Jump to content
FORUM

Recommended Posts

U Biri se nešto događa? Sudeći po autobusima onda je konačno prazne? Nadam se da je tako i da su se naše kantonalne i gradske vlasti uspjele oduprijeti prijetnjama iz EU ali i vrha države. Mup je sila mup je moć !

http://www.uskinfo.ba/m/vijest/foto-pripadnici-mup-a-usk-a-upali-rano-jutros-u-centar-bira/76904?fbclid=IwAR2_ZGmz-WX2egpOAsMTbvsM07Gse6cv4-_PfnTHUajilwC8Wh71AKPYXHY

• Like 2
  • Replies 18,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3244

• rucica1

1184

• Barba

1146

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

Mozemo mi uvesti restrikcije na forum ali gnjev i bijes naroda u svakodnevnom zivotu sve vise raste a na kraju ce biti velika eskalacija .Forum treba zatvoriti i da ga mogu citati samo registrovani korisnici .

• Like 4

inside info, uskoro prosirivanje bire za 500-800 mjesta do kraja jula, i trebao bi biti prevoz viska migranata iz tuzle u bihac zbog tog prosirenja ako sam dobro shvatio, a do kraja godine bez obzira na izbore otvorenje jos jednog kampa duplo veceg od lipe radi premjestanja vecine migranata iz cijele bih gore, kazu da je to takticki odradeno jer bi oni onda pokusali svi zajedno preci u hrvatsku, realno ko bi zaustavio grupu od 700-1000 ljudi u prelasku granice

• Confused 2
8 hours ago, NEO2k said:

Pozdrav. Mnogi su nam prijavili da su pojedinci skrenuli sa teme te zloupotrebljavaju ovu diskusiju i promoviraju nasilje. Posljednje takve komentare smo obrisali. A obzirom da je mnogoo komentara, posebno na ovu temu. Pozivam da se aktivni članovi jave sa privatnom porukom te preporuče nove moderatore koji će paziti na forum kako bi se svi skupa držali njegovih pravila. Možete i sebe preporučiti pa ćemo uraditi detaljne analize. Hvala unaprijed i jos jednom vas molimo da se ponašate u skladu sa pravilnikom foruma. 

Jel i ti ides sa onom parolom blacklifesmatter?

Oni ne biraju sredstva a mi da biramo kako da se branimo?

Od pocetka je bilo ovdje na forumu pravio da se trazi izmjestanje migranata iz urbanih nasilja a posto se to ne desava ili nije moguce, narod je sve vise agresivan, gubi strpljenje. Teror koji se vrsi nad domicilnim stanovnistvom u ovako teskoj ekonomskoj situaciji dovofi narod u nezgodan polozaj gdje se ne biraju vise sredstva i to treba da postane politicarima jasno! Oni su ti koji su izabrani da brinu o svojim gradjanima a ne tamo nekim anonimusima koji nemaju sta izgubiti i zato teroriziraju lokalce!

27 minutes ago, hasim said:

inside info, uskoro prosirivanje bire za 500-800 mjesta do kraja jula, i trebao bi biti prevoz viska migranata iz tuzle u bihac zbog tog prosirenja ako sam dobro shvatio, a do kraja godine bez obzira na izbore otvorenje jos jednog kampa duplo veceg od lipe radi premjestanja vecine migranata iz cijele bih gore, kazu da je to takticki odradeno jer bi oni onda pokusali svi zajedno preci u hrvatsku, realno ko bi zaustavio grupu od 700-1000 ljudi u prelasku granice

I sta da predje tih 1000 ljudi? Eto novih 2000. I tek onda eto haos jer bi hrvatska onda uvela jos strozije mjere. Prosirenje bilo kakvog centra u centru grada ne smije se dozvoliti i cak se mora traziti njihovo zatvaranje potpuno!

U suprotnom domicilbo stanovnistco nece moci mirno spavati!

• Like 2
  • Dislike 1
20 minutes ago, Grunf said:

http://www.uskinfo.ba/vijest/dodik-hermeticki-zatvoriti-granicu-bih/76917?fbclid=IwAR32wx-cwRm1BgV45nGPNiFEM5Hs2Zbk_tcP2ljyrPNMKsdAOlUgpM5kPGE

Svijedlo se to nekom ili ne ali mi smo (Bihac) vec trecu godinu u ratu, specijalnom ratu koji zapravo nije ni prestao jos od 90-tih. Rat se nuzno ne vodi samo oruzjem

Ljigavac, a prije koji mjesec je govorio da nece biti postavljena granica izmedju RS i Srbije!

• Dislike 1
59 minutes ago, hasim said:

Nemogu oni nista bez kantonalnog ministarstva odlucivati.Nasi nesmiju na tako nesto pristati jer bi ih narod kao Hamdu, ne samo iz kantonalne zgrade nego i iz njihovih kuca istjerao. Trebaju biti ostri i drzati se naroda US kantona a ne onih seronja u Sarajevu.

12 minutes ago, Lidjo said:

Ljigavac, a prije koji mjesec je govorio da nece biti postavljena granica izmedju RS i Srbije!

