Jump to content
FORUM

Recommended Posts

uskoro u tuzli kamp, bira se siri do kraja ljeta posto ide zima, u negdje jos gore se otvara jedan manji kamp u krajini, krajnji cilj i jeste nastanjivanje migranata, eu uskoro salje dodatne ljude na granicu sa hrvatskom i tako da su zaglavili ovdje ako ne pocnu protesti i cesce njihovo ranjavanje kao sto je onaj lovackom puskom, u sarajevu ih svaki dan ubijaju od batina kaze ovaj moj prijatelj svako dan neki drugi dodu i svaku noc odu iz tog dijela grada polomljeni i krvavi, pa mi biscani sutimo i cekajmo ako moze neko drugi umjesto nas na proteste, sta fali svaki dan po sat vremena se okupljati, s vremenom ce se skupiti vise ljudi ni jedna revolucija nije krenula sama od sebe

• Like 3
  • Replies 18,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3244

• rucica1

1184

• Barba

1146

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

38 minutes ago, Grunf said:

Jesul ova dvojica koji put sa zenama i djecom na proteste izasli (nisu protesti da se tu samo jedna muska glava pojavi nego svi clanovi porodice). Dok god se bude kukalo i kod kuce sjedilo nista narod ocekivati netreba.

Trebalo bi ilegalce kupiti pa svaki put pred premijerovu kucu istovariti.Nasi inspektori :S (primaju plate i glume gospodu) - njih bi pod hitno trebali mijenjati. 

11 minutes ago, rucica1 said:

Jesul ova dvojica koji put sa zenama i djecom na proteste izasli (nisu protesti da se tu samo jedna muska glava pojavi nego svi clanovi porodice). Dok god se bude kukalo i kod kuce sjedilo nista narod ocekivati netreba.

Trebalo bi ilegalce kupiti pa svaki put pred premijerovu kucu istovariti.Nasi inspektori :S (primaju plate i glume gospodu) - njih bi pod hitno trebali mijenjati. 

Ovaj ciko (ako sam dobro razumjela) divljacima prvo dao kucu na raspolaganje - iznajmio, pa sad kad mu je sve na nos trglo ceka da mu drugi zagradi i osigura. Imati ovakvog za komsiju je veca katastrofa.

• Like 1

@rucica1 to se vec bilo ovdje spominjalo a bilo i na tv-u, navodno im je dao bez ikakve naknade (to je bila njegova izjava i u to ne ulazim) i onda su mu je spalili. Ako se ne varam bila je rijec o nekoj porodici. Mislim da je i video bio ovdje. Ova prvi (starij covjek) je u pravu. Zivi u kuci do njegove i mogu smo zamisliti sta prozivljava. Ja imam slican problem ali u mom slucaju takva  kuca je preko puta moje kuce, dakle dijeli nas cesta a vlasnika ne znam, neko je kucu kupio i rijetko kad dolazi posto kuca je neuslovna za zivot i vjerovatno ju je namjenio za rusenje i izgradnju nove. A ovaj lik, pa to i kazem, on na tv-u veli ako ce staviti (njegov komsija) i bodljikavu zicu neka stavi ???? WTF???

• Thanks 1

Preksinoć više od 250 migranata došlo u Cazin autobusima iz Bihaća. Pješice su prešli 30-ak kilometara do Šturlića. Dosad nijednom nisam vidio veću kolonu ljudi u Cazinu. Malo me zaintrigiralo, kod Rajaka sam stao i upitao otkud dolaze mislio sam da su iz Tuzle ili Sarajeva. Kažu da ih je većina prisilno odvedena na Lipu par puta i da se ne žele vraćati u Bihać. 

Nešto se kontam, ako ih još hiljadu dvije dođe u Cazin narednih dana, mogla bi ova ruralna vlada Rifeta Hozanovića napokon početi raditi svoj posao.

2 hours ago, Grunf said:

Mislim, ovaj Džafić je u pravu. Jedino da postavi žicu sa jakim naponom, ali ovi bi opet nekako prošli i ušli u objekt.

• Like 2
1 hour ago, Grunf said:

@Haldir ma jeste ovaj Džanić u pravu ali ne možeš ti očekivati od nekog drugog da se brine o tvojon imovini

Ma nisam ga skonto isprva, ispade da traži da mu inspekcija iz budžeta postavi naoružanu stražu pred objekt

• Like 2

E dođeš fino u svoju kuću noćiš,pa ako ti pokušaju arapi hrupiti dočekaš ih fino na šaku.ne moraš s ti ni policiju opterećivati ni komšijama ruglo praviti.par puta i belaj riješen.

Jes,al bišćaniviše vole u teretani sate provoditi nego uživo nešto postići (odbraniti).

