Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Vidio sam i ja tri djevojke kako uspaniceno hodaju po Korzu nekad u to vrijeme. Mogao sam prepostaviti sta je. 

Praznik da bude dan kad posljednje govno ode iz grada, ako ikad to i docekamo. Jebo im bog mater vise pokvarenu. Svaki dan nesto.

Edited by Pavarotti
  • Like 2
  • Replies 18,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3305

• rucica1

1238

• Barba

1156

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

Grunfe, nisu to njima djeca, to su im pasoši, boli ih neka stvar za djecu, štancaju djecu bez ikakve odgovornosti. To je intelektualno na razini pracovjeka, kad je gladan jede, kad mu se hebe, hebe, tu nikakve odgovornosti i razmisljanja nema, to su divljaci iz kamenog doba.

• Like 2
  • Dislike 1
3 hours ago, Grunf said:

To bilo maloprije? Oko 13:00 sreo sam tri djevojke koje idu kod Fileka i cuo sam razgovor da ce zamoliti Fileka da im javi ako neko (migi) donese slucajno njen mobitel. Ili je rijec o istoj djevojci ili je to danas druga "zrtva" ?

To je taj slučaj od danas. Koja je to brzina bila u bježanju to je nevjerovatno. Ja za ovo krivim našu policiju jer dopušta njihovo valjanje pred konzumom i samim tim ovoj gamadi omogućuje da krade.

• Like 5

Čitam i napokon reagujem,na ovo "vojska"..Mene niko živ ne može ubjediti da ovo nije uvježbana vojska..Naime..ja imam imanje u Žegarskom polju i svaki dan gledam kako oni to rade..na svakom uzvišenju imaju izvidničke tačke,ljude koji idu u nabavku,one koji kuhaju,redovne sastanke kada se okupe i brsljaju da se čuje 100 metara od njih,vrijeme za večeru,svi su tu,seru gdje stignu,..jedan dan zateknem ih u luku,uhvati me huja,okrenem se i pravac pod adrenalinom uđem među njih 50 minimalno..pitam "ko zna engleski,ko je ovde šef,?diže se tip,nema svojih 25 godina i onda mu očitam vaz,..između ostalog rečeno je da koga sljedeći put uhvatim upucaću ih i to koga stignem..od tada me gledaju ispod oka onako pogano kad prođem,a moram proći baš kroz njih 50-100,valjda baš misle da imam oružje(dobro,noževe i sikiricu u to ne računam)..Uglavnom,taktika im je zastrašivanje pa gdje upali,..komšiji je upalilo,kod mene nije..preključe ih bilo 500 ,juče "samo"stotinjak..oči imam i pozadi,jer nije vuku za virovat,a raditi se mora..najlakše se zabiti u kuću i čekati da ti neko drugi riješi problem,a s obzirom na podržavajući migrantski lobi,prepušteni smo sami sebi jer smo glupi,..poletili mi pomoći migrantima,kontaš haj ljudi su,sirotinja,sevap je,pa nas sad sevaplije handre kako stignu,osililo se to,..ne možeš ni na koga računati,svi nešto pričaju,bune se a ništa konkretno..u tom čekanju konkretnog,izhandriće nas i stranke i migranti i organizacije..

• Like 10
8 hours ago, Grunf said:

Mogu da shvatim da zele bolje svojoj djeci, svi mi to zelimo ali ne na ovakav nacin, ja bih im djecu oduzeo. Ovo je zlocin

Da to nije ona sto je u nasoj bihackoj bolnici cetvrto dijete rodila pa se jos pohvalila kako je uzput u svakoj zemlji po jedno rodila.Jadna ta djeca sa ovakvim roditeljima.Pa oni stim i racunaju - na osnovu djece da ce bolje proci.Nisu to nikakvi roditelji.Za vrijeme one invazije u Njemackoj u jednoj opstini zene s djecom smjestili u iznajmljen hotel.Sutradan izasle mame s djecom na cestu.Kad je policija dosla one izjavile da su stupile na strajk gladju i to sve dok im se stan ne dodjeli. Policija pozove starateljstvo a kad im je  starateljstvo reklo ako im to nije dovoljno da ce oni preuzeti brigu o djeci (oduzeti), bome su podvile rep i vratile se u hotel.   