To je samo prica, jedno prica drugo radi. Vec u istom tekstu vidis o cemu je rijec

Dalje, vidite kako se moze utvrditi stvarni identitet kad zagusti

http://www.uskinfo.ba/vijest/utvrden-stvarni-identitet-migranta-koji-je-napao-policijsku-sluzbenicu/76919?fbclid=IwAR16yvi54cG95bkx8SzLdGm0GZv9BosSNrIdK-nC_jE9belIBXQwOQE118k

Edited by Grunf

Policija pretresla kamp Bira u Bihaću, jedan migrant uhapšen, 15 njih boravilo bez odobrenja

Policija pretresla kamp Bira u Bihaću, jedan migrant uhapšen, 15 njih boravilo bez odobrenja
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova USK su jutros rano izvršili pretres u migrantskom kampu Bira prilikom čega je jedan migrant uhapšen zbog posjedovanja opojnih sredstava, a pronađeno je i 15 migranata koji nisu imali dozvolu za boravak u ovom kampu.
Jedinica za specijalnu podršku koja pripada MUP-u USK je jutros u osam sati na osnovu naredbe Općinskog suda Bihać izvršila pretres kampa Bira u kojem su smješteni ilegalni migranti.

Ovakvu vrstu pretresa pripadnici MUP-a USK izvršavaju ukoliko dođu do informacija da bi mogli pronaći predmete krivičnog djela. 

Iz MUP-a USK su nam kazali da je pronađena manja količina opojne droge kanabis sativa, a migrant kod kojeg je pronađena je lišen slobode.

Također su pronašli 15 migranata koji nisu imali karticu, odnosno nije odobren njihov boravak u ovom kampu. Policija sada istražuje na koji način su oni dospjeli u kamp s obzirom na to da nisu registrovani ovdje, odnosno ko ih je pustio da uđu u Biru. 

Ispred ulaza u kamp je čekalo 11 migranata kojima nije odobren boravak u ovom bihaćkom migrantskom kampu.

Pa ko ce ih pustiti nego onaj srbin (ovski-movski, kako lise zove) sto je neki dan javnosti intervju davao.On je glavni nadlezni u Biri.Cojk svi silama nastoji zadrzati Biru jer mu se iz centra grada ne ide na Lipu - ha ja. Neznam zasto nasi na to mjesto od IOM-a ne zahtjevaju domaceg covjeka.Ja se za ovog, da nema oraha, u njedrima nebi zaklela (ima on veze snjim i van granica BiH).

U Biru nije tesko uci. Pa covjek koji ima kucu uz samu Biru (mislim da su mu i psa sodomizirali) vec se zalio milion puta i policiji i medijima, obajvljivao i slike i videa (postoje na fb grupi) : ulaze mu u dvoriste, preko ograde i na neki od prozora. Gledao sam i taj video. Tako i izlaze. Glavni covjek kampa Bira (ne znam ko je) treba biti i odgovoran za propuste koje je napravio. Nadalje bas kako velis, na to mjesto treba postaviti covjeka iz Bihaca jer ta umrezena veza Makedonaca i Srba u IOM-u u BiH funkcionise neometano i radi sta hoce

Edited by Grunf
  • Like 2
prije 48 minuta, Lidjo said:

Jel i ti ides sa onom parolom blacklifesmatter?

Oni ne biraju sredstva a mi da biramo kako da se branimo?

Od pocetka je bilo ovdje na forumu pravio da se trazi izmjestanje migranata iz urbanih nasilja a posto se to ne desava ili nije moguce, narod je sve vise agresivan, gubi strpljenje. Teror koji se vrsi nad domicilnim stanovnistvom u ovako teskoj ekonomskoj situaciji dovofi narod u nezgodan polozaj gdje se ne biraju vise sredstva i to treba da postane politicarima jasno! Oni su ti koji su izabrani da brinu o svojim gradjanima a ne tamo nekim anonimusima koji nemaju sta izgubiti i zato teroriziraju lokalce!

Hahaha cuj obrisali mi postove zbog pozivanja na nasilje. Mi smo ti koji trpimo nasilje preko 2 godine. Haj ok sto sam IOM-ovog zohara Haldira zvao da mi se javi, ali ispricao sam jedan slucaj obracuna sa migrantima (i to u samoodbrani) cisto da pokazem pojedincima da nisu svi u Bihacu bez muda. Izgleda da bi bilo bolje da smo mi pustili da nas kozojeb izbode flasom, da pojacamo statistiku njihovog divljastva prema domacem stanovnistvu, tad bi Haldir i ova govna iz IOM-a bili najsretniji. Poletili ovi placenici i lazni humanisti da prijave, ni manje ni vise nego administratoru.

Haldir ovamo prica uz podsmijeh kako nas u mraku moze migrant izbosti i nastaviti put prema EU, i mi treba da sutimo? Mislim da nakon ovoga nema smisla nastavljati ista pisati na ovom forumu, ja vas pozdravljam uz poruku da izadjete na proteste 27.06., ne gledajte ko je organizator, samo dodjite u inat ovim placenicima i izdajnicima.

