Jump to content
FORUM

Recommended Posts

53 minutes ago, 1260 said:

Na FTV kažu da su do utorka prodane sve autobuske karte za autobus na liniji Sarajevo - Bihać 

Provjerena informacija od jučer. Centrotrans linija za Bihać od 26 putnika, 23 su bila migranti koje je naša policija izbacila iz busa u Ključu.

I gle čuda sad,manje putnika su vozili jer poštuju naredbe štaba CZ zbog korone,ali se zato zanemaruje naredba državne vlasti o zabrani kretanja i prevoženja migranata zbog korone. 

Znači nastavlja se dobra stara sarajevska politika tj puno priče,a malo rada. Radončić postao kao i Mektić. Presice,kukljavina i nikakav plan. Kljajić se ponovo posipa pepelom sa ovom pričom da će do petka Bira biti zatvorena.

• Like 2
  • Replies 18,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3244

• rucica1

1184

• Barba

1146

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

22 hours ago, 1260 said:

Zanimljivo

22 hours ago, 1260 said:

Ovaj lik sto je isao skupljati "kocice za paradajz", inace je iznajmio lokal na Novoj Cetvrti i pretvorio ga u restoran cuvenog imena PAKTIKA, upravo mu je ovaj golf parkiran pred navedenim restoranom, sigurno sadi paradajz uuntra posto je isti zatvoren

22 hours ago, 1260 said:

Edited by nelexxx
Ponavljanje
  • Like 1

Šta psoj*** drugo očekuju ? Ovo je malo koliko su zaslužili ? Da li smatraju da oni imaju pravo dići ruku na jednog policajca (ja sam lično bio prisutan takvoj sceni) i očekivati da im se titraju m***?  Podrška za našu policiju ! Ovakve porcije batina treba da dobije svaki od njih i svaki dan jer je svaki i zasluzio a ako nije zasluzit će kad tad.  Taj dan su spalili tri objekta u Velikoj Kladusi i onda sta ocekuju? Mobitele policija treba da im uništava na licu mjesta baš kao što to radi i Hrvatska policija !

Edited by Grunf
  • Like 4
  • Thanks 1

Moja bezrezervna podrška našem kantonalnom MUP-u i neka ih ovo ne pokoleba. Samo čvrsta ruka i pendrek mogu donijeti siguronosnu stabilnost u Krajini

• Like 2

Austrijanci namjeravaju ilegalce kojima je odbijen azil u Srbiju (s kojom imaju sporazum) vracati.Ako se to desi kruzni tok ce dalje da se nastavi, to jest oni ce ih u Srbiju, Srbija u BiH (zapravo u federaciju) iz federacije ce opet za Hrvatsku i t.d. .  :S

https://www.youtube.com/redirect?q=https%3A%2F%2Fwww.google.at%2Famp%2Fs%2Famp.nachrichten.at%2Fpolitik%2Finnenpolitik%2Fasyl-regierung-will-abgelehnte-fluechtlinge-nach-serbien-schicken%3Bart385%2C3250924&redir_token=h2rRFxpbU9QyiDe0fpH9t1UL5N18MTU5MDA1MzM5M0AxNTg5OTY2OTkz&stzid=UgxLaZYAqqetw2LDFvl4AaABAg&event=comments

• Like 1

@nelexxx ja tek sad gledao ovaj video ali na preskok trazeci ovog uzgajivaca paradajza...ahahahahah... pa on je krijumcar ljudima...nadam se da je i policija to shvatila

Edited by Grunf
  • Like 2
1 minute ago, Grunf said:

@nelexxx ja tek sad gledao ovaj video ali na prekok trazeci ovog uzgajivaca paradajza...ahahahahah... pa on je krijumcar ljudima...nadam se da je i policija to shvatila

Nadam se i ja a restoran zvucnog imena Paktika do uvodjenja mjera bio okupljaliste ilegalnih migranata, ali koliko vidim auto mu je tamo parkirano mozda puno paradajza uzgaja tamo

15 minutes ago, nelexxx said:

Nadam se i ja a restoran zvucnog imena Paktika do uvodjenja mjera bio okupljaliste ilegalnih migranata, ali koliko vidim auto mu je tamo parkirano mozda puno paradajza uzgaja tamo

Pa gledaj očigledno je da donosi i hranu i ostale potrepštine a sudeći da donosi na vreće brašna to znači da veći broj ljudi duži vremenski period boravi u šumi. Sad, ko bi se krio na takav način od policije. To nisu čista posla. Policija bi mu trebala pretresti kuću i objekte koje ima i kojim se služi uključujući i objekat gdje je ta Patika il kako vec. To apsolutno nije ni obicno krijumcarenje ljudima nego podrška nekoj grupi. Ja sam pominjao ovdje grupe koje se motaju oko vodocrpilista na Klokotu i Privilici a te informacije sam dobio isto putem drustvenih mreza. BTW ne primjetih niti jedan kočić za paradajz u autu ili sam fulao

