Jump to content
FORUM

Recommended Posts

prije 5 sati, Haldir said:

Opet ti kažem, ne želim dalje trošiti vrijeme na etikete, ti ga očigledno imaš previše. Ako te pali priča o maloj djeci i pedofiliji, mislim da si na pogrešnom mjestu.

Ovo je stvarno najjadnije vrdanje koje sam ikad pročitao. Lik koji ništa ne radi nego etiketira sugovornike kmeči kad treba odgovoriti na jednostavna pitanja. Ok, razumijem da ti je neugodno odgovoriti, pa ću ja odgovoriti umjesto tebe.

Vi IOM-ovci, šoroševci i ostala plaćenička bagra nemate nikakve tehnike utvrđivanja koliko zaista imaju godina "maloljetnici bez pratnje". Uostalom, pojam "maloljetnik bez pratnje" je podvala za lakše švercanje terorista u zapadnu Europu.  Apsolutno vas nije briga hoćete li kroz vaše programe tipa "Sportom protiv diskriminacije" uvaliti odrasle kriminalce među djecu po lokalnim sportskim klubovima, bitno da vama curi lova. Ako kojim slučajem neki "maloljetnik bez pratnje" siluje, ubije, otme ili ozlijedi neko dijete, opet nećete vi biti krivi. To je zato što ste ili psihopati pa nemate nikakav emotivni mehanizam brige za najranjivije članove društva (a to su djeca, a ne vaši lažni maloljetnici), ili zato što ste pedofili i potpuno vam je prirodno među djecu uvaliti sumnjive tipove nepoznate dobi bez ikakvih dokumenata.:)

prije 22 minuta, Grunf said:

Istina ružno za vidjeti ali prije nego bilo ko osudi ovog kamiondžiju neka upamti one njegove riječi "...pravite nam probleme..." da je ovaj čovjek uhvaćen sa ilegalcima u kamionu vjerovatno bi bio optužen za krijumčarenje ljudima a migranti bi bili slobodni. Ni kriv ni dužan

Istina. Ružno za vidjeti. Tip je bio iznerviran i loše je plasirao udarce. A tukao je i krivu osobu. Nema smisla tući migrante. Navikli su na batine, osim toga nikad ne znaš jesu li naoružani. Ako nekoga treba (u)mlatiti, to su oni koji im pomažu u švercu.

• Like 4
  • Replies 18,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3252

• rucica1

1189

• Barba

1147

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

1 hour ago, Grunf said:

Istina ružno za vidjeti ali prije nego bilo ko osudi ovog kamiondžiju neka upamti one njegove riječi "...pravite nam probleme..." da je ovaj čovjek uhvaćen sa ilegalcima u kamionu vjerovatno bi bio optužen za krijumčarenje ljudima a migranti bi bili slobodni. Ni kriv ni dužan

Ljudi u ovakvim slucajevima radi ispitivanja i provjeravanja izgube vremenski po 1-2 dana.Osim toga znaju im i ceradu nozom poderati.Da je ruzno gledati jeste ali i ove ljude treba razumjeti -  s tim kamionom (bez obzir bio njegova svojina ili od firme) on sebi i porodici kruh zaradjivati mora .

• Like 5
prije 2 minuta, rucica1 said:

Ljudi u ovakvim slucajevima radi ispitivanja i provjeravanja izgube vremenski po 1-2 dana.Osim toga znaju im i ceradu nozom poderati.Da je ruzno gledati jeste ali i ove ljude treba razumjeti -  s tim kamionom (bez obzir bio njegova svojina ili od firme) on sebi i porodici kruh zaradjivati mora .

Trebao ga je umlatit ko pseto.  Govnari portgaju carinske plombe i onda kamiondžije imaju neviđena sranja.

• Like 3
prije 35 minuta, 1260 said:

Te droljetine treba šišat na ćelavo kao što su nakon završetka drugog svjetskog rata šišali kurvetine koje su se vucarale sa nacistima.  A i za ovo smeće koje krijumčari migose skupa sa govnima iz NVO udruga treba organizirat prijeki sud pa u trinaesti bataljon

• Like 4
3 minutes ago, gargamel said:

Te droljetine treba šišat na ćelavo kao što su nakon završetka drugog svjetskog rata šišali kurvetine koje su se vucarale sa nacistima.  A i za ovo smeće koje krijumčari migose skupa sa govnima iz NVO udruga treba organizirat prijeki sud pa u trinaesti bataljon

Ma netreba širenje ljubavi i sifilisa među migrantima i ljudima iz NVO je čak poželjno :D

