Jump to content
FORUM

Recommended Posts

21 hours ago, Sadik said:

Gdje su Palestinci i Sirijci ? Nema ih medju ovim hordama ni u tragovima. Ilegalni migranti nisu ratne izbjeglice i 80 % njih dolazi iz Pakistana, pa Bangladeša, Indije, Sudana, Nigerije, Eritreje, Alžira, Afganistana, Irana, Iraka itd 

Kakvi Palestinci kad njih njihov teroristicki HAMAS drzi u okruzenju i blokadi i nedaju im mrdnuti nesto slicno kao sto nas narod SDA i Bakir zele postici mada su uveliko u tome i uspjeli. 

• Replies 17,9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3177

• Barba

1129

• rucica1

1128

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

Ovo sto radi IOM i ovaj Peter je terorizam nad lokalnim stanovništvom. Prije mjesec dana sam rekao da nam taj čovjek prijeti i njegove prijetnje su identične prijetnje kao i Radovana Karadžića  i Ratka Mladića koji su nam prijetili na isti način pred sam početak rata:" Predajte nam Bihać i nećemo vas tući" 

• Like 2
  • Confused 1
  • Angry 3
57 minutes ago, Haldir said:

Tog Belgijanca morate da shvatite, čovjek mora opravdati 15.000€ mjesečnih primanja.

Slušaj Haldire, smrad si kao i on i jednako ugrožavaš živote gradjana Bihaća, Kladuše , USK-a i nije te ni sramota. Prisjela ti svaka marka koju zaradiš od tih smradova. Povraćama si od takvih kao ti, bez srama ,obraza i karaktera, a takvi kao ti i u ratu su zaradjivali na mukama naroda, komšija, prijatelja. Sram neka te bude .

• Like 4
  • Thanks 1
1 hour ago, Grunf said:

Ovo sto radi IOM i ovaj Peter je terorizam nad lokalnim stanovništvom. Prije mjesec dana sam rekao da nam taj čovjek prijeti i njegove prijetnje su identične prijetnje kao i Radovana Karadžića  i Ratka Mladića koji su nam prijetili na isti način pred sam početak rata:" Predajte nam Bihać i nećemo vas tući" 

Vjerujem da ni u jedonoj zemlji nebi ovako olako mogao posao raditi.Vidio covjek da je drzava puna budala i da se daju podkupiti (pogotovo u Bihacu) pa zato moze ovako da prica.>:(

• Like 3
Just now, rucica1 said:

Vjerujem da ni u jedonoj zemlji nebi ovako olako mogao posao raditi.Vidio covjek da je drzava puna budala i da se daju podkupiti (pogotovo u Bihacu) pa zato moze ovako da prica.>:(

Protjerati sve te lesinare zajedno sa njihovim domacim podguznim muhama .

• Like 2
prije 25 minuta, Sadik said:

Protjerati sve te lesinare zajedno sa njihovim domacim podguznim muhama .

A prije toga im( IOM-u) pred onu kuću na Lukama gdje im je sjedište,istrpati jedno dva kontejnera smeća zapaliti par vatri,derati se,ostavljati gaće na kapiji,malo porazbijati i ostalo što migranti rade po gradu i to svaki dan,da gospoda ,naši kolaboracionisti,koji ih brane ili šute,vide kako je nama građanima...kada bi se to ponavljalo jedno sedam dana,je*ali bi oni i IOM i Petera i sami nagarili migiće iz grada..

• Like 2

ma da se je meni ovog Petera namlatiti. Sta sve politika radi od naroda, boze sacuvaj. Pa dragi Tito ustani iz groba, da ove smradove kao Peter i nasi politicari na goli otok zatvoris. Lako bi se mi obracunali sa migrantima da nije ove pokvarene EU i nase stoke politicara. 

prije 13 sati, Barba said:

Kakvi Palestinci kad njih njihov teroristicki HAMAS drzi u okruzenju i blokadi i nedaju im mrdnuti nesto slicno kao sto nas narod SDA i Bakir zele postici mada su uveliko u tome i uspjeli. 

Ma mislio sam reci iz Pakistana pa mi se odnekud uvukla Palestina.Znam da nema imigranata iz Palestine .

• Like 4
prije 10 sati, Haldir said:

Tog Belgijanca morate da shvatite, čovjek mora opravdati 15.000€ mjesečnih primanja.

Pa taj Belgijanac govori točno ono što i ti govoriš. xD Naravno, on to radi za lovu, a ti iz čistog humanizma, lova je tek tu da pokrije troškove. xD

Evo, nagradna igra "Pronađi uljeza". Izdvojio sam četiri citata o dobrim migrantima koji nisu skloni kriminalu. Jedan je citat Van Der Auweaearta, a tri su citata mister Haldira. Bez googlanja, pronađite koji je koji. xD

Ako uzmemo u obzir da je kroz BiH u dvije godine prošlo 60 hiljada migranata, shvatljivo je da među njima mora biti pojedinca koji će praviti probleme. Međutim, većina migranata na području Unsko-sanskog kantona ne pravi nikakve probleme.