Edited by Grunf
  • Like 2
prije 3 sati, Grunf said:

Šta psoj*** drugo očekuju ? Ovo je malo koliko su zaslužili ? Da li smatraju da oni imaju pravo dići ruku na jednog policajca (ja sam lično bio prisutan takvoj sceni) i očekivati da im se titraju m***?  Podrška za našu policiju ! Ovakve porcije batina treba da dobije svaki od njih i svaki dan jer je svaki i zasluzio a ako nije zasluzit će kad tad.  Taj dan su spalili tri objekta u Velikoj Kladusi i onda sta ocekuju? Mobitele policija treba da im uništava na licu mjesta baš kao što to radi i Hrvatska policija !

Policiji kasni plata, topli možda ni ne dobiju, spominju ukidanje dodataka za praznike i noćni rad i još im se ovi migranti kofrče čudi me da ih ne batinjaju više

• Like 1
23 minutes ago, Hysteria said:

Policiji kasni plata, topli možda ni ne dobiju, spominju ukidanje dodataka za praznike i noćni rad i još im se ovi migranti kofrče čudi me da ih ne batinjaju više

https://www.krajina.ba/tragom-snimka-iz-mirala-migranti-ranije-kamenovali-dvojicu-policajaca/?fbclid=IwAR2udAfSZpawTfjHL7NnG3KJLXadu6lrzYbTwyVN7IrsQHQUcym3mtv1EV8

"Internetom kruži snimak iz prihvatnog centra za ilegalne migrante Miral u Velikoj Kladuši, na kojem se vidi kako policajci tuku migrante. Mnogi su osudili te postupak policajaca nazvali torturom nad migrantima. Istražili smo kakve su okolnosti dovele do postupanja policajaca na taj način.

Kako saznaje “Avaz” iz izvora bliskih policiji Unsko – Sanskog kantona, riječ je o grupi migranata koja je tog jutra u 4 i 30, napala policijsku patrolu i zasipajući ih kamenjem.

– Dvojica policajaca su povrijeđena i ukazana im je ljekarska pomoć. Napad na službenu osobu je ozbiljno krivično djelo koje direktno narušava ustavni poredak BiH. Policajci su samo radili svoj posao – kaže naš izvor."

http://www.uskinfo.ba/vijest/zagrebacka-policija-uhapsila-sedam-hrvata-koji-su-krijumcarili-strance-s-podrucja-bih/76163

Edited by Grunf
  • Like 1

Odjednom je Lipa kamp za odrasle a Bira specijalizovani objekt za smjestaj maloljetnika sa svim harvardskim psiholozima i skrbnicima koji vode racuna o istim. Istina je pak da u Biri imas samo posebnu halu sa maloljetnicima a koja je dva metra odvojena od odraslih i gdje nema apsolutno nikakvih restrikcija u pogledu kretanja i odraslih u halu sa maloljetnicima. I da, imas ured Save the children. Nista sto se za cas posla ne moze instalirati na Lipi. Suma sumarum, migranti ni mrvicu vise nisu zasticeni u Biri nego na Lipi. 

I da dodam, maloljetnici po vlastitoj izjavi, rofl. 
Kakvo licemjerno i jadno saopstenje. 

Ne odstupati ni milimetra. 

Edited by Pavarotti
  • Like 2

G.Satler neka svoju i EU nesposobnost ne lomi preko gradjana Bihaca i V.Kladuse.Oni nista drugo i neznaju osim ucijenjivati.Pa vi ste g. Satler i EU za ovu invaziju krivi.Ako hocete zdravu i Sloznu E.Uniju onda zastitite njene granice. Vi s vasim nacinom rada ponistavate ljudska prava dominicilnog staanovnistva. Prvi primjer Grcka - Lezbos. Stanovnicima ovog ostrva unistili ste zivot i na cijedilu ih ostavili.Od Bihaca i V. Kladuse necete jos jedan Lezbos praviti. Na ovakav nacin rada, nadleznika EU, nije se cuditi sto neke zemlje EU nece da o migrantkoj krizi cuju i zato su nasli BiH svojim ucijenama pokusaju. Nema popustanja. Prvo gradjani i njihova prava pa onda sta se stigne. Podrska Ruznicu i Radoncicu. 80 posto ovih ilegalaca dolazi iz ne zaracenih podrucja pa g. Satler neka se potrudi da ih u njihove zemlje vrati. Oni su nam iz EU zemlje (Grcke) dosli i to je za svaku osudu. I da ne zaboravim naznaciti neka prvo vidi kako mu maloljetnici u Lezbosu zive i kakvi su im uslovi.    

