Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Taj je kod haldira danas bio na uštipcima.prijavio se za nogometni klubić.zovu ga u krajini  crni ibrahimović,on mijenja šesnaestogodišnjaka koji je neki dan slučajno nastradao u kladuši,dobio metak u nogu na pripremama.

UEFA i IOM će uzeti zamjenu zbog otežanih okolnosti.

• Haha 2
  • Replies 18,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3264

• rucica1

1198

• Barba

1149

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

prije 48 minuta, Yo-Ye said:

pravda za jusufa bambuču!on je jedan obični putnik namjernik koji nikad nebi krao djevojčicama mobitele da ima osiguran smještaj u migrantskom kampu...

Ja sam čuo da je krao samo 5G mobitele, ako je to istina onda je tim curicama spasio život i radi se o heroju

INICIJATIVA PREMA GRADSKOM VIJEĆU:

- ZABRANITI PRODAJU ALKOHOLNIH PIĆA IMIGRANTIMA;

- ZABRANITI PRODAJU NOŽEVA, MAKAZA, SKALPELA I OSTALIH SLIČNIH PREDMETA, IMIGRANTIMA, NARAVNO;

ODMAH !!!

• Like 1

Sve je ovo zalosno iskreno da se ljudi prdace sa drzavom i policijom . Kakvi su ovo termini zatvor  pritvor poluotvorenog tipa i slicno ? Drzava i sigurnosne agencije nemaju pojma ko se sve po zemlji krece slobodno . Pa u Bihacu je onaj migrant sa Britanskom adresom otvarao poslovne objekte restorane svercao ljudima i trebalo je 6 mjeseci da neko skrene paznju na njega da policija reagira. 

• Like 1

Slovenija je ilegalno protjerala Kamerunca u Hrvatsku, pa je ovaj završio u BiH. Iako nije pravosnažna, presuda kojom Slovenija mora vratiti tražitelja azila i isplatiti mu odštetu od 5.000€ je važna i za BiH jer je dosad dokumentovano na hiljade ovakvih slučajeva.

https://www.dnevnik.si/1042934362/slovenija/slovenija-mora-prosilcu-za-azil-protipravno-izgnanemu-na-hrvasko-placati-5000-evrov-odskodnine?fbclid=IwAR1UsTCqs-pcKlU_xFezWN1zr6r6-bWjgMPj3-rncP0VLhN7uaeReEbN7Nc

On 18. 07. 2020. at 14:12, toby said:

Ok, dakle govnar van der Auwaert i ti se slažete i 99,9% stvari jer ste humanisti, a za ostalih 0,01% on prima 15 tisuća eura mjesečno jer je govnar? :)

Otprilike.

https://www.rtvusk.ba/vijest/kozarska-dubica-sarajlija-uhapsen-zbog-krijumcarenja-ilegalnih-migranata/40892

2 hours ago, Grunf said:

O ovom sam neki dan pisao, grešku su napravili jer je rijec o hatinačkom polju a ne o bakšaiškom ali situacija je ista

https://www.rtvusk.ba/vijest/sve-gori-odnos-migranata-prema-ovdasnjim-stanovnicima/40923

Ovi ljudi treba da, od opstine to jest od kantonalnog ministarstva, naprave zahtjev za podmirenje stete.Ako nemogu zastititi gradajne neka to objave da se narod sam zastiti - to jest svoje brani. 

Takodjer ovi krijumcari se slabo kaznjavaju - treba im oduzeti - zaplijeniti  vozila i debele kazne prisiti. 

Edited by rucica1
  • Like 4

@Haldir kako se može protjerati neko ilegalno ako je i sam ilegalac?? Nisam konkretno pratio ovaj slucaj nego govorim za ostale koje pominješ. Dovoljno je da ga nigdje ne registriras a kad nema ćageta nema ni slučaja, nije ni bio gdje kaze da jeste. Nego pogledaj ti ovaj video sa USK televizije, ovo ti je jad. Unište jednom starcu/ penzioneru ljetinu od koje je trebao prezivjeti i onda ga snimaju kako kuka i plače i smiju mu se. E to je jad. Jad je to jer to radi populacija ljudi koja nikad u svom bjednom zivotu nije nista radila i koja "bolji" život traži na grbači drugih. Al vrlo brzo nekom će prekipjeti i onda će biti gadno.

• Like 2
3 hours ago, Grunf said:

@Haldir kako se može protjerati neko ilegalno ako je i sam ilegalac?? Nisam konkretno pratio ovaj slucaj nego govorim za ostale koje pominješ. Dovoljno je da ga nigdje ne registriras a kad nema ćageta nema ni slučaja, nije ni bio gdje kaze da jeste. Nego pogledaj ti ovaj video sa USK televizije, ovo ti je jad. Unište jednom starcu/ penzioneru ljetinu od koje je trebao prezivjeti i onda ga snimaju kako kuka i plače i smiju mu se. E to je jad. Jad je to jer to radi populacija ljudi koja nikad u svom bjednom zivotu nije nista radila i koja "bolji" život traži na grbači drugih. Al vrlo brzo nekom će prekipjeti i onda će biti gadno.

Vrijeme je da većini prekipi ...

3 hours ago, Grunf said:

Ja sam ovdje jednu pedeset puta napisao - čak i oni koji ilegalno pređu granicu imaju pravo na azil i države njihove azile, tj zahtjeve, moraju razmatrati. 