Ali gledajući broj migranata koji su ušli u BiH, i broj registriranih krivičnih djela koje su migranti počinili, statistika kaže da velika većina njih na teritoriji BiH nije uradila krivično djelo poput pljačke, provale, napada itd. 

Nigdje nismo ni rekli da su svi dobri i skloni zakonitim radnjama, poštivanju običaja u državi u kojoj se nalaze, nigdje nismo rekli ni da se svi mogu integrirati. Ali gledajući broj migranata koji su ušli u BiH, i broj registriranih krivičnih djela koje su migranti počinili, statistika kaže da velika većina njih na teritoriji BiH nije uradila krivično djelo poput pljačke, provale, napada itd. 

Nemoguće je da 100% migranata u BiH predstavlja poštenjačine, obrazovane ljude spremne na integraciju u evropski život. Stoga se djelomično slažemo i oko toga da nisu svi stigli ovdje sa dobrim namjerama. Međutim, razlika je ta što smatramo da je više onih koji su kroz BiH prošli da nisu skloni kriminalu, nego li ovih koji jesu.

• Like 2
  • Haha 1
27 minutes ago, toby said:

Pa taj Belgijanac govori točno ono što i ti govoriš. xD Naravno, on to radi za lovu, a ti iz čistog humanizma, lova je tek tu da pokrije troškove. xD

Evo, nagradna igra "Pronađi uljeza". Izdvojio sam četiri citata o dobrim migrantima koji nisu skloni kriminalu. Jedan je citat Van Der Auweaearta, a tri su citata mister Haldira. Bez googlanja, pronađite koji je koji. xD

Govorim isključivo o njegovom relativizranju fitičkog napada na ženu. Sve ostalo je, dakako, u pravu.

prije sat vremena, Haldir said:

Govorim isključivo o njegovom relativizranju fitičkog napada na ženu. Sve ostalo je, dakako, u pravu.

Ajde sada reci što je istina. Dakle, ti i Van der Auweaert govorite potpuno iste stvari o migrantskom nasilju i kriminalu, zato što:

a) čitate generičke navode iz istog priručnika za propagandu

b) Van der Auweaert čita biscani.net i citira tvoje upise

c) pukim slučajem obojica govorite ono što mislite jer ste predivni humanisti ali samo kad su u pitanju migranti, dobrobit domicilnog stanovništva vam nije u interesu

• Like 2
23 minutes ago, toby said:

Ajde sada reci što je istina. Dakle, ti i Van der Auweaert govorite potpuno iste stvari o migrantskom nasilju i kriminalu, zato što:

a) čitate generičke navode iz istog priručnika za propagandu

b) Van der Auweaert čita biscani.net i citira tvoje upise

c) pukim slučajem obojica govorite ono što mislite jer ste predivni humanisti (on manje nego ti) ali samo ne samo kad su u pitanju migranti, dobrobit domicilnog stanovništva vam je također u interesu

C, verzija 2

prije 26 minuta, Haldir said:

C, verzija 2

Prvo napišeš da je Van Der Auweaert plaćeničko IOM-ovsko govno koji za lovu relativizira migrantsko nasilje prema domorocima, a kad te se suoči s činjenicom da navedeno govno iznosi identične stavove tvojima i ima identičnu retoriku o migrantskom nasilju kao što imaš i ti, odjednom plaćeničko govno postaje humanist? Pa čovječe, kojih 15 tisuća eura mjesečno, ti zaslužuješ najmanje 15,5 tisuća za ovakve propagandističke izdrkotine. Koliko zaista neko govno mora biti suštinsko govno i smrad od čovjeka, neovisno o plaći, da bi radilo nešto ovakvo? :)

12 minutes ago, toby said:

Prvo napišeš da je Van Der Auweaert plaćeničko IOM-ovsko govno koji za lovu relativizira migrantsko nasilje prema domorocima, a kad te se suoči s činjenicom da navedeno govno iznosi identične stavove tvojima i ima identičnu retoriku o migrantskom nasilju kao što imaš i ti, odjednom plaćeničko govno postaje humanist? Pa čovječe, kojih 15 tisuća eura mjesečno, ti zaslužuješ najmanje 15,5 tisuća za ovakve propagandističke izdrkotine. Koliko zaista neko govno mora biti suštinsko govno i smrad od čovjeka, neovisno o plaći, da bi radilo nešto ovakvo? :)

Ne, jos jednom, odnosilo se na naslov clanka portala USN.ba u kojem je pravdao fizicki napad na zenu cinjenicom da ne.mogu svi migranti dobiti smjestaj u Bihacu.

