Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 18,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3251

• rucica1

1188

• Barba

1147

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

prije 11 sati, rucica1 said:

Na intervjuu sa onim idiotom Peterom, mene cudi sto mu Senad nije postavio pitanje - sta je sa ljudskim pravima domicilnog stanovnistva.Vi (IOM i takvi poput vas) svojim nacinom rada ta ista prava zloupotrebljavat (domicilnom stanovnistvu ih uskracujete a ilegalcima "dodljeljujete" a s tim argumentom  mu se nikad ni nasi predstavnici USK nisu obratitli) .  

senad je shit...ručice moja lipa u reisovim i bakirovim očima biscani i ovo smeće koje zagađuje naš grad je isto,oni to zovu umet.do nas je,samo pushback kako svi rade i praviš se budala

1 hour ago, Lidjo said:

Niko do sad ovom Peteru nije postsvio prava pitanja. Meni svaki njegov interview izgleda tako da on unapeijed dobije pitanja i ako mu pitanja odgovaraju onda se pojavi u emisji - u suprotnom ne dolazi u emisiju!

Pa Peter i sam u videu kaze da se gradjanima Bihaca i Kladuse, sta sve trpe, divi. Dalje nastavlja - da je  Bihac u njegovoj zemlji gradjani to nebi nikako trpili.Znaci gradjani Bihaca su mazlumi koji nista ne cine da se u njihovom gradu sredi stanje.Cak je dodao da jos uvijek ima gradjana koji ilegalce pomazu i nose im hranu.Mislim da je to na onu umotanu guzlatu sto im je autom specijalitete nosila, ciljao (trebalo bi joj sve 4 gume izbusit).

• Like 4
  • Haha 1

Ma prekipjece narodu jednom, ne znam kad i za koliko godina, ali jednom cemo se fatiti toljaga i tu bagru sa nase djedovine protjerati. Narod je izgubio volju , jer vidi da je sve namjesteno i ispolitizirano. Jednom ce se desiti ta kap koja ce preliti casu. Mada istorija je pokazala gdje se neko doseli jednom tu i ostane. 

Zbog ustede semafori se u gradu mogu ugasiti...ionako na svakoj raskrsnici imamo po jednog migranta sa maramicama u rukama, mogu usput i regulirati saobracaj

• Like 1
  • Haha 1
14 minutes ago, Grunf said:

Zbog ustede semafori se u gradu mogu ugasiti...ionako na svakoj raskrsnici imamo po jednog migranta sa maramicama u rukama, mogu usput i regulirati saobracaj

Ja bi volio vidjeti budalu koja bi od njih kupila maramice ili bilo sta drugo . 

44 minutes ago, Barba said:

Ja bi volio vidjeti budalu koja bi od njih kupila maramice ili bilo sta drugo . 

Pa ima ih prilicno. Ne kupuju oni sto im to treba nego da im daju koju markicu, uglavnom dijaspora to radi

• Like 1
42 minutes ago, Grunf said:

Pa ima ih prilicno. Ne kupuju oni sto im to treba nego da im daju koju markicu, uglavnom dijaspora to radi

a nisu ni svijesni da sa time podrzavaju ovaj haos i opcenito migracije!

Edited by Lidjo
  • Like 3
  • Dislike 1

Zašto je kozojebima dozvoljeno da preprodaju maramice dok domaći trgovci za iste te maramice kada prodaju moraju izdavat račune.  Nalaze se nelegalno na teritoriji BiH,  rade razna kriminalna djela te se bave švercom robe.   Ako to nije dovoljan razlog za kolektivni građanski neposluh onda i trebaju da vas jebu u mozak

• Like 3
  • Aferim! 1
20 minutes ago, gargamel said:

Zašto je kozojebima dozvoljeno da preprodaju maramice dok domaći trgovci za iste te maramice kada prodaju moraju izdavat račune.  Nalaze se nelegalno na teritoriji BiH,  rade razna kriminalna djela te se bave švercom robe.   Ako to nije dovoljan razlog za kolektivni građanski neposluh onda i trebaju da vas jebu u mozak

Ma sta ce zaraditi. Koliko je pakovanje papirnatih maramica? 0,20 KM? Kakva zarada i šverc? To je samo maskiranje prosijacenja.

prije 12 minuta, Grunf said:

Ma sta ce zaraditi. Koliko je pakovanje papirnatih maramica? 0,20 KM? Kakva zarada i šverc? To je samo maskiranje prosijacenja.