• Like 2

Opa! kaze sroljo cinovnik iz eu da je ovo 'napad na Eu' treba ovog sroljavca protjerati iz BiH i nek si slobodno sav ovaj migrantski olos odnese doma kuci svojoj, smece jedno licemjerno. Toj bagri ukljucujuci IOM odgovara da na ove prostore dode sto vise ovog sljama jer onda IOM dobije vise para koje moze skrsiti, onaj sroljavac od van den prdca ima barem 20 milja eura mjesecno, njemu najbolje pase da ovo potraje barem jos 20 godina. Nece ovo dobro niti mirno zavrsiti ako padne krv iskljucivi krivac je IOM I njegov sef van den prdac.

• Like 4

Nešto kontam, mi nismo članica EU niti ćemo ikad biti po svemu sudeći a ionako nam članstvo ne bi donijelo puno prednosti i onda se ne bi smo trebali ni obazirati na prijetnje EU. Nek protestiraju koliko hoće. Mada ovo sve vuče od IOMa i onog pedera. Ja sam davno rekao, narod je trebao iseliti Biru i ne cekati nikoga.

• Like 2

'Nezakonit pretres prihvatnih centara', mile ti majke sto li je u glavi tom eu olosu ?, pa ako ih toliko zele koji ih k ne potrpaju u Turskoj u avione i pravac Bruxelles. Kaze cinovnik da ce eu razmotriti pomoc BiH u upravljanju migracijama!!! kakvom hebenom upravljanju? olos baulja po BiH kako god zeli upadaju u Hr svakodnevno, kakvo je to hebeno upravljanje, ovo je pravi pokazatelj stanja u Eu, to jedna odvratna trula skupina koju vodi klika puna para odljepljena od stvarnosti odavno.

• Like 1

Koji nevjerojatni bezobrazluk i koja nevjerojatna drskost ovog EU majmuna. Ne sjećam se da su se EU i uopće diplomati ikada ovako izražavali čak ni devedesetih za vrijeme ratova na ovim prostorima. Ne mogu vjerovati da je ovo pismo pravo, lik se ponaša kao da je u birtiji i hoće započeti tučnjavu. 

A ovo da je pretres napad na EU, sumanuto, sad ni policija više ne smije raditi svoj posao?

Ali davno sam skontao i to sam ovdje napisao s tom podvalom s "maloljetnicima bez pratnje", to im je najnovija fora, doslovno pokušavaju hrpu terorista bez ikakvih identifikacijskih isprava progurati kao maloljetnike, iako je već više puta složenim antropološkim testovima dokazano da ih najmanje 80%, a možda i 90% debelo punoljetno. Moš mislit kako su "maloljetnici bez pratnje" u stanju prijeći tisuće i tisuće kilometara preko planina i mora, s hrpom novaca i mobitelima, pregovarati s mafijom i švercerima oko prebacivanja preko mora ili žice, i da ih nitko ne dira.

Ovaj Radončić bi im sad trebao smjestiti i zatražiti da EU financira antropološka testiranja kako bi se točno vidjelo tko su maloljetnici.

• Like 3
11 hours ago, rucica1 said:

Austrijanci namjeravaju ilegalce kojima je odbijen azil u Srbiju (s kojom imaju sporazum) vracati.Ako se to desi kruzni tok ce dalje da se nastavi, to jest oni ce ih u Srbiju, Srbija u BiH (zapravo u federaciju) iz federacije ce opet za Hrvatsku i t.d. .  :S

https://www.youtube.com/redirect?q=https%3A%2F%2Fwww.google.at%2Famp%2Fs%2Famp.nachrichten.at%2Fpolitik%2Finnenpolitik%2Fasyl-regierung-will-abgelehnte-fluechtlinge-nach-serbien-schicken%3Bart385%2C3250924&redir_token=h2rRFxpbU9QyiDe0fpH9t1UL5N18MTU5MDA1MzM5M0AxNTg5OTY2OTkz&stzid=UgxLaZYAqqetw2LDFvl4AaABAg&event=comments

Dogovor Vuckove vlade krio se od gradjana Srbije.

Rucice ono što zvuči stravično je činjenica da vjerojatno tu i ima istine. Čitao sam i o austriji i njemačkoj također i na njemačkim ali i na au portalima. Imaju li isti dogovor sa nama!? Vjerovatno i imaju !

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...