• Like 2

info od radnika iz jednog kampa, vecernja smjena kad ih obilaze niko ne spava na krevetu, sve i jedan na podu poredani ko sardine, sve peder do pedera... jos jedna info u sarajevo svako jutro dolaze grupe od po 150/250 ljudi a navece za bihac te iste grupe plus jos neki iz sarajeva, mada ih je u sarajevu isto sve vise (bio sam za vikend poslovno u sarajevu)

• Like 3
44 minutes ago, hasim said:

info od radnika iz jednog kampa, vecernja smjena kad ih obilaze niko ne spava na krevetu, sve i jedan na podu poredani ko sardine, sve peder do pedera... jos jedna info u sarajevo svako jutro dolaze grupe od po 150/250 ljudi a navece za bihac te iste grupe plus jos neki iz sarajeva, mada ih je u sarajevu isto sve vise (bio sam za vikend poslovno u sarajevu)

A sta rade na podu?

7 minutes ago, Barba said:
52 minutes ago, hasim said:

A sta rade na podu?

😀😀😀 odgovorio ti je u boldanom  😀😀😀

• Like 1
prije 3 sati, hasim said:

info od radnika iz jednog kampa, vecernja smjena kad ih obilaze niko ne spava na krevetu, sve i jedan na podu poredani ko sardine, sve peder do pedera... edna info u sarajevo svako jutro dolaze grupe od po 150/250 ljudi a navece za bihac te iste grupe plus jos neki iz sarajeva, mada ih je u sarajevu isto sve vise (bio sam za vikend poslovno u sarajevu)

I Haldir vremenom prespava sa migićima.  Hoće čovjek biti na usluzi braći

• Haha 4
On 29. 06. 2020. at 9:38, toby said:

Svatko može sumnjati, ali ja nisam bitan, bitna su samo slova na ekranu iz kojih je razvidno da pripadam običnim ljudima kojima je dosta migrantskog ISIL-ovskog šoroševskog  IOM NGO plaćeničkog terora. Drago mi je da si napisao da nikad nisi dobio marku iz budžeta, a sad se referiraj i na eure i dolare, a onda na donacije.

Što se tiče toga da nemaš veze s IOM-om, naravno da imaš i da si njihov agitator i propagandist, pa sad konačno, po osmi put, navedi koje tehnike koristite  u utvrđivanju dobi navedene "djece" koje želite uvaliti u sportske klubove s domaćom djecom. Obzirom da "dječica" nemaju nikakve dokumente, a također i vezano uz dokazanu činjenicu da je među azilantima u EU više od 80% migrantske djece LAŽNO i da se radi o odraslim ljudima. Dakle, kako ćete migrantske "maloljetnike bez pratnje" svrstati u dobne kategorije po sportskim klubovima?

Naravno, sigurno je da među migrantskom djecom ima i prave djece, ali to je samo krinka za vašu psihopatsku (ili pedofilsku) rabotu po kojoj odrasle nepoznate ljude proglašavate "maloljetnicima bez pratnje". 

Ne potenciram previše priču o djeci i pedofiliji, ali vidim da sam te pogodio gdje boli. Djeca su prva koja se moraju zaštititi od vas psihopata (ili pedofila, nisi se izjasnio što si, vjerojatno i jedno i drugo) koji ih u ime migrantoljupstva želite izložiti prisustvu odraslih nepoznatih muškaraca bez ikakvog identiteta.

Opet ti kažem, ne želim dalje trošiti vrijeme na etikete, ti ga očigledno imaš previše. Ako te pali priča o maloj djeci i pedofiliji, mislim da si na pogrešnom mjestu.

1 minute ago, gargamel said:

I Haldir vremenom prespava sa migićima.  Hoće čovjek biti na usluzi braći

Sve za prave ljudine 💓

Istina ružno za vidjeti ali prije nego bilo ko osudi ovog kamiondžiju neka upamti one njegove riječi "...pravite nam probleme..." da je ovaj čovjek uhvaćen sa ilegalcima u kamionu vjerovatno bi bio optužen za krijumčarenje ljudima a migranti bi bili slobodni. Ni kriv ni dužan

• Like 7
  • Thanks 1
prije 5 sati, Haldir said:

Opet ti kažem, ne želim dalje trošiti vrijeme na etikete, ti ga očigledno imaš previše. Ako te pali priča o maloj djeci i pedofiliji, mislim da si na pogrešnom mjestu.