• Like 2
prije 4 sati, Grunf said:

@Haldir ma jeste ovaj Džanić u pravu ali ne možeš ti očekivati od nekog drugog da se brine o tvojon imovini

Zašto ne? Jel lik (pretpostavljam) pošteno radi cijeli život, plaća poreze, prireze, takse, kojekakve namete? Jel (valjda) pošteno platio građevinsku dozvolu? I sad bi još sam trebao držati seosku stražu u svojoj ulici? Ako je tako, onda nema države, nema grada, nema policije, nema inspekcija, ali nema ni plaćanja nikakvih poreza, pa neka svatko sam bude i policija i inspekcija u svojoj kući.

• Like 1
51 minutes ago, toby said:

Zašto ne? Jel lik (pretpostavljam) pošteno radi cijeli život, plaća poreze, prireze, takse, kojekakve namete? Jel (valjda) pošteno platio građevinsku dozvolu? I sad bi još sam trebao držati seosku stražu u svojoj ulici? Ako je tako, onda nema države, nema grada, nema policije, nema inspekcija, ali nema ni plaćanja nikakvih poreza, pa neka svatko sam bude i policija i inspekcija u svojoj kući.

Pa gledaj, ono što se kaže "namečao" ih...prvo im je dozvolio boravak i inatio se susjedima i sad..???

1 hour ago, Grunf said:

Pa gledaj, ono što se kaže "namečao" ih...prvo im je dozvolio boravak i inatio se susjedima i sad..???

Sve se bojim da ih je dzaba drzao. Puste te suplje.

Nesto se ovi nasi minstri, po pitanju migosa, debelo usutili. Gdje je ono "gradjani u prvom redu".

https://www.biscani.net/dva-autobusa-dovezla-migrante-na-granicu-sa-usk-zaputili-se-prema-bihacu/

• Like 2

Pa šta je Grunf davno rekao da se događa i da će se događati. Trpaju nam migose a ne daju ni nama ni njima maknuti odavde. A kad ih se natrpa dovoljno onda će krenuti akcija čišćenja od "terorista" i nas koji ih "podržavamo" a koje su i zapadni i istocni susjedi najavili ovdje prije jos par godina. Sjećate se Kolindice i nekoliko hiljada terorista uz granicu sa Hrvatskom ? O Dodiku da ne govorim. Ja drugu godinu tvrdim da se ovdje vodi specijalni rat a ovo je njegova završna faza. Krajina je glava Bosne, kad ne bude Krajine neće biti ni Bosne.

• Like 3
45 minutes ago, Grunf said:

Pa šta je Grunf davno rekao da se događa i da će se događati. Trpaju nam migose a ne daju ni nama ni njima maknuti odavde. A kad ih se natrpa dovoljno onda će krenuti akcija čišćenja od "terorista" i nas koji ih "podržavamo" a koje su i zapadni i istocni susjedi najavili ovdje prije jos par godina. Sjećate se Kolindice i nekoliko hiljada terorista u granicu sa Hrvatskom ? O Dodiku da ne govorim. Ja drugu godinu tvrdim da se ovdje vodi specijalni rat a ovo je njegova završna faza. Krajina je glava Bosne, kad ne bude Krajine neće biti ni Bosne.

I u svemu tome ucestvuje i EU.

Večeras preko repušina 4 migranta idu cestom i nešto glasno govore od njih jedan nosi drvenu palicu dužu od bejzbolske.uputili su su u šikaru prema uni,sigurno imaju nešto da rasprave sa neprijateljskim plemenom.

Građani bihaća trebaju biti oprezni i svoju djecu i omladinu koja se noću kreću iz grada upozoriti da se drže samo u većim grupama.nas neće zaštititi država ni policija.

• Like 1
3 hours ago, Grunf said:

Pa šta je Grunf davno rekao da se događa i da će se događati. Trpaju nam migose a ne daju ni nama ni njima maknuti odavde. A kad ih se natrpa dovoljno onda će krenuti akcija čišćenja od "terorista" i nas koji ih "podržavamo" a koje su i zapadni i istocni susjedi najavili ovdje prije jos par godina. Sjećate se Kolindice i nekoliko hiljada terorista uz granicu sa Hrvatskom ? O Dodiku da ne govorim. Ja drugu godinu tvrdim da se ovdje vodi specijalni rat a ovo je njegova završna faza. Krajina je glava Bosne, kad ne bude Krajine neće biti ni Bosne.

A gdje nasa policija ? Stati na cestu i nema prolaza , vracaj nazad ! 

6 minutes ago, Sadik said:

A gdje nasa policija ? Stati na cestu i nema prolaza , vracaj nazad ! 

Nasa policija je prodana, gdje zelim reci da obicni policajci nisu i obavljaju svoj posao ali po naredbi, tako da rukovodeci organi i vlast koji izdaju naredbe policiji su se prodali EU i za odredjeni iznos prodaju ono za sto su se borili ljudi sa kojima se oni ne mogu porediti i da dodje situacija od prije 28 godina pobjegli bi kao zecevi

• Like 3

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...