Jump to content
FORUM

Recommended Posts

39 minutes ago, zudox said:

Ima pokušaja jedni govore to babini se bune a njima govore to vam rade ovi korpusovci  i SDA.Ima i tih podmetanja da narod optužuje jedni druge.I nisam spomenuo sukija već se ponekad pročita izmedju redova taj spin u medijima. A što se tiče ovog za genija pa takvi kao ti pametnjakovici ste i doveli ovaj narod u situaciju da osim što je ekonomski ugrožen moralno uništen prisiljen da se  bori da može na svom i u svojoj kući ma miru živjeti sa porodicom. 

Radi korektnosti oba intervjua (Kladdas +Bihac). Ja u Sukijevom govoru ne vidim neko podmecanje ili govor o avdicevcima u mnozini. Suki (ako citas) za moj komentar ti se izvinjavam .:(

Mazda medju ovim skupinama ljudi u V.Kadusi ima onih koji bi ovu situaciju u korist  ratnog zlocinca Avdica okrenuli.Na video snimcima mislim sa protesta koji je odrzat, govornik je naglasi da nemju gradonacelnika jer je u zatvoru. To reci, a vecina znamo da u te tri godine, kao sto i Suki rece, taj isti gradonacelnik po pitanju migrantske krize prstom mrdno nije (a kako bi i mrdo kad njegovu duznost vode i rade njegova djeca i i njemu podobni i to sve za njihovu korist i interes).

Intrevju u Kladusi

Intervju iz Bihaca

:DxDxD

• Like 1
  • Dislike 1
  • Replies 18,7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3486

• rucica1

1379

• Barba

1221

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

Dodik je od početka govorio da ne želi migrantske kampove na teritoriji RS i da ne želi nikakav novac za njih.  Sa druge strane bošnjačkoj vlasti je zinulo dupe za parama.  Čim su dobili pare za ovaj ološ obavezali su se i da se moraju brinuti o njima.  Prema tome jedini i pravi krivac za ovo stanje je onaj ko je prije par godina potpisao prvi ugovor o pravljenju prihvatnog centra.  Onaj ko je pristao da za uličnu rasvjetu,   kante za smeće i par automobila, te za šaku eura izda svoj narod i svoj grad.  Ti isti sada kmeče po televizijama i traže krivce u drugima.  Tražili ste uživajte

• Like 5
  • Dislike 2
53 minutes ago, gargamel said:

Dodik je od početka govorio da ne želi migrantske kampove na teritoriji RS i da ne želi nikakav novac za njih.  Sa druge strane bošnjačkoj vlasti je zinulo dupe za parama.  Čim su dobili pare za ovaj ološ obavezali su se i da se moraju brinuti o njima.  Prema tome jedini i pravi krivac za ovo stanje je onaj ko je prije par godina potpisao prvi ugovor o pravljenju prihvatnog centra.  Onaj ko je pristao da za uličnu rasvjetu,   kante za smeće i par automobila, te za šaku eura izda svoj narod i svoj grad.  Ti isti sada kmeče po televizijama i traže krivce u drugima.  Tražili ste uživajte

Ja me branim bošnjačke hajmo reći vođe (tu mislim na SDA) iako oni moje "vođe" nisu. Ali ti lupaš gluposti, niko nikakve novce nije dobio. Novcem raspolaže IOM i upravlja s njima. To moze Haldir da potvrdi ili da kaze da se varam.Drugo, ista ta priča vrijedi ovako: Dodik jeste primio novce, jer je Srbija dobila direktnu novčanu pomoć od EU da zbrine te ljude. Dodik je dobio novčanu pomoć od Srbije samo za druge svrhe i da očisti centre na teritoriju Srbije. Ruka ruku mije.Dakle, ovi ljudi su direktni problem upravo Dodika i Vučića a to što velikohrvatski i velikosrpski UZP prosipa drugu propagandu baš poput i ovog IOM-a to je druga stvar

• Like 3
prije 30 minuta, Grunf said:

Ja me branim bošnjačke hajmo reći vođe (tu mislim na SDA) iako oni moje "vođe" nisu. Ali ti lupaš gluposti, niko nikakve novce nije dobio. Novcem raspolaže IOM i upravlja s njima. To moze Haldir da potvrdi ili da kaze da se varam.Drugo, ista ta priča vrijedi ovako: Dodik jeste primio novce, jer je Srbija dobila direktnu novčanu pomoć od EU da zbrine te ljude. Dodik je dobio novčanu pomoć od Srbije samo za druge svrhe i da očisti centre na teritoriju Srbije. Ruka ruku mije.Dakle, ovi ljudi su direktni problem upravo Dodika i Vučića a to što velikohrvatski i velikosrpski UZP prosipa drugu propagandu baš poput i ovog IOM-a to je druga stvar

Ako niko nije dobio pare od političara kako onda tumačiš da je Džaferoviću draži Pakistanac od Bošnjaka.  Šta je sa onim lažnim vizama za Pakistance koje je izdao ambasador BiH.  Kako može biti normalno da ministar sigurnosti BiH mrtav hladan izjavi kako je dobro da se ovaj ološ nalazi u Bosni jer to povećava potrošnju.  Kako niko nije dobio pare ako je gradonačelnik u ime Bihaća dao saglasnost o otvaranju prihvatnih centara u Bihaću

