Jump to content
FORUM

Recommended Posts

18 hours ago, SAMO_REALNOST said:

http://www.uskinfo.ba/vijest/upravo-otkazana-48-internacionalna-una-regata/77654

Koja smo stoka, fuj, najbolje da nas povjesate. Ko nam donosi odluke, za roknuti se, sve ove krizne stabove i sl. vode nestrucni, donekle obrazovani u domeni, zatupljeni, vremenom zaostali poluljudi, osim komesara koji svoje znanje bar zna, ali on se za ovo i ne veze mislim. Zdravstvo, crveni kriz, znaci logisticari krimigrosa odredjuju sta ce i kako u Bihacu funkcionisati, dok njihovi teroristi u stotinama i hiljadama okupiraju grad, ljude, ali to ih ne brine, gamad sugava. Puniji centar, opcenito grad krimigrosima vise nego neke regate, ali vam je to u interesu, gamad prodana. Nas normalan, posten narod da zaradi, zabavi, okupi sa odgovornoscu, ne moze, ali moze kad primate krimigrante i krimieure za iste od krimiorganizacija, fondova i sl., isti ste kao i oni, trgovci ljudima, vi ste trgovci zivotima Biscana, kao i nasi prodani gradjani kojima je vise u interesu strpati u spajzu 20 kriminalaca. To što se hiljade vaših krimigrantskih podanika šeta, sere, pisa, pljuje, pije, drogira ( najblazi oblici nekulture ) gdje god stigne, pred kim god., to vam je normalno, suge sugave, gube jedne, sram neka vas bude, ali ni to nemate, vi i ne znate sta je Una, dozivljaj, adrenalin vezan za isto, priroda, i sve popratno, vi znate za prodanu dusu, fotelju, pare, niskoristi jedne.

Jucer kad sam gledao konferenciju na kojoj je razmatrano otkazivanje, dovoljno mi je bilo da je nadlezna u citanju ''48. internacionalna Una-regata'' pogubljena kao da se suocava prvi put sa Mandarinskim jezikom, kao da nikad cula za istu nije, i takva da kroji sudbinu, dno dna.

I meni je fakat bilo krivo ali stas takva je situacija gdje se ide iz krajnosti u krajnost . Nas ce ponovo uskoro sviju zatvoriti u kuce jer tome se tezi sa laziranjem o broju pozitivnih . Oni otkazuju Una regatu a salju medicinske timove u Pazar i samim tim ce ti isti prosiriti navodni virus u nasoj zemlji. U Samom Pazaru je cijela situacija ispolitizirana ispada da Srbija ne brine  za svoje gradjane sto takodjer nije istina . Polovina Pazaraca doslovno lezi na parama a Bolnica im kao stala ovi salju medicinsko osoblje a polovina osoblja iz njihvih bolnica na godisnjem odmoru. Ali mora Bakir kupiti glasove od Sandzaklija po Sarajevu .

• Like 1
  • Replies 17,9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3177

• Barba

1129

• rucica1

1128

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

Izgleda malo se otelo, ručak zagori kozojebima, a naš čovjek ostao bez kuće.STRAŠNO I KAO ŠTO REKOH, OVA DRŽAVA,KANTON I GRAD SU OBIČNA SPRDAČINA

• Like 1

E tako drzava gleda na privatnu svojinu i vlasnistvo ,ono koja drzava ocito nema nigdje drzave. 

Znaci preko noci ti mogu sve zivo zapaliti i da izgubis sve mogu ti pogaziti usjeve uznemiravati pljackati i nikom nista to je sve humanitarna stvar . 

• Like 2
1 hour ago, Barba said:

E tako drzava gleda na privatnu svojinu i vlasnistvo ,ono koja drzava ocito nema nigdje drzave. 

Znaci preko noci ti mogu sve zivo zapaliti i da izgubis sve mogu ti pogaziti usjeve uznemiravati pljackati i nikom nista to je sve humanitarna stvar . 

Da li je neko tužio Grad, Općinu, Kanton, Federaciju, Državu, Ured za strance, Ministarstvo za izbjeglice , Ministarstvo bezbjednosti , IOM, UN, i ostale koji su upleteni na direktan ili direktan način na dovodjenju  , zbrinjavanju, štićenju ilegalnih migranata ? Dok ne krenu tužbe za nastalu štetu  i ugrožavanje sigurnosti, neće se ništa pokrenuti. Od slikanja nema fajde . 

Edited by Sadik
  • Like 3
7 minutes ago, sk64 said:

Ma možeš ti tužiti sve redom al do suda to nikad doći neće,pa nije ti ovo Njemačka ili Austrija.

