Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Već godinama su bosanski muslimani u medijima predstavljeni kao hudnjaci.mnogo našeg naroda je pod tim uticajem,al vjerujte da ima ovdje i nas bosanaca koji smo ipak pononosni,čvrsti i ne može nam se lahko baš sterati priča sa bilo koje strane.

Edited by Fap mašina
  • Like 2
  • Replies 17,8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3163

• Barba

1125

• rucica1

1124

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

1 hour ago, gargamel said:

Ovi što su fasovali batine od kozojeba umjesto da se zatvore u kuće i od sramote i bruke ne izlaze sljedećih deset godina,  kače slike na internet kako bi pokazali šta.  Svoju sramotu.  Dopustit da te kozojebi lemaju u tvojoj zemlji.  To je dno dna.  Fuj ni malo samopoštovanja nemaju.   

Zašto sramota? Ako ih je bilo više i zašto to kriti? Treba da se javno vidi i zna šta rade.

• Like 1
prije 7 sati, Elvir80 said:

Ima li neko ideju kada i kako ce ovo sa migrantima zavrsiti?

Nikada. To se koti ko zecevi, krenu na put sa 12-13 godina, sto znaci,za 10ak godina cemo dozivjeti i nove izpizmljene generacije ovdje koji prolaze, jer ce se to vrtiti u krug sve. Dok se ne bude streljalo na granici, ova ljudska kuga ce se i dalje siriti varvarski bez pravila za divljake, a najgore cemo prolaziti mi koji se pridrzavamo svega!

Migrant moze jebati i tebe i tvoje pasce, ostace nekaznjen, ali ti sjedi na otoku i popij pivance, popusices kaznu, jer tebe moze onaj policajac iz Slat'ne ili pitaj boga kojeg strsljenskog Pickovca sto se doselio ovdje, kazniti! 

• Like 1
  • Aferim! 1

uglavnom do kraja godine ako nesto ne uradite mozete se pozdraviti sa svime sto imate, mislim da je stvarno krajnje vrijeme da se uozbiljite i prestanete biti glupi bosnjo koji sjedi kuci i samo pise po forumu, raja po sarajevu ih tuce tjera iz mahala a vi nista sjedite u kucama...

• Like 2
  • Thanks 1
1 hour ago, hasim said:

uglavnom do kraja godine ako nesto ne uradite mozete se pozdraviti sa svime sto imate, mislim da je stvarno krajnje vrijeme da se uozbiljite i prestanete biti glupi bosnjo koji sjedi kuci i samo pise po forumu, raja po sarajevu ih tuce tjera iz mahala a vi nista sjedite u kucama...

A šta ćeš ti raditi. Pokaći ličnim primjerom pa da ostali krenu za tobom..

A ne ako nešto ne uradite....

Po meni niko ništa neće uraditi. Nije u ove 3 gidine neće ni dalje

• Like 2
1 hour ago, 1260 said:

Vidim tuzlaci počeli usvajati migrante

Sjecam se intervjua onog bracnog para u V.Kladusi (sto imaju frizerski salon). Prihavatili su jednog ilegalca da kod njih u salonu radi.Posto nemaju svoje djece a on se kao frizer dobro pokazao, pristojan bio, odlucili su da ga usvoje.Kako je volio fusbal bio je u tim ukljucen i redovno trenirao.Njih je kao roditelje postovao i gledao.Sve kao u filmu.Prije par mjeseci citam da se iz Italije javio (ako je istina, znaci sve glumio dok nije ispario).  

• Like 2
prije 34 minuta, 1260 said:

Čitam da je noćas bio neki obračun kod konzuma

Ja sam oko 10 vidio policiju i hitnu kod gradske trznice. 

Generalno je ono kod Konzuma posebna sramota. Jadni mi ako je ovo maksimum policije jer svako malo kukaju kako padaju s nogu. Subota vece, milion ljudi seta, a njih 50 povaljano ispred Konzuma ko da su Grabez osvojili. To je i mila majka kakvo je stanje tamo oko 4-5 poslijepodne. Uz takvu opustenost ova ruta je zakucana za 100 godina. 

• Like 1

Neko je bio pomenuo neki nas gradski internet koji je otkljucan. To nije tacno ali pouzdano znam da se kače na wifi od DM. Ako je to tacno, da su zbog wifi tamo onda bi bilo dobro pokusati nekog iz DM kontaktirati da stave šifru na wifi

• Like 1
44 minutes ago, Grunf said:

Neko je bio pomenuo neki nas gradski internet koji je otkljucan. To nije tacno ali pouzdano znam da se kače na wifi od DM. Ako je to tacno, da su zbog wifi tamo onda bi bilo dobro pokusati nekog iz DM kontaktirati da stave šifru na wifi

Negdje je pisalo da je aktivan wi fi od winter parka. 

1 minute ago, Pavarotti said:

Bio je aktivan do prije mjesec dana. Pisalo se i da se zbog toga okupljaju. Ukinuse ga i opet isto. 

Pa sad ti kazem na DM se kače. Vidio svojim očima ali nije to ni samo do wifi 

prije 21 minuta, Grunf said:

Pa sad ti kazem na DM se kače. Vidio svojim očima ali nije to ni samo do wifi 

Ma znam. Centar grada, hladovina, preko puta Konzum, dzaba internet. Sta ces na livadi kad se  mozes u srcu grada izlezavati, ne moze ti niko nista i boli te k. Dzenet. 

Jel tesko zaduziti pozornike da patroliraju Korzom i sprijecavaju ono sijelo? Sto je najgore uvijek imas policajce zaduzene za taj rejon, samo gdje to Boga pitaj. Ako se strogi centar grada i parkovi iz kojih mozes pljunuti na MUP nije u stanju drzati bez migranata, onda koja svrha da ih zove covjek sa sela kad mu se u avliju parkiraju. Neki dan prolazim kraj kineskog, uzas. Gdje se god okrenes, neka grupa. I kaze policija pade sa nogu, ajde mrs. 

• Like 3

Vidim kod "oraščana" zaposlenih dvadesetak migica na baušteli na onoj njihovoj staroj trgovini do pekare Ninaj...mogli su ih i na kasu staviti ionako nemogu naći kasirke. A inače rade oni izgleda žešće dobar posao sa migicama jer se stalno vrte s njima neki poslići

• Like 1
  • Aferim! 1

Ovi iz dijaspore austrija njemačka uz par lokalnih haramitaraca,ispekli dvadestetak kurbana pa počastili migrante na lipi.sve je medijski popraćeno to će im sigurno biti olakšanje na sudnjem danu.

Sigurno bi bolje pomogli krimigrantima da su im otključali svoje kuće u krajini i besplatno ih pustili da žive u njima,da vide kad im braća arapi unerede.

• Like 2
7 minutes ago, Fap mašina said:

Ovi iz dijaspore austrija njemačka uz par lokalnih haramitaraca,ispekli dvadestetak kurbana pa počastili migrante na lipi.sve je medijski popraćeno to će im sigurno biti olakšanje na sudnjem danu.

Sigurno bi bolje pomogli krimigrantima da su im otključali svoje kuće u krajini i besplatno ih pustili da žive u njima,da vide kad im braća arapi unerede.

Eee jadi nasi ! Po selima toliko porodica s djecom za kruha jedva stizu, sto njih nisu obisli i kurban podjelili. Nek su se oni prsili i slikali sa ilegalcima - pa da se u medijima malo poFale.:( 

• Like 1
  • Aferim! 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...