Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Opali polasku kojem teroristi i ako te neko snimi mobitelom sud će reagirati brze nego u Njemačkoj. Stvar je što smo mi kolonija evrope ko pita robove i sluge za mišljenje.

• Like 2
  • Replies 18,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3305

• rucica1

1238

• Barba

1156

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

Ako ste citsli o onom soferu koji je prije koji dan izprebijan u autobusu, zbog toga jer nije dao momcima bez karte i maske da se voze, nazalost je umro od teskih rana.

U medijama nazalost se ne pise ko su i sta su, medjutim internetu nista ne promakne, pa je policija ipak morala objaviti sliku i imena pocinitelja!

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=4109525265755230&id=560682627306196

Imena kao u bajci:

Mohamed C.,

Mohammed A.

Moussa B.

Sélim Z.

Protesti igdje u Europi?

Sjetimo se kakvi su protesti kod onog kriminalca Floyda bili u jako udaljenoj Ameriki. A ovdje se radi o postenom ocu i muzu u puno blizoj Francuskoj, covjeku koji je na posten i castan nacin radio i zaradjivo za svoju familiju!

• Like 3
  • Dislike 1
  • Thanks 1
On 28. 06. 2020. at 17:58, PhooBoo said:

Ala, dečki, nemojte međusobno dizati tenzije jbte. Problem nam je svima zajednički,  ne trebamo se još mi krviti. Svako ima pravo na svoje mišljenje. Bitno je samo argumentirati i zdravo rezonovati. 

Ima među migrantima sigurno i onih sa lošim namjerama, ima i onih koji su odbjegli od zakona iz ovih ili onih razloga, ali mi nekako nije ok reći da su baš svi kriminalci, a ovdje se to često potencira. Ali, da, frka je sto ne znaš ko su jedni, a ko drugi i otuda vjerojatno strah. Da se razumijemo, kriminalce, hajduke i razbojnike bih i ja mlatio na svakom ćošku.

Pa zašto nije, ako mu je to želja.

Kako čovjek da prošeta svojim gradom pored 200 migranata? Kako će proći pored ove hrpe ženska osoba sama? Gdje je policija i njihov cuveni prazni bus da se ovo potrpa i vozi na Lipu? Ovo je sramota naše policije kojoj je problem poslati policiju u centar grada.

Pošto nam turistička zajednica ima projekat promocije grada evo im ime za novi video.

pUNA migranata

FB_IMG_1594570643729.thumb.jpg.8f4fa08b8864c065b51907bb1434001f.jpg

• Like 6

Sta kazu akademici sa FB grupe, okupljaju se zbog  besplatnog interneta. Grad uveo internet zbog migranata, tu je i IOM koji sve uredno placa Telecomu. Its all part of the plan. Kakvu poveznicu smislise, jebo CIA. 

Jos idioti fakat iskljucise internet odmah iduci dan, ili je slucajnost ili je zbog posta u ovoj grupi akademskih gradjana. 

Zamisli grad u 2020 godini nema besplatan internet da pokrije bar 100 metara centra. 😂

Edited by Pavarotti
  • Like 2

Vidim momak migrant tražio CIPS u bužimu nije ga dobio,pa pokušao samoubistvo žalosno a babo mu alžirac u ratu ko iskusni terorista došao u bosnu i obranio bošnje podrumaše.ekipu iz moje mahale i grada nije sada mu džaferović duguje uslugu nadam se da će mu biti ispunjeno babo mu se borio za alijinu bosnu.

• Like 2

Sukob između muslimana i hrvata u krajini nije se desio na sreću.al smo zato imali u sred rata međumuslimanski sukob,sramota!

Činove su na autonomiji dobili mnogi koji to nikada ne bi ostvarili na grabežu il hasinom vrhu.

• Like 1

Van svake pameti je pokupiti ovu grupu i samo je prebaciti na Lipu bez utvrdjivanja odgovornosti i kaznjavanja pocinioca. Ovo podmetanje pozara je cisti teroristicki cin jer u ovom slucaju je usmjeren protiv same policije jedne zemlje i u cilju zastrasivanja lokalnog stanovnistva. Onaj ko je ovo uradio, uradit ce to opet i bilo gdje a slijedeci put moze neko i stradati

• Like 5

Sta ako odes 100 metara udesno? Pitam za druga. 

Ovo na gradji je standard. Eto njih sutra opet. A kako i ne bi, otjeras iste ljude pet puta sa istog mjesta i sesti put dodjes po njih, oni uz pjesmu i smijeh ulaze u autobuse. Ono boli ga qrac, zna da mu je jedina sankcija voznja busom malo do sume i prirode. 

Iako sam i sam pacifista, ovdje bih momentalno uveo jedan puno radikalniji pristup pri odvozenju na Lipu i generalno pristup policije. Dok je ovakvog blagog i finog pristupa MUPa, bojeci se sta ce reci neka europarlamentarka Van den blablaen, koja prstom ne zna pokazati na Bihac,  imat ces i ovakav odnos i postovanje prema policiju. 

