Jump to content
FORUM

Recommended Posts

prije 30 minuta, Haldir said:

Dakle, ti nemaš pojma imaju li dokumente ili nemaju? Samo trebaš reći da nemaš pojma i dobićeš odgovor na pitanje. 

Primjećujem da, nakon što si raskrinkan kao IOM-ovski pedofil, više ni ne pokušavaš suvislo i argumentirano raspravljati, isključivo trolaš.

prije 36 minuta, 1260 said:

Nemam pojma vidio sam da imaju iskaznice s slikom ko je, šta je nemam pojma 

Pa u tom i jest poanta, IOM djeluje teroristička logističarska organizacija. Organizirano smješta nepoznate likove u svoje centre, tamo ih besplatno hrani, oblači, pruža im zdravstvenu skrb, osigurava im besplatni internet, lažno ih legitimizira dajući im nekakve bezvezne iskaznice na temelju podataka tipa "maloljetni doktor Mohammad Ali" koje im migranti sami daju, na niti jedan način ne vrši provjeru stvarnog identiteta, i onda kada ti negdje u gradu prikolju par ljudi IOM pere ruke da on za to nije nadležan ni odgovoran.

• Like 2
  • Replies 17,8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3163

• Barba

1125

• rucica1

1124

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

prije 2 sati, Pavarotti said:

https://www.klix.ba/vijesti/bih/granicni-policajci-sprijecili-183-ilegalna-prelaska-granice-tri-osobe-htjele-u-bih-ostali-u-hrvatsku/200808040

Da li na granicni policajci koji rade na Izacicu zive u Bihacu? Imaju li zenu, djecu, obraza? Smiju li navecer prosetati kraj doma penzionera niz setaliste pored Stensa i Une? 

Ljudi rade posao po zakonu.  Ne možeš pustit ilegalce u drugu zemlju bez validnih dokumenata.  Kada bi to tako bilo granični prelazi ne bi postojali. 

13 minutes ago, gargamel said:

Ljudi rade posao po zakonu.  Ne možeš pustit ilegalce u drugu zemlju bez validnih dokumenata.  Kada bi to tako bilo granični prelazi ne bi postojali. 

Ma to je malo predstava za javnost..

prije 37 minuta, gargamel said:

Ne hvataju ovi migrante kod kucice gdje ti predajes pasos nego u sumi i na livadi. Tako da, u tom slucaju mozes zazmiriti na jedno oko. Nema tu zakona. Ko bude igrao po zakonu, najebao je. Najebala bi prva Hrvatska jer istovaranje stotina migranata na teritoriju BiH kroz sumu mimo zvanicnih prijelaza je sve samo ne po zakonu. Kao i u slucaju Srbije koja kao drzava aktivno potpomaze krijumcare da ih prebace u BiH. Ni to nije po zakonu. 

Ali cilj opradava sredstvo i ja to razumijem i nemam problem s tim.

• Like 1
prije 29 minuta, gargamel said:

Što po zakonu isti posao ne rade pri ulasku u našu zemlju? Pa graničnu policiju drže Hrvati u BIH. Posušak Galić je glava, provjereni hdz kadar i Hrvatskoj čuva leđa. Ne vidite li da su Srbima i Hrvatima prepuštene sve ključne pozicije u državi, a ti Bošnjo, lagano s kafe na kafu i živi od šupljih priča o herojskoj borbi 92-95.

• Like 2
prije 2 minuta, rucica1 said:

Ilegalci u Buzimu iz dzamije kradu obucu.

Nek se Reisu obrate, zaštitniku braće s istoka. Ako nešto ne žalim, onda su to vjerski objekti i službenici. Navedite kad su od početka najezde 2018. i jednu riječ rekli u odbranu građana. Ćute tri godine ko zaliveni dok im mečka ne zaigra pred vratima. 

• Like 3
1 hour ago, Fap mašina said:

Jesu li našli odgovarajuće brojeve obuće,nije valjda da će ih žuljati?

Natrpali su ih punu kesu - valjda ce i za prodaje biti.

Kadi ce se predstavnici mjesnih zajednica organizovati i gradjane na proteste pozvati ?

https://www.cazin.net/vijesti/zavrsen-protest-u-velikoj-kladusi-gradani-porucili-ima-nas-koji-smo-10-puta-gladniji-od

• Like 3

Hebo majku ovaj se skroz pogubio, stalno jedno te isto mlati.Samo u Bihacu i Kladusi ilegalaca po cesti 2000  a plus po Sarajevo i drugim gradovima, Sto te prazne krevete iz Bire ne premjesti na Lipu.Koje djubre od covjeka.

https://www.cazin.net/vijesti/van-der-auweraert-na-ulicama-bih-spava-blizu-2000-migranata

https://www.cazin.net/vijesti/sinoc-gorjela-napustena-kuca-u-velagicima-kod-kljuca

kladuscsni su poslali jasnu sliku premiheru i ostalim odgovornim. Sad je red da se cijeli Kanton digne na noge i napravi veliki protest zajednicki!

Edited by Lidjo
  • Like 2
  • Dislike 1
4 minutes ago, Lidjo said:

kladuscsni su poslali jasnu sliku premiheru i ostalim odgovornim. Sad je red da se cijeli Kanton digne na noge i napravi veliki protest zajednicki!

Da, kad bi se predstavnici mjesnih zjednica Bihaca i Cazina  organizovali i narod na proteste pozvali, pa da vidis kako bi narod i izasao - ali svi ko kurve sute. Ovaj  predstavnik mjesne zajednice u V.kladusi ima ****, svaka mu cast. 

• Like 1
22 hours ago, 1260 said:

Kolona je viđena da se kreću iz pravca Vedrog Polja prema gradu. Znači vratili ih naši. Samo ne znam gdje su ih vratili? Kakav je plan kad ih uhvatiš na granici. Pizdarija od države.

10 minutes ago, NEO2k said:

Kolona je viđena da se kreću iz pravca Vedrog Polja prema gradu. Znači vratili ih naši. Samo ne znam gdje su ih vratili? Kakav je plan kad ih uhvatiš na granici. Pizdarija od države.

Ima snimak gdje ih granična policija provodi preko baksaiskog mosta prema Biri 

prije 36 minuta, Rijecanin said:

Afganistan je danas pustio 400 talibana iz zatvora zbog korone, eto njih vamo za mjesec dana ako ne i prije.

Bradata IOM dječica.  Jadni napaćeni treba im pomoći. 

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...