Jump to content
FORUM

Recommended Posts

prije sat vremena, zudox said:

Ma ljudi bitno je da smo otjerali onu srbocetnicku JNA .50 god. smo bili slijepi dok nam Aljo nije otvorio oči i rekao da su to okupatori.Da je ta vojska bila ne bi ova napacena sirotinja iz raznih vukojebina mogla raditi ovo što radi.Trazili smo gledajmo.

Jeb'la te JNA da te jeb'la mrš

Edited by Hysteria

prije 14 minuta, Hysteria said:

Jeb'la te JNA da te jeb'la mrš

E vidis da sam te našao gdje boli.Ta JNA  je bila prepreka u ostvarivanju tvojih cionistickih LGBT boleština.U onoj državi takvi kao ti bi bili odavno u zatvoru.

prije 38 minuta, gargamel said:

Plačenićki ološ treba po hitnom postupku riješit.  Oni su gori od ovih garavih isilovaca

Nema to nikakve veze.  JNA je prestala biti JNA onda kada je Tito umro.  Pretvorila se u četničku vojsku i trebalo ih je potjerat.  Ali to nema veze sa ovom temom.  Granica se može štitit i u današnje vrijeme vrlo efikasno što se vidi na primjeru ovih Isilovih terorista koje hrvatska milicija redovito pobaca u Koranu da plivaju leđnim stilom

Ima i te kako veze.Sve su nam ovo obećali domaći izdajnici šta se ovo dogadja.Zapadne vrijednosti i drugo.Sad nam pederi paradiraju i uče djecu svojim vrijednostima i promiču ova multikulti sranja.Ne smiju ljudi navece izaći van prošetati.Ali treba analizirati stvari unazad tridesetak godina da bi shvatili sta se ovo dogadja.

• Like 1

JNA je srbočetničks genocidna armija koja je pomagala zločine koje e provodio Radovan Karadžić, Ratko Mladić, Fikret Abdić i ostali.Ne znam uopšte kako je neko može hvaliti 

• Like 1

Možda kolega Zudox nije mislio na JNA u smislu šta je bila nego šta je trebala predstavljati. 

• Like 1

prije sat vremena, zudox said:

E vidis da sam te našao gdje boli.Ta JNA  je bila prepreka u ostvarivanju tvojih cionistickih LGBT boleština.U onoj državi takvi kao ti bi bili odavno u zatvoru.

Ima i te kako veze.Sve su nam ovo obećali domaći izdajnici šta se ovo dogadja.Zapadne vrijednosti i drugo.Sad nam pederi paradiraju i uče djecu svojim vrijednostima i promiču ova multikulti sranja.Ne smiju ljudi navece izaći van prošetati.Ali treba analizirati stvari unazad tridesetak godina da bi shvatili sta se ovo dogadja.

Ja sam govorio kako bi se trebala uspostavit zaštita granice po SFRJ modelu i to je to.  Druga priča je što je Jugoslavija bila u političkom i društvenom smislu.  Mnogi je nepotrebno glorificiraju pa ovi mlađi naraštaji dobivaju dojam kako je bilo riječ o raju na zemlji,  a ustvari radilo se o propaloj državi koja je pucala po svim šavovima.  Lopovluk i kriminal po partijskoj liniji na najvišem levelu.  Korupcija, inflacija, nezaposlenost,  ekonomsko beznađe, nepravda itd.  Nemoj zaboravit da su svi ti domaći izdajnici koje navodiš isti oni kriminalci koji su vladali i u Jugoslaviji.   Imala je Jugoslavija i svojih pozitivnih stvari kao što je bila kultura, sport, muzika i ono što je vezano za ovu temu zaštita granica protiv ilegalnih uljeza.   Slažem se da je zadnjih trideset godina loše, ali ni ono na što se ti pozivaš prije '91 nije bilo dobro. 