Ja kad sam imao takav problem (prvi put) sa migrantima na mom posjedu gdje je sve uništeno, policija bila na uviđaju i vele zvat cemo vas cim komandir potpise zapisnik. To je bilo prije 2 godine. Kako tad tako sad. A mislim da bez tog osnovnog dokaza tj policijskog zapisnika nema ni kvalitetne tuzbe. Neko je mislio na sve

• Like 1

Opali polasku kojem teroristi i ako te neko snimi mobitelom sud će reagirati brze nego u Njemačkoj. Stvar je što smo mi kolonija evrope ko pita robove i sluge za mišljenje.

• Like 2

Ako ste citsli o onom soferu koji je prije koji dan izprebijan u autobusu, zbog toga jer nije dao momcima bez karte i maske da se voze, nazalost je umro od teskih rana.

U medijama nazalost se ne pise ko su i sta su, medjutim internetu nista ne promakne, pa je policija ipak morala objaviti sliku i imena pocinitelja!

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=4109525265755230&id=560682627306196

Imena kao u bajci:

Mohamed C.,

Mohammed A.

Moussa B.

Sélim Z.

Protesti igdje u Europi?

Sjetimo se kakvi su protesti kod onog kriminalca Floyda bili u jako udaljenoj Ameriki. A ovdje se radi o postenom ocu i muzu u puno blizoj Francuskoj, covjeku koji je na posten i castan nacin radio i zaradjivo za svoju familiju!

• Like 3
  • Dislike 1
  • Thanks 1
On 28. 06. 2020. at 17:58, PhooBoo said:

Ala, dečki, nemojte međusobno dizati tenzije jbte. Problem nam je svima zajednički,  ne trebamo se još mi krviti. Svako ima pravo na svoje mišljenje. Bitno je samo argumentirati i zdravo rezonovati. 

Ima među migrantima sigurno i onih sa lošim namjerama, ima i onih koji su odbjegli od zakona iz ovih ili onih razloga, ali mi nekako nije ok reći da su baš svi kriminalci, a ovdje se to često potencira. Ali, da, frka je sto ne znaš ko su jedni, a ko drugi i otuda vjerojatno strah. Da se razumijemo, kriminalce, hajduke i razbojnike bih i ja mlatio na svakom ćošku.

Pa zašto nije, ako mu je to želja.

Kako čovjek da prošeta svojim gradom pored 200 migranata? Kako će proći pored ove hrpe ženska osoba sama? Gdje je policija i njihov cuveni prazni bus da se ovo potrpa i vozi na Lipu? Ovo je sramota naše policije kojoj je problem poslati policiju u centar grada.

Pošto nam turistička zajednica ima projekat promocije grada evo im ime za novi video.

pUNA migranata

FB_IMG_1594570643729.thumb.jpg.8f4fa08b8864c065b51907bb1434001f.jpg

• Like 6

Sta kazu akademici sa FB grupe, okupljaju se zbog  besplatnog interneta. Grad uveo internet zbog migranata, tu je i IOM koji sve uredno placa Telecomu. Its all part of the plan. Kakvu poveznicu smislise, jebo CIA. 

Jos idioti fakat iskljucise internet odmah iduci dan, ili je slucajnost ili je zbog posta u ovoj grupi akademskih gradjana. 

Zamisli grad u 2020 godini nema besplatan internet da pokrije bar 100 metara centra. 😂

Edited by Pavarotti
  • Like 2

Vidim momak migrant tražio CIPS u bužimu nije ga dobio,pa pokušao samoubistvo žalosno a babo mu alžirac u ratu ko iskusni terorista došao u bosnu i obranio bošnje podrumaše.ekipu iz moje mahale i grada nije sada mu džaferović duguje uslugu nadam se da će mu biti ispunjeno babo mu se borio za alijinu bosnu.

• Like 2

Sukob između muslimana i hrvata u krajini nije se desio na sreću.al smo zato imali u sred rata međumuslimanski sukob,sramota!

Činove su na autonomiji dobili mnogi koji to nikada ne bi ostvarili na grabežu il hasinom vrhu.

• Like 1

Van svake pameti je pokupiti ovu grupu i samo je prebaciti na Lipu bez utvrdjivanja odgovornosti i kaznjavanja pocinioca. Ovo podmetanje pozara je cisti teroristicki cin jer u ovom slucaju je usmjeren protiv same policije jedne zemlje i u cilju zastrasivanja lokalnog stanovnistva. Onaj ko je ovo uradio, uradit ce to opet i bilo gdje a slijedeci put moze neko i stradati

• Like 5

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...