• Like 1

Mi moramo migrantima pokazivati da nisu vise dobro dosli. Tako pokazuje Republika Srpska pa manje s njima ima posla. Treba sve raditi sto se moze: protestovati, tuci migrante ako se moze, pod ovim mislim i gradjani i policija, sve sto moze se uciniti da im se naudi treba ciniti. Mi spasavamo svoje. Zasto ti migranti nisu ostali u svojim zemljama i borili se za bolje, nego eto ih da nas kradu i da zive od njemacke socijale. Toliki su dali zivot za Bihac u ratu da budemo svoji na svome a sad nam olos pakistana i slicni otimaju nase. Borba je uvjek duga i teska, ali ni od predaje nema nista.

• Like 5

Da li neko zna kakvo je stanje u Tuzli sa migrantima? Odavno nema vijesti a interesatno da su im gradske/kantonalne vlasti zabranile kretanje i zadrzavanje. Eto mozda primjera kako rijesiti problem kod nas

• Like 2

Pozdrav, 

Okupiti ekipu jednu do 50 momaka ( 25-35 god ) i cistiti grad, mahale i kriticna podrucja, pokusati na lijep i kulturan nacin otjerati ih sa mjesta, ako nece, zna se sta sljeduje. Policija radi svoj posao, al jednostavno ne moze se sve stici, centar je svaki dan pun migranata i po citav dan su tamo niko ih ne dira i ocigledno nikome ne smetaju. 

• Like 4

Dajte ljudi nemojte pričati gluposti i vjerovati svemu . E sad baš se neka ženska ide hebavati u kamp za 20 maraka glupost. Ja osobno u to ne vjerujem . To je obični senzacionalistički naslov koji će danas prodati novine . Ovog novinara sto ovo piše treba objesiti za muda jer iznijeti ovakav Text bez čvrstih dokaza je čista propaganda. Znaci Sarajevo osim sto su nam uvalili migrante i ništa ne poduzimaju sad udaraju i na poštenje naše djece odnosno porodice i treba prikazati u toj Kladuši je sve lose djevojke se jebu za 20 maraka i to još sa migrantima. Ovaj Text je namjerno postavljen da bi se skrenula pažnja na porast migrantskog nasilja nosanja naoružanja pljački i sveg ostalog. 

• Like 3
prije 6 sati, Elvir80 said:

Mi moramo migrantima pokazivati da nisu vise dobro dosli. Tako pokazuje Republika Srpska pa manje s njima ima posla. Treba sve raditi sto se moze: protestovati, tuci migrante ako se moze, pod ovim mislim i gradjani i policija, sve sto moze se uciniti da im se naudi treba ciniti. Mi spasavamo svoje. Zasto ti migranti nisu ostali u svojim zemljama i borili se za bolje, nego eto ih da nas kradu i da zive od njemacke socijale. Toliki su dali zivot za Bihac u ratu da budemo svoji na svome a sad nam olos pakistana i slicni otimaju nase. Borba je uvjek duga i teska, ali ni od predaje nema nista.

Ove što se slobodno kreću treba mlatit ko volove u kupusu.   Niko bez identifikacijskih dokumenata nema pravo da bude van prihvatnih centara.  Treba ih sve popisat.  Ukoliko ih neka zapadna zemlja hoće neka idu tamo sa vizom.  Ovo sve drugo potjerat odakle su došli. 

• Like 1
5 minutes ago, Barba said:

Dajte ljudi nemojte pričati gluposti i vjerovati svemu . E sad baš se neka ženska ide hebavati u kamp za 20 maraka glupost. Ja osobno u to ne vjerujem . To je obični senzacionalistički naslov koji će danas prodati novine . Ovog novinara sto ovo piše treba objesiti za muda jer iznijeti ovakav Text bez čvrstih dokaza je čista propaganda. Znaci Sarajevo osim sto su nam uvalili migrante i ništa ne poduzimaju sad udaraju i na poštenje naše djece odnosno porodice i treba prikazati u toj Kladuši je sve lose djevojke se jebu za 20 maraka i to još sa migrantima. Ovaj Text je namjerno postavljen da bi se skrenula pažnja na porast migrantskog nasilja nosanja naoružanja pljački i sveg ostalog. 