Edited by gargamel
  • Dislike 2

prije 2 minuta, gargamel said:

Ja sam govorio kako bi se trebala uspostavit zaštita granice po SFRJ modelu i to je to.  Druga priča je što je Jugoslavija bila u političkom i društvenom smislu.  Mnogi je nepotrebno glorificiraju pa ovi mlađi naraštaji dobivaju dojam kako je bilo riječ o raju na zemlji,  a ustvari radilo se o propaloj državi koja je pucala po svim šavovima.  Lopovluk i kriminal po partijskoj liniji na najvišem levelu.  Korupcija, inflacija, nezaposlenost,  ekonomsko beznađe, nepravda itd.  Nemoj zaboravit da su svi ti domaći izdajnici koje navodiš isti oni kriminalci koji su vladali i u Jugoslaviji.   Imala je Jugoslavija i svojih pozitivnih stvari kao što je bila kultura, sport, muzika i ono što je vezano za ovu temu zaštita granica protiv ilegalnih uljeza.   Slažem se da je zadnjih trideset godina loše, ali ni ono na što se ti pozivaš prije '91 nije bilo dobro. 

Tačno gargamel ali u toj državi svi mi muslimani smo bili u jednoj državi a sad više vrijedi lavež psa od glasa muslimana u evropi.Ovaj rat i ovaj cirkus nam uvozi evropa pa oni više i ne kriju da nas žele uništiti a ovo im je završna faza.Usput ovi državnici su bili uglavnom u zatvoru zbog izdaje i saradnje sa vanjskim neprijateljem.Prodali su svoju zemlju i narodne sitne interese.Bitno je izmetbegovicima samo Sarajevo a glupi krajisnici gledaju tamo ko tele u šarene vrata.

• Like 1

U jugoslaviji je bilo stvari koje su se trebale iz osnovs mjenjati,al bosna je sad država koja je skrojena za lopova.

Treba nas biti sramota kakvu ćemo to zemlju ostaviti našim unucima!

• Like 2

@Grunf ma ima ih 27000 na kantonu i svi prave probleme. Dosad su ubili 29000 zitelja Bihaca a 150000 se vode kao nestali

• Dislike 1

Vidiš kako se haldira javlja ovakvi kao on su i poticali rat i razaranje u Jugoslaviji a sad nastavljaju rat protiv nas sa uvozom svoje ciolgbt ideologije.Mislim da je on jedan od ovih aktivista koji želi da dokraja razori i ovo što je ostalo od društva.

• Like 5

35 minutes ago, Haldir said:

@Grunf ma ima ih 27000 na kantonu i svi prave probleme. Dosad su ubili 29000 zitelja Bihaca a 150000 se vode kao nestali

Ja ti lijepo kazem da obidjemo ta mjesta pa da se uvjeris. Ne mora se jedan narod ubiti fizicki, moze se ubiti na razne druge nacine, npr. kulturoloski. Dalje, dodji da te povedem da vidis kako se unistavaju polja nakon mukotrpnog rada penzionera uglavnom. 

• Like 6

prije 3 sati, Grunf said:

Ja ti lijepo kazem da obidjemo ta mjesta pa da se uvjeris. Ne mora se jedan narod ubiti fizicki, moze se ubiti na razne druge nacine, npr. kulturoloski. Dalje, dodji da te povedem da vidis kako se unistavaju polja nakon mukotrpnog rada penzionera uglavnom. 

Samo da pitam...i što bi se dogodilo da stvorenje poput Haldira svojim očima vidi što se događa? Kao da to do sada nije vidio. Kao i svi ostali plaćeni migrantoljupci. I u što bi se trebao uvjeriti, kad mu živčani sustav odvodi informaciju s očnog živca u krivi dio mozga? Pa to je vrsta ljudi koja ne vidi nikakav problem da se u dječje uzraste u sportskim klubovima ubace tridesetgodišnjaci bez ikakvih dokumenata, bez ikakvog podatka tko su zaista, koji se lažno predstavljaju maloljetnicima bez pratnje. Vrsta ljudi koja je u stanju emocionalno reagirati samo kad im sjedne lova na žiro račun.

• Like 6

prije sat vremena, toby said:

Samo da pitam...i što bi se dogodilo da stvorenje poput Haldira svojim očima vidi što se događa? Kao da to do sada nije vidio. Kao i svi ostali plaćeni migrantoljupci. I u što bi se trebao uvjeriti, kad mu živčani sustav odvodi informaciju s očnog živca u krivi dio mozga? Pa to je vrsta ljudi koja ne vidi nikakav problem da se u dječje uzraste u sportskim klubovima ubace tridesetgodišnjaci bez ikakvih dokumenata, bez ikakvog podatka tko su zaista, koji se lažno predstavljaju maloljetnicima bez pratnje. Vrsta ljudi koja je u stanju emocionalno reagirati samo kad im sjedne lova na žiro račun.