• Like 6
  • Haha 1
2 hours ago, Grunf said:

Nešto mi ovdje sumnjivo. Kladim se da će za tri dana interna istraga utvrditi da su se policajci prema migrantima odnosili profesionalno i sa dozom empatije.

• Dislike 1
5 hours ago, Mofo said:

Haldir ovamo prica uz podsmijeh kako nas u mraku moze migrant izbosti i nastaviti put prema EU, i mi treba da sutimo? Mislim da nakon ovoga nema smisla nastavljati ista pisati na ovom forumu, ja vas pozdravljam uz poruku da izadjete na proteste 27.06., ne gledajte ko je organizator, samo dodjite u inat ovim placenicima i izdajnicima.

Ne znam gdje si vidio podsmijeh. A što se tiče tvog primjera u kojem si pokazao da imaš muda, kuharica je već rekla da je to laž. Teško se Bihaću s takvim mudonjama

prije 5 sati, Haldir said:

Nešto mi ovdje sumnjivo. Kladim se da će za tri dana interna istraga utvrditi da su se policajci prema migrantima odnosili profesionalno i sa dozom empatije.

Nije to, nego je hrvatska policija doznala da su proteroristički IOM i Amnesty Soros Plaćeniks počeli na teroriste stavljati mini kamere kako bi konačno snimili brutalnost hrvatske policije o kojoj pričaju već 2 godine bez ikakvog dokaza, a ovo se dogodilo prije tog saznanja. Preveniranje štete. B|

Ali ti to dobro znaš, jer je tvoja ekipa, a možda i ti osobno, bila ta koja je navedeno odrukala hrvatskoj policiji.:P

• Like 2
  • Haha 1
2 minutes ago, toby said:

Nije to, nego je hrvatska policija doznala da su proteroristički IOM i Amnesty Soros Plaćeniks počeli na teroriste stavljati mini kamere kako bi konačno snimili brutalnost hrvatske policije o kojoj pričaju već 2 godine bez ikakvog dokaza, a ovo se dogodilo prije tog saznanja. Preveniranje štete. B|

Ali ti to dobro znaš, jer je tvoja ekipa, a možda i ti osobno, bila ta koja je navedeno odrukala hrvatskoj policiji.:P

Vrlo moguće. A to boldano me podsjeća na dvogodišnju priču o tome da Soros upravlja ovim migracijama. 

Just now, NEO2k said:

@Haldir, jedino i posljednje javno upozorenje da se pridržavaš pravila ovog foruma. Vidim reputacija (-116) govori sve o tebi bez da analiziram sve tvoje posljednje postove. 

Najbolje bi bilo da analiziraš sve rasprave u kojima sam pisao, a u kojima su drugi govorili da sam plaćenik, terorista, ovaj, onaj. Ja nemam problem da normalno raspravljam na ovom forumu. Čak i prethodna rasprava koju si obrisao je započeta od drugog forumaša sa agresivnim stavom.

46 minutes ago, NEO2k said:

@Haldir, jedino i posljednje javno upozorenje da se pridržavaš pravila ovog foruma. Vidim reputacija (-116) govori sve o tebi bez da analiziram sve tvoje posljednje postove. 

Ovo nije u redu. Na ovom forum postoje clanovi koji bezveze djele minuse i kojima nije bitno sta se kaze, nego samo ko je sta reko!

Clan haldir ima svoj stav, moze nam se svidjeti ili ne ali nisam ni jedan uvredljiv komentsr od njega procito koji je za bilo kskvu vrstu sankcije!

• Like 2
  • Dislike 2
prije 47 minuta, Haldir said:

Vrlo moguće. A to boldano me podsjeća na dvogodišnju priču o tome da Soros upravlja ovim migracijama. 

Ovo nisam očekivao od tebe, otvoreno si priznao da si Šorošev i IOM-ov  plaćenik, i još k tome druker, samo da bi spasio dedu Šoroša. Rijetko viđena šoroševska principijelnost.

• Aferim! 1
1 hour ago, NEO2k said:

Ta reputacija nema veze. Koliko sam pratio, Haldir nije nikog vrijeđao, a minuse je dobivao samo zato što "brani" migrante. 😃

Čovjek ima svoj stav. 

Edited by 1260
  • Like 3
  • Dislike 1
prije 1 sat, 1260 said:

Ta reputacija nema veze. Koliko sam pratio, Haldir nije nikog vrijeđao, a minuse je dobivao samo zato što "brani" migrante. 😃

Čovjek ima svoj stav. 

To nije stav, nego plaćena proteroristička propaganda, lik je dio projekta prebacivanja što više terorista u zapadnu Europu. :) 

No, to je dopušteno u demokraciji.

• Aferim! 1
13 hours ago, hasim said:

Kazes da ce ih prebaciti iz cijele BiH kako bi grupa od 700-1000 ilegalnih migranata  ilegalno presla  Hrvatsku granicu ? Smijesno bas ! Pa sad ih u Bihacu ima izmedju 7 i 10.000 i ne trebaju te prebacivati da bi ovi zajedno presli u Hr. Suplja prica s tvoje strane ! 

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...