Ovo je stvarno najjadnije vrdanje koje sam ikad pročitao. Lik koji ništa ne radi nego etiketira sugovornike kmeči kad treba odgovoriti na jednostavna pitanja. Ok, razumijem da ti je neugodno odgovoriti, pa ću ja odgovoriti umjesto tebe.

Vi IOM-ovci, šoroševci i ostala plaćenička bagra nemate nikakve tehnike utvrđivanja koliko zaista imaju godina "maloljetnici bez pratnje". Uostalom, pojam "maloljetnik bez pratnje" je podvala za lakše švercanje terorista u zapadnu Europu.  Apsolutno vas nije briga hoćete li kroz vaše programe tipa "Sportom protiv diskriminacije" uvaliti odrasle kriminalce među djecu po lokalnim sportskim klubovima, bitno da vama curi lova. Ako kojim slučajem neki "maloljetnik bez pratnje" siluje, ubije, otme ili ozlijedi neko dijete, opet nećete vi biti krivi. To je zato što ste ili psihopati pa nemate nikakav emotivni mehanizam brige za najranjivije članove društva (a to su djeca, a ne vaši lažni maloljetnici), ili zato što ste pedofili i potpuno vam je prirodno među djecu uvaliti sumnjive tipove nepoznate dobi bez ikakvih dokumenata.:)

prije 22 minuta, Grunf said:

Istina ružno za vidjeti ali prije nego bilo ko osudi ovog kamiondžiju neka upamti one njegove riječi "...pravite nam probleme..." da je ovaj čovjek uhvaćen sa ilegalcima u kamionu vjerovatno bi bio optužen za krijumčarenje ljudima a migranti bi bili slobodni. Ni kriv ni dužan

Istina. Ružno za vidjeti. Tip je bio iznerviran i loše je plasirao udarce. A tukao je i krivu osobu. Nema smisla tući migrante. Navikli su na batine, osim toga nikad ne znaš jesu li naoružani. Ako nekoga treba (u)mlatiti, to su oni koji im pomažu u švercu.

• Like 4
1 hour ago, Grunf said:

Ljudi u ovakvim slucajevima radi ispitivanja i provjeravanja izgube vremenski po 1-2 dana.Osim toga znaju im i ceradu nozom poderati.Da je ruzno gledati jeste ali i ove ljude treba razumjeti -  s tim kamionom (bez obzir bio njegova svojina ili od firme) on sebi i porodici kruh zaradjivati mora .

• Like 5
prije 2 minuta, rucica1 said:

Ljudi u ovakvim slucajevima radi ispitivanja i provjeravanja izgube vremenski po 1-2 dana.Osim toga znaju im i ceradu nozom poderati.Da je ruzno gledati jeste ali i ove ljude treba razumjeti -  s tim kamionom (bez obzir bio njegova svojina ili od firme) on sebi i porodici kruh zaradjivati mora .

Trebao ga je umlatit ko pseto.  Govnari portgaju carinske plombe i onda kamiondžije imaju neviđena sranja.

• Like 3
prije 35 minuta, 1260 said:

Te droljetine treba šišat na ćelavo kao što su nakon završetka drugog svjetskog rata šišali kurvetine koje su se vucarale sa nacistima.  A i za ovo smeće koje krijumčari migose skupa sa govnima iz NVO udruga treba organizirat prijeki sud pa u trinaesti bataljon

• Like 4
3 minutes ago, gargamel said:

Te droljetine treba šišat na ćelavo kao što su nakon završetka drugog svjetskog rata šišali kurvetine koje su se vucarale sa nacistima.  A i za ovo smeće koje krijumčari migose skupa sa govnima iz NVO udruga treba organizirat prijeki sud pa u trinaesti bataljon

Ma netreba širenje ljubavi i sifilisa među migrantima i ljudima iz NVO je čak poželjno :D

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...