VdA je dakako u svemu ostalom sto je rekao, a sto sam imao priliku procitati u clanku, u pravu

S tim da, kao sto sam i pisao ranije, lik zaista ne zna ni sta zapravo radi u Bihacu. Niti je vidio Vucjak do dana zatvaranja, niti je imao postovanja prema lokalnim medijima.

Sto opet ne.mijenja cinjenicu da je u pravu za sve ono sto je sinoc rekao

Edited by Haldir
prije 2 sati, Haldir said:

Ne, jos jednom, odnosilo se na naslov clanka portala USN.ba u kojem je pravdao fizicki napad na zenu cinjenicom da ne.mogu svi migranti dobiti smjestaj u Bihacu. VdA je dakako u svemu ostalom sto je rekao, a sto sam imao priliku procitati u clanku, u pravu S tim da, kao sto sam i pisao ranije, lik zaista ne zna ni sta zapravo radi u Bihacu. Niti je vidio Vucjak do dana zatvaranja, niti je imao postovanja prema lokalnim medijima. Sto opet ne.mijenja cinjenicu da je u pravu za sve ono sto je sinoc rekao

Ok, dakle govnar van der Auwaert i ti se slažete i 99,9% stvari jer ste humanisti, a za ostalih 0,01% on prima 15 tisuća eura mjesečno jer je govnar? :)

Dobar komentar:

Važno..Važno...Važno.. KAKO ONI NAMA ODOZGO,TAKO MORAMO I MI,OCISTI CARSIJE U VOZILA I VOZI GORE... Danas sam bio ocevidac,ispred opcine Vel Kladusa,iz parka je izletio migrant i lapio zeni koja je tu stajala tasnu iz ruku,te se dao u bjeg i nestao bez traga.Zena dosla iz Belgije,u tasni novac,bakomati i skoro sve putne isprave od citave porodice,Policija je dosla na uvidjaj,al od pocinioca ni traga ni glasa. Na USK svakodnevno se desavaju provale i pljacke od strane migranata,posebno gledaju gdje su starije i zenske osobe,koje pretucu,opljackaju kad upadnu u kucu.U Buzimu su se naselili u sve napustenee objkte tako i u staru osnovnu skolu,gdje skoro svako vece,djeca dolaze na razne treninge u salu.Tu se izgleda ceka da se nesto necijem djetetu desi pa da se onda reaguje,cim padne mrak,upadaju u kafane i traze alkohol,posluze se sami iz frizidera i bjeze napolje.Setnja po noci nikom nije sigurna.Stanje je veoma alarmantno,Bihac i Vel Kladusu su migranti vec preuzeli,slede ostale Carsije tako i sela.Puno kuca je ostalo bez usjeva,basca,jer oni gdje naidju,sve pokupise.Oni ne da kradu i pljackaju po noci,nego to cine sad i po danu,isto kao da su kod svoji kuca.Ako neko uhvati migranta na djelu,te mu nesto ucini u samo odbrani i da bi zastitio svoje,bude priveden i mora pred sudom odgovarati,pocinioca samo prebace na drugo mjesto.Ja nisam rasista i nemrzim nikog zbog toga sto je drugaciji ili sto se moli drugom bogu,znam da smo duzni putnike u nevolji pomoci.Al velika vecina ovih Migranata su kriminalci,nisu za pomoc,nedolaze i nebjeze i ratnih podrucja.Velika vecina je vec bila i zivjela na zapadu,gdje su se bavili sa raznim kriminalima,te su iz tih zemalja protjerani,ostali bjeze iz svojih drzava,gdje ih zakon trazi zbog raznih djela,ubistva,pljacke,droga,otmice..Vecina nas na USK neznamo i nismo svjesni,ko nam se svaki dan ispred nasih kuca seta,osobe koje nas u svakom trenutku mogu napasti i ubiti....Kontam da je krajnje vrijeme,da se gradjani USK po Opcinama organiziraju,pristupe u pomoc Policiji koja je jednostavno preopterecena,i nema adekvatno brojno stanje da se moze ozbiljno suociti sa ovim problemom...!!

• Like 7
  • Dislike 1

Sta bi tek zenicani radili da tri godine dozivljavaju sve sto biscani i kaduscani trpe i dozivljavaju.Ma u nas narod podvio rep i ceka da mu drugi rijesi problem.Treba se organizovati, nasa policija i nemoze svugdje stici a i kad nekog stigne nista mu "nesmije". Gradjanima se samoodbrana nemoze i nesmije zabraniti niti nekim kaznama oznacavati.Ako do tog dodje onda te sudije i sud treba ... .

https://www.zenicablog.com/video-sokantne-tuce-krvavih-migranata-sve-cesce-policija-nedovoljno-reaguje/

• Like 3

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...