Edited by Pavarotti
  • Like 10

USK postaje polako evropska Gaza. Ja sam prije par mjeseci tvrdio da ce se ovo desiti jos prije pojave koronavirusa koji je iskoristen kao neizbjezna situacija a ovih dana nam se sve to i pocinje realizovati. Do kraje 2020 godine cemo biti jedan veliki ljudski ZOO

• Like 3
  • Sad 2
1 hour ago, Pavarotti said:

Sta ako odes 100 metara udesno? Pitam za druga. 

Ovo na gradji je standard. Eto njih sutra opet. A kako i ne bi, otjeras iste ljude pet puta sa istog mjesta i sesti put dodjes po njih, oni uz pjesmu i smijeh ulaze u autobuse. Ono boli ga qrac, zna da mu je jedina sankcija voznja busom malo do sume i prirode. 

Iako sam i sam pacifista, ovdje bih momentalno uveo jedan puno radikalniji pristup pri odvozenju na Lipu i generalno pristup policije. Dok je ovakvog blagog i finog pristupa MUPa, bojeci se sta ce reci neka europarlamentarka Van den blablaen, koja prstom ne zna pokazati na Bihac,  imat ces i ovakav odnos i postovanje prema policiju. 

Pa dok god su nasi ovako fini  i od EU ce imati manje postovanja. Poznato je da EU na vece i radikalnije nesmije, tako da smo mi njihova zrtva. Njihova kurvanjska politika razjedinit ce i EU. Zasto ti dobrodusnici nece da vide i poduzmu mjere za ilegalce koji su ilegalno zaposleni na plantazama u Italiji i Spaniji.Stanje tih ljudi ( rad na crno i njihov nacin zivota)  koji tamo rade je van svih ljudskih prava . Nami prosipaju price o ljudskim pravima a za te ljude u Spaniji i Italiji nesmiju zucnuti - a to sve jer se radi o velikim koncernima ( Kaufland,Lidl,Aldi... )  koji to voce i povrce iz ovih zemalja uvoze.Bas sinoc nasiroko reportaza o unistenoj poljoprivredi ljudi u Gani.Ljudi podigli kredite krenuli sa uzgojom paradajza - nisu ga (radi konkurencije iz EU) mogli na trziste plasirati te su (uz dug koji prema bankama imaju ) propali.U intervju s njima izjavljuju da im je jedini nacin da krenu u Evropu jer banke traze svoj dug a i porodice treba prehraniti. Dodaju da znaju za rizik - da se mnogi u moru utope ali da drugog izlaza ne vide.U istoj reportazi prikazuje se nacin zivota i rad tih ljudi u Italiji ..., fuj, sram da ih bude i oni ( EU ) da o ljudskim pravima pricaju.

• Like 2

Šutnja političara i mlaka reakcija policije na divljanje migranata je znak da ce biti još gore. Uzela se lova,repovi se podvili. Jednom mjesečno oglasi se operativna grupica koja je postala predmet šprdnje. Evo sad imamo 100 migranata pred Konzumom i naravno nigdje policije,ekipa koja pali požare se već vratila.

• Like 9
6 minutes ago, sk64 said:

KAO ŠTO REKOH OVA DRŽAVA,KANTON I GRAD SU OBIČNA SPRDAČINA

Gradjani su krivi što je tako. Svi šute , podvili repove, kao da će neko drugi za njih riješiti nešto.

• Like 4
17 minutes ago, Sadik said:

Gradjani su krivi što je tako. Svi šute , podvili repove, kao da će neko drugi za njih riješiti nešto.

A znas zasto? Svi redom (od gradjana, preko lokalnih zajednica do lokalnih vlasti) mislimo da ce nas problem licno mimoici, da ce ga neko drugi rijesiti  i da "neuprlja ruke" a svi od reda se nadaju da ce i oni mozda usicariti ili zaraditi koju markicu na svemu ovome. Zato su podvili rep, zato sute i zato cekaju. A ovaj problem se ne moze rijesiti dok se "neuprljaju ruke" tj dok se ne bude odlucniji pa odgovori radikalnijim mjerama ako nista onda od strane nase policije. Jer ako policija jedne te iste osobe 6 puta izmjesti na fin nacin i oni se opet vrate onda nije problem u njima nego u nama. Drugi put kad je policija dosla po njih trebala ih je prvo istuci i pjesice odvesti na Lipu. I danas ih je trebala izbatinati za ovo paljenje jer UVIJEK se moze naci izgovor. Treba samo pametno odraditi posao

• Like 8

sve jedan ovaj slucaj nasilja (koji su postavljeni na nekoliko zadnjih stranica ove teme) treba fino okaciti na zid i oznaciti IOM javno pa makar to bio FB samo, te isto tako kod onog Dirka, i ostalih humanista.

I u svakom komentaru treba ih pitati ko ce naknaditi nastalu stetu lokalnom stanovnistvu!

To bi bio dobar pocetak.

Pa ovo vise nije normalno sta taj narod radi i prodje nekaznjen! Reakcije lokalnog stanovnistva su 0! 

• Like 5
  • Dislike 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...