Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 18,8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3503

• rucica1

1402

• Barba

1225

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

prije 36 minuta, Grunf said:

Bajramska čestitka od migica

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3290406164373998&id=100002139407349&sfnsn=mo

Inače komentari pomagača ovih ISIL-ovaca su: (citiram) da su sjedili kod kuće i da nisu izlazili iz kuće ovo se ne bi dogodilo...

Ovaj je još dobro prošao mogao je završiti u sendviću između dva afganistanca.  Nego ja sam naletio na komentar gdje neki momak piše kako su mještani Glinice napadali migrante i otimali telefone i robu te da su ostali kod kuće a ne išli izazivati i krasti ne bi se to desilo al' haj' ga znaj

Edited by Hysteria
  • Dislike 1
24 minutes ago, Hysteria said:

Ovaj je još dobro prošao mogao je završiti u sendviću između dva afganistanca.  Nego ja sam naletio na komentar gdje neki momak piše kako su mještani Glinice napadali migrante i otimali telefone i robu te da su ostali kod kuće a ne išli izazivati i krasti ne bi se to desilo al' haj' ga znaj

Pa ne vjerujem da se to desilo, ja da sam fukara i  da idem krasti od grupe od nekoliko desetina kriminalaca, otisao bih naoruzan...moze biti svasta ali te stvari treba da rjesava policija. Da se ovako rjesava taj problem mi bi danas imali nekoliko stotina mrtvih krimigranata koji kradu od stanovništva. Nema opravdanja

• Like 3

Ovaj na slici desno je napadnut (po komentarima njegove žene koliko sam shvatio) na kućnom pragu. Lupali su mu na vrata i on izišao. Rezultat se vidi. Ne tvrdim da je to zvanična verzija događaja nego sam tako pročitao

Ovi što su fasovali batine od kozojeba umjesto da se zatvore u kuće i od sramote i bruke ne izlaze sljedećih deset godina,  kače slike na internet kako bi pokazali šta.  Svoju sramotu.  Dopustit da te kozojebi lemaju u tvojoj zemlji.  To je dno dna.  Fuj ni malo samopoštovanja nemaju.   

• Like 2

Već godinama su bosanski muslimani u medijima predstavljeni kao hudnjaci.mnogo našeg naroda je pod tim uticajem,al vjerujte da ima ovdje i nas bosanaca koji smo ipak pononosni,čvrsti i ne može nam se lahko baš sterati priča sa bilo koje strane.

Edited by Fap mašina
  • Like 2
1 hour ago, gargamel said:

Ovi što su fasovali batine od kozojeba umjesto da se zatvore u kuće i od sramote i bruke ne izlaze sljedećih deset godina,  kače slike na internet kako bi pokazali šta.  Svoju sramotu.  Dopustit da te kozojebi lemaju u tvojoj zemlji.  To je dno dna.  Fuj ni malo samopoštovanja nemaju.   

Zašto sramota? Ako ih je bilo više i zašto to kriti? Treba da se javno vidi i zna šta rade.

• Like 1
prije 7 sati, Elvir80 said:

Ima li neko ideju kada i kako ce ovo sa migrantima zavrsiti?

Nikada. To se koti ko zecevi, krenu na put sa 12-13 godina, sto znaci,za 10ak godina cemo dozivjeti i nove izpizmljene generacije ovdje koji prolaze, jer ce se to vrtiti u krug sve. Dok se ne bude streljalo na granici, ova ljudska kuga ce se i dalje siriti varvarski bez pravila za divljake, a najgore cemo prolaziti mi koji se pridrzavamo svega!

Migrant moze jebati i tebe i tvoje pasce, ostace nekaznjen, ali ti sjedi na otoku i popij pivance, popusices kaznu, jer tebe moze onaj policajac iz Slat'ne ili pitaj boga kojeg strsljenskog Pickovca sto se doselio ovdje, kazniti! 

• Like 1
  • Aferim! 1

uglavnom do kraja godine ako nesto ne uradite mozete se pozdraviti sa svime sto imate, mislim da je stvarno krajnje vrijeme da se uozbiljite i prestanete biti glupi bosnjo koji sjedi kuci i samo pise po forumu, raja po sarajevu ih tuce tjera iz mahala a vi nista sjedite u kucama...

• Like 2
  • Thanks 1
1 hour ago, hasim said:

uglavnom do kraja godine ako nesto ne uradite mozete se pozdraviti sa svime sto imate, mislim da je stvarno krajnje vrijeme da se uozbiljite i prestanete biti glupi bosnjo koji sjedi kuci i samo pise po forumu, raja po sarajevu ih tuce tjera iz mahala a vi nista sjedite u kucama...

A šta ćeš ti raditi. Pokaći ličnim primjerom pa da ostali krenu za tobom..

A ne ako nešto ne uradite....

Po meni niko ništa neće uraditi. Nije u ove 3 gidine neće ni dalje

• Like 2
1 hour ago, 1260 said:

Vidim tuzlaci počeli usvajati migrante

Sjecam se intervjua onog bracnog para u V.Kladusi (sto imaju frizerski salon). Prihavatili su jednog ilegalca da kod njih u salonu radi.Posto nemaju svoje djece a on se kao frizer dobro pokazao, pristojan bio, odlucili su da ga usvoje.Kako je volio fusbal bio je u tim ukljucen i redovno trenirao.Njih je kao roditelje postovao i gledao.Sve kao u filmu.Prije par mjeseci citam da se iz Italije javio (ako je istina, znaci sve glumio dok nije ispario).  

• Like 2

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...