Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 18,7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3487

• rucica1

1379

• Barba

1221

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

To bilo prije dvije godine.  Gdje ovi sad to iskopase.. 

Danas u Malom lugu kod dzamije vidim ide masa novih. Kontam mozda su niz Spahice dosli, kad sad cujem dosli iz pravca Zalozja odnosno najvjerovatnije sa Grabeza. Jebote zivot sa Grabeza dolaze, samo jos fali da iz padobrana pocnu iskakati i sve smo culi i vidjeli. 

• Like 3
8 hours ago, Grunf said:

Hehehe...pade mi na pamet ova izjava od prije desetak dana a kako Šuki reče da Seljo Cikotić ima jasan koncept.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/fazlic-se-nada-rjesenju-migrantske-krize-u-bihacu-do-zime-vidi-se-da-ministar-ima-koncept/200811083

Jasan koncept nema šta. Koliko se sjećam o turistima sa kruzera je i ovaj pričao prve godine. Ista SDAovska spika

Pa on je njima ovaj koncept "turisti" i prosuo u lice kad je došao. Samo su naši domaći političari toliko već u IOM-im parama da su im od Selminih obećanja okice još više zacaklile.

Da živimo u normalnoj državi i da se naši političari nisu prodali za lovu,da nam žele dobro i da imaju obraza,već bi sutra premijer,svi načelnici,sve stranke okupili se i jasno zatražili smjenu Cikotića nakon onih sramotnih izjava i jasno naglasili da nije dobrodošao više u USK,ali nažalost od toga nema ništa.

Btw Selmini "turisti" su napravili šatorsko naselje na partizanskom groblju u Borićima,valjda stigli SDA kruzerom

• Like 6

Najgore od toga svega sto treba sada strepiti hiceli SDA pobijediti na ovim izborima i onda definitivno sve ode u vrazju m...r,jer Sarajevu treba samo jos da instalira svoje satelite na ovaj kanton.Svaka lijevica i desnica dolazi u obzir samo ni ne.

• Like 1
  • Aferim! 1
  • Thanks 2
prije 14 sati, 1260 said:

Kada skontas da je on SDA kadar ne možeš ništa drugo ni očekivati sjetimo se samo provala Bakira, Novalića i ostalih SDA propaliteta

Sin mu reper (sexy Kenan Cikotic aka Bera aka Black Beriz aka Berimbolo).  Može snimiti kakav sexy featuring sa sexy bratom iz sexy SDA stranke Jalom Bradom o blagodatima ove sexy migrantske krize. Može im Sebija u spotu twerkati

• Like 2
prije 33 minuta, Hysteria said:

Sin mu reper (sexy Kenan Cikotic aka Bera aka Black Beriz aka Berimbolo).  Može snimiti kakav sexy featuring sa sexy bratom iz sexy SDA stranke Jalom Bradom o blagodatima ove sexy migrantske krize. Može im Sebija u spotu twerkati

Kad vec spomenu repere, nedavno Buba Corelli na instagram storyu hladno objavio video kako tuce migranta koji je pokusao ukrasti torbu nekoj zeni haha. 

• Haha 1
prije 52 minuta, Pavarotti said:

Kad vec spomenu repere, nedavno Buba Corelli na instagram storyu hladno objavio video kako tuce migranta koji je pokusao ukrasti torbu nekoj zeni haha. 

Osjetljiv je na torbice, i sam ima kolekciju koje se ni Fuad Backovic ne bi postidio 

prije 2 sati, Hysteria said:

Dobar je Berimbolo :D

20 hours ago, Grunf said:

Zasto luđačka? Pa smiješan si. Prvo, to nespada u nadležnost ustavnog suda. Drugo, niti jedna odluka ustavnog suda nije sprovedena. Treće, imali smo zakonski ograniceno kretanje svima u martu i aprilu zbog situacije sa covid-19. I sad se migrantima ogranicava kretanje zbog iste situacije jer nema zdravstvene kontrole nad njima. I ne samo zbog tog nego je svim stranim državljanima zabranjen i sam ulaz u BiH osim državljanima Srbije i Hrvatske. Dakle, legalno sve.

Ovdje moram da Haldiru dam pravo. Mora nam biti svjesno da ove migracije su pozeljne, da iza ovog stoje svi sudovi, a ne jedan mali sud kao sto je Ustavni sud BiH.

U sustini i vjerujem da je protiv ustavno, jer je to jedno ljudsko pravo i vjerujem da nije protiv ustava da bi i druge zemlje ogranicile im kretanja.

Ocito da jedino nije protiv ustavno da uradis kao Orban sto je uradio. Jeidno se tako moze stvoriti mir u zemlji.

Ali dok primas novce od MMF nadlazen si da radis sta ti EU, svjetska banka, UNO, WHO i druge organizacije narede.

Migracije su pozeljne od samog UN-a, to je deklarisano i usvojeno 2018 u globalnom sporazumu o migracijama!

• Like 1
  • Dislike 1

https://usn.co.ba/usn-novosti/bosanska-krupa/migranti-blokirati-cestu-u-krajini-kolona-vozila-kod-bosanske-otoke-foto/185833/?fbclid=IwAR0enljua4V9JiVHQk1SfeK33su5W9ltl5yBEE-BI7Iw0fKEnjKpDrJgVR8

1 hour ago, Lidjo said:

Ovdje moram da Haldiru dam pravo. Mora nam biti svjesno da ove migracije su pozeljne, da iza ovog stoje svi sudovi, a ne jedan mali sud kao sto je Ustavni sud BiH.

U sustini i vjerujem da je protiv ustavno, jer je to jedno ljudsko pravo i vjerujem da nije protiv ustava da bi i druge zemlje ogranicile im kretanja.

Ocito da jedino nije protiv ustavno da uradis kao Orban sto je uradio. Jeidno se tako moze stvoriti mir u zemlji.

Ali dok primas novce od MMF nadlazen si da radis sta ti EU, svjetska banka, UNO, WHO i druge organizacije narede.

Migracije su pozeljne od samog UN-a, to je deklarisano i usvojeno 2018 u globalnom sporazumu o migracijama!

Pa imaju ogranicena kretanja. U EU ih ne puštaju. Ni u HR, ni u Mađarsku, ni u Sloveniju ni u Italiju, ni u Austriju. Možda to krši "njihova prava" ali koga briga. Kad su u pitanju Mađarska,Hrvatska i Slovenija ko iz EU se očitovao povodom toga? Oni koji se provuku i dodju na odrediste dok ne dobiju azil imaju i na odredistu ograniceno kretanje. Sta se događa kasnije ne znam. Dalje, kretanje im se ogranicava na USK zbog Covid-19 a i zbog njihove sigurnosti...

Neka EU naloži Hrvatskoj da otvori granice a onda i Sloveniji i onda što se mene tiče neka ih prolazi milion,samo neka se ne zadržavaju u Bihaću

• Like 1
Just now, sk64 said:

😂😂😂pa ovo je vrhunac,kozojebi blokiraju put😂😂😂😂ne mogu vjerovati šta čitam i gledam!!!! PA GDJE INTERVENTNA POLICIJA DA TO SVE PREBIJE I RASTJERA PIZDA VAM MATERINA NESPOSOBNA

Pade mi na um ono premaćivanje boraca koji su tražili svoja prava u svojoj zemlji koja su krvavo zaradili. Da su ovi koz*** ulozili 5% truda u svojoj zemlji da maknu tirane sa vlasti koliko su uložili truda u ilegalnu migraciju danas bi bili sretni. 

• Like 3

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...