Kako god njima nije mjesto na ulici nego u prostoru zatvorenog tipa.  Prostor ograđen bodljikavom žicom ili štala

• Like 3

U utorak ujutro bila police akcija u Žegarskom polju..pohvatali ih oko 150 samo sa dvije lokacije..toliko ih je pobjeglo u Vijenac i posakrivalo se po grmlju..jutros  pobjezi opet se vratili na matična mjesta..evo malo slika,nisu moje,nego su mi mještani poslali..iz daleka slikano,al sve što nije zeleno,to su oni u pratnji policije.Dan prije ih je bilo oko 1000 u polju,to je poplijenilo polje od njih..pred noć odoše preko Vjenca na Plješevicu,..kolona je išla1,5 sat,jbt,ko Igmanski marš..narod počeo stavljati bodljikavu žicu ,a čujem da ih je par stavilo "kuruzare"u travu oko imanja..sad jedno dvadesetak dana možeš džabe zvati 122,ovo sve ne može policija pohvatati..ovdje treba i civilna zaštita i vojska udruženo sa građanima..na to sve crveni križ im donosi hranu,al marvi malo kradu i usjeve iz bašta na vreće i ništa se ne ustručavaju..što ne pokradu,to satraše i polomiše..

110318709_369563244007454_6902196010690301938_n.jpg

110318712_617135202263088_7211355149680446850_n.jpg

116089112_225400661908079_8387780653740407225_n.jpg

• Like 5

Ovako to slovenci rade.Ako Sarajevo to na drzavnom nivou nece da zavede, onda nas kanton (radi visoke ugrozenosti kantona)  ima pravo da te mjere (radi vanrednog stanja u kantonu) privremeno sam zavede. Lijepo to objaviti da svi gradjani cuju i znaju i samo debelo kaznjavati.Da se narod aktivno ukljuci manje bi belaja bilo. 

https://e-maribor.si/kaksne-kazni-vas-lahko-doletijo-ce-pomagate-migrantom-preckati-mejo/

https://sobotainfo.com/novica/slovenija/za-kazanje-smeri-ilegalnim-migrantom-do-pet-let-zapora-astronomske-kazni/499014

• Like 5

Krajisnik Selmo Cikotic iz CG je postao novi ministar sigurnosti  nase drzave isti onaj sto su ga 1992 zarobili pripadnici ARBiH 1992 godine u trenucima bjezanja JNA . 

A jes se Suki ponadao prc motaj kablove nema dalje 

• Haha 2

Tek sad smo sa Cikotićem najebali. Možemo očekivati širenje kapaciteta Bire i zatvaranje Lipe,a i vjerovatno i nove kampove po gradu. Ovaj će da nas uništi i dovrši Baketov plan da nam se nasele ovdje. 

Pročitajte prvi intervju i sve ce vam biti jasno.

http://ba.n1info.com/Vijesti/a450208/Cikotic-za-N1-Scenario-koji-smo-davno-probali-i-svi-smo-izgubili.html

Niti plana,niti ideje. 

Edited by Venom
  • Like 4

A ministar sigurnosti BiH sa Lipom i Birom ima veze koliko i sa kampovima na Lezbosu. 

Kad smo kod Bire u pitanju, prije mjesec - dva propustena je jedinstvena prilika da se taj kamp jednom zauvijek zatvori. Vlada nije imala muda da takvo nesto izvede, iskljucivo zbog straha od reakcije medjunarodne zajednice i ukidanja finansiranja kampova. Pogotovo nakon sto je MUP odvezao 50 migranata iz Bire, pa se digla kuka i motika od strane IOMa i EU. Skoro da nema sumnje da ce kamp u centru grada ostati otvoren dok je i krize, znaci jos dugo dugo godina. 

• Like 2

Razgovarao sa nekim Pakistancima, malo duža priča ali da skratim, uglavnom kazem im ja da im EU koristeci granicu Hr sa BiH nedozvoljava ulazak u EU na sve moguće načine. Rek'o oni žele da vi ostanete u Bosni a i mi vas trebamo posto nam fali radnika i velim još da ima posla kod nas al se radi cijeli dan, na crno za 200 EUR-a. Otišli su prestravljeni kao da sam im prepričao dobar horor film. Hahahahaah

• Like 3
  • Haha 4

Danas, prica mi klegica, na Ilidzi grupi ilegalaca nisu dali u autobus uci. Inzinjerima se to nije svidjelo pa su polupali autobus. Navodno sutra ce u Hadzicima biti protesti gradjana. 

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...