• Dislike 1

@HaldirMa koga briga za "pravima" nekog divljaka iz pustinje? Svoja prava je trebao tražiti daleko odavde u pakistanskim vukojebinama baš kao što ja tražim svoja prava u svojoj zemlji. Jesi pogledao video RTV USK? To te ja pitam, ja sam neki dan o ovom govorio a ti pitas o kakvim starcima se priča.

@Sadik vrijeme je da se otvori sezona lova. Ja sam za to od samog početka

• Like 4
2 hours ago, Haldir said:

Ja sam ovdje jednu pedeset puta napisao - čak i oni koji ilegalno pređu granicu imaju pravo na azil i države njihove azile, tj zahtjeve, moraju razmatrati. 

Tačno tako ali si zaboravio na jednu bitnu stvar?

Da ti isti barem većina krimigranata su podnijeli zahtjeve za azil u nekoliko zemalja prethodno ima njih sto putuju i po 3 godine . Grčka Makedonija Srbija Kipar Turska BiH. 

• Like 3

@rucica1da ne citiram cijeli tvoj post. Materijalna šteta u ovom slucaju kako sam prije govorio je relativno mala i zanemariva je u odnosu na ono što ta ljetina znaci tim ljudima i koliko muke rada i truda je uloženo. Znam to po svojim roditeljima koji su isto tako penzioneri, ja jutros u 06:00 se spremam na posao a oni u baštu "dok je hlada". Nema naknade za taj rad, ne mogu se mjeriti ti plodovi sa onim iz trgovackih centara a kao sto Deda sa videa reče: da su trazili dao bi im sve. A oni ga snimaju i smiju mu se u lice. Tog covjeka (Dedu-Deda je nadimak u ovom slucaju) sam znao jos u ratu i koliko se sjecam pripadnik OdSD. Gdje je nestao onaj ljuti krajsnik iz " Puma" ,"Tigrova","Azri", "Lavova"? Taj bi ovaj problem lako rijesio!

• Like 2

Meni je zao ovih ljudi sto ni po stare dane nemogu imati mira za sebe i za svoju imovinu baste usjeve, a boga mi ta basca preko ljeta i zime prehrani mnoge od njih to su sve penzioneri sa minimalnim 350 maraka mirovine i on sebi kroz tu bascu sa povrcem pomalo namiri nedostatke novca . A najgore sto se moze desiti da ove ljude migranti ubiju ili tesko ozljede meni je ovo najzalosnije sto drzava ovakve ljude nemoze zastiti . Sto puta sam to napisao na ovom forumu u svakoj normalnoj drzavi je privatna imovina svojina vlasnistvo svetinja i nema tu price ko udari na imovinu gradjanina udario je automatski na drzavu . 

• Like 2
3 hours ago, Grunf said:

@HaldirMa koga briga za "pravima" nekog divljaka iz pustinje? Svoja prava je trebao tražiti daleko odavde u pakistanskim vukojebinama baš kao što ja tražim svoja prava u svojoj zemlji. Jesi pogledao video RTV USK? To te ja pitam, ja sam neki dan o ovom govorio a ti pitas o kakvim starcima se priča.

@Sadik vrijeme je da se otvori sezona lova. Ja sam za to od samog početka

Nemam pojma šta smo pisali prije par dana. Ne znam šta hoćeš, pogledao sam video, da ti govorim ono što si znamo - da si u pravu pa da se osjećaš bolje?

Otvori sezonu lova. Vidim svima muda do poda. 

4 minutes ago, gargamel said:

Ove azijatske divljake,  te gmizave individue koje po fizionomiji liče na ljude, a u suštini to nisu treba pod HITNO strpat u avione i poslat u njihove vukojebine odakle su izgmizali. 

Nema tamo aerodroma, jedino da ih pobacaju sa padobranima. Ili malo nekonvencionalnijom metodom, za kojom bi posegli mnogi na forumu - bez padobrana.

27 minutes ago, Haldir said:

Nemam pojma šta smo pisali prije par dana. Ne znam šta hoćeš, pogledao sam video, da ti govorim ono što si znamo - da si u pravu pa da se osjećaš bolje?

Otvori sezonu lova. Vidim svima muda do poda. 

Znam da nisi glup, naprotiv veoma si inteligentna osoba i mislim da znas o cemu ja pricam samo se pravis malo grbav. Pa neki dan si bukvalno rekao "kakvi starci" a zvucalo je "ko ih je*e". Sto se mene tice ja ovim isilovcima jedino mogu pozeljeti sto vece batinanje sa hrvatske strane granice

9 minutes ago, Haldir said:

Nema tamo aerodroma, jedino da ih pobacaju sa padobranima. Ili malo nekonvencionalnijom metodom, za kojom bi posegli mnogi na forumu - bez padobrana.

Bez padrobrana - naravno.

BTW uvijek ima ljudi starog kova sa mudima do poda, to vi kastrirani po rodjenju nikako ne mozete da shvatite

• Like 1

Primjetio sam da Fatmir više nije na MTV Igman, ima vlastiti kanal i udario je na IZ i migrante. *ebe, ne vadi. 

U video iznad je ubacio screenshot neke vijesti sa portalčića newspanel.rs a njima na naslovnici vijest još iz juna da je Sarajliju? Armana Balića (Slinu) na Baščaršiji? napao migrant iz Đačkog Doma u Borićima. Niđe veze. Malo fact-checkinga im dobro došlo, čisto zbog ozbiljnosti

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...