Ma sigurno da je glupost, mada ima i malo istine u ovom sto se tice Bihaca jer nije u pitanju prostitucija nego ima par djevojaka (bas mladih djevojaka) koje "vodaju svaka po jednog migranata za rukicu" i druze se sa njima ali to je daleko od prostitucije i to masovne jer je rijec o par djevojaka. Ali i to su djevojke kriminalne proslosti (ili sadasnjosti) jer vidim nedavno da za jednom od njih je raspisana i potjernica zbog kradje ili nesto tako. Ne znam za stanje u V.K.

9 minutes ago, Barba said:

Možda i jeste preuvelicano,. Ali nije rijedak slučaj da u gradu vidim mlađe cure s dva tri migranta. 

Migica oko 7000 to je otprilike 3 brigade nasuprot par stotina policajaca.Ima ih više nego što mi imamo sposobni momaka na kantonu još samo da im dostave oružje u humanitarnim konvojima.

• Like 5
6 minutes ago, Fap mašina said:

Šta više policija čeka sa nelegalnim kampovima na uni (repušine)!tamo samo fali još poštar da im donosi poštu,toliko su se ustabilili.

Treba napraviti akreditaciju zaci medju njih i naplacivati plac za sator 10 kermi dnevno (aludiram na jotane) i eto para :D

• Like 1
prije 2 sati, Grunf said:

Da li neko zna kakvo je stanje u Tuzli sa migrantima? Odavno nema vijesti a interesatno da su im gradske/kantonalne vlasti zabranile kretanje i zadrzavanje. Eto mozda primjera kako rijesiti problem kod nas

U Tuzlu dodje koja stotina svaki dan ali isto tako je napusti. Imas taj luksuz da kad 200 migranata krene napustati Tuzlu, znas da ih nema ko sprijeciti i da ih nema ko vratiti u istu tu Tuzlu. I logicno je da ce koncentracija biti manja i samim tim je lakse ogranicii kretanje. A i kad mogu nesmetano produziti dalje za Sarajevo i Bihac, onda ga je i lako nacerati za te gradove. 
S druge strane, 200 migranata krene napustati Bihac, 20 vrati nasa granicna policija, 50 hrvatska, one tamo vraca sa slovenske granice, a u mejuvremenu iz Sarajeva stiglo novih 200. 

Mada nemam pojma kakvu politiku sprovodi TK i ima li ih puno po gradu tj koliko se zadrzavaju, znam samo da ih dodje tamo pun k. 

Edited by Pavarotti
44 minutes ago, Fap mašina said:

Šta više policija čeka sa nelegalnim kampovima na uni (repušine)!tamo samo fali još poštar da im donosi poštu,toliko su se ustabilili.

Dobili koncesiju i oni, suludost da je nema, citav potez tih brina sve vrvi, svaki dan/noc, naizmjenicno jedno 500 min., niko ništa, mozda i usmjereno da imaju pojiliste za razonodu svega. Ima tamo i poštara i svega. Asfalt nov na vidikovcu mosta, stari razgazili.

• Haha 1
1 hour ago, Fap mašina said:

Sve njive i voćnjaci uz Unu, na potezu od Centrale do Jotana su zapisane i zasrane. Obali se ne može prići na Repušinama. Postavili šatore u samoj obali. Većina nije ni sijala njive, jer bi bio trud uzalud. Ko će nadoknaditi štetu ljudima, ko će dezinficirati njive i obalu i očistiti od njihovih govana ? Vlasnici njiva uz Unu , trebaju zagraditi i obalu i ući i Unu  i to žilet žicu postaviti, pa neka dodje onda neko da traži da se oslobodi ribarski pojas. Dosta je ovom narodu svega ! I vlasti i migranata !

• Like 7
prije 43 minuta, Sadik said:

Sve njive i voćnjaci uz Unu, na potezu od Centrale do Jotana su zapisane i zasrane. Obali se ne može prići na Repušinama. Postavili šatore u samoj obali. Većina nije ni sijala njive, jer bi bio trud uzalud. Ko će nadoknaditi štetu ljudima, ko će dezinficirati njive i obalu i očistiti od njihovih govana ? Vlasnici njiva uz Unu , trebaju zagraditi i obalu i ući i Unu  i to žilet žicu postaviti, pa neka dodje onda neko da traži da se oslobodi ribarski pojas. Dosta je ovom narodu svega ! I vlasti i migranata !

Vlasnici njiva i voćnjaka imaju besplatno gnojivo.  Dobra stvar u svemu tome

2 hours ago, Sadik said:

https://www.24sata.hr/news/najveca-zapljena-ikad-svercali-84-milijuna-tableta-dzihad-droge-iz-islamske-drzave-703179

Na brinama imaju svoju, sličnu ili istu.

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...