Da, bolesnik je to teški.  Koliko poremećen moraš biti da nepoznate ljude od 30 godina koji se predstavljaju kao maloljetnici ideš integrirat u društvo i to ih uvodiš u programe sa svojom vlastitom djecom.  Stvarno moraš biti plačenićko govno najgore vrste da bi to radio. 

• Like 7

Samo da vas upozorim ko nije vidio do sad ili ko je zaboravio. Na mom profilu vec par dana piše Moderator što znači da ću biti strog a pravedan i neću dozvoliti offtopic niti bilo kakva vrijeđanja. To sviju upozoravam bez obzira na temu ili "stranu" na cijelom forumu i tako ce biti dok mi ne ukinu prava. Hvala.

• Like 1

prije 10 minuta, Grunf said:

Samo da vas upozorim ko nije vidio do sad ili ko je zaboravio. Na mom profilu vec par dana piše Moderator što znači da ću biti strog a pravedan i neću dozvoliti offtopic niti bilo kakva vrijeđanja. To sviju upozoravam bez obzira na temu ili "stranu" na cijelom forumu i tako ce biti dok mi ne ukinu prava. Hvala.

Uaaaa jel to funkcija  preko veze.Gdje su izbori glasanje i tako to.

• Haha 1

2 minutes ago, Fap mašina said:

Grunfe bolje da si se kandidovao za gradonačelnika.

Nisam trazio, samo mi dodjelili 

• Like 1

7 hours ago, Haldir said:

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i trebam gledati kako PROVALJUJU u nju. Pa shvati vise jednom da je privatna imovina svetinja, a ako ne mozes shvatiti povedi ih u svoju vukojebinu i zivi sa njima do sudnjeg dana. Trebam li ja djecu uciti da je normalno provaliti u neciju kucu zato sto si "ugrozen" (samo jos ne znamo od koga). Ali po tebi je normalno da 99% muskaraca je ugrozeno ali nisu zene, djece i starci. Izgleda da si na drogama Captagon koju koriste ovi teroristi pa mislis da imaju sva prava ovog svijeta. Zasto nasi ljudi idu u ambasade pa cekaju vizu a oni ne moraju. Posto si kao nacitan, prouci da osobe iz Maroka ako su zaposleni odmah dobijaju vizu za EU (provjerena info 100% od ljudi koji zive dole), sta ovi tvoji INTELEKTUALCI iz Maroka rade u BiH, jer ako znas geografiju malo su zaobisli put ka EU da bi dospjeli tamo, ali "jadnici" muka ih natjerala. Mani se vise IDIOTSKIH prica o jadnicima, jer ako stvarno vjerujes u to, stvarno si slucaj za psihijatriju.

• Like 12

7 hours ago, nelexxx said:

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i trebam gledati kako PROVALJUJU u nju. Pa shvati vise jednom da je privatna imovina svetinja, a ako ne mozes shvatiti povedi ih u svoju vukojebinu i zivi sa njima do sudnjeg dana. Trebam li ja djecu uciti da je normalno provaliti u neciju kucu zato sto si "ugrozen" (samo jos ne znamo od koga). Ali po tebi je normalno da 99% muskaraca je ugrozeno ali nisu zene, djece i starci. Izgleda da si na drogama Captagon koju koriste ovi teroristi pa mislis da imaju sva prava ovog svijeta. Zasto nasi ljudi idu u ambasade pa cekaju vizu a oni ne moraju. Posto si kao nacitan, prouci da osobe iz Maroka ako su zaposleni odmah dobijaju vizu za EU (provjerena info 100% od ljudi koji zive dole), sta ovi tvoji INTELEKTUALCI iz Maroka rade u BiH, jer ako znas geografiju malo su zaobisli put ka EU da bi dospjeli tamo, ali "jadnici" muka ih natjerala. Mani se vise IDIOTSKIH prica o jadnicima, jer ako stvarno vjerujes u to, stvarno si slucaj za psihijatriju.

Koji starci bolan, šta pričate vi više o starcima, majkama, didovima... 

• Dislike 2

1 hour ago, Haldir said:

Koji starci bolan, šta pričate vi više o starcima, majkama, didovima... 

Ja konkretno govorim o penzionerima sa manje od 400KM penzije koji po cijeli dan rade na njivama i u baštama da bi sebi olakšali život i o talibanima koji im to uništavaju.

• Like 4

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...