Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Zašto je kozojebima dozvoljeno da preprodaju maramice dok domaći trgovci za iste te maramice kada prodaju moraju izdavat račune.  Nalaze se nelegalno na teritoriji BiH,  rade razna kriminalna djela te se bave švercom robe.   Ako to nije dovoljan razlog za kolektivni građanski neposluh onda i trebaju da vas jebu u mozak

• Like 3
  • Aferim! 1
  • Replies 19k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3552

• rucica1

1437

• Barba

1246

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Posted Images

20 minutes ago, gargamel said:

Zašto je kozojebima dozvoljeno da preprodaju maramice dok domaći trgovci za iste te maramice kada prodaju moraju izdavat račune.  Nalaze se nelegalno na teritoriji BiH,  rade razna kriminalna djela te se bave švercom robe.   Ako to nije dovoljan razlog za kolektivni građanski neposluh onda i trebaju da vas jebu u mozak

Ma sta ce zaraditi. Koliko je pakovanje papirnatih maramica? 0,20 KM? Kakva zarada i šverc? To je samo maskiranje prosijacenja.

prije 12 minuta, Grunf said:

Ma sta ce zaraditi. Koliko je pakovanje papirnatih maramica? 0,20 KM? Kakva zarada i šverc? To je samo maskiranje prosijacenja.

Kako god njima nije mjesto na ulici nego u prostoru zatvorenog tipa.  Prostor ograđen bodljikavom žicom ili štala

• Like 3

U utorak ujutro bila police akcija u Žegarskom polju..pohvatali ih oko 150 samo sa dvije lokacije..toliko ih je pobjeglo u Vijenac i posakrivalo se po grmlju..jutros  pobjezi opet se vratili na matična mjesta..evo malo slika,nisu moje,nego su mi mještani poslali..iz daleka slikano,al sve što nije zeleno,to su oni u pratnji policije.Dan prije ih je bilo oko 1000 u polju,to je poplijenilo polje od njih..pred noć odoše preko Vjenca na Plješevicu,..kolona je išla1,5 sat,jbt,ko Igmanski marš..narod počeo stavljati bodljikavu žicu ,a čujem da ih je par stavilo "kuruzare"u travu oko imanja..sad jedno dvadesetak dana možeš džabe zvati 122,ovo sve ne može policija pohvatati..ovdje treba i civilna zaštita i vojska udruženo sa građanima..na to sve crveni križ im donosi hranu,al marvi malo kradu i usjeve iz bašta na vreće i ništa se ne ustručavaju..što ne pokradu,to satraše i polomiše..

110318709_369563244007454_6902196010690301938_n.jpg

110318712_617135202263088_7211355149680446850_n.jpg

116089112_225400661908079_8387780653740407225_n.jpg

• Like 5

Ovako to slovenci rade.Ako Sarajevo to na drzavnom nivou nece da zavede, onda nas kanton (radi visoke ugrozenosti kantona)  ima pravo da te mjere (radi vanrednog stanja u kantonu) privremeno sam zavede. Lijepo to objaviti da svi gradjani cuju i znaju i samo debelo kaznjavati.Da se narod aktivno ukljuci manje bi belaja bilo. 

https://e-maribor.si/kaksne-kazni-vas-lahko-doletijo-ce-pomagate-migrantom-preckati-mejo/

https://sobotainfo.com/novica/slovenija/za-kazanje-smeri-ilegalnim-migrantom-do-pet-let-zapora-astronomske-kazni/499014

• Like 5

Krajisnik Selmo Cikotic iz CG je postao novi ministar sigurnosti  nase drzave isti onaj sto su ga 1992 zarobili pripadnici ARBiH 1992 godine u trenucima bjezanja JNA . 

A jes se Suki ponadao prc motaj kablove nema dalje 

• Haha 2

Tek sad smo sa Cikotićem najebali. Možemo očekivati širenje kapaciteta Bire i zatvaranje Lipe,a i vjerovatno i nove kampove po gradu. Ovaj će da nas uništi i dovrši Baketov plan da nam se nasele ovdje. 

Pročitajte prvi intervju i sve ce vam biti jasno.

http://ba.n1info.com/Vijesti/a450208/Cikotic-za-N1-Scenario-koji-smo-davno-probali-i-svi-smo-izgubili.html

Niti plana,niti ideje. 

Edited by Venom
  • Like 4

A ministar sigurnosti BiH sa Lipom i Birom ima veze koliko i sa kampovima na Lezbosu. 

Kad smo kod Bire u pitanju, prije mjesec - dva propustena je jedinstvena prilika da se taj kamp jednom zauvijek zatvori. Vlada nije imala muda da takvo nesto izvede, iskljucivo zbog straha od reakcije medjunarodne zajednice i ukidanja finansiranja kampova. Pogotovo nakon sto je MUP odvezao 50 migranata iz Bire, pa se digla kuka i motika od strane IOMa i EU. Skoro da nema sumnje da ce kamp u centru grada ostati otvoren dok je i krize, znaci jos dugo dugo godina. 

