Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 19k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3552

• rucica1

1438

• Barba

1246

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Posted Images

6 minutes ago, 1260 said:

Na N1 bile izjave nakon sastanka. Ja zakasnio na početak, ali sam shvatio izjave da je vijeće ministara donijelo odluku za Biru i da je samo oni mogu zatvoriti

Vijece ministara nema pravo (zakonski a i moralno) rusiti ljudska prava domicilnog stanovnistva a i ugrozavati zivote i imovinu gradjana.Na ovakve oduke (ako su istinito donesene) narod treba kompletno blokirati sve njihove odluke i stati u samoodbranu.Sto je najzalosnije taj isti narod im plate daje.Fuuuuj ! Bagra

https://www.cazin.net/vijesti/ratno-stanje-u-krajini-za-migrante-se-pravi-20000-hljebova-dnevno

Neka ih u Sarajevu smjeste.Taman ce imati i dobru ustedu u prevozu hljeba.

• Like 3
3 minutes ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

CIKOTIĆ IZJAVA (GLEDATI OD 1:20 pa na dalje, nisam izrezao)

Selmo , gradjani su iznas sviju vas i iznad tebe i hijerarhije, medjunarodnih organizacija , a to ce se i vidjeti 

• Like 1

Ovo je prije svega ogroman pritisak Europske unije zbog zatvaranja Bire. Otud i ovaj poltronski nastup Cikotica. Kmetski mentalitet. 

Ne mogu nizi nivoi vlasti diktirati visim. Slazem se. Zasto ti kao najvisi nivo ne diktiras nizem nivou da se migranti izmjeste u npr Salakovac? Ne mozes jer se zna gdje je Salakovac, ko tamo vlada, vedri i oblaci i jer ce ljudi tvoju odluku obrisati od guzicu. Zato jer je ovo drzava bezvlasca i pravne anarhije. Strogoca ce se trenirati iskljucivo na kmetskim Bosnjacima. 
Ministre, oduvaj ga. 

• Like 3

Zašto niko ne pita cikotića: "Koji je krajnji cilj smještanje migranata u kampove ako u EU ne mogu?"

Pa valjda mu je jasno da mi sami sebe ne podnosimo na Balkanu i da je integracija jednog migranta nešto nezamislivo. 

Oni nisu naš rod, nisu naše kulture, nisu potomci naših kraljeva... nijo ovo njihove dedovina.

Kako me sramota da Srbi više drže do sebe nego naši.... još će nam Srbi biti uzor 

Edited by Bišćanin Čitaindexiklix
  • Aferim! 1
5 minutes ago, Haldir said:

Cikotić samo najavljuje ono što će se desiti poslije izbora. EU će stegnuti ruku Sarajevu, ovi vratiti kampove. Valjda je već ovih dana jasnije da su kampovi najbolje moguće rješenje. 

Kamp van grada i širom BiH a ne samo u Krajini

• Like 1
8 minutes ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Kaže Cikotić: "Ne možete vi imati da Kantonalna vlada diktira Europskoj uniji šta da radi po Bosni i Hercegovini"

Jel on uopšte normalan čovjek?

Nije normalan. Da je normalan prvo bi pregledao i analizirao gdje sve i u kakvim uslovima sve migranti po evropskim zemljama zive. Tako bi im argumentovano mogao, svim tim evropskim dusebriznicima, odgovoriti.Cuj nemoze gradsko vijece i kantonalana vlada odlucivati drzavnim naredbama.Pa kad je tako sto drzavne naredbe nijedan kanton niti srbska nije slusala.Svi su bili neposlusnici a mi njihove budale.Ako nemoze vlada i opstinsko vijece moze narod.EU je za tu invaziju kriva i nema nikakvo pravo svojim naredbama rusiti ljudska prava i sigurnost gradjana jedne zemlje. EU vec tri godine pokazuje svoju nesposobnost - da osigura granice u Grckoj i ovoj invaziji stane u kraj i sada bi da naredjuju. Malo sutra gosp.Cikoticu.Sjasi sa gradjana US kantona.Krajina nije drzava nego kanton pa prosipaj malo te drzavne naredbe i po drugim kantonima. 

• Like 2

Nas u bihaću ne zanima nikakav kamp u gradu,što dalje to bolje.najbolje nazad u rodnu grudu.dosta je bilo!

Sad ova paljenja,ako se zna još za kombiteks da su oni?bahati su do kraja i treba im vratiti istom mjerom zapaliti sva njihova nelegalna šatorska naselja.mi ih u gradu trebamo zaustavljati i upućivati u lipu.

• Like 3
prije 1 minuta, Fap mašina said:

Nas u bihaću ne zanima nikakav kamp u gradu,što dalje to bolje.najbolje nazad u rodnu grudu.dosta je bilo!

Sad ova paljenja,ako se zna još za kombiteks da su oni?bahati su do kraja i treba im vratiti istom mjerom zapaliti sva njihova nelegalna šatorska naselja.mi ih u gradu trebamo zaustavljati i upućivati u lipu.

Trebate ih zaustavljat i mlatit ih ko volove.  I njih i ovo NVO smeće. 

• Like 5
5 minutes ago, telefon said:

Ljudi bice veselo ako vam pobjedi SDA.

Nije problem samo SDA nego i HDZ,SNDS, i ostale stranke.U ministarstvu za donosenje odluka bili su svi zastupiti a najvise nacionalne stranke.Tako da dok god se narod svih nacija ne opameti i progleda svi ce na ovaj ili onaj nacin ispastati

• Like 1
prije 34 minuta, telefon said:

Nit hdz nit snsd nece migrante nego samo nasa krovna stranka.Nazalost

SNSD je najvise kriv za ovakvo stanje. Pun mi kurac sto se ta stranka konstantno pere od neke odgovornosti i to samo da bi se drzao neki etnicki balans jer je u zaostaloj Bosni svako ogranicen na kritikovanje iskljucivo svog vlastitog nacionalnog tora. 

Inace i liberalnu Europu nabijem na kurac. “Wir schaffen das”, Angela jebem ti porijeklo. 

• Like 2
1 hour ago, toby said:

Elaboriraj to malo. Zašto i za koga su kampovi najbolje moguće rješenje? Istina, dobri su kao logistički teroristički centri za odmor i pregrupiranje terorista i kriminalaca na putu u zapadnu Europu. Dobri su i za domaće NGO govnarske profitere koji u njima mlate lovu. Dobri su i za skrivanje nakon pljačke po gradu. Dobri su i za dilere droge, to je ogromno tržište. I za trgovce hladnim i vatrenim oružjem, uvijek ima interesenata. Dobri su i za prostituciju. Dobri su i za švercere ljudima. Vidjeli smo i da su dobri i za prašenje u dupe. Dakle, tebi su dobri iz najmanje tri razloga. 

Evo za početak ćemo imati dvije hiljade gladnih, žednih, bez krova nad glavom slabo obučenih migranata na niskim temperwturama. Sad će tek biti statistika provala onoliko visoka koliko vi priželjkujete. 

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...