znaci licemjerstvo level pro. 

Ja ne znam kako neko ovom covjeku moze vjerovati ja ga osobno poznajem cak smo i neki rodjaci i sreli se mi prije nekoliko i poceo on meni mlatiti praznu slamu ubijati pricom reko de suti brate dragi dok si bio u SDA cutao si kao  zaliven sd glumis velikog Krajisnika samo na osnovu odvojenog zivota koliko je para uzeo je bruka. Znaci imas stan u Sarajevu a prijavis se u Cazin da zivis i tako 12 godina i onda dodjes pricas o domoljublju. 

• Like 3

Rjesenje je dosta jednostavno. Autobuse ili kamione natrpati migrante i istovariti u Bosanskom Petrovcu i Drvaru. Ako ce genocidni nastvaiti sabotirati kontorlisanje granice sa srbijom, nastaviti tovariti migose po srpskim selima. Po cjenu rata!! To je jedini jezik kog genocidasi razumiju, inace nastavlja se ovo u nedogled i onakvi govor onog goropadnog fasiste Majkic..

• Like 2

Ništa novo u Sarajevu. Sad su uzeli našu patnju sa migrantima za svoja prepucavanja,a mi šutimo i trpimo. Evo cirkusant Mektić je priznao da nije dao da migranti idu na Lipu,a glupi bošnjo vjerovao kako će nam četnik izmjestit migrante van grada

Screenshot_20200611-165018_Chrome.jpg

• Like 2
  • Angry 1

Forum online ponovno nakon koliko? Tri dana? Nema veze. Sto smo propustili, osim 200-tinjak komada migranata dnevno na kantonu,ubistva/pokusaja ubistva u Miralu, dvolicnosti nasih vlasti svih nivoa, novih/obnovljenih uredbi vezanih za koronu (obaveza nosenja maske u suprotnom kazna, cuo sam da su vec djeljene u gradu oko 250 KM) sto se ne odnosi na migice jer koga da kazne ako nema dokumenata...Ako me uhvate bez maske (a ne nosim je) probat cu sa tim da kazem da nemam licnu i da se zovem Muhamed Ali.. ili da vas pitam kako biti pamet u ovoj situaciji. Pobuniti se ? Ko da se pobuni?

Eh da, kod jednog u Krajinametal pronadjeno nesto gandze :D

Edited by Grunf
  • Like 2

Dobro, sve se svodi na informativni nivo. Niko nista ne poduzima. "Gradjani" bleja, a vlast na svim nivoima je teska katastrofa. Bihac niko nije spreman braniti ni na koji nacin. Nema cak ni protesta sto je barem simbolican nacin otpora. O cemu pricamo ovdje?

• Like 3
33 minutes ago, hatinac- said:

Dobro, sve se svodi na informativni nivo. Niko nista ne poduzima. "Gradjani" bleja, a vlast na svim nivoima je teska katastrofa. Bihac niko nije spreman braniti ni na koji nacin. Nema cak ni protesta sto je barem simbolican nacin otpora. O cemu pricamo ovdje?

Ti si vjerovatno iz Hatinca. Logika. Znas li ko je kupio onu upravnu zgradu kombiteksa ? Mislim da je to upravna zgrada. Ona prva lijevo kad udjes na kapiju. Imam osjecaj ko god da je kupio da je renta migicama. Ima ih bar stotinu. To sam u subotu vidio. Ali interesantna stvar koju sam primjetio: imaju strazu na krovu. I bas taj dan policija dolazila a ja se zatekao tu i od gore "strazar" javlja i svi se razbjezase. Bar stotinu ih ima a policija ne nadje niti jednog

Edited by Grunf
prije 58 minuta, Grunf said:

Ti si vjerovatno iz Hatinca. Logika. Znas li ko je kupio onu upravnu zgradu kombiteksa ? Mislim da je to upravna zgrada. Ona prva lijevo kad udjes na kapiju. Imam osjecaj ko god da je kupio da je renta migicama. Ima ih bar stotinu. To sam u subotu vidio. Ali interesantna stvar koju sam primjetio: imaju strazu na krovu. I bas taj dan policija dolazila a ja se zatekao tu i od gore "strazar" javlja i svi se razbjezase. Bar stotinu ih ima a policija ne nadje niti jednog

Ne razumijem sta je to pogresno sa mojom logikom, prosvjetli me?! Sto si naveo u replici je samo vise informacija i konstantacija..

54 minutes ago, hatinac| said:

Ne razumijem sta je to pogresno sa mojom logikom, prosvjetli me?! Sto si naveo u replici je samo vise informacija i konstantacija..

Mislim da misli da je logično po nicku da si iz Hatinca 😀

• Aferim! 1
2 hours ago, hatinac| said:

Po nicku kao sto 1260 rece, logicno da si iz Hatinca? Onda je uslijedilo i pitanje za Kombiteks

32 minutes ago, Fap mašina said:

Provociranje sa različitih nickova je dozvoljeno na forumu.al uz nošenje maske i držanje odstojanja bar 1.5 metar.

Mladi arapi su ipak izabrali ovna iz izloga.

Ja imam Kaspersky licenciran. Ni korona mi ne može ništa :D

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...