• Like 2

Razgovarao sa nekim Pakistancima, malo duža priča ali da skratim, uglavnom kazem im ja da im EU koristeci granicu Hr sa BiH nedozvoljava ulazak u EU na sve moguće načine. Rek'o oni žele da vi ostanete u Bosni a i mi vas trebamo posto nam fali radnika i velim još da ima posla kod nas al se radi cijeli dan, na crno za 200 EUR-a. Otišli su prestravljeni kao da sam im prepričao dobar horor film. Hahahahaah

• Like 3
  • Haha 4

uskoro u tuzli kamp, bira se siri do kraja ljeta posto ide zima, u negdje jos gore se otvara jedan manji kamp u krajini, krajnji cilj i jeste nastanjivanje migranata, eu uskoro salje dodatne ljude na granicu sa hrvatskom i tako da su zaglavili ovdje ako ne pocnu protesti i cesce njihovo ranjavanje kao sto je onaj lovackom puskom, u sarajevu ih svaki dan ubijaju od batina kaze ovaj moj prijatelj svako dan neki drugi dodu i svaku noc odu iz tog dijela grada polomljeni i krvavi, pa mi biscani sutimo i cekajmo ako moze neko drugi umjesto nas na proteste, sta fali svaki dan po sat vremena se okupljati, s vremenom ce se skupiti vise ljudi ni jedna revolucija nije krenula sama od sebe

• Like 3

38 minutes ago, Grunf said:

Jesul ova dvojica koji put sa zenama i djecom na proteste izasli (nisu protesti da se tu samo jedna muska glava pojavi nego svi clanovi porodice). Dok god se bude kukalo i kod kuce sjedilo nista narod ocekivati netreba.

Trebalo bi ilegalce kupiti pa svaki put pred premijerovu kucu istovariti.Nasi inspektori :S (primaju plate i glume gospodu) - njih bi pod hitno trebali mijenjati. 

11 minutes ago, rucica1 said:

Jesul ova dvojica koji put sa zenama i djecom na proteste izasli (nisu protesti da se tu samo jedna muska glava pojavi nego svi clanovi porodice). Dok god se bude kukalo i kod kuce sjedilo nista narod ocekivati netreba.

Trebalo bi ilegalce kupiti pa svaki put pred premijerovu kucu istovariti.Nasi inspektori :S (primaju plate i glume gospodu) - njih bi pod hitno trebali mijenjati. 

Ovaj ciko (ako sam dobro razumjela) divljacima prvo dao kucu na raspolaganje - iznajmio, pa sad kad mu je sve na nos trglo ceka da mu drugi zagradi i osigura. Imati ovakvog za komsiju je veca katastrofa.

• Like 1

@rucica1 to se vec bilo ovdje spominjalo a bilo i na tv-u, navodno im je dao bez ikakve naknade (to je bila njegova izjava i u to ne ulazim) i onda su mu je spalili. Ako se ne varam bila je rijec o nekoj porodici. Mislim da je i video bio ovdje. Ova prvi (starij covjek) je u pravu. Zivi u kuci do njegove i mogu smo zamisliti sta prozivljava. Ja imam slican problem ali u mom slucaju takva  kuca je preko puta moje kuce, dakle dijeli nas cesta a vlasnika ne znam, neko je kucu kupio i rijetko kad dolazi posto kuca je neuslovna za zivot i vjerovatno ju je namjenio za rusenje i izgradnju nove. A ovaj lik, pa to i kazem, on na tv-u veli ako ce staviti (njegov komsija) i bodljikavu zicu neka stavi ???? WTF???

• Thanks 1

Preksinoć više od 250 migranata došlo u Cazin autobusima iz Bihaća. Pješice su prešli 30-ak kilometara do Šturlića. Dosad nijednom nisam vidio veću kolonu ljudi u Cazinu. Malo me zaintrigiralo, kod Rajaka sam stao i upitao otkud dolaze mislio sam da su iz Tuzle ili Sarajeva. Kažu da ih je većina prisilno odvedena na Lipu par puta i da se ne žele vraćati u Bihać. 

Nešto se kontam, ako ih još hiljadu dvije dođe u Cazin narednih dana, mogla bi ova ruralna vlada Rifeta Hozanovića napokon početi raditi svoj posao.

2 hours ago, Grunf said:

Mislim, ovaj Džafić je u pravu. Jedino da postavi žicu sa jakim naponom, ali ovi bi opet nekako prošli i ušli u objekt.

• Like 2

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...