• Like 2
7 minutes ago, gargamel said:

Ako niko nije dobio pare od političara kako onda tumačiš da je Džaferoviću draži Pakistanac od Bošnjaka.  Šta je sa onim lažnim vizama za Pakistance koje je izdao ambasador BiH.  Kako može biti normalno da ministar sigurnosti BiH mrtav hladan izjavi kako je dobro da se ovaj ološ nalazi u Bosni jer to povećava potrošnju.  Kako niko nije dobio pare ako je gradonačelnik u ime Bihaća dao saglasnost o otvaranju prihvatnih centara u Bihaću

Ti nemaš pojma o čemu pričaš. To što sad tvrdiš kosi se sa postom od prije.

6 minutes ago, Hysteria said:

Screenshot_20200822-100417_Facebook.jpg

Kakva zenicka raja - zenicke **sde. Njih nije jos dobro zatrpalo a i za ono malo sto ih tamo ima vec se navelko kuka. Uostalom niko se migrantu neruga. Covjek ga je lijepo i kulturno dalje uputio. E sad to sto nam ovoliko Dodika nahvali s tim je raju dobro nasmijao (a vala onako fine rijeci pohvale, mislim da Dodik do sad niodkog dobio nije - u najmanju ruku on ovog covjeka treba nagraditi ). 

Gledam profil ovog Aziza, Marokanca, lik bio u Parizu, Madridu i drugim gradovima, i odjednom u Zenici ljudi ga hrane, kupaju, maze, paze. Ovaj Zeničan mu je trebao još suprugu posuditi da metne pod jaja, iako bi ovaj Aziz možda prije volio njemu pristaviti kobas

20200822_124120.jpg

Ove iz Magreba treba preventivno udarati. Daleko nasilnija skupina od Azijata. Sto rekoh sinoc za razbojnistva u Sarajevu, u 100% slucajeva je to Maroko, Alzir i Libija. Generalno dominiraju u policijskim biltenima, pogotovo u izvrsenju tezih krivicnih djela, a imas ih daleko manje od Azijata. 

• Like 1

Možda ste propustili ali o kakvoj otmici je riječ u V. Kladuši? Pominje se u prilogu Face TV-a..

Da dodam, Irish hotel je zapečaćen jučer zbog pružanja smještaja ilegalcima. Da li će se ispoštovati odluka do kraja i oduzeti dozvola za rad, jer ovaj hotel je cijelo vrijeme radio po svom i gostio ilegalce te da li je on u Žubetovom vlasništvu ili je njegov samo objekat?

• Like 2
prije 16 minuta, Grunf said:

Možda ste propustili ali o kakvoj otmici je riječ u V. Kladuši? Pominje se u prilogu Face TV-a..

Da dodam, Irish hotel je zapečaćen jučer zbog pružanja smještaja ilegalcima. Da li će se ispoštovati odluka do kraja i oduzeti dozvola za rad, jer ovaj hotel je cijelo vrijeme radio po svom i gostio ilegalce te da li je on u Žubetovom vlasništvu ili je njegov samo objekat?

U kojoj minuti se to spominje? 

11 minutes ago, 1260 said:

Ovaj je u skoli na casovima matematike falio. Kad se sracuna i usporedi steta gradjana Bihaca i V.Kladuse,koju su ovi divljaci nanijeli pa ka tome dodamo pretrpljni strah koji jos uvijek trpe - pa kako ga nije sram ovako nesto i pomisliti a nekamo li govoriti. Za pretrpljeni strah se velike odstete placaju - gradjani Bihaca i V. Kladuse bi trebali udruzeno podnijeti tuzbu prema  nadleznima i zahtjevaati odstetu za pretrpljeni strah koji jos uvijek vlada.Neko ce reci kome, pa nadleznim a kad ih odbiju ici dalje na internacionalni sud za ljudska prava. 

• Like 2

Ljudi moji pa Cikotic je samo potvrdio ono što mi znamo već tri godine. Napokon su se prestali u Sarajevu pretvarati i priznali da su migranti u "bošnjačkom" dijelu BiH jer to želi SDA koja uzima masnu lovu.

Dodik je rekao istinu,vozimo ih u USK jer to želi Bakir i zato na ove izjave nije reagovo niko iz SDA.

Sad nam je jasan i famozni plan koji je Cikotic prezentirao našim prodanim političarima u USK. Migranti su turisti,nema diranja kampova po gradu,otvaranje još kampova i uzimanje love. 

Ove najave blokade koje niti ima a niti se postuje jer migranti marširaju pored policije i dalje su samo komedija i prosipanje pepelom.

Mislim da su protesti 29og zadnja nada za nešto,ali bojim se da zahteve sa tih protesta niko neće ispuniti jer vidimo kakav je plan politicara. 

• Like 2